Tudors Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

1998 senesinde kurulan ve günümüzde Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Tudors geniş iş olanakları ile bilinir. İlk olarak İstanbul’da mağaza açan şirket zamanla ülkenin her yanına yayılmayı başarmıştır. Tudors çalışma şartları bakımından sektördeki en bilinen şirketler arasında yer alır. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan ve çalışanlarına son derece huzurlu bir çalışma ortamı sunan Tudors yoğun bir temposu olmasına rağmen birçok kişi tarafından çalışılmak istenilen şirketler arasında yer alır.

Tudors Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Tudors Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Hem çalışanlarına yüksek maaş vermesi hem de çalışma şartlarının oldukça uygun olması kişilerin başvuru yapmasına olanak tanır. Tudors mağazalarında çalışmak istiyorsanız öncelikle sizi detaylı bir şekilde anlatacak CV hazırlamalı ve daha sonra açılan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Tudors çalışan yorumları incelendiği zaman firma hakkında detaylı olarak bilgiler edinme imkanı bulabilirsiniz. Ancak firmada çalışmanın kişiler üzerinde bir yorgunluk meydana getirdiğini de bilmeniz gerekir. Çünkü mağazacılık sektörü düşündüğünüzden çok daha zor bir sektördür.

Bu nedenle de Tudors’da çalışacak olan kişilerin belirli kriterleri karşılayabilmesi büyük bir önem taşır. Firmanın sizlere sunmuş olduğu birçok ayrıcalık bulunur. Bununla birlikte sizlerden beklediği çalışma performansını sağlaya bilmenizde oldukça önemli bir konudur. Dikkat edilen detaylar arasında en çok üzerinde durulan konu ise mağazanın imajını zedeleyecek hiçbir harekette bulunmamalıdır.

 

Tudors Çalışma Şartları

Tudors çalışma şartları kişilerin zorlanmayacakları ve stres altında kalmayacakları şekildedir. Birçok kişinin iş başvurusu yaptığı Tudors mağazaları erkek giyim üzerine son derece kaliteli ürünler sunar. Kaliteli ürünlerinin bulunması mağazaya ilginin oldukça yoğun olmasını sağlar. Her ne kadar dinamik bir ortamı olsa da kişiler stres altında kalmadan çalışabilme imkanı bulur. Bununla birlikte çalışma şartları genel olarak diğer mağazalarla hemen hemen aynı düzeydedir. Tudors çalışma şartları arasında şunları saymak mümkün olabilir:

 • Tudors mağazalarında günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir.
 • Günlük 1 saat yemek modanız bulunur.
 • Hafta içinde kullanabileceğiniz 1 günlük izin hakkınız bulunur.
 • 1 yıllık çalışma süresini dolduran kişiler yıllık izin kullanabilirler.
 • Bu süreçte çalışanların belirli bir giyim kuşam prosedürüne uyması beklenir.
 • Çalışanlar vardiyalı bir sistem ile çalıştırılırlar.

Tudors mağazaları bu şartları sağlayabilecek olan personelleri ile uzun yıllar çalışmayı hedefleyen firmalar arasında bulunur. Mağazacılık sektöründe yer edinmek istiyorsanız iş başvurusu yapabilir ve bu mağazalarda yerinizi alabilirsiniz. Tudors mağazaları günümüzde oldukça iyi olanakları bulunan ve çalışanlarına iyi çalışma ortamları sunan şirketler arasında yer alır. Ancak kişilerin bu mağazalarda uzun yıllar çalışabilmesi için gerekli şartları sağlayabilmesi ve dinamik bir çalışma ortamına ayak uydurabilmesi son derece önemli bir konudur.

 

Tudors Çalışan Yorumları

Tudors çalışan yorumları bu mağazalarda işe girmek isteyen kişilerin oldukça merak ettiği konular arasında bulunuyor. Eğer Tudors mağazalarında çalışmak istiyorsanız bu mağazalarda çalışan diğer kişilerle görüşerek fikirlerini alabilirsiniz. Aynı zamanda online ortamlarda görüşlerini dile getiren kişilerin yorumlarına da bakabilirsiniz.

Ancak bir mağaza hakkında bilgi edinmek için çalışan yorumları her zaman doğru bir yönlendirici olmayabilir. Bu nedenle Tudors mağazalarında çalışmak istiyorsanız direkt olarak iş başvurunuzu yaparak bu firmanın insan kaynaklarından gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bilgi edinmek için başvurabileceğiniz bir diğer yol ise mağazaları ziyaret etmektir. Müşteri gibi gittiğiniz mağazalarda çalışanların hangi şartlarda çalıştığını kendi gözlerinizle gözlemleyebilir ve bu konuda daha net kararlar verebilirsiniz.

Tudors çalışan yorumları zaman zaman yanıltıcı Olabilir. Çünkü Mağazacılık sektörü son derece zor ve sizi görebilecek bir sektördür. Bu nedenle birçok kişi bu yorucu tempoya ayak uyduramayan bilir ve firmanın aleyhine yorumlarda bulunabilir. Böyle durumlarda da Yapacağınız iş başvurusundan vazgeçme gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Tudors Çalışma Saatleri

Tudors mağazalarında çalışmak istiyorsanız mutlaka önceden çalışma saatleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Çünkü Tudors mağazaları esnek çalışma saatlerinde çalışmaya devam ettiren mağazalar arasında bulunur. Genel olarak mağazalarına AVM gibi büyük alışveriş merkezlerinin içerisinde açıyor olması çıkış saatlerinin geç saatlere denk gelmesine neden olabilir.

Böyle durumlarda eğer esnek çalışma saatlerine ayak uyduramayan bıraksanız kesinlikle Tudors mağazaları iş başvurusu yapmamalısınız. Çünkü Tudors mağazaları AVM’ler ile birlikte açılan ve AVM ile birlikte kapanan mağazalardır. Çok geç saatlerde kapanıyor olması ve sabah 10’da işbaşı yapılması kişilerin vardiyalı bir sistem ile çalışmasına sağlar.

Bu nedenle belirli zamanlarda gündüz işe gidip akşam erken saatte işten çıkarken bazı zamanlarda geç işe gidip geç saatlerde çıkabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise işe giriş çıkış saatlerinde mutlaka esnekliği ayak uydurabilmektir.

 

Tudors Çalışan Maaşları

Tudors çalışanlarına oldukça iyi standartlarda maaş veren firmalar arasında yer alır. Ancak firmada çalışanların çalışma pozisyonları ve diğer tüm detaylar alınan maaşların farklı olmasına neden olabilir. Tudors mağazalarında yeni işe giren bir personel ortalama olarak asgari ücretten biraz yüksek maaş alabilme şansına sahiptir. Bununla birlikte depo sorumlusu kasa görevlisi ya da mağaza müdürü olmaya göre maaşlarını da farklılık olabilir.

En çok dikkat edilen konu ise yeni işe girmiş bir personel ile yıllarını bu mağazalarda geçiren personelin aynı maaşı alamıyor olmasıdır. Tudors çalışanlarına her zaman için değer veren bir şirket olduğu için sürekli olarak çalışanlarını destekleyici faaliyetlere bulunur. Tudors mağazalarında çalışan ve deneyim kazanan personeller yeni giren personellere göre biraz daha yüksek maaş alabilme şansına sahiptir.

Okuyunuz: LC Waikiki Çalışma Şartları

 

Tudors İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tudors mağazalarında iş başvurusu yapmayı düşünüyorsanız belirli kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle firmanın çalışanlarından beklediği bir takım önemli kriterler bulunuyor. Bu mağazalarda çalışmak isteyen kişiler şirketin karşılayabilecek nitelikte olmalıdır. Aksi halde iş başvurularınız dikkate alınmaz ve mülakatlara çağrılmazsınız. İş başvurusu yapacağınız zaman öncelikle kendinizde şu kriterlerin olduğundan emin olmalısınız:

 • İletişim bakımından son derece dışadönük olmalısınız.
 • Eğitim seviyeniz yeterli olmalıdır.
 • Mağaza içerisindeki ekip çalışmasına yatkın olmalısınız.
 • Zorlu müşterilere karşı her zaman sabırlı olmalısınız.
 • İş geliştirme konusunda başarılı olmalısınız.

Bu kriterleri sağlayabilen kişiler Tudors mağazalarında uzun yıllar rahatlık ve çalışabilirler. İş başvurusu yapacağınız zaman ise kariyer sitelerinden yararlanabilirsiniz. Tudors insan kaynakları acil olarak personele ihtiyaç duyduklarında kariyer siteleri üzerinden iş ilanları açarlar. Bu iş ilanlarını incelediğinizde sizden beklenilen kriterlerin neler olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İş başvurusu sürecinde dilerseniz hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi mağazalara da bırakabilirsiniz. Mağazalara bırakılan özgeçmişler toplanarak bölge müdürlüğüne iletilir ve buradan personel açığı olduğunda CV’ler arasından seçilerek görüşmeye çağrılırsınız. Görüşmelere çağrıldığınız zaman bir mülakat gerçekleştirilir. Bu mülakatlar sırasında sizlere çeşitli sorular sorulur ve sizi tanımaya çalışırlar. Eğer işe alınma sürecinize karar verilirse Tudors mağazalarının bir personeli olarak İşe başlama imkanı elde edebilirsiniz.

 

Tudors Yemek Parası Ne Kadar?

Tudors yemek parası ne kadar sorusuna yanıt vermek sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü Tudors mağazaları maaşları güncellerken personellerine vermiş olduğu yemek ücretlerine de güncellemektedir.

Kart şeklinde verilen bu yemek ücretleri kişilere aylık olarak verilir. Hesaplarına yatırılan para ile alışveriş yapabilecekleri gibi öğle yemeklerinde de kullanabilirler. Son derece pratik bir şekilde kullanılan yemek kartları kişilerin yaşam standartlarını yükseltmeye yönelik olarak yapılan işlemlerden biridir.

 

Tudors Genel Müdürlük İletişim

Tudors çalışma şartları hakkında detaylı olarak bilgi edinmek isterseniz genel müdürlük iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz. Bu iletişim bilgileri şunlardır:

 • Telefon: +90 (212) 599 86 86
 • Adres: Cemal Ulusoy Caddesi No:13 Basın Express Yolu Yenibosna Bahçelievler/ İstanbul Ayaydın Tekstil TUR. TİC. SAN. A.Ş.

 

Tudors’da Çalışmak İsteyenlere Öneriler

Tudors’da çalışmayı düşünüyorsanız öncelikle kendinizi yoğun bir çalışma ortamına alıştırmanız gerekiyor. Dinamik bir ortamı olduğu için bu mağazalarda çalışmak sizleri biraz zorlayabilir. Fakat alışıksanız ve yoğun tempoyu seviyorsanız Tudors mağazalarında iyi bir kariyer yapabilirsiniz. Satışlarınızın iyi olması mağazalarda kalıcı olabilmeniz açısından son derece önemlidir. Hatta iyi personeller zamanla mağaza müdürlüğüne kadar yükselebilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.