Hakkımızda

PatronOldum.Com 1 Şubat 2021 yılında gönüllü yazarlar tarafından “Doğru Bilgiyi Ulaştırma” mottosu ile kuruluşmuş internet yayıncılığı yapan bir web sitesidir. Para kazanma, iş fikirleri, ek gelir elde etme, çalışma şartları, bayilik, girişimcilik ve finans gibi konularda tecrübeli ve yetkinliği bulunan uzmanlarımız tarafından paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan bilgi paylaşımlarında uluslararası araştırmaların bulunması, evrensel doğruluk ve kanıt ilkesi esas alınmaktadır.

Patronoldum.com Hakkımızda - Vizyonumuz

Doğru bilgiye en çok ihtiyaç duyulan günümüzde, bilginin güncelliğini hızlı bir şekilde yitirmesi de büyük bir dezavantaj yaratmaktadır. Bu doğrultuda uzman yazar ve editörlerimiz tarafından sürekli güncellenen ve evrensel kanıtlara dayalı içerik üretmek en büyük amacımızdır. Üretilen içeriklerde bilginin güncelliği kadar evrensel kanıtlara ve araştırmalara dayanması en büyük amacımızdır.

BİZ KİMİZ (ABOUT US)

2021-2022 yayın hayatında 6 yazar ekibi ve kurucusu ile karşınıza çıkmış olan PatronOldum.Com ekibi Masterwork Medya şirketinin alt kuruluşu olarak çalışmaktadır. Kurucumuz ERHAN SARIGÜL öncülüğünde tecrübeli ve uzmanlaşmış olan 5 yazar ekibimizle birlikte güncel olarak paylaşımlar üretmekteyiz.

ERHAN SARIGÜL – KURUCU (FOUNDER)

ALİ MEHMET DEMİRTAŞ – KURUCU YAZAR

CANAN EKİNCİ – KURUCU YAZAR

LEVENT ALKAN – KURUCU EDİTÖR

SEDA ALTIN – KURUCU ORTAK

TOLGA YAZICI – KURUCU YAZAR

 

MİSYONUMUZ

İhtiyaç duyulan ve problem çözmeyi hedefleyen içerikler üretmek en büyük misyonumuzdur. Oluşturmuş olduğumuz içeriklerin sürekli güncel tutulması, okuyucu ile yorumlar aracılığı ile aktif iletişim kurulması, sürdürebilirliği sağlamada en büyük motivasyon kaynağımızdır.

VİZYONUMUZ

PatronOldum.Com ekibi olarak ekonomi ve finans alanında yetkinliğini kanıtlamış, Lisans ve Doktora sahibi olan köşe yazarları ile birlikte saygınlık kazanmış haber sitesi olmak en büyük vizyonumuzdur. Türkiye’de saygınlığı bulunan bir haber sitesi olmakla birlikte, uluslararası yayıncılık hayatına katılmak ekip olarak daha ileriyi hedeflememizi sağlayacaktır.

PatronOldum.Com ailesi olarak kurumsallaşmak yolunda konulmuş olan misyon ve vizyon hedeflerine ulaşmak en büyük amacımızdır. Bu doğrultuda en büyük destekçimiz yatırımcılarımız ve gelir ortaklarımız olmaktadır. Birlikte büyümeyi ve doğru bilgiyi ulaştırmayı hedefleyen ekibimizle, bilgiye ihtiyaç duyan tüm okurlarımızın yanında yer almaktayız.

SAYIGILARIMIZLA