Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır? Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır? Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır? Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Döner sektöründe işletme kurmak isteyen kişilerin dikkate aldığı firmalar içerisinde Ekrem Coşkun bayilik firması da bulunmaktadır. Döner sektörü oldukça hareketli ve dinamik bir sektördür. Müşterisinin çok fazla olması ve dönerin sevilen bir gıda olması bu işletmelerin giderek çoğalmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte ne kadar çok döner firması olursa olsun her firmanın kendine özel bir kazanç kapısı olduğunu söylemek mümkündür.

Kar marjı yüksek sektörlerden birisi olan döner sektöründe yer almak isteyen kişiler marka bir firmanın adı altında işletmelerini açabilirler. Her türlü işletme giderlerini karşılayabilecek ve yeterli yatırım bedeline sahip olan kişiler Ekrem Coşkun bayilik başvurusu yapabilirler. Döner alanında adını duyuran ve birçok farklı yerde şube açan firma günümüzde bayilik vermeye devam etmektedir. İzmir, Ankara, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep gibi büyük illerde şubeleri bulunur.

Bununla birlikte bayilik ücreti ve yatırım bedeli gibi konular kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken unsurlar arasında yer alır. Bayiliğinizi açmak istiyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi de profesyonel bir şekilde bu hizmeti sunmaktır. Böyle durumlarda firma sizlere gereken her türlü teknik ve pratik desteği sağlayarak işletmenizi kolay bir şekilde açmanıza yardımcı olur. Ancak bu süreçte Ekrem Coşkun bayilik şartlarına mutlaka yerine getirmeniz gerekir. Firmanın kar marjı %50 civarındadır. Bu da girişimciler için son derece iyi bir yatırımdır.

Ekrem Coşkun Bayilik Şartları Nelerdir?

Ekrem Coşkun bayilik şartları konusunda dikkat etmeniz gereken birçok önemli faktör bulunur. Bayilik almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlardan birisi açmak istediğiniz bayiliğin mutlaka şartlarının neler olduğunu bilmektir. Ekrem Coşkun Türkiye’nin önde gelen döner firmaları arasında yer alır ve müşteri sayısı oldukça fazladır. Bu firmanın genel olarak bayilik şartları hakkında şunları söylemek mümkün olabilir:

  • Bayilik isim bedeli 250 bin TL civarındadır.
  • En az 600 bin TL yatırım bütçeniz olması gerekir.
  • İyi bir kredi geçmişine sahip olmanız gerekiyor.
  • Başka bir firmadan ürün satın almamanız gerekir.
  • Bulunduğunuz yerde başka bir Ekrem Coşkun döner firması olmamalıdır.
  • İl küçük ise il merkezinde başka bir şube olmasına izin verilmez.
  • Yüksek kredi notunuz da olmalıdır.

Şartlar yerine getirildiğinde firmadan bayiliğinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. Her türlü bayilik konusunda sizlere birtakım avantajlar sağlayan Ekrem Coşkun bayilik firması reklam ve tanıtım gibi konularda gereken yardımları yapmaktadır. Bunları tamamen yatırım bedelleri içerisinde değerlendirerek reklam ve tanıtıma ekstra para harcama zorunluluğunuzun ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Firma sağlıklı ve hilesiz %100 doğal et ile hizmet vermektedir. Bu nedenle de kazanç miktarı son derece yüksektir. Firma 2023 yılında da geniş bir kitleye hizmet vermeye devam ediyor. 35 yıldır sigorta sektöründe faaliyet gösteren iş adamı döner sektöründe de faaliyetlerine devam etmektedir. İlk defa döner alanındaki hizmetlerine ise 10 Aralık 2013 tarihinde Konya şehrinde hizmet vermeye başlamıştır.

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır?

Ekrem Coşkun bayilik nasıl alınır konusu oldukça üzerinde durulan ve önem verilen konulardan biridir. Bayilik alabilmek için dikkat edilmesi gereken birçok önemli faktör bulunur. Bu faktörleri dikkate aldığınızda bayilerinizi kolay bir şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz. Bayilik alma konusunda en çok dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi mutlaka profesyonel davranılmasıdır.

Bayilik alabilmek için her şeyden önemlisi firmaya başvurunuzu güncel yatırım şartlarını yerine getirerek yapmalısınız. Başvuru esnasında yatırım bedelinizin yeterli miktarda temin edilmiş olması önemli bir faktördür. Telefonla veya internet üzerinden başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilir ve firmadan hizmet alabilirsiniz.

Ekrem Bayilik Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Her firmada olduğu gibi Ekrem Coşkun döner firmasında da belli bir aylık ücreti ile karşılaşabilirsiniz. Günümüzde birçok kişinin bayilik başvurusu yaptığı firma özellikle yatırım bedeli gibi konularda bir diğer firmalara göre daha esnek davranmaktadır. Firmanın yatırım bedelini temin ettiğinizde ve dekorasyon gibi konulara harcanacak belirlediğinizde şubenizi kolay bir şekilde açma şansı bulabilirsiniz. Bayilik Franchise bedeli ise 2023 senesinde 250 bin TL ve KDV şeklindedir. Ancak bu tutara şubenizin dekorasyonu ve diğer masrafları dahil değildir. En az 500- 600 bin TL arasında sermayeniz olması gerekir.

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır? Başvuru Ücreti Ne Kadar? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.