Su Arıtma Bayiliği Veren Firmalar

Günümüzde temiz su ihtiyacı son derece önemli gereksinimlerden biridir. Şehir sularının yeteri kadar hijyenik olmaması kişileri su arıtma cihazı kullanmaya itmektedir. Su arıtma bayiliği veren firmalar sayesinde sizlerde bu dinamik sektöre katılabilir ve kendi iş fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Su arıtma bayiliği sayesinde hem insanlara temiz su imkânı sunabilir hem de yüksek kar elde eden bir firmanın sahibi olabilirsiniz.

Su arıtma bayiliği veren firmalar

Su arıtma bayiliği veren firmalar

Su arıtma bayiliği veren firmalar belirli koşullar çerçevesinde sizlere iş kurma avantajı sunmaktadır. Her bayilik firmasının yatırımcısından istemiş olduğu belirli şartlar bulunmaktadır. Hiçbir zaman popülaritesi kaybolmayacak olan bu sektör sayesinde uzun ömürlü bir işletme kurmak mümkün olmaktadır.

 

Su arıtma bayiliği açmak isteyen kişilerin en çok önem vermesi gereken konulardan birisi de doğru firma seçimidir. Adını duyurmuş ve güvenilirliği kanıtlanmış bir firmadan bayilik almak insanların size güvenerek daha hızlı alışveriş yapmasında son derece önemlidir.

 

Venüs Su Arıtma Bayiliği

Su arıtma cihazı satışı yaparak yüksek kar elde etmek isteyen girişimciler için en iyi firmalardan birisi Venüs su arıtma bayiliğidir. Firmanızın açılması için en düşük 20000 TL gereksiniminiz bulunmaktadır. Ortalama bir şubenin açılması için 35 bin TL gereklidir. En az 10.000 TL olması durumunda firma sizlere birçok desteği sağlayarak sektöre girmenize yardımcı olmaktadır.

 

Bayilik şartları içerisinde öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermeniz son derece önemlidir. Bununla birlikte düzenli ve her zaman işinin başında durabilecek kişilerle çalışmayı tercih eden bir firmadır. Anlaşmanız dâhilinde Venüs su arıtma firması sizlere sosyal medya desteği, fiyat koruması, bölge koruması ve teknik destek, satış desteği vermektedir.

 

Sergün Enerji Arıtma Sistemleri Bayiliği

Evsel su arıtma cihazları üzerine son derece kaliteli hizmetleri bulunan Sergün enerji arıtma sistemleri firması 600 binin üzerinde müşterisi ile çok geniş bir portreye sahiptir. Markanın bayilik hizmetleri arasında marka kullanım desteği, reklam desteği, kurumsal tedarik ve bölgesel müşteri portföyü desteği, eğitim desteği gibi fırsatlar sunulmaktadır.

 

Firmaya yatırım yapmak istediğiniz zaman çok hızlı bir şekilde yatırımınızı karşılığını alabilirsiniz. Bununla birlikte firmanın girişimci içinde aradığı en önemli özellikler iş disiplini sürdürülebilir bir büyümeyi amaçlama ve marka bilincinin yüksek olmasıdır.

 

AO Smith Su Teknolojileri Bayiliği

Ev ve endüstriyel kullanımda önemli bir yer bulunan su arıtma konusunda sizlere hizmet veren AO Smith su teknolojileri firması yüksek standartlar de bayilik hizmeti sunuyor. Firmanın sunmuş olduğu bayilik hizmeti kapsamından 35 bin TL sermayeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Bununla birlikte yatırımınızı geri dönüşü 3 ve 6 ay arasında değişmektedir. Bugüne kadar 4 bine yakın şube açan firma yüksek kar marjina sahiptir.

 

Şirketin girişimci sinden istemiş olduğu en önemli özellikler ise mevcut bir iş yerinin sahibi olmak ve tüzel kişiliğin izin bulunmasıdır.

Bazı şartları da ön görüşme sırasında sizlere sunmaktadırlar. Minimum şube açılış maliyeti 3000 TL ortalama ise 5000 TL’dir. Bununla birlikte en az 20 bin TL’ye ihtiyacınız bulunmaktadır. Şubenizin kurulum süresi ise 2 haftayı bulmaktadır. Firmanın sizlerden istemiş olduğu gerekli işyeri özellikleri ise showroom niteliği taşıyabilecek bir alan olmasıdır. Yani minimum 20 metrekare ile 300 metrekare arasında bir alana sahip olmanız gerekmektedir.

 

Nur Life Su Arıtma Sistemleri Bayiliği

Su arıtma cihazları üretimi yapan Nur Life Su Arıtma Sistemleri firması üretilen cihazların satışını gerçekleştirecek bayiler aramaktadır. Firmanın sunmuş olduğu hizmet destekleri içerisinde personel desteği, pazarlama desteği, yer seçimi ve el kitabı destekleri bulunmaktadır. Firma sizlerden çok fazla bir şart istemiyor. Sadece ilk etapta 5 adet ürün temin etmeniz yeterli olmaktadır.

 

Vatan Su Arıtma Bayiliği

Su arıtma cihazlarının her geçen gün daha da fazla önem kazandığı günümüzde Vatan su arıtma firması da bayilik veriyor. İşletme kurmak ve kendi işyerinizin sahibi olmak isterseniz firmanın birtakım şartlarını yerine getirerek bayilik alma hakkı elde edebilirsiniz. Firmanın kurulum bedeli en düşük 5000 TL ortalama kurulum Bedeli ise 10.000 TL’dir.

 

Evsel su arıtma cihazlarının yerli olarak üretimini yapan firmanın kar marjı oldukça yüksektir. Girişimci sinde aradığı özellikler ise Türkiye genelinde bu arıtma cihazlarının satışını yapabilecek ve kurulumunu gerçekleştirebilecek kişiler arayışındadır.

 

Dizayn Aqua Su Arıtma Bayiliği

Su arıtma alanında son derece başarılı çözümleri bulunan Dizayn Aqua su arıtma firması büyüme amaçlı olarak bayilik veriyor. 1999 yılında kurulmuş olan firmanın Bugün 20 küsur şubesi bulunmaktadır. Bununla birlikte 20’ye yakın bayisi bulunmaktadır. Girişimcide aramış olduğu en önemli özellik hâlihazırda bir mağazanın sahibi olmasıdır.

 

Uygun mağaza ve stant konumunuz varsa firmanın bayiliğini alabilirsiniz. İsim hakkı Bedeli 1.000 TL olan firma için maksimum şube açılış fiyatı 750 TL’dir. Şubenin kurulum süresi ise oldukça kısadır. Su arıtma bayiliği veren firmalar içerisinde en düşük maliyetle sizlere bayilik veren firmalardan biridir.

 

WaterStation Su Arıtma Cihazları Bayilik

Su arıtma cihazı sektörüne girerek başarı elde etmek isteyen kişilerin bayilik alabileceği firmalardan birisi de Waterstation su arıtma cihazları firmasıdır. 50 bin TL sermaye isteyen firmanın 3000 TL isim hakkı bedeli bulunmaktadır. Aynı zamanda yapacağınız yatırımın geri dönüşümü 6 ile 12 ay arasında olacaktır.

 

Bugüne kadar 4 tane şubesi bulunan firma kendi işini kurmak isteyen ve parayı yönetebilen kişiler ile çalışmayı tercih etmektedir. Aynı zamanda aktif mağazada satış yapabilen ve ekip kurabilen kişileri de bünyesine katmayı amaçlamaktadır. Minimum şube açılış maliyeti 40000 TL’dir ortalama açılış maliyeti ise 45 bin TL civarındadır. Şubenin kurulma süresi ise 2 ayı bulmaktadır.

 

Bmb su Arıtma Bayiliği

Tüm dünyada su arıtma cihazı pazarı oldukça popüler bir hale gelmiştir. Sürekli olarak firmaların vermiş olduğu bayilikler sayesinde de oldukça zengin bir sektör haline gelmeye devam etmektedir. BMP su arıtma bayiliği de kişilerin almak istediği bayilik türlerinden biridir. Su arıtma bayiliği veren firmalar içerisinde oldukça uygun şartlar öne süren firma bu alanda başarı elde etmenize sizlere önemli destekler sunuyor. En önemli sertifikalara sahip olan firmanın bayisi olabilmek için kurumsal adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

Su Arıtma Cihazı Bayiliği Alabilmek İçin Önemli Noktalar

Su arıtma cihazı bayiliği alabilmeniz de önemli olan birçok faktör bulunmaktadır. Öncelikle bu bayilik sisteminde dikkat edilmesi gereken mutlaka uygun bir işyerinizin bulunmasıdır. Bayilik alabilmeniz için en önemli kriterlerden birisi de hali hazırda bir işletme sahibi olmanızdır. Genel olarak su arıtma bayiliği veren firmalar müşterilerinin tüzel kişiliğe sahip olmasına özen göstermektedir.

 

Bununla birlikte girişimci bir ruhunuz olduğunu ispatlamalı ve gerekli sermaye tutarına da sahip olmanız gerekmektedir. Su arıtma bayiliği veren firmalar marka bilinci taşıyan bireylerle çalışmaya önem vermektedir. Bu nedenle bayilik ön görüşmelerinde her zaman dikkatli ve tutarlı davranmanız gerekmektedir.

 

Okuyunuz: İşletme İçerisinde Kullanılan Renklerin Anlamı ve Önemi

 

Bu firmaların sizlere sunmuş olduğu en büyük desteklerden birisi de bölgeyi korumasıdır. Bulunduğunuz yerde daha iyi satış yapabilmeniz için firma sizin yakın çevrenizde başka bir bayilik hizmeti vermemektedir. Aynı zamanda eğitim ve personel desteği gibi konularda da sizlere gereken tüm destekleri sunmaya özen gösterirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.