Peynirci Baba Bayilik Şartları Nedir? Komisyon Oranı Nedir?

Peynirci Baba Bayilik Şartları Nedir? Komisyon Oranı Nedir?arı

Peynirci Baba Bayilik Şartları Nedir? Komisyon Oranı Nedir?

Peynirci baba bayilik şartları hakkında bilgi alarak dilerseniz markanın bayilik hizmetine başlayabilirsiniz. Peynirci Baba kahvaltılık ürün gruplarının satışının yer aldığı firmalar arasındadır. 1996 yılında Yöre Grup tarafından kurulan şirket, yöresel ürün satışı ile öne çıkar. İlk olarak Kocaeli’nde kurulmuştur ve günümüzde Türkiye’nin birçok farklı şeklinde markanın bayisi bulunur.

100’den fazla bayisi bulunan Peynirci Baba, her yöreye ait kahvaltılık ürünleri tüketiciler ile buluşturur. Hızla büyüyen markanın ürün yelpazesi her geçen gün daha da genişlemektedir. Peynirci Baba bayilik hizmetini aldıktan sonra direk firma ile iletişime geçerek birinci kanaldan bu hizmeti sürdürme yetkisine sahip olabilirsiniz.

Peynirci Baba Bayilik Nasıl Alınır?

Peynirci Baba firmasından bayilik alabilmeniz için firmanın resmi internet sitesini gözden geçirebilirsiniz. Firma resmî sitesinde başvuru için gerekli şartlar ve başvuru adımları açık bir şekilde yer alır. Burada bulunan yönergeleri takip ederek gerekli başvuruları yapabilir ve Peynirci Baba bayilik hizmetini vermeye başlayabilirsiniz.

Peynirci Baba bayilik almak için izlemeniz gereken başvuru süreci şu şekilde ilerler;

 • Adaylar öncelikle internet sitesinde bulunan ön başvuru formunu doldurarak gönderir.
 • Formlar incelendikten sonra uygun olan adaylar merkeze davet edilir.
 • Merkezde adaylar ile mülakat görüşmeleri gerçekleştirilir.
 • Bayilik için gerekli bedeli ödeyebilecek olan adaylar ile ikinci bir görüşme gerçekleştirilir. Bu görüşmede adaylar hizmet için tercih ettikleri mülkleri gerekli tavsiyelerini komisyona sunar.
 • Önerilen mekân eğer komisyon görevlileri tarafından uygun bulunursa bu durumda işletme yetkililer tarafından ziyaret edilir.
 • Mekânın hizmet vermek için uygun olduğu görüşü ortaya çıkarsa, mülk üzerinde gerekli onarım ve tadilat işlemleri başlatılmalıdır.
 • Gerekli tadilat hizmetlerinin bitmesi ile mekân açılış için hazırlanır.
 • Açılış sonrasında Peynirci Baba bayilik hizmeti verilmeye başlanır.

Peynirci Baba, bayilik hizmetinin verileceği mülkün hizmet için hazırlanış sürecine titizlik ile yaklaşır. Bu kapsamda tadilat sürecinin her aşaması uzman ekipler tarafından yakından takip edilir. Bütün aşamalar uzmanlar tarafından değerlendirilir ve iç dekorasyon uzmanların onayı doğrultusunda tamamlanır. Uzman ekipler merkeze bayilik şubesi ile ilgili gerekli bilgileri iletir. Gerekli onay verildiği taktirde işletmeciler Peynirci Baba bayilik hizmetini vermeye başlayabilir.

Peynirci Baba Bayilik Veriyor Mu?

Doğal ve organik ürün satışı ile öne çıkan Peynirci Baba, bayileri sayesinde taze ve kaliteli ürünlerini tüketiciler ile buluşturur. Özgünlüğünü her daim korumaya devam eden Peynirci Baba, sizden gelecek olan franchise tekliflere karşı son derece olumludur. Türkiye genelinde bugün yüzlerce şubesi bulunan marka bu sayede her geçen gün daha fazla büyümeyi ve daha fazla kitleye hizmet sunmayı amaçlar.

Peynirci Baba bayilik şartları hakkında bilgi aldıktan sonra hangi bölgede dilerseniz franchise hizmetler vermeye başlayabilirsiniz. Bayilik için gerekli şartları yerine getirdikten sonra bu firmanın ürünlerini farklı bölgelerde bayilik koşullarına uygun olarak satışa sunabilir ve işletme sahibi olabilirsiniz.

Peynirci Baba bünyesinde her yaştan tüketiciye uygun kahvaltılık ürünlerin satışı yapılır. 7’den 70’e her yaştan tüketiciye ulaşmayı hedefleyen Peynirci Baba’da tüketiciler her türlü kahvaltılık ihtiyacına çözüm bulabilir.

Peynirci Baba Bayilik Şartları Neler?

Peynirci Baba franchise hizmetini almak için bir takım şart ve koşullara sahip olmanız önemlidir. Şartların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesinin ardından firma ile iletişime geçebilir ve bayilik hizmeti verebilmek için gerekli başvuruları yapabilirsiniz. Peynirci Baba bayilik için sizden istenecek olan şartlar şu şekildedir;

 • Bayilik için başvuracak olan adayların yüksek motivasyona sahip olması gerekir. Girişimcilik duygusu yüksek olan kişiler bayilik hizmeti için firmaya başvurabilir.
 • Bayilik hizmeti için başvuracak adayların hem organizasyon hem de yönetim gibi konularda gerekli kabiliyete sahip olması önemlidir.
 • Tercihen gıda sektöründe daha önceden deneyimi olan kişilerin başvuru yapması önerilir. Bu kişiler değerlendirme aşamasında daha fazla şansa sahip olur.
 • Bayilik için başvuruda bulunacak olan kişilerin bayilik için gerekli bedeli ödemeye hazır olması gerekir. Yatırım konusunda hazır olan adaylar başvuruyu sorunsuz şekilde gerçekleştirebilir.
 • Bayilik için başvuru yapacak olan adayların bu işi bir ek iş olarak değil, tam zamanlı bir gelir kaynağı olarak görmeleri gerekir. Bu düşünceye sahip olan adaylar değerlendirme aşamasında öncelik sahibi olur.
 • Peynirci Baba bayilik için başvuru yapacak adayların bu hizmet için tercih edecekleri mülkün durumu son derece önemlidir. Marka bu konuda bayiliklerin genelde ana caddelerde olmasını talep eder. Hem yaya hem de araç trafiği açısından yolun olan yerler Peynirci Baba bayiliği açabilmek için uygun kabul edilir.
 • Franchise için açılacak olan mülkün yürüyüş yolu, park ve saha gibi alanlara yakın olması önemlidir.
 • Mağaza olarak açılacak olan mülkün en az 100 metrekare olması şartı aranır. 100 metrekare üzerinde mülklerde diğer şartlar karşılanarak Peynirci Baba bayilik hizmeti verilebilir.
 • Peynirci Baba bayilik hizmeti için tercih edilecek mülkün diğer bir başka şube ile gerekli ara mesafeyi koruması önemlidir. Rekabet açısından birbirine yakın noktalarda ikinci bir Peynirci Baba işletmesi açma izni verilemez.

Bayilik için yapılacak başvurunun ardından hizmet verilecek mülkte gerekli şartların ve ortamın uygun olması gerekir. Bunun için Peynirci Baba, bir yetkili görevlendirir ve bahsi geçen mülkte hizmete uygunluk şartlarının mevcut olup olmadığının denetlenmesini ister. Uzman ekipler tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda mülk eğer hizmet vermek için uygun şartlara sahipse gerekli onaylar verilir.

Bütün koşulların uygun olmasının ardından Peynirci Baba bayilik için gerekli diğer adımları uygulayabilirsiniz. Firmanın bayilik hizmetini aldıktan sonra hizmet vereceğiniz mülkü kısa sürede hizmet için hazırlamanız ve ürünleri tüketiciler ile buluşturmanız mümkün olabilmektedir.

Peynirci Baba Komisyon Oranı Ne?

Peynirci Baba bugün Türkiye’de 20’den fazla şehirde 100’den fazla şube ile hizmet vermektedir. Başvuru aşamasını başarı ile tamamladıktan sonra mülakat aşamasına geçebilir ve buradan da onay alırsanız gerekli bayilik ücretini ödedikten sonra franchise olarak firmada çalışmaya başlayabilirsiniz.

Peynirci Baba bayilik için sizden istenecek komisyon bedeli bu yıl 150.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu bedeli ödemeye hazır olarak başvuru yaparsanız franchise hizmeti alma şansınız diğer adaylara göre daha fazla olacaktır.

Başvuru sırasında bütün aşamaları geçebilmeniz ve olumlu sonuç alabilmeniz için gerekli bilgileri doğru girmeniz önemlidir. Bu nedenle ön başvuruda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz girmelisiniz.

Peynirci Baba İletişim Bilgileri

Peynirci Baba iletişim bilgileri şu şekildedir;

Peynirci Baba resmi internet sitesi: https://www.peynircibaba.com.tr/

Peynirci Baba irtibat telefonu: 0262 643 90 70 / 0262 643 06 00

Peynirci Baba merkez adresi: Osman Yılmaz Mahallesi 641 Sokak No: 12 Gebze Kocaeli

Peynirci Baba Müşteri Hizmetleri İletişim: 0262 643 90 70 ve 0262 643 06 00

Gerekli bilgiler üzerinden firma ile iletişime geçebilir ve bayilik şartları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Peynirci Baba Bayilik Almak Mantıklı Mı?

Peynirci Baba bayilik hizmeti alınabilir hizmetler arasında yer alır. Gıda sektöründe hizmet veren firma her geçen gün büyüyen yapısı ile dikkat çeker. Müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler veren markanın bayilik işletmesini alarak bulunduğunuz şehirde ya da bölgede kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.