Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar 2023 | Döner Bayilik

Tavuk döner her zaman en çok tercih edilen sokak lezzetlerinden biri olmuştur. Tavuk döner lezzeti, kolay ulaşılabilir olması, uygun fiyatı ile her kesimden insan tarafından her zaman tercih edilebilir bir ürün haline gelmiştir. Yeni bir işletme açmak istiyorsanız tavuk döner bayiliği veren firmalar aracılığıyla bayilik alarak bir tavuk döner dükkanı açabilirsiniz.

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar

Daha önceleri etle yapılan döner artık tavukla yapılmaya başlanmış ve daha çok rağbet görmüştür. Tavuk döner, hem daha uygun fiyatlı bir seçenek olurken hem de daha kolay ulaşılabilir olmasından dolayı daha popüler hale gelmiştir. Tavuk döner farklı sos ve çeşitlerde müşterilere sunulabiliyor. Türkiye’ de oldukça yaygın olan tavuk döner yurt dışında da oldukça popüler bir ürün haline gelmiştir.

 

Tavuk döner bayiliği veren firmalar AVM ve caddelerde bayiliklerini arttırarak popülerlik yakalamayı amaçlamıştır. Tavuk döner bayileri Türkiye’nin hemen hemen her yerinde karşımıza çıkabilmektedir. Tavuk döner her kesimden insanın sık tüketebildiği bir ürün olduğundan her zaman çok satmaktadır ve işletmecilerini her daim mutlu etmektedir.

 

Not: Tavuk döner bayiliği almak dışında farklı fikirler edinmek için, bayilik veren firmalar başlıklı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

Tavuk döner bayiliği açmak istiyorsanız tavuk döner bayiliği veren firmaları araştırıp onlarla iletişime geçmelisiniz. Size en uygun olan konsepti belirlemeli ve bayinizi buna göre açmalısınız. Yerinizi ayarladıktan sonra bayinizi açıp işletmeye başlayabilirsiniz. Tavuk döner bayiliği veren firmalardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 

1. Kasap Döner Bayiliği

Kasap Döner Firması sektöre 2011 yılında ‘Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz’ sloganıyla giriş yapmıştır. Oldukça iddialı bir firma olan Kasap Döner, sektörde hızla büyümüş ve kendine bir müşteri kitlesi oluşturmuştur.

 

Kasap Döner’ den bayilik almak için 250 bin TL’lik bir yatırım sermayesine ihtiyacınız vardır. Bu firmadan bayilik almanız için açacağınız dükkanın lokasyonu iyi olmalıdır. İşlek bir yerde ve en az 100 metrekare büyüklüğünde bir dükkanınız olması gerekmektedir. Dükkanınızda depo, mutfak, tuvalet için ise en az 50 metrekarelik bir alan olmalıdır. Kasap Döner’ den alacağınız bayilik içim imzalayacağınız sözleşme 10 yıllık olacaktır ve bu süreç içerisinde firma sizden aylık kâr, reklam primi gibi ekstra bedeller istemeyecektir.

 

Kasap Döner bayilik verdiği girişimcilere en az yüzde 55’lik bir kâr marjı garantisi vermektedir. İsim olarak çok duyulan bir firma olduğu için müşteri bulmanız çok zor olmayacaktır. Çalışanlarının eğitimine oldukça önem veren bu firma yeni başlayan çalışanlarına da oryantasyon ve iş başı eğitimleri vermektedir. Daha sonra çalışanlarının kıdem ve ihtiyaçlarına göre başka eğitimler de verebilmektedir.

 

Her kesimden müşterisi olan Kasap Döner’in hitap ettiği kesim genellikle beyaz yakalılar ve öğrencilerdir. Bu nedenler dükkanınızın iş yerlerine ve okullara yakın olması müşteri yoğunluğunuz için oldukça önemlidir. Cadde üzerindeki ya da köşelerdeki yerler sizin için daha uygun olacaktır.

 

2. Bereket Döner

Bereket Döner 1988 yılından beri sektörde olan ve Türkiye’ de 90 adet bayisi bulunan öklü bir firmadır. Kendisinden bayilik almak isteyen girişimcilere kolaylık sağlayan firma franchise giriş bedeli ve reklam katılım payı almadan bayilik vermektedir. Firma kendisinden bayilik almak isteyen girişimcilerden kaliteli ve hijyenik hizmet sunma beklentisi içerisindedir.

 

Bereket Döner’den bayilik almak için ilk şart dükkanınızın yerinin iyi olmasıdır. AVM içerisinde bulunan ya da işlek bir cadde üzerinde olan dükkanlar iyi birer tercih olabilir. Dükkanın alt yapısının da açılışa hazır bir şekilde olması ya da o hale getirilmesi gereklidir. Dükkanınızın dizaynı ve konsepte uygun tasarlanması için belirli bir miktar sermayeniz de olması gereklidir. Sürekli firma ile iş birliği halinde olmanız ve bayilik sözleşmesinde yer alan şartlara uygun hareket etmeniz gerekmektedir. Ürün tedariği firma tarafından sağlanacağı için banka teminatınız da olması gereklidir.

Bayiliğiniz onaylandığında dükkanınız firma tarafından konsepte uygun şekilde düzenlenecektir. İşletmenizde çalışacak tüm personel firma tarafından oryantasyon eğitimine tabi tutulacaktır. Bayiniz gıda kontrol işlemlerine tabi tutulduktan sonra açılmaya hazır olacaktır.

 

3. ÇD Döner Bayiliği

ÇD Döner’ de bayilik vererek büyümeyi hedefleyen firmalar arasındadır. Yatırım bedeli oldukça düşük olduğu için tavuk döner bayiliği veren firmalar arasından seçilebilir. ÇD Döner bayiliği almak için öncelikle firmanın web sitesine girerek başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Formunuz değerlendirildikten sonra bayilik için şartları sağlamanız gerekir. Bayilik için başvuru formu onaylanan kişiler ile firma yüz yüze görüşme sağlayacaktır.

 

Öncelikle ÇD Döner bayiliği alabilmeniz için dükkanınızın lokasyonun iyi seçilmiş olması gereklidir. İnsan kalabalığının olduğu işlek yerlerde açacağınız dükkan müşteri yoğunluğu sağlayacağı için uygun bir tercih olacaktır.

Dükkanınızın büyüklüğüne göre belirlediğiniz konsepte göre iş planı ve maliyet hesaplaması yapmanız gerekmektedir. Maliyetinize göre sermayenizi hazırladıktan sonra firma yetkilileriyle anlaşarak bayinizi açabilirsiniz. ÇD Döner Firması size ve personelinize eğitim desteği de vermektedir. Ayrıca ihtiyacınız olduğunda eğitimli personellerle size personel desteği de sağlayabilir.

 

4. Öncü Döner Bayiliği

2010 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Öncü Döner, tavuk dönerleri ile müşterilerini uygun fiyata lezzetle buluşturmaktadır. Öncü Döner ilk olarak Hasan Şahin önderliğinde Amasya’ da kurulmuştur. Daha sonra Bilecik, Giresun, Kayseri, İstanbul, Manisa, Ankara gibi illerde de bayilik açarak büyümeye devam etmiştir. Öncü Döner’ in 33 ilde toplamda 58 adet bayisi bulunmaktadır. Ve daha da bayilik açarak büyümeyi hedefleyen firmalar arasındadır.

 

Öncü Döner’ den bayilik almak isteyen girişimciler öncelikle firmanın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak işe başlayabilir. Öncü Döner firması bayilik açmak isteyen girişimcilere ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Bir miktar sermaye ile Öncü Döner’ den bayilik alabilirsiniz.

 

5. Katık Döner Bayiliği

Katık Döner 1988 yılında İskenderun’ da açtığı ilk şubesi ile sektöre giriş yapmıştır. Oldukça köklü olan bu firma daha sonra pek çok bayi açarak müşterilerine İskenderun döneri lezzetini tüm Türkiye’ deki müşterileri ile buluşturmuştur. Türkiye’ de Adana merkezli olmak üzere Kırıkkale, Mersin, Bursa, Kahramanmaraş, İzmir, Kocaeli; yurt dışında ise Almanya ve Kuveyt’ te hizmet vermekte olan bir firmadır. Şu an için toplamda 42 adet bayisi bulunmaktadır.

Lezzetli döneri ve özel sosu ile bir çok bayilik açan ve müşteriler tarafından oldukça sevilen Katık Döner kendisinden bayilik almak isteyen girişimlere de kolaylık sağlamaktadır. Katık Döner bayiliği almak için önce web sitesinden başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Uygun yerde dükkanınız ve yeterli sermayeniz varsa başvurunuz firma tarafından olumlu şekilde değerlendirilir. Daha sonra konsepte uygun düzenlenmiş dükkanınızda Katık Döner bayiliğinizi açabilirsiniz.

 

6. Kırmızı Döner Bayiliği

İlk olarak İskenderun’ da kurulan firma bayilik açarak büyümeyi hedeflemiş ve tavuk döner bayiliği veren firmalar arasında yerini almıştır. İsim olarak oldukça duyulmuş olan Kırmızı Döner’ in hemen hemen her şehirde kendine ait bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Kırmızı Döner bayiliği almak istiyorsanız işlek bir yerde dükkanınız ve yeterli finansal desteğiniz olması gerekmektedir.

 

Kırmızı döner bayiliği almak için başvuru yaptığınızda başvurunuz değerlendirilir ve firma yetkilileri tarafından size bir oryantasyon eğitimi verilir. Kırmızı Döner için eğitimli personel oldukça önemlidir. Kırmızı Döner’ in mobil cihazlarınıza ya da bilgisayarınıza kurduğu uygulamalar sayesinde aylık kâr miktarınızı, kazancınızı ve giderlerinizi detaylı olarak görebilirsiniz. Kırmızı Döner dükkanınızın lokasyonuna oldukça önem vermektedir. Dükkanınızın ya işlek bir caddede ya da AVM içerisinde olması gereklidir. AVM içerisindeki dükkanlar için en az 60 metrekare olma şartı koşulurken cadde üzerindeki dükkanlar için en az 150 metrekarelik bir dükkana ihtiyacınız vardır.

 

7. Paşa Döner Bayiliği

2011 yılından beri sektörde bulunan Paşa Döner yüzde yüz but etinden yapılmış lezzetli dönerleri ile müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Profesyonel yetkililer tarafından yönetilen firma ayrıca baton döner imalatı da yapmaktadır. Denetimlerden başarı ile geçen ve helal et sertifikası bulunan firma müşterilerin güvenini kazanmıştır. Paşa Döner’ den bayilik almak istiyorsanız önce başvuru formu doldurmalısınız. Başvuru formunuz onaylandıktan sonra firma yetkilileriyle yüz yüze görüşme sağlayıp bayiliğiniz için detayları konuşabilirsiniz.

 

Okuyunuz: İş Kurmadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

 

8. Usta Dönerci Bayiliği

80’ den fazla bayisi ile döner sektöründe isim edinen Usta Dönerci, bu sektörde lider olabilmek için daha fazla bayilik açmayı hedefliyor. Usta Dönerci, sadece Türkiye’ de değil yurt dışında da bayilik açma hedefi ile yola devam etmektedir. Sizin de yeterli yatırımınız varsa Usta Dönerci bayiliği alabilirsiniz.

 

Usta Dönerci bayiliği almak için sahip olmanız gereken yatırım yaklaşık 250 bin TL olmalıdır. Usta Dönerci’ den bayilik almak için yapacağınız sözleşme 10 yıl kadar geçerli olacaktır. Ayrıca bayinizin elde edeceği net cironun yüzde 10’ u da firma tarafından royalty bedeli olarak alınmaktadır.

 

9. Hot Döner Bayilik

2011 yılında döner üretimi yapmaya başlayarak sektöre giriş yapan Hot Döner, Türkiye’ de 17 ilde 56 bayi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın hedefi ise toplamda 100 bayiliğe ulaşmaktır. Bayilik açarak büyüme hedefinde olan firma tavuk döner bayiliği veren firmalar arasında yerini almıştır.

Hot Döner bayiliği alabilmeniz için ortalama 200 bin TL ile 250 bin TL arasında bir yatırım bedeline ihtiyacınız vardır. İşlek bir yerde açacağınız dükkanınızın müşteri sayısı da çok olacaktır. Hot Döner, bayiliklerine ortalama yüzde 25 kâr oranı sağlamaktadır.

 

10. Şahane Döner Bayilik

Şahane Döner, Gürsan şirketine ait bir döner firmasıdır. Şahane Döner kendisinden bayilik almak isteyen girişimcilere de kolaylık sağlamaktadır. Şahane Döner’ den bayilik almak için ödeyeceğiniz ücret 100 metrekarelik bir dükkan için yaklaşık 250 bin TL ile 300 bin TL arasındadır. Firma bayilik sözleşmesini 5 yıl olarak yapmaktadır ve girişimcilerine yüksek ciro garantisi sunmaktadır.

Tavuk Döneri Bayilik Veren Firmalar 2021

Tavuk Döneri Bayilik Veren Firmalar 2021

Tavuk döner bayiliği veren firmalar ” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Bilgihan duran dedi ki:

  Merhaba isimin Bilgihan Duran Çankırı ilinde ikamet ediyorum Çankırı’da tavuk döner yapmak istiyorum bana nasil yardımcı olursunuz nasil yapacagiz bu işler bilginize ihtiyacım var teşekkür ederim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Bilgihan Bey, sektörle ilgili bilgi sahibi değilseniz, bayilik almak sizler için daha mantıklı olacaktır. Zira kurumsal firmalar bu konuda gerekli eğitimleri vermektedir.

 2. SERHAT ÖZBEK dedi ki:

  Merhaba Bursa’da işlek bir caddede dükkanım var. İşten anlayan biri ile birlikte ortaklık yapmak istiyorum. Var mıdır düzgün biri acaba?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Serhat Bey, yorumlar üzerinden bu tarz ortaklık kurmanız önerilmez. İlan verip, kazanç ortaklığı teklif edebilirsiniz.

  2. Emre dedi ki:

   Ulaşabilirseniz görüşelim