Ege Gübre Bayilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Ege Gübre Bayilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Ege Gübre Bayilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Ege Gübre bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak ülkemizin en büyük gübre firmalarından bir tanesinde bayilik hizmeti gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım için tercih edilebilecek en doğru sektörlerden birisi olan tarım ve gübre ile ticarete etkili ve hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Günümüzde en önemli sektörlerinden birisi olan tarımda olmazsa olmaz ürün tartışmasız gübredir. Eğer bir gübre bayisi açarsanız Türkiye’nin hatta dünyanın dört bir yanına gübre ticareti yapabilir ve yorulmadan kârlı bir işletme sahibi olabilirsiniz. İşletme sahibi olmak için yeterli sermayeye sahip değilseniz ya da nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Ege Gübre bayilik başvurusu yapabilir ve işletme açmak için harcayacağınız zamanı ve maddiyatı yarı yarıya kısabilirsiniz. Ege Gübre bayilik başvurusu hakkında ihtiyacınız olacak bütün ayrıntıyı yazının devamında bulabilirsiniz.

Ege Gübre Bayilik Veriyor Mu?

Bayilik sistemi, firmaların kısa sürede hızlı büyümelerini sağlar. Bu nedenle belirli bir satış potansiyelini yakalayan firmalar bayilik sistemine sıcak bakar. Gerekli alt yapıyı oluşturan firmalar yeni girişimcilere bayilik imkânı vererek hem girişimcilerin kazanmasını sağlar hem de geniş bir alanda tanınma ve isim yapma fırsatı bulur.

Ege Gübre tarım sektöründe bayilik veren önemli firmalar arasında yer alır. Üretim ve satış hacminde istenilen başarıyı yakalayan firma verdiği bayilikler ile ciddi bir büyüme elde etmiştir. Bulunduğunuz bölgede Ege Gübre bayiliği yoksa, bayilik için uygun bir nokta belirleyerek gerekli girişimleri yapabilir ve firmanın bayisi olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Ege Gübre bayilik başvurusu hakkında bilgi aldıktan sonra başvuru koşulları hakkında bilgi almanız ilk adımı atmanız için yeterlidir.

Ege Gübre Bayilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Ege Gübre bayilik başvurusu direk firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilir. İnternet sitesine girdikten sonra;

 • Ana sayfa üzerinde bulunan Ege Gübre Bayilik Başvuru Formu doldurulduktan sonra formu firmaya göndermek yeterlidir.
 • Firma girişimci adaylardan gelen formları değerlendirir.
 • Başvurusu olumlu bulunan girişimciler ile iletişime geçilir.
 • Bayiliğin hangi adreste yapılacağı hakkında gerekli lokasyon bilgileri talep edilir.
 • Değerlendirmesi bütün aşamaları ile olumlu geçen adaylar yüz yüze görüşme için davet edilir.
 • Görüşme sonrası taraflar arasında bayilik sözleşmesi imzalanır.

Sözleşme imzalandıktan sonra firma personelleri ilgili lokasyonda bayilik için gerekli işlemleri yerine getirir. Dekorasyon ve tadilat işlemleri bittikten sonra ürün yerleştirmelerinizi yaparak hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Ege Gübre Bayilik Şartları

Ege Gübre bayilik başvurusu hakkında gerekli bilgilere ulaştıktan firmanın başvuru şartlarını da öğrenmelisiniz. Gübre alanında sürdürmek istediğiniz hizmet kapsamı bayilik sırasında istenecek talepleri doğrudan etkiler. Yani öncelikle Ege Gübre bayilik başvurusu yaparken nasıl bir hizmet alanına sahip olmak istediğinizi belirlemelisiniz. Ardından bayilik başvuru şartları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ege Gübre bayilik şartları perakende ya toptan satış şekline göre değişiklik gösterir. Eğer firmanın bayiliğini almak istiyorsanız sizden temelde 2 şart talep edilecektir. Bu şartlar;

 1. Tarım alanı ile bağlantılı olmak
 2. Gübre konusunda yeterli bilgiye sahip olmak

Bu iki konuda yeterli bilgi donanımına sahipseniz Ege Gübre bayilik başvurusu için ilk adımı atabilirsiniz. Ege Gübre bayilik başvuru şartları şu şekildedir;

 • Bayilik için gerekli olacak sermayeye sahip olmanız gerekir.
 • Firma ile görüşmeli ve bayilik hakkında detaylı ayrıntıya sahip olduktan sonra gerekli başvuruyu yapmalısınız.
 • Hizmet sırasında geniş bir depo ile yazıhaneye ihtiyaç duyulur. Bayi için tercih edeceğiniz yerde bu özelliklerin bulunmasına dikkat etmelisiniz.
 • Tercih edeceğiniz adreste bulunan dükkânın güneş alma açısı ve süresi önemlidir. Bu gibi konularda bilgi sahibi olarak firmaya en doğru bayilik lokasyonunu iletebilirsiniz.

Ege Gübre bayilik başvurusu nasıl yapılır ve başvuru şartları nelerdir gibi konularda en doğru bilgiyi firma yetkilileri verecektir. Firma ile iletişime geçerek Ege Gübre bayilik başvurusu hakkında ihtiyaç olacak her türlü bilgiyi en doğru yoldan öğrenebilirsiniz.

Ege Gübre İletişim Bilgileri

Ege Gübre İzmir kökenli bir firmadır. İlk olarak burada kurulan firma, Türkiye genelinde birçok farklı adreste bayileri ile hizmet vermeye devam eder. Ege gübre iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

 • Ege Gübre Merkez Adresi: Nemrut Sanayi Bölgesi Çakmaklı Mahallesi 25. Cadde No:2 ALİAĞA/ İZMİR
 • Ege Gübre İletişim: 0232 625 12 50
 • Ege Gübre Fax: 0232 625 12 45

Ege Gübre Bayilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

 1. neşe dedi ki:

  ege gübre bayilik almak istiyorum

 2. ARDA TARIM dedi ki:

  KOLAY GELSIN BAYILIK ALMAK İSTİYORUM MANİSA SALİHLİ

 3. Mehmet satılmış dedi ki:

  Bayilik almak istiyoruz yeni donanımlı iş yeri ve depolarımızla tarım ekipmanları ve ürünleri faliyetleri sumaktayız sizinle çalışmak istıyoruz uygun görürseniz bölgemizde aktif bayinız bulunmamakta