Dilan Polat Bayilik Ücreti Şartları Nedir?

dilan polat bayilik ücreti Şartları nedir?

dilan polat bayilik ücreti Şartları nedir?

Dilan Polat bayilik ücreti ne kadar sorusu yeni girişimciler tarafından araştırılan konulardan bir tanesidir. Son dönemlerde sektöre giriş yapan güzellik markalarından birisi olan Dilan Polat, özellikle yeni girişimcilerin de tercihleri arasındadır. Birçok farklı hizmet alanına sahip olan markanın bayiliğinin olup olmadığı ve varsa bayilik şartlarının ne olduğu genç girişimcilerin merak ettikleri konular arasındadır.

Dilan Polat markası epilasyon ve cilt bakımı başta olmak üzere oldukça geniş bir alanda ürün satışı yapan kozmetik firmalardan bir tanesidir. Yeni kuruluşlar arasında yer alması nedeni ile dikkat çeken marka Türkiye’nin n hızlı büyüyen ve gelişen markaları arasındadır. Özellikle genç girişimcilerin ilgisini çeken marka geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü ürün ihtiyacına çözüm olmayı amaçlar. Dilan Polat bayilik ücreti ve Dilan Polat bayilik veriyor mu gibi sorulara yanıt bulduktan sonra belirlediğini uygun bölgede bu markanın bayilik hizmetini alarak işletebilirsiniz.

Dilan Polat Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Ülkemizde her yıl yeni kozmetik firmaların sektöre giriş yaptığı bilinir. Türkiye genelinde en fazla iş yapma potansiyeline sahip sektörlerden bir tanesi kozmetiktir. Bu anlamda genç ve başarılı bir girişimci olmak isteyenler ilk tercihlerini kozmetikten yana kullanır. Kozmetik sektörünün genç yapılarından birisi olan Dilan Polat, genç girişimcilere bayilik alma ve işletme fırsatını sunar. Bayilik için istenilen ücret ve diğer şartları karşılayan girişimciler başvuru süreci sonrasında farklı bölgelerde Dilan Polat kozmetik bayiliği açabilir.

Dilan Polat markasının bayiliğini almak isteyenler için talep edilen bayilik ücreti güncel olarak 100.000 TL şeklinde belirlenmiştir. Bayilik ücreti her yıl enflasyon başta olmak üzere farklı koşullar değerlendirilerek yeniden hesaplanır. Her yeni dönemde güncellenen yeni fiyatlar hakkında bilgi alabilmek için firmanın resmi internet sitesi üzerinden iletişime geçilmesi mümkündür.

Dilan Polat Kaç Şubesi Var?

Dilan Polat markasının Türkiye genelinde bugün sayısız şubesinin olduğu bilinir. Ülke genelinde 40’tan fazla şubesi ile hizmet veren marka aynı zamanda ülke dışında da faaliyetlerine devam etmektedir. Dilan Polat kozmetik firmasının Türkiye haricinde 8 farklı ülkede de bayiliklerinin olduğu bilinmektedir. Avrupa ihracatında ilk 3 firma arasında yer alan Dilan Polat, başarılı ürün ve satış ivmesi ile her geçen gün daha fazla başarıya imza atmaktadır.

Dilan Polat Bayilik Nasıl Alınır?

Dilan Polat bayilik hizmetini alabilmek isteyenlerin ilk yapması gereken internet üzerinden firmaya ulaşmaktır. Bunun için firmanın resmi internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Site üzerinde bayilik için gerekli koşullar ve ön başvuru şartları yer alır. Bu sayfaya göz attıktan sonra uygun olduğunu düşünen adaylar sayfada bulunan ön başvuru formunu doldurarak ilk başvurularını başlatabilir.

Ön başvuruda bulunan adayların başvuruları genel marka yönetimi tarafından incelenir. Şartlar ve diğer koşullar bakımından uygun olduğu düşünülen adaylar görüşmek üzere merkez adrese davet edilir. Burada marka yöneticileri ile yapılacak görüşme sonrasında olumlu yanıt alan kişilerin bayilik başvuruları onaylanır. Bu süreçten sonra Dilan Polat bayilik hizmetini belirlenen noktalarda vermeye başlayabilirsiniz.

Dilan Polat Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dilan Polat bayilik hizmetini vermek isteyenler için başvuru aşamaları şu şekildedir;

 • Dilan Polat resmi internet sayfasına giriş yapın.
 • Ana ekranda yer alan “Bayilik” sekmesine tıklayın.
 • Yeni açılan ekranda bulunan Bayilik Başvuru Formu’nu doldurun.
 • Bayilik hizmeti vermek için tercih ettiğiniz binaya ilişkin sorulara yanıt verin.
 • Tercih ettiğiniz hizmet binasının kira mı yoksa özel mülk mü olduğunu ekranda belirtin.
 • Bayilik hizmetini vermek istediğiniz şehri seçin.
 • Ardından hizmet vereceğiniz şehrin ilçesini seçin.
 • Şu an yapmış olduğunuz mesleğinizi yazın.
 • Binanın genişliği ve mekânın ölçülerini yazın.
 • Eklemek istediğiniz herhangi bir ek bilgi varsa alt kısımda yer alan boş alana yazın.
 • Gizlilik Politikası ve diğer izinleri kabul ettiğinizi beyan edin.
 • Ardından doldurduğunuz başvuru formunu gönderin.

Formu gönderdiğiniz anda kısa süre içerisinde markanın yetkililerine iletilir. Bu süreçte formunuz değerlendirmeye alınır. Eğer bilgilerinizde herhangi bir sorun çıkmazsa ve şartları karşıladığınız sonucuna varılırsa bayilik açma için gerekli hakka sahip olabilirsiniz. Bu süreçten onay aldıktan sonra yüz yüze görüşmek üzere merkez adrese davet edilirsiniz. Yapılacak görüşmeden olumlu ayrılmanız durumunda size verilen izinle kapsamında belirttiğiniz ilçe adresinde Dilan Polat markasına ait bayilik hizmetini vermeye başlayabilirsiniz.

Formda yer alan bütün bilgileri doldurduktan sonra ön başvuru aşamasını tamamlamış olursunuz. Bu aşamada girdiğiniz bütün bilgilerin eksiksiz olması ve gerçeği yansıtması önemlidir. Şayet eksik ya da yanlış bilgi girişi tespit edildiğinde yapacağınız ön başvurunun geçersiz olacağını bilmelisiniz.

Dilan Polat Bayilik Alma Şartları Neler?

Dilan Polat bayilik hizmetini almak isteyen adaylar için bayilik hizmeti genel şartları şu şekildedir;

 • Bayilik için talep edilen ücretin eksiksiz bir şekilde ödenmesi gerekir. Başvuru aşamasında adaylar bayilik ücreti hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir.
 • Bayilik hizmetini vermek üzere tercih edilen dükkânın en az 300 metrekarelik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Daha küçük mekanlar için bayilik izni verilmez.
 • Şirketi kurmak için gerekli olan sermayeye sahip olunması önemlidir. Şayet sermaye konusunda belirlenen limitlerin altında kalınması durumunda başvuru olumsuz olarak değerlendirilebilir.
 • Dilan Polat bayilik hizmetini vermek isteyenlerin sektörde yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olmaları önemlidir. Daha önceden sektör hakkında deneyimi olan kişilerin başvuru sırasındaki avantajları daha fazla olur.
 • Kozmetik markasının girişimciliğini almak isteyen kişilerin başarılı birer girişimci olmuş olmaları önemlidir. Şayet personel hizmeti konusunda deneyimli ve tecrübeli bir yönetici olanlar bayilik hizmetini daha başarılı bir şekilde verebilmektedir.
 • Reklam ve pazarlama konusunda gerekli deneyime sahip olan kişiler bayilik başvurusu konusunda olumlu geri dönüşler alabilir.

Dilan Polat İletişim Bilgileri

Dilan Polat markasına ait iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Dilan Polat İletişim: 0850 308 54 51

Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olduğunda iletişim bilgileri üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Çağrı personelleri ile yapacağınız görüşme sırasında merak ettiğiniz soruları yöneltebilir ve her konuda ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Dilan Polat çağrı merkezi numaraları 7/24 aktif olarak müşterilerine hizmet verir.

Dilan Polat Kâr Marjı Ne?

Dilan Polat markasına ait bayilik hizmetinde ne kadar kazanacağınızı merak ediyorsanız bu rakamın oldukça yüksek olduğunu bilmelisiniz. Bayilik hizmetini verenlerin kazançları tercih ettikleri bölgelere ve hizmet kalitesine göre değişmektedir. Bununla birlikte sektörde deneyimlerinizi ortaya koyarak kısa sürede ciddi kazançlar elde edebileceğinizi düşünebilirsiniz.

dilan polat bayilik ücreti Şartları nedir? makalemizin sonuna geldik. En çok sorulan peynirci baba hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz Peynirci Baba Bayilik Şartları Nedir? Komisyon Oranı Nedir? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.