Baklava Bayiliği Veren Firmalar | Baklava Bayilik

Türkiye’nin milli tatlılarından birisi olan baklava tüm dünyanın severek tükettiği tatlardan biridir. Türkiye’de birçok özel günde tercih edilen bu baklavanın yapıldığı sektör oldukça dinamik bir sektördür. Eğer el yatkınlığınızın olduğuna inanıyorsanız baklava bayiliği veren firmalar ile çalışabilir ve bu firmaların güçlü ismi altında kendi işletmenizi kurabilirsiniz.

Baklava Bayiliği Veren Firmalar

Baklava Bayiliği Veren Firmalar

Son derece revaçta olan baklava bayiliği birçok kişinin başvuru yaptığı sektörler arasındadır. Dükkân yerinizin bulunması ve belli bir miktarda sermayenizin olması bu sektörde başarı elde etmeniz için en önemli artılar arasındadır. Bununla birlikte size bayilik veren firma da birçok önemli desteği sunmaktadır.

 

Baklava bayiliği veren firmalar bu alanda sizlere en iyi avantajları sunmaktadır. Firmaların sunmuş olduğu şartları yerine getirip marka bilincini yükseltmeyi hedeflediğiniz takdirde sizler de baklava sektörünün yükselen bir ismi haline gelebilirsiniz. Bayilik almak isterseniz de şu firmaları tercih edebilirsiniz.

 

Tosun Paşa Baklava Bayiliği

Baklava satışı yapmak istiyorsanız Tosunpaşa baklava işletmesinin bayiliğini alabilirsiniz. Firma 1998 yılında Urfa’da kurulmuştur. 2020 yılında ise Tosun Paşa baklava adı altında bayilikler vermeye başlamıştır. Kısa süre içerisinde şube sayısını çoğaltan firma en popüler baklava işletmeleri arasında yer almaktadır.

Firmanın gerekli sermaye tutarı 45.000 TL civarındadır. Bununla birlikte 5000 TL isim hakkı bedeli bulunmaktadır. Yatırım geri dönüşü ise 6 ve 8 ay arasında değişiyor. Yüksek bir kar oranı sayesinde kısa sürede baklava sektöründe önemli satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ticaret yapmaya uygun veya yoğunluğunun fazla olduğu bir yerde iş yeri temin etmeniz önemli gereksinimlerden biridir.

 

Zeyrekoğlu Baklava Bayiliği

Baklava bayiliği veren firmalar içerisinde Zeyrekoğlu işletmesini de saymak mümkündür. Firma baklavacı açmak isteyen girişimcilere 25 bin TL sermaye değerinde bayilik vermektedir. Firmanın isim hakkı bedeli olmadığı için bayiliği daha kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Aynı zamanda yatırım geri dönüşü 3 ve 6 ay arasında değişmektedir. Metrekare başına kurulum maliyetinin bin TL olduğu bu bayilik alternatifin de firma personel desteği, proje desteği, pazarlama ve ortak reklam gibi alanlarda da sizlere gereken destekleri sunmaktadır.

 

İzol Baklava Bayiliği

Baklava çeşitleri sayesinde çok geniş bir müşteri portföyüne sahip olan İzol baklava oldukça popüler firmalar arasında yer alıyor. Firmanın 130.000 TL gerekli sermayesi bulunmaktadır. Aynı zamanda 50.000 TL isim hakkı bedeli de bulunmaktadır.

Firmanın yatırım geri dönüşü 2 ve 6 ay arasında değişmektedir. 1976 yılından bu yana oldukça popüler bir firma olan İzol baklava iş yeri konusunda bir takım şartlar öne sürmektedir. Uygun bir lokasyona sahip olması iç ve dış mimari dekorasyonun firmanın şartlarına uygun hazırlanması en önemli kriterler arasındadır. Baklava işletmenizin açılım süresi ise 20 gün civarındadır.

 

Nacaroğlu Baklava Bayiliği

Baklava bayiliği veren firmalar içerisinden Acaroğlu firmasını da saymak mümkündür. 40 bin TL sermaye isteyen firma Gaziantep merkezi olarak kurulmuştur. Isim hakkı bedeli almaması ve 18-24 ay arasında yatırım geri dönüşü sunması firmanın tercih edilebilirliğinde önemli bir etkendir.

Firma sizlere üç farklı mağaza tipi sunmaktadır. Normal mağaza Butik ve kiosku tarzı bir baklavacı açabilme şansınız vardır. Bununla birlikte sizlerden beklediği birtakım girişimci özelliklerinde bulunması firma açısından önemlidir.

 

Hamido Baklava Bayiliği

Hamido baklava firması Gaziantep baklava çeşitlerinden dondurma satışı ne kadar birçok alanda bayilik veriyor. 40 yıllık bir sektör deneyimi bulunan firmadan bayilik almak isteyen kişilerin 50.000 TL tutarında sermaye gereksinimi vardır. Aynı zamanda isim hakkı bedeli de 30000 ile 50000 arasında değişmektedir.

Yapacağınız yatırımın geri dönüşü ise 6 ve 24 ay arasındadır. Sermaye özelliklerine sahipseniz ve aranılan girişimci özelliklerini de taşıyorsanız firmadan bayiliği almak oldukça kolaydır. Bununla birlikte sizlere yatırımla ilgili olarak birçok alanda firma tarafından destek verilmektedir.

 

Hacı Mehmet Baklava Bayiliği

Hacı Mehmet baklava firması bu alanda faaliyet göstermek isteyen kişilere 120.000 TL karşılığında bayilik hizmeti vermektedir. 40’a yakın ürün çeşidi ile oldukça zengin bir menü sunan Hacı Mehmet Baklavaları son derece popüler işletmeler arasındadır. Sizlerden beklediği işyeri özellikleri içerisinde mutlaka 50 60 metrekarelik bir alan gereksinimi vardır

Aynı zamanda işletme yerinde yaya ve araç trafiğinin fazla olduğu bir bölge olması gerekmektedir. Firmanın metrekare kurulum maliyeti 1000 TL olup en düşük 99 bin TL’lik sermayeniz olması gerekmektedir. Yapacağınız yatırımın geri dönüşü ise 12 ve 18 ay arasında değişmektedir. Firma sizlere personel ve eğitim desteği, ortak reklam ve proje koruması, el kitabı ve yer seçimi gibi konularda da gerekli destekleri sunacaktır.

 

Değirmencioğlu Baklavaları Bayiliği

Baklava bayiliği veren firmalar içerisinde Değirmencioğlu Baklavaları oldukça popülerdir. Firma müşterilerine çok yeni standartlarda hizmetler sunmaktadır. Hem ürün çeşitliliğinin fazla olması hem de yatırımcısına birçok konuda destek vermesi tercih edilebilirliğini artıran unsurlardan biridir. Personel desteği, eğitim ve proje desteği, el kitabı ve yer seçimi gibi konularda destek veren firma yatırımcısından en az 50 bin TL sermaye beklemektedir.

 

Hacı Sayid Baklava Bayilik

Hacı Sayid baklava firması bu alanda başarı göstermek isteyen girişimcilere en iyi destekleri sunan firmalar arasındadır. 100.000 TL artı KDV isim hakkı Bedeli bulunan firmanın geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Günümüzde 40 şubeye ulaşan işletmeden bayilik alabilmek için bir takım kriterlere sahip olmanız gerekmektedir.

İş yeri seçiminde sizlere gerekli desteği sunan firma en az 150 metrekare açık alanda ise 50 metrekarelik bir alan istemektedir. Gerekli yatırımcı özelliklerine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız firmanın başvuru formunu doldurarak bayilik görüşmelerine başlayabilirsiniz.

 

Okuyunuz: İşletme İçerisinde Kullanılan Renklerin Anlamı ve Önemi

 

Mehmet Usta Baklavaları Bayiliği

Mehmet Usta Baklavaları günümüzde birçok kişinin tercih etmiş olduğu tatlar arasındadır. Girişimcisinden belli başlı şartların yerine getirilmesini bekleyen Mehmet Usta baklava konusunda oldukça popüler firmalar arasındadır.

Firmadan bayiliğini aldığınız takdirde hızlı bir şekilde işletmenizi kurabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz. Firma sizlere reklam desteği, bölge koruması, personel ve eğitim desteği gibi konularda çeşitli avantajlar sunuyor.

 

Hacıbey Baklavaları Bayiliği

Baklava bayiliği veren firmalar içerisinde Hacıbey Baklavaları da son derece popülerdir. 1996 yılında kurulan ancak günümüzde oldukça büyük bir firma haline dönüşen Hacıbey Baklavaları farklı tatları ile geniş bir kitleye hizmet vermektedir. Bu firmanın adı altında baklava satışı yapmak isterseniz bir girişimciden beklenen tüm gereksinimleri taşımanız gerekmektedir. Firma isim hakkı ve sermaye tutarına ön görüşme sırasında bayi adayları ile görüşmek nedir.

 

Kaşıbeyaz Baklava Bayiliği

40 yılı aşan bir süredir baklava sektöründe yerini alan Kaşıbeyaz firması bayiliği adayları ile büyümeyi hedefliyor. Bugüne kadar İstanbul’da iki farklı yerde bayilik açan ve bu hizmetlerine geliştirmeye devam eden firma bayilik için 100 bin TL istiyor.

Başlangıç bedeli 100.000 TL olan bu firma ile çalışmak isterseniz 250 bine kadar yatırım yapabilme imkânı vardır. Birçok şehirde bayilik vermeyi amaçlayan firma işyeri seçiminde sizlere önemli destekler sunmaktadır. Bununla birlikte personel desteği ve kurulum maliyetleri konusunda da sizlere gereken destekleri sunmaktadır. Baklava bayiliği veren firmalar ile yüksek avantajlar elde edebilir ve sektörde daha hızlı yükselebilirsiniz.

 

Baklava bayiliği veren firmalar” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Hüseyin dedi ki:

    Rabbim Herkesin işini rast getirsin