Eminevim Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Eminevim, temelinde el birliği sistemi bulunan bir sistemdir. Ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz olarak bu fırsatı sunar. Kurulduğu günden bugüne hızla büyüyen Eminevim bünyesinde çalışmak isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır. Eminevim çalışan yorumları özellikle ilk defa bu sektöre girecek olan çalışanlara kolaylık sağlar. Eminevim çalışma şartları hakkında detaylı bilgiye sahip olanlar başvuru yaparak kısa sürede bu sistemin bir parçası olabilirler.

Eminevim Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Eminevim Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

 Eminevim, kuruluş nedenini “Zorunluluktan gelen bir doğuş.” Olarak tanımlar. İlk olarak 1991 yılında İstanbul’da Emin Otomotiv adı ile kurulmuştur. İstanbul’da küçük bir iş hanında başlayan bu girişim gelişmiş ve günümüze Eminevim markası ile gelmiştir. O dönemler birkaç girişimci bir araya gelerek bu markayı kurmuş ve insanların kolay yoldan araba almasını sağlamıştır. Günümüzde ise evi olmayan birçok ihtiyaç sahibi Eminevim ile faizsiz bir şekilde ev sahibi olmuştur.

El birliği sistemi ile hizmetlerini yürüten Eminevim birçok insanı hayaline kavuşturur. Kredi çekmeden ve faiz ödemeden ev almanın tek yolunu üyelerine sunan Eminevim, kısa süre içerisinde herkesi istediği ev ve arabaya kavuşturmayı amaçlamıştır. Bu yıl toplamda 128 şubeye ulaşan Eminevim, toplamda 200.000’den fazla ev ve arabayı sahipleri ile buluşturmuştur. İstihdam konusunda da önemli yere sahip olan işletme, her geçen gün gelişen hizmet ağında yeni personellerine iş vermeye devam eder. Eminevim bünyesinde çalışmak isteyenler Eminevim çalışma şartları ve başvuru yolları hakkında bilgiye ulaşarak başvuruda bulunabilir.

Not: Eminevim’de çalışmak dışında farklı iş fikirleri ile ilgili bilgi almak için Yeni İş Fikirleri başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

Eminevim Çalışma Şartları 

Eminevim çalışma şartları birçok sektöre göre oldukça kolay ve rahattır. Bu sistemin parçası olan personeller yeni üyeleri sisteme kazandırarak onları bilgi sahibi yapar. Mevcut üyeler ile sürekli iletişimde olan personeller bu sürecin başarılı bir şekilde sonuçlanmasında rol oynar.

Hem Türkiye’de hem de dünyada bir ilki gerçekleştiren Eminevim, yepyeni bir sistem ile insanları ev sahibi yapmaktadır. Amaçlarının temelinde isteyen herkesi bütçesine uygun bir şekilde ev sahibi yapmak yatar. İmece usulü işleyen sistemde kayıtlı olan her üye zamanı geldiğinde kendi evine sahip olmaktadır.

Çalışma koşulları ile de ön planda olan Eminevim, çalışanlarına tam zamanlı bir çalışma sistemi sunar. Haftanın her günü açık olan işletmede personeller haftanın 1 günü izin hakkına sahiptir. Belirli çalışma süresine ulaşan personeller yıllık izin hakkına da sahip olur. Eminevim’in ücret politikası maaş ve pirim şeklindedir.

Çalışanların ağırlıklı kısmı Müşteri Temsilcisi olarak görev alır. Hizmet amaçlarının temelinde üyeleri bilgilendirmek ve süreci en iyi şekilde kontrol etmek bulunur.

 

Eminevim Çalışan Yorumları

 Eminevim çalışan yorumları son dönemde daha da artmıştır. Sistemi hızla büyümesi nedeni ile birçok çalışan sisteme yakın tarihte dahil olmuştur. Eğer Eminevim bünyesinde görev almak istiyorsanız çalışan yorumlarını inceleyerek işletme hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Eminevim, çalışma prensiplerine bağlı olarak hizmetlerini yürütür. Birçok insanın ev kurmasına da yardımcı olan işletme, personellerine de rahat bir çalışma ortamı sunar. İşe alacak adaylarında çok fazla kriter aramayan Eminevim’e başvuru yolları ile kısa süre içerisinde katılmak mümkündür. Eğer Eminevim bünyesinde görev almak istiyorsanız, başvuru kriterlerini inceleyerek kendinize uygun bir pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Eminevim çalışma şartları ve daha fazla bilgi için çalışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okuyunuz: Girişimcilik Fikirleri

 

Eminevim Personel Maaşları 

Eminevim iş kolaylığı açısından personellerine son derece rahat bir ortam sunar. Sektöre ilk defa giriş yapanlar alacakları kısa bir seminer ile kısa süre içerisinde başarılı bir Eminevim personeli olabilir. Çalışan sistemi kademeli olarak ilerler. Belirli bir deneyime sahip olan personeller daha farklı statülerde görev alabilir. Pirim sistemi ile çalışanlarını mutlu eden Eminevim, maaşa ek olarak yaptığı yemek ödemesi ile de çalışanlar tarafından sevilir. Oturmuş bir sistem ile çalışma hayatına devam eden Eminevim, verdiği maaşlar ile de personellerini tatmin eder.

 

Eminevim İş Başvurusu

 Eminevim çalışma şartları arasında en fazla merak edilen konulardan birisi çalışanlarının aldıkları maaşlardır. İşletmenin bu doğrultuda personellerine verdikleri maaş ile son derece tatmin edici olduğu bilinir. Maaş ilave olarak yapılan prim ödemeleri de çalışanları mutlu eder.

Eminevim bünyesinde çalışmak için tercih edebileceğiniz pozisyonlardan bazıları şu şekildedir;

 • Satış Temsilcisi
 • Satış Uzman Yardımcısı
 • Raporlama Uzman Yardımcısı
 • Temizlik Personeli
 • Sekreter
 • Şoför
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı

 

Bu alanlara ek olarak belirli dönemlerde daha farklı pozisyonlarda da iş ilanları acımaktadır. Eminevim çalışma şartları ve açık pozisyonlar ile ilgili araştırma yaparak işletmeye iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Eminevim, yeni işe başlayan çalışanlarına kısa süreli bir eğitim programı sunar. Seminer katılımlarının da yer aldığı bu süreçte personelin kısa süre içerisinde sisteme uyum sağlaması amaçlanır. 1 haftalık bir intibak eğitimi ile şirketin amaçları ve hedefleri yeni çalışanlara anlatılır. Çalışanlardan da sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri ve sisteme katkıda bulunmaları istenir. Liderlik becerisini geliştiren çalışanlar kısa süre içerisinde başarılı çalışmalara imza atarak parlak bir kariyere sahip olabilir.

Eminevim, staj ile çalışma imkânı da sunan bir markadır. Eğitimi henüz bitmeyen öğrenciler, istenilen eğitim evraklarını sunarak Eminevim’de staj yapabilir. Staj sonrası dönemde kalıcı olarak pozisyonlarında görevlerine devam etmeleri de mümkündür. Başarılı bir kariyer hedefleyenler Eminevim çalışan yorumları ile işletme hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir.

 

Eminevim Çalışma Saatleri 

Eminevim çalışma şartları konusunda yapılan araştırmalar 1 günlük çalışma süresinin 12 saat olduğu sonucunu ortaya koyar. Firma genelinde çalışma saatleri sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasındadır. Çalışma tam zamanlı olup, çalışanların mola ve yemek süreleri bu süreler içerisine dahildir.  İzin kullanmak isteyen personellerin izinleri ekip sorumlusu tarafından belirlenir. Haftanın herhangi bir günü personeller haftalık izinlerini kullanabilir.

Eminevim, uygun şartlar ile ev ve araba sahibi yapar. Bu nedenle Türkiye genelinde binlerce üyesi bulunan bir sistemdir. Bazı dönemlerde yoğunluk yaşayan firmada ekstra çalışma saatleri söz konusu olabilir. Normal düzende çalışma saatleri standarttır.

30 yılı aşkın süredir sektörde hizmetlerini sürdüren firmada 3 farklı çekiliş sistemi uygulanır. Seçeneklerin her biri 0 faizli olarak düzenlenir. Sistem gereği evler vadenin orta döneminde sahiplerine teslim edilir. Sistemin sunduğu en büyük avantajlardan birisi, herhangi bir peşinata sahip olmayan kişilerin de çekilişte yer alabilmeleridir. Eminevim çalışan yorumları ile firma hakkında bilgi alanlar başvurularını gerçekleştirerek bu sistemin bir parçası olabilir.

 

Eminevim Hangi Günler Açık 

Eminevim haftanın her günü açıktır. 7 gün kesintisiz olarak üyelerine hizmet verir. Cumartesi ve pazar günleri de çalışanlar haftalık mesailerine devam eder. Sunduğu avantajlar ile üyelerine birçok avantaj sunan Eminevim, güler yüzlü personelleri ve başarılı sistemi ile her geçen büyümeye devam eden bir firmadır. Bu doğrultuda sürekli olarak personel alımına ihtiyaç duyar. Başarılı bir kariyere sahip olmak için başvuru seçenekleri arasından yapacağınız tercih ile formunuzu yöneticilere gönderebilirsiniz.

 

Eminevim’de Çalışmak İsteyenlere Öneriler 

Eminevim, sektörün öncü kuruluşları arasında yer alır. Bu nedenle farklı bir deneyime sahip olmak isteyenlerin en fazla iş başvurusu yaptıkları bir firmadır. Eğer Eminevim’de başarılı bir kariyere sahip olmak istiyorsanız, çalışan yorumları işinizi kolaylaştıracaktır. Buna ek olarak size verilen tavsiyelere de uyarak kısa sürede başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz.

 

 • İnsan ilişkilerinde başarılı olun. 

Eminevim sürekli olarak müşteriler ile iletişimde olacağınız bir firmadır. Eğer insan ilişkileri konusunda başarılı iseniz, kendinize güvendiğiniz sürece başarılı bir çalışan olabilirsiniz. Her daim sabırlı olmalı ve her müşteriye özgüvenli yaklaşmalısınız.

 

 • Dış görünüş çok önemli. 

Eminevim gibi kuruluşlarda personellerde olması gereken en önemli özelliklerden birisi dış görünüştür. Prezebtabl bir görünüme sahip olmanız gerekir. Her daim kendinize bakmalı ve temizliğinize dikkat etmelisiniz. İnsanları etkilemenin ilk yolunun dış görünüş olduğunu unutmamalısınız. Eğer insanlara bu izlenimi verirseniz, müşterilerinizin sizi ciddiye almasını sağlar ve başarılı bir iş performansına sahip olabilirsiniz.

 

 • Profesyonel olun. 

Profesyonel olmak hayatın her aşamasında işinizi kolaylaştıracak bir özelliktir. Bilgilerinizi sürekli güncelleyerek kendinizi geliştirmeli ve profesyonel olmalısınız. İkna kabiliyetinizin yüksek olması durumunda müşteriler ile daha olumlu görüşmeler gerçekleştirebilir, kısa süre içerisinde farklı pozisyonlarda görev alabilirsiniz.

 

 • Pozitif düşünme gücüne sahip olun.

 Siz pozitif düşünürseniz, müşterileriniz de pozitif düşünür. Eğer Eminevim’de müşteri temsilcisi olarak görev yapacaksanız önce siz kendinize inanmalısınız. İkna etme konusunda kendinize güvenirseniz, yapacağınız her görüşmeden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Daima pozitif olmalı ve her durumda pozitif düşünmekten asla vazgeçmemelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.