inpaka nedir? inpaka para kazanma, inpaka Güvenilir Mi?

Bu makalemizde inpaka nedir? inpaka nasıl kullanılır? inpaka para kazanma, inpaka güvenilir mi? Gibi sorular ve cevapları hakkında detaylı bilgi paylaşacağız. Öncelikle para kazanma hakkında her şeye patronoldum.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

inpaka Kayıt Olma

inpaka Kayıt Olma

inpaka Nedir?

inpaka mobil uygulaması para kazanma üzerine kurulan bir mobil uygulama. Bu uygulamayı indirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. inpaka nedir? Diye cevaplayacak olursak kısaca aracılık yapıp para kazandıran bir uygulama olarak belirtebiliriz. İnternettten para kazanmak için insanlar bir çok yöntem aramaktadırlar. Bunlardan biri de mobil uygulamalar üzerinden para kazanmadır. Bir çok mobil uygulama kullanıcılarına para kazandırmayı vaat etmektedir. Bunlardan biri de son zamanlarda popüler olan inpaka uygulamasıdır. inpaka internet markası kullanıcılarına anlaşmalı markaların hizmetlerinin satışını yapma ve satın alma işlemlerinden para kazanma fırsatı sunan bir uygulamadır.

inpaka Nasıl Kullanılır?

inpaka uygulması nasıl kullanılır hakkında merak ettiklerinizi bu başlık altından öğrenebilirsiniz. inpaka 2 farklı şekilde kullanılmaktadır.

 1. Yöntem evine internet bağlatmak isteyen bir kişiye göre anlatılmıştır.
 2. Yöntem evine internet bağlatmak isteyen bir arkadaşım için anlatılmıştır.

Örnek 1

 1. Uygulamayı indirip kendi adıma kayıt oluyorum.
 2. İnPaKa uygulamasında mevcut olan anlaşmalı markaları inceliyorum. Kendime en uygun paketi bulmak için seçenekleri değerlendiriyorum. Eğer uygun bir paket bulamazsam, İnPaKa müşteri hizmetlerine başvuru yaparak en uygun marka ve paket hakkında yardım istiyorum.
 3. İnPaKa müşteri hizmetleri benimle iletişime geçiyor. Eğer seçtiğim bir paket varsa, süreci ilerletmek için gerekli adımları atıyoruz. Yoksa, tüm paket seçeneklerini bana tanıtıyorlar ve beğenirsem kurulum talebinde bulunuyorum.
 4. Kurulum talebim, seçtiğim markaya iletiliyor ve kurulum işlemleri başlıyor. Kurulum tamamlandığında, X markasında belirtilen kazançlar İnPaKa cüzdanıma yansıtılıyor.
 5. Profilimde belirttiğim banka hesabıma çekim talebi oluşturarak, kazancımı çekmeyi talep ediyorum.
 6. İnPaKa markası, çekim talebimi işleme alıyor ve belirttiğim banka hesabıma ödeme yapıyor.

Örnek 2

 1. Uygulamayı indirip kendi adıma kayıt oluyorum.
 2. İnPaKa uygulamasında mevcut olan anlaşmalı markaları inceliyorum. Arkadaşıma en uygun paketi bulmaya çalışıyorum. Eğer uygun bir paket bulamazsam, paketler hakkında bilgilendirme yapılması için arkadaşım adına başvuru formunu dolduruyorum.
 3. İnPaKa müşteri hizmetleri, arkadaşımı arayarak paket seçenekleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Eğer arkadaşım paketi beğenirse, kurulum talebi oluşturuyorlar.
 4. İnPaKa, arkadaşımın kurulum talebini anlaşmalı markaya iletiyor ve kurulum işlemleri başlıyor. Arkadaşımın belirtilen markada kazandığı miktar İnPaKa cüzdanıma yansıtılıyor.
 5. Profilimde tanımladığım banka hesabıma çekim talebi oluşturarak, kazancımı çekmeyi talep ediyorum.
 6. İnPaKa markası, çekim talebimi işleme alıyor ve belirttiğim banka hesabıma ödeme yapıyor.
inpaka para kazanma, inpaka Güvenilir Mi

inpaka para kazanma, inpaka Güvenilir Mi

inpaka Para Kazanma

inpaka para kazanma için iki farklı yöntemden birini seçmeniz gerekmektedir. 1. yöntemde kendiniz bir hizmet almak istiyorsanız öncelikle inpaka ya üye olmanız gerekmektedir. Ardından anlaşmalı firmalar listesinden almak istediğiniz paketi seçerek inpaka müşteri hizmetleri tarafından aranmayı beklemelisiniz. Eğer isteğinize uygun bir paket yoksa inpaka müşteri hizmetlerine başvuru yaparak en uygun paket ve marka hakkında bilgi alıyorsunuz. Ardından kurulum talebinde bulunarak kurulum işlemlerinin tamamlanmasını sağlıyorsunuz. Kurulum sonrası belirtilen kazanç inpaka cüzdanınıza aktarılıyor.

inpaka üzerinden para kazanmak için diğer bir yöntem de arkadaşınız adına başvuru yapmak. Aynı adımları izleyerek arkadaşınız adına başvuru yapıyorsunuz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra kazancınız inpaka cüzdanına aktarılıyor. inpaka ile para kazanma oldukça kolay. Ne kadar çok kişi için işlem yaparsanız o kadar çok komisyon ve kazanç sağlayabilirsiniz.

inpaka Uygulaması Güvenilir Mi?

İnpaka güvenilir mi diye soracak olursanız öncelikle şunu belirtmek isteriz henüz yeni bir uygulama olduğu için çok fazla yorum bulunmamaktadır. Fakat şirket Türkiye’de kayıtlı olduğu ve iletişim adres ve bilgileri bulunduğu için güven vermektedir. Diğer taraftan bir çok büyük firmayla anlaşma yapması inpaka nın güvenilir olduğunu göstermektedir. Henüz yeni çıkmış olmasına rağmen ilerleyen günlerde sıkça kullanılabilecek gibi gözükmektedir.

İnpaka Anlaşmalı Markalar

İnpaka Anlaşmalı Markalar

İnpaka Anlaşmalı Markalar

İnpaka D-Smart, Digiturk, Telekomatnet İnternet gibi bir çok büyük firmayla anlaşmalıdır. İnpaka’nın anlaşmalı olduğu tüm firmalara ulaşmak için uygulamayı yükledikten sonra giriş yaparak anlaşmalı markalar sekmesine gitmeniz gerekmektedir.

İnpaka Para Çekme İşlemi

İnpaka Para Çekme İşlemi

İnpaka Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

İnpaka para çekme işlemi için üyeliklerden elde ettiğin gelirleri inpaka cüzdanından nakite çevirmeniz gerekmektedir. Ardından nakit taleplerinizi anlık olarak takip ederek işlem sıranızı görebilirsiniz. Profilde belirtmiş olduğunuz banka hesabına nakde çevirdiğiniz tutar otomatik olarak aktarılmaktadır. İnpaka ile kazanmış olduğunuz bakiyeyi çok kolay bir şekilde banka hesabınıza aktarabilmekesiniz.

inpaka nedir? İnpaka para kazanma, İnpaka uygulaması güvenilir mi? hakkında detaylı bilgi paylaştık. Diğer makalelerimizi okuyarak da para kazanma yöntemlerine göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.