Takıştır Bijuteri Bayilik Şartları ve Teminat Bedeli Ne Kadar?

Takıştır Bijuteri Bayilik Şartları ve Teminat Bedeli Ne Kadar?

Takıştır Bijuteri Bayilik Şartları ve Teminat Bedeli Ne Kadar?

Takıştır bijuteri bayilik şartları ve Takıştır teminat bedeli gibi konularda bilgi alarak bu büyük aksesuar zincirinin bir parçası olabilirsiniz. Takıştır 1999 yılında ilk olarak ticaret hayatına adım atmış ve bugünden itibaren hızlı bir büyüme kaydederek dikkat çekmeyi başarmıştır. Genç girişimcilerin ilgi alanları arasında yer alan Takıştır Bijuteri bayilik vermesi ile de adından söz ettirir.

Türkiye genelinde birçok şehirde bayisi bulunan marka kaliteli takı ve aksesuar ürünleri ile başarılı bir portföye sahiptir. Takıştır bijuteri bayilik şartları hakkında bilgi aldıktan sonra isterseniz yaşadığınız şehirde isterseniz farklı adreslerde bu firmanın bayiliğini alabilirsiniz.

Takıştır Bijuteri Bayilik Şartları Neler?

Takıştır bijuteri bayilik şartları firmanın kendi kriterleri doğrultusunda belirtilmiştir. Yani eğer bir Takıştır bayisine sahip olmak istiyorsanız, işletmenizi firmanın istediği şekilde dekore edebileceğinizi bilmelisiniz. Firma belirli bir imajı vardır ve bu imaj mimari detaylar ile bayiliklerinde de göze çarpar.

Takıştır bayilik nasıl açılır konusuna geçmeden önce takıştır bijuteri bayilik şartlarının neler olduğunu bilmelisiniz. İstediğiniz her şehirde açabileceğiniz Takıştır bayiliği için sizden talep edilen şartlar şu şekildedir;

  • Açılacak olan işletmenin işlek bir cadde üzerinde bulunması gerekir. Başvuru aşamasında sunulacak olan işletme adres bilgilerinde bu detay öne çıkar. Firmaya görüşme öncesinde sunacağınız adres konusunda dikkatli olmalısınız.
  • İş yerinin göz önünde bir mimari yapıya sahip olması önemlidir. Şöyle ki; Takıştır bayiliği için seçeceğiniz dükkâna ilk girişte bütün alanın açık ve göz önünde olması gerekir. Depo tarzı ya da fazla kolonun yer aldığı dükkanlar firma tarafından ret edilebilir.
  • İşyeri için gerekecek sermaye en az 25 bin ile 100 bin arasında değişir. Başvuru aşamasında teminat bedeli için yeterli maddi güce sahip olmanız gerekir.
  • Takıştır, ticari anlamda yeterli başarıyı gösterebilecek girişimcilere öncelik tanır. Ticaret hayatınız varsa geçmişinizde herhangi bir sorun olmamasına dikkat edilecektir. Profesyonel anlamda bu iş için yeterli donanıma sahipseniz önceliğiniz artacaktır.

Takıştır Bijuteri Bayiliği Teminat Bedeli Ne Kadar?

Takıştır Bijuteri bayilik ücreti her yıl değişir. Birçok firma yeni yıldan itibaren teminat bedelini yeniden belirler. Son olarak firmanın 2020 yılında franchise için belirlediği ücret edeli minimum 80.000 olarak güncellenmiştir. Açılacak olan bayiliğin genişliği ve diğer detaylar göz önüne alındığında bu bedelin daha da artacağını bilmeniz gerekir.

Bayilik açmak istiyorsanız ödediğiniz ücret ile kazancınızın doğru oranda artacağını bilmelisiniz. Çünkü Takıştır ticaret hacmi oldukça yüksek olan firmalar arasında yer alır. Kâr açısından girişimcilerini oldukça memnun eden firma başarılı satış grafiği ile her yıl birçok girişimciye yeni bayilik hizmeti vermektedir.

Takıştır bijuterinin Türkiye genelinde 60’tan fazla şubesi olduğu bilinir. Kurumsal çatı altında hizmet veren firma 23 ile dağılmıştır. Her geçen gün büyümeye devam eden firma, birçok olumlu hizmet özelliği sayesinde güvenle tercih edilebilir.

Takıştır Bayiliği Nasıl Alınır?

Takıştır bayiliği alma diğer birçok firmanın bayilik sistemi ile aynı adımlarda gerçekleşir. Şöyle ki;

  • Öncelikle firmanın resmî web sitesine ulaşmalı ve burada bulunan başvuru ve iletişim formunu doldurmalısınız. Bu aşamada vereceğiniz bütün bilgilerin eksiksiz olması ve gerçeği yansıtması önemlidir. İletişim numaranızın form içerisinde mutlaka yer aldığından emin olmalısınız.
  • Gönderdiğiniz form yetkililer tarafından incelenecektir.
  • Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma yetkililerinden tarafınıza geri dönüş yapılır.
  • Bir sonraki adımda formda yer alan bilgiler üzerinden size ulaşılır ve yüz yüze görüşme talep edilir. İş ile ilgili detaylar bu görüşme sırasında size aktarılır.
  • Ardından size gerekli evrakların bulunduğu bir liste verilir. Evrakları belirli bir süre içerisinde hazırlayarak firmaya sunmanız talep edilir.
  • Yapılacak bütün görüşmelerin ardından sürecin olumlu tamamlanması ile aranızda sözleşme imzalanır. Ardından firmanın bayiliğini açarak işletmeye başlayabilirsiniz.

Takıştır bayilik açma adımları sırasında eğer olumsuz bir durum olursa bütün bu süreç başlamadan sonlanır. Bütün adımlar sonrasında dilediğiniz yerde Takıştır bijuteri bayiliği açabilirsiniz.

Takıştır Bijuteri Kâr Marjı Ne?

Takıştır bijuteri ağırlıklı olarak bayanlara hizmet eden bir markadır. Bayanların çanta ve takı gibi aksesuarlara ne kadar düşkün olduğunu tahmin ettiğinizde Takıştır bijuteri ile ne kadar güzel gelir elde edebileceğinizi anlayabilirsiniz.

Takıştır genel anlamda kaliteyi ön planda tutan bir markadır. Bu doğrultuda sattığı her ürünün arkasında durur. Mağazalar içerisinde her bütçeye uygun ürün seçeneğini bulmak mümkündür. Gerek dükkân tasarımı gerekse satılan ürünlerin kaliteli oluşu, markanın hızlı yükselişinin en önemli nedenidir. Girişimci olarak ticaret hayatına sağlam bir giriş yapmayı düşünürseniz Takıştır ile kısa sürede hızlı bir yol alabilirsiniz.

Takıştır bijuteri kâr marjı ne kadar diyorsanız %100 gibi bir rakamdan bahsedildiğini söyleyelim. Uygun fiyatta alacağınız birçok aksesuar ürününü en az %100 kâr ile satabilirsiniz. Mağaza işletmeciliğiniz sürece elde edebileceğiniz minimum kâr oranı %20 olarak açıklanır. Ancak bu kâr çok nadir durumlarda yansır. Ürünleri piyasa değerinden sattığınızda müşteri kitlenizi sabitleştirdikten sonra kâr oranını %150’ye kadar çıkartabilirsiniz.

Takıştır Bijuteri Bayilik Şartları ve Teminat Bedeli Ne Kadar? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.