White And Beige Bayilik Şartları Nedir?

White And Beige Bayilik Şartları Nedir?

White And Beige Bayilik Şartları Nedir?

White And Beige bayilik şartları nedir ve White And Beige franchise bedeli ne kadar gibi sorulara yanıt bularak firmanın bayiliğini nasıl alacağınıza dair bilgi sahibi olabilirsiniz. White And Beige ev tekstili ve ev dekorasyonu gibi alanlarda isim yapmış firmalar arasında yer alır. Türkiye’de birçok farklı noktada öne çıkmayı başaran firma göze hoş gelen tekstil ve dekorasyon ürünleri sayesinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. 2015 yılı itibari ile sektöre giriş yapan firma ilk açıldığı günden itibaren başarılı bir çalışma profili çizmiş ve bu özelliği ile de girişimcilerin bayilik için tercih ettikleri firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

White And Beige Bayilik Veriyor Mu?

Bayilik veren firmalar arasında yer alan White And Beige, bu şekilde hizmet ağını tüm Türkiye genelinde yaymayı ve büyütmeyi amaçlamaktadır. Ciddi bir ciro hedefine sahip olan firma hem yatırım maliyetleri hem de müşteri potansiyeli açısından en kârlı yatırımlar arasında yer alır. White And Beige bayilik veriyor mu ve White And Beige bayilik şartları neler sorularına detaylı yanıt bularak firmanın bayilik sistemi arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

White And Beige Bayilik

White And Beige 2015 yılında piyasaya açılan ve bundan önce de yaklaşık 20 yıl boyunca perakende şekilde sektörde yer alan bir firmadır. Ev tekstili konusunda Türkiye’yi bir adım öne taşımayı başaran firma açtığı yeni mağaza ve bayilikler ile her geçen gün adından söz ettirmeye devam eder. White And Beige bayilik şartlarını karşıladıktan sonra bütün girişimciler firmanın bayiliğine sahip olarak firmanın adı altında para kazanma fırsatını bulabilir.

White And Beige Bayilik Maliyeti

White And Beige bayilik maliyeti diğer firmaların bayilik sistemine göre biraz daha fazladır. Hem mağazanın dekorasyonu hem de satışı yapılacak ürün yelpazesi düşünüldüğünde firmanın bayilik hizmeti oldukça ciddi rakamlara tekabül eder. White And Beige henüz bayilik sistemi ile ilgili herhangi bir maliyet fiyatı ortaya atmamıştır ancak firmanın faaliyetleri göz önüne alındığında bu rakamın normalden çok yüksek olduğu tahmin edilir.

White And Beige Bayilik Alma Şartları

White And Beige bayilik alma şartları 2019 yılında firma tarafından belirlenmiştir. Buna göre gerekli şartları yerine getiren girişimciler başvuru aşamasını tamamladıktan sonra uygun görülürlerse bayilik açmaya hak kazanabilir. White And Beige bayilik konusunda oldukça esnek fikirlere sahiptir. Bu doğrultuda özellikle sektörde daha önceden deneyimi bulunan kişilere bayilik vermeyi tercih eder. White And Beige bayilik şartları şu şekilde sıralanabilir;

 • Yüksek yatırım maliyetlerini karşılayabilecek güce sahip olmak
 • Sektörde tecrübeye sahip olmak
 • İdare yönetimi konusunda bilgi sahibi olabilmek
 • Metrekare açısından büyük olan mağazalarda yöneticilik kabiliyetine sahip olmak
 • Depo alanı yönetimi konusunda gerekli eğitimleri almış olmak
 • Personel eğitimleri konusunda gerekli bilgiye sahip olmak

Bu şartlar günümüzde bayilik hizmeti veren birçok firma için geçerlidir. Eğer White And Beige bayilik hizmetini verme konusunda ciddi iseniz internet üzerinden firma ile iletişime geçebilir ve tam detaylar hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

White And Beige Bayilik Başvurusu

White And Beige bayilik başvurusu yapabilmek için firmanın talep ettiği bilgiler şu şekildedir;

 • Sektör deneyiminin bulunduğuna ilişkin gerekli bilgiler
 • İletişim bilgileri
 • Bayilik alınmak istenen adres ve kişiye ait bilgiler
 • Bayilik alınmak istenen şehir ve bölge hakkında bilgiler
 • Girişimcilerin işlerine ait bilgiler
 • Eklemek istenen diğer evrak ve belgeler

Talep edilen bilgi ve belgeler hazırlandıktan sonra firmanın resmi internet sitesi üzerinden iletişime geçerek başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

White And Beige Bayilik Şartları Nedir? makalemizin sonuna geldik. En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.