Koçtaş Fix Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Koçtaş Fix Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Koçtaş Fix Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Koçtaş fix bayilik almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken birçok önemli faktör bulunur. Bayilik alma sürecinde öncelikle firmanın şartları yakından incelenmeli ve sizlere ne tür bir bayilik verildiği hakkında detaylı olarak araştırma yapmalısınız. Bayilik alma sürecinde özellikle kar marjını ve maliyet giderlerini en iyi şekilde hesaplamalı ve iyi bir lokasyon yeri seçmeniz gerekir. Koçtaş günümüzde en çok bayilik veren firmalar içerisinde yer almaktadır.

Bu nedenle Koçtaş fix bayilik başvurusu yaparken özellikle şartları yerine getirebileceğinizden emin olmalısınız. Firma genel olarak kar marjını yüksek tutmakta ve sizlere oldukça iyi bir şekilde kazandırmaktadır. Ancak bu süreçte dikkat edilmesi gereken en önemli konu firmanın kriterlerini yerine getirmektir. Koçtaş firmasına bayilik başvurusu yaptığınızda en çok dikkat etmeniz gereken unsur işletmenizin açılacağı lokasyon seçimidir. Koçtaş genel olarak AVM gibi büyük alışveriş merkezlerinde açılmaktadır.

Bulunduğunuz şehirde veya ilçede bir AVM varsa burada bayilik açmak isteyebilirsiniz. Ancak bulunduğunuz yerde başka bir Koçtaş fix mağazası olmadığından emin olmalısınız. Aynı zamanda firmanın sermaye ve isim bedeli gibi maliyetlerini karşılayabilmeniz gerekmektedir. Bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışan Koçtaş firması profesyonel düzeyde sizlere hizmet sunmaktadır. Her türlü ayrıcalığı sizlere sunan Koçtaş firması bayilik konusunda günümüzün en iyi firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Koçtaş Fix Bayilik Şartları Nelerdir?

Koçtaş fix bayilik almak isteyen kişilerin mutlaka firmanın şartlarını detaylı olarak yerine getirmesi gerekir. Bu süreçte en çok üzerinde durulan konu firmanın bayilik işlemlerinde profesyonel davranmaktır. Koçtaş firmasından bayilik almak isteyen kişiler bu firmanın şartlarını yerine getirirken aynı zamanda maliyet konusunu da düşünmesi gerekir. Sermaye bedeli yanında aynı zamanda firmanın isim bedeli gibi farklı maliyet giderleri olduğunu bilmelisiniz. Özellikle şube açmak istediğinizde mutlaka firmanın bayilik şartlarını yerine getirmeniz gerekir. Profesyonel bir Koçtaş mağazası açmak isterseniz şu şartları yerine getirmeniz gerektiğini bilmelisiniz:

  • Mağaza satış alanı için en az 350 metrekarelik yer olması gerekir.
  • Mağaza depo alanının en az 150 metrekare olması gerekir. Depo alanı alt ya da üst kat olabilir. Satış alanının devamı da olabilir.
  • Mağaza ön cephe genişliği 10 metre olmalıdır.
  • Tavan yüksekliğinin en az 3 metre olması gerekir.
  • Ticari veya konut yoğunluğu olan bir yer olmasına dikkat edilmelidir.
  • Mağaza önü ya da yan alanda minimum bir ya da iki araçlık yer olması gerekir.
  • İşletmenizin başında durmak ve markanın gelişmesine destek vermek de önemli şartlardan biridir.

Şartları yerine getirdiğiniz takdirde firma kısa süre içerisinde bayilik başvurunuzu onaylar ve bu süreci sizin için kolay hale getirmeye çalışır. Firma bayilik alma aşamasında reklam ve tanıtım gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda personellerinizin eğitilmesi ve idari kadronun yönetim eğitimleri gibi birçok konuda sizlere gereken fırsatları sunmaktadır. Koçtaş bayiliği almak isteyen kişiler özellikle firmanın eğitimlerine mutlaka katılmalıdır. Böylelikle çok daha kısa sürede iyi standartlarda bayilik alma imkanı bulabilir ve işletmenizi geliştirebilirsiniz. Firmada en çok satan 5 bin ürün ile bayiliğinizi açabilirsiniz. Yaklaşık olarak 100 bin ürün satışı yapılan mağazalardandır.

Koçtaş Fix Bayilik Nasıl Alınır?

Koçtaş fix bayilik alma aşamasında mutlaka başvurunuzu firmanın istediği standartlarda yapmanız gerekir. Profesyonellik bu süreçte en önemli konular arasında yer alır. Koçtaş firmasından bayilik almak istiyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de bayiliğinize alırken mutlaka profesyonel davranmaktır. Her türlü bayilik alma aşamasında dikkat etmeniz gereken başvuru şartlarının yerine getirilmesidir. Koçtaş bayilik almak için başvurunuzu yaparken online olarak bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Firmanın kurumsal internet sitesine girdiğinizde buradan bayimiz ol kısmına girebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda gerekli belgelerinizi hazırlayarak firmaya şahsen başvuru yapabilir ve bayilik işlemlerinizi yüz yüze görüşebilirsiniz. Bununla birlikte telefonla başvuru yapabilme imkanınızda bulunmaktadır.

Firmaya başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde vermiş olduğunuz bilgiler detaylı olarak incelenir ve sonrasında firma personelleri sizlere geri dönüş sağlar. Her türlü bilgi konusunda sizlere yardımcı olan bu kişiler eğer bayilik başvurunuzu onaylarsa süreci sizin için başlatacaklardır. Koçtaş bayisi olmak durumunda öncelikle işletmenizin dekorasyonu konusuna dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda firma sizlere yardımcı olacak uzmanlarına yönlendirmektedir.

Koçtaş Fix Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Ali dedi ki:

    Koçtaş, Koçtaş fix olarak daha bayi veriyor mu