Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2023 | Çiğköfte Bayilik

Eğer bir işletme sahibi olmak istiyorsanız buna çiğ köfte bayisi gibi küçük ve düşük sermayeli bir işletme ile başlayabilirsiniz. Çiğ köfte bayisi açmak küçük sermaye gerektiren ancak büyük kâr sağlayan bir iştir. Hangi firmanın bayiliğini alacağınızı ise çiğ köfte bayiliği veren firmalar listesinden araştırıp aralarından seçim yaparak karar verebilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ köfte şu sıralar en çok tercih edilen sokak lezzetlerinden biridir. Özellikle de etsiz çiğ köfte herkes tarafından günün her saati tercih edilebilmektedir. Çiğ köfteye olan bu yoğun ilgi çiğ köfte bayiliği açma fikrini iyi bir iş fikri olarak karşımıza çıkarmaktadır. Bir çok çiğ köfte firması ismini duyurmak için düşük bedellere bayilik vermektedir.

 

Çiğ köfte bayiliği Türkiye’ de en düşük ücretle alınabilen bayilikler arasındadır. Çiğ köfte bayiliğinizi çiğ köfte bayiliği veren firmalar aracılığıyla 10 bin TL’ den başlayan maliyetlere kurabilirsiniz. Çiğ köfte bayiliği veren firmalar, işlerini büyütmek ve isimlerini duyurmak bayilik verirler. Bu nedenle de bayilik şartları ve ücreti konusunda esnek davranabilirler. Şu anda Türkiye’ de çiğ köfte bayiliği veren firmaları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

Not: Çiğköfte bayiliği dışında, farklı bayilik fikirleri ile ilgili bilgi almak için bayilik veren firmalar başlıklı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

1. Komagene Çiğ Köfte Bayiliği

Komagene Türkiye’ de en çok bayisi bulunan çiğ köfte firmalarından biridir. Komagene’ nin yalnızca Türkiye’ de değil tüm Dünya’ da bayilikleri vardır. 2004 yılında kurulmuştur ve kurulduğu tarihten beri büyüyerek adını sürdürmeye devam etmiştir. Komagene çiğ köfte firmasının adının yaygınlaşması ve büyümesi bayilik vermesi sayesinde olmuştur. Komagene, lezzetli çiğ köftesi ve sık sık yaptığı kampanyalarla müşterilerin ilgisini çekmektedir.

 

Komagene çiğ köfte bayiliği almak için isim hakkı ödemenize gerek yoktur. Komagene çiğ köfte bayiliği almak nispeten kolay bir iştir. Öncelikle firmanın internet sitesine girerek bayilik almak için başvuru formunu doldurmalısınız. Formda bayiliği hangi il ve ilçede açacağınızı ve iletişim bilgilerinizi belirtmelisiniz. Formunuz firma tarafından incelendikten sonra size iletişim bilgileriniz üzerinde ulaşılacaktır. Bu aşamada bayilik almak için iki seçeneğiniz olacaktır. Eğer sermayeniz düşükse 15 bin TL’ ye bayiliğinizi alabilirsiniz. Ancak daha yüksek bir sermayeniz varsa daha kapsamlı bayilik paketleri için 25 bin TL’ ye varan ücretler ödeyebilirsiniz. Bu ücretler isim ücretleri değildir bayiliğiniz kurulumu da bu ücretlerle yapılır.

 

2. Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği

Türkiye’ de 300’ ün üzerinde bayiliği bulunan bu çiğ köfte firması adından da anlaşılacağı üzere İbrahim Tatlıses önderliğinde 2011 yılında kurulmuştur. İsmen çok bilinen bir firma olduğu için müşterileri de oldukça fazladır. Tatlıses Çiğ Köfte firması bayiliğini de oldukça uygun fiyatlara vermektedir.

 

Tatlıses çiğ köfte bayiliği almak için bazı şartları sağlamanız gerekiyor. Öncelikle 5 bin TL’ lik bir isim bedeli ödemeniz gerekiyor. Ve Tatlıses çiğ köfte bayisi açmak istiyorsanız dükkanınızın cadde üzerinde ve en az 20 metrekare olması şart koşuluyor. Bu şartları karşıladıktan sonra dükkanınızın dizaynı için 20-25 bin TL arasında bir sermayeniz olması gerekiyor. Dükkanınızın büyüklüğüne göre bu maliyet de değişiklik gösterebiliyor. Bu firmadan bayilik aldığınızda faturanız ile KOSGEB’ e başvuru yapabilir ve kredi alabilirsiniz. Firmanın kendisinden bayilik alan iş sahiplerine sunduğu başlangıç paketinin içeriğini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 20 adet melamin tabak
 • Beş bin adet broşür
 • Firmaya ait bin adet magnet
 • Beş yıllık sözleşme için 500 kilogram çiğ köfte
 • Dürüm çiğ köfteler için kağıt
 • Islak mendil
 • Üzerinde firma amblemi bulunan şapka ve önlük
 • İki adet tişört
 • Ambalajlı kağıt
 • Üzerinde amblem bulunan poşet

 

3. Battalbey Çiğ Köfte Bayiliği

2003 yılından beri varlık gösteren Battalbey çiğ köfte firmasının yaklaşık 3 bin kadar bayisi bulunmaktadır. Türkiye’ de en fazla çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasındadır. Battalbey çiğ köfte üzerine üretim yaptığı gibi peçete ve giysi üretimi de yapmaktadır. Önceleri sokak lezzeti olarak sunum yapan Battalbey çiğ köfteleri, daha sonra bayilikler açmaya ve büyümeye başlamıştır.

 

Battalbey çiğ köfte firmasının hızlı büyümesinin nedenlerinden biri de bayilik ücreti almamasıdır. Battalbey çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız firmanın internet sitesine girerek başvuru formunu doldurmalısınız. Formunuzu doldurduktan sonra firmanın yetkilileri formunuzu inceleyerek size ulaşır ve bayilik almak için hazır olup olmadığınızı değerlendirirler. Onay çıktıktan sonra dükkanınızı bulmanız ve dizayn etmeniz gerekmektedir. Dizayn işlemleriniz bittikten sonra çiğ köfte bayinizi açabilirsiniz. Dükkanınızı işlek bir cadde üzerinde seçmeniz kâr oranlarınızın fazla olmasını sağlayacaktır.

 

4. Afiyet Çiğ Köfte Bayiliği

Afiyet Çiğ Köfte firması adı daha az duyulmuş olsa da 1999 yılından beri hizmet veren köklü çiğ köfte firmalarından biridir. Afiyet çiğ köfte, müşterilerine yıllardır kaliteli hizmet sunmaktadır. Afiyet çiğ köfte firmasının şu an için Türkiye’ de 300’ den fazla bayisi bulunmaktadır ve bu sayının ilerleyen zamanlarda daha da artacağı düşünülmektedir.

 

Afiyet çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız öncelikle diğer çiğ köfte firmalarında olduğu gibi bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra yetkililer size dönüş yapacaktır ve uygun görülürseniz bayiliğiniz için onay alacaksınızdır. Başvurunuzun onaylanması için firma 5 bin TL sermayeniz olmasını şart koşmuştur. Bu ücretin karşılığında ise firma size dekorasyon hizmeti ve 200 kg çiğ köfte vermektedir. Bayilik alacağınız bir başka promosyonda ise 9500 TL karşılığında bir yıl kiranızın yüzde 50’ si kadar kira desteği ve 900 kg çiğ köfte desteği alırsınız.

 

5. Maksat Çiğ Köfte Bayiliği

Maksat Çiğ Köfte, sektörde 2001 yılından beri varlığını sürdüren bir çiğ köfte firmasıdır. Maksat Çiğ Köfte’nin Türkiye’nin her tarafında bayilikleri bulunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Maksat Çiğ Köfte, şehir dışına otobüs ve kargo aracılığıyla sevkiyat sağlamaktadır.

 

Maksat Çiğ Köfte bayilik vereceği işletmelerin en az 20 metrekare olmasını şart koşuyor. Yani işlek bir yerde ve en az 20 metrekare büyüklüğünde bir dükkan bulduğunda Maksat Çiğ Köfte’ ye bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Bayilik için yaklaşık 8-10 bin TL arası bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu ücret karşılığında ise dükkan dizaynınız ve satış malzemeleriniz firma tarafından karşılanıyor.

 

6. OMİS Çiğ Köfte Bayiliği

OMİS Çiğ Köfte, adını duyurmaya başlamış kaliteli bir çiğ köfte firmasıdır. Eğer çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız OMİS Çiğ Köfte tercih edebileceğiniz çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasındadır. Bayiliğinizi almak için öncelikle firmanın internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra karşınıza çıkacak dört adet bayilik pakedinden birini seçebilirsiniz. Bu paketleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 

 • Small paket: Bu paket 15 metrekarelik küçük dükkanlar içindir. Bu paketi alanlar düşük sermayeli küçük bir dükkan açabilirler.
 • Medium paket: Bu paket ise 30 metrekarelik dükkan açmak isteyenler için uygundur.
 • Large paket: Bu paketi ise 50 metrekarelik dükkan açmak isteyen işletmeciler tercih edebilir.
 • X Large paket: Bu paket de 100 metrekarelik büyük dükkan açmak isteyen işletmeciler için uygun olacaktır.

OMİS Çiğ Köfte bayiliğinin ücreti paketlere göre değişmekle beraber yaklaşık olarak 12 bin TL ile 15 bin TL arasındadır.

 

7. Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta Çiğ Köfte Bayiliği

Diğer çiğ köfte bayiliklerinde olduğu gibi Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta firmasının çiğ köfte bayiliğini almak için de öncelikle web sitesinden başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu firma isim hakkı için para almıyor ancak yine de bayilik alabilmeniz için yeterli sermayeniz olması gerekiyor.

 

Bu firmadan bayilik alabilmeniz için işlek yerlere yakın bir dükkanınız ve en az 20 bin TL sermayeniz olması zorunlu. İsim hakkı için ücret ödemeniz gerekmese ise dükkanınızın dizaynı için sermaye şart. Bu şartları karşıladıktan sonra Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta’ dan bayilik alabilirsiniz. Adı duyulmuş bir firma olduğu için kısa zamanda müşterileriniz artacaktır.

 

8. Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayiliği

Hacıalioğlu Çiğ Köfte, 1999 yılından beri faaliyet göstermektedir. Türkiye’ de 600’ ü aşkın bayiliği bulunan Hacıalioğlu Çiğ Köfte, nezih ve kaliteli hizmet vermesi ile müşterilerin tercihi haline geliyor. Bayilik açarak büyümeyi hedefleyen çiğ köfte firmalarından biri olan Hacıalioğu Çiğ Köfte, bayilik almak isteyen işletmecilere de kolaylık sağlıyor.

 

Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliğini 10 bin TL’lik ücret karşılığında alabilirsiniz. Bu bayilik paketi ile ihtiyacınız olan her şeyi alabilirsiniz. Hatta tabela bile pakete dahil olabilmekte ve promosyon olarak da 500 kilogram çiğ köfte verilmekte. Ayrıca firma, KOSGEB kredisi için de destek sağlamakta.

 

9. Ziyafet Çiğ Köfte Bayiliği

Ziyafet Çiğ Köfte firması 2005 yılında kurulmuştur ve şu anda Türkiye’ de 500’ den fazla bayiliği bulunmaktadır. Kısa zamanda sektörde yer edinmiş ve müşteriler tarafından tanınır hale gelmiştir. Bu nedenle çiğ köfte bayiliği almak isteyen işletmeciler Ziyafet Çiğ Köfte’ den bayilik alabilirler.

 

Bu firmadan bayilik alabilmeniz için işlek caddelere yakın ve en az 15 metrekarelik dükkanınız olması gerekmektedir. Ve bu dükkanın da ön cephesinin minimum 3 metre olması gerekmektedir. Ziyafet Çiğ Köfte firması her noktaya bayilik veren bir firma değildir. Bu firmadan bayilik alabilmeniz için dükkanınızın işlek bir yerde olması gereklidir. 10 TL’ den başlayan ücretler karşılığında bu firmadan bayilik alabilirsiniz.

 

Okuyunuz: Köfteci Dükkanı Açmak

 

10. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Çiğ Köfte

Türkiye’nin en çok tanınan çiğ köfte firmalarından biri olan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi, Ömer Aybak tarafından kurulmuş ve kısa sürede sektörde yer edinmiştir. 2005 yılında kurulan firmanın hemen hemen her şehirde bayiliği bulunmaktadır.

Bu firmadan çiğ köfte bayiliği almak için isim bedeli ödemeniz gerekmiyor ancak belirli bir sermayeniz olması şart koşuluyor. Ortalama 20 bin TL’lik bir sermaye ile Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi bayiliği kurulabiliyor.

Çiğköfte bayiliği veren firmalar 2021

Çiğköfte bayiliği veren firmalar 2021

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar ” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Yorumlar bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.