Börek Bayiliği Veren Firmalar

Türkiye börek çeşitliliği konusunda mutfak kültürü son derece zengin ülkelerden biridir. Bu kadar zengin bir ülke olması börekçilik konusunda da çok güzel iş alanları yaratmıştır. Birçok kişi börek bayiliği veren firmalar ile anlaşarak kendi işletmelerini kolaylık ve kurabilmektedir.

Börek Bayiliği Veren Firmalar

Börek Bayiliği Veren Firmalar

Bayilik veren firmalar belirli şartları yerine getiren girişimcilere isim haklarını kullanma şansı tanımaktadır. Bu iş her ne kadar klasik bir köşe başı dükkân gibi görünse de aslında günümüzde en fazla kazandıran iş fikirleri arasında yer alıyor.

 

Oldukça fazla börek çeşidinin bulunması Börekçilik alanında başarı elde etmeniz için büyük bir avantajdır. Sabahları ve öğlenleri birçok kişi tarafından ülkemizde börek tüketilmesi de bu işin hiçbir zaman ölmeyeceğini en önemli garantileri arasındadır. Bu alanda bir işletme kurmak isterseniz börek bayiliği veren firmalar tarafından sunulan avantajlarından yararlanabilir ve kendinize düşük bir sermaye ile işletme açabilirsiniz. Börek bayiliği firması açabilmek için birçok firma ismini vermek mümkündür:

 

Börekçi By Sc Bayilik

Börekçi dükkânı açmak isteyen kişilerin değerlendirmek isteyeceği bayilerden birisi börekçi by sc firmasıdır. 2015 yılında İzmir’in Menderes ilçesinde ilk defa börek sektörüne giriş yapan firmalardan biridir. Faaliyetlerine ilk başladığında kahvaltı konsepti ile yola çıkan firma günümüzde oldukça popüler börek satışları yapmaktadır.

Firmanın girişimcisinden istediği sermaye tutarı 100 bin TL’dir Bununla birlikte yatırımcılarından herhangi bir şekilde isim hakkı bedeli istemiyor. Girişimciler bu firma ile bayilik alarak börek sektörüne girdiklerinde yapmış oldukları yatırımın 6 ile 12 ay arasında geri alabilme imkânı buluyorlar. Firmanın ortalama kar marjı ise 100 olarak belirlenmiştir. Günümüzün en popüler börekçi firmalarındandır. Yatırımcısına sunduğu fırsatlar da oldukça fazladır.

 

İzol Baklava Börek Bayiliği

Börek bayiliği veren firmalar içerisinde yer alan İzol baklava börek firması üç nesildir bu alanda hizmet veriyor. Birçok kişinin damak zevkine en iyi şekilde hitap eden firmamız müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sunuyor. Adana’da bulunan firma merkezi birçok şehirde bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

İzol baklava börek bayiliği alabilmek için kişilerin 130.000 TL sermayeye sahip olması gerekmektedir. Bununla birlikte 50.000 isim hakkı bedeli istenmektedir. Yatırım yaptığınızda bu yatırımın geri dönüşünü 2 ay ile 6 ay arasında alabilme imkânı vardır. Ortalama kar marjı 100 olup birçok masraf firma tarafından karşılanmaktadır.

 

Efsane Börek Bayiliği

Adana’da börek hizmeti veren Efsane börek işletmesi birçok kişiye bayilik vererek bugün oldukça popüler firmalar arasındadır. 2019 senesinde bayilik vermeye başlayan firmanın bir takım kriterleri bulunmaktadır. Öncelikle efsane börek işletmesinden bayilik alabilmek için 120.000 TL sermayeye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Bununla birlikte 10.000 TL isim hakkı Bedeli ödemeniz gerekiyor. 200 olan firmanın yatırım geri dönüşü ise 6 ay ile 12 ay arasındadır. Özverili ve para kazanmak isteyen girişimcilere kapılarını her zaman aralayan firma sizlerden 80 metrekare bir işlek cadde üzerindeki dükkân yeri istiyor. Bununla birlikte sizlere hem kurulum hem de eğitim gibi konularda birçok destekler sunuyor.

 

01 Börek Bayiliği

Adana’da oldukça ünlü börek işletmelerinden biri olan 01 börek firması 3 ve 6 ay arasında yatırım geri dönüşü olan bayilikler veriyor. Ortalama kar marjını günlük 10 olarak belirleyen firmanın şu anda 3 şubesi bulunuyor. Girişimciye her türlü desteği veren firmanın sermaye ön koşulu bulunmamaktadır. Yatırımcısına personel desteği eğitim, proje, pazarlama, bölge koruması, ortak reklam ve yer seçimi gibi konularda avantajlar sağlamaktadır.

 

Adanus Börekçisi Bayiliği

Çok trend börek işletmelerinden biri olan Adanus Börekçisi Maraş böreği olarak bilinen baklava böreğinin üretimini gerçekleştiriyor. Bu firmadan bayilik almak istiyorsanız mutlaka açık ve kapalı alanı yeterli olan ve bölgenin en iyi yerinde bulunan bir dükkân yerine sahip olmanız gerekiyor. Bununla birlikte firma sizlerle yüz yüze görüşerek bu bayiliği verme şartı koşuyor. Gelirden hiçbir şekilde pay almayı düşünmeyen firma reklam katılım ücretini yalnızca bir defa talep ediyor. Birçok konuda yatırımcısına destek veren firmalar arasındadır.

 

Bi Gözde Börek Bayiliği

Börek bayiliği avantajı sunan firmalar arasında bulunan bir gözde börek bayiliği su böreği çeşitleri üzerine uzmanlaşmış işletmelerden biridir. Eğer bu firmanın bayiliğini almak isterseniz 80 bin TL yatırım yapmanız gerekiyor. İsim hakkı bedeli istemeyen firmanın yatırım geri dönüşü son derece hızlıdır. Ortalama kar marjı 90 ile 100 arasında belirlenen bu işletme yatırımcısına her türlü avantajı sağlıyor. Telefonla bir ön görüşme yaparak firmadan bayiliği alabilirsiniz. Bununla birlikte sizlere kurulum desteği verilmektedir.

 

Tarihi Sarıyer Börek Bayiliği

Börek bayiliği veren firmalar içerisinde Tarihi Sarıyer Börek firmasını çok fazla tercih edilmektedir. 1995 yılından bu yana Börekçilik sektöründe hizmet veren işletme yatırım yapmak isterseniz 30 bin TL sermaye istiyor. Aynı zamanda 12500 dolar isim hakkı bedeli bulunan firmanın yatırım geri dönüşü 12 ile 24 arayı arasında değişmektedir. Ortalama kar marjı 100 olan Tarihi Sarıyer Börekçiliği yatırımcısına kurulum desteği ve eğitim gibi konularda en iyi desteği sunmaktadır. En az 50 metrekare iç alanı olan ve İşlek bir cadde üzerinde bulunan dükkân yerinizin olması sizden istenen önemli bir kriterdir.

 

Göçmen Börekçisi Bayiliği

Göçmen Börekçisi bayiliği 2004 yılında Küçük bir dükkân olarak faaliyete başlamıştır. Uzun yıllardır faaliyetlerini geliştirmiş ve bugün birçok kitleye hitap eden lezzetlerden biri haline gelmiştir. Minimum şube açılış fiyatı 150 bin TL ile 300 bin TL arasında değişmektedir. Bununla birlikte bu bayiliği almak isterseniz firma sizlere personel eğitimi ve ortak reklam gibi konularda da destek vermektedir.

 

Chef Börek Adana Su Böreği Bayiliği

Chef börek bayiliği veren firmalar arasında oldukça popülerdir. 2017 yılından bu yana oldukça iyi bir şekilde hizmetlerini vermeye devam eden firma börek Cafe konseptinde hizmetler sunuyor. Bu firmadan bayilik almak isterseniz 250.000tl sermayeniz olması gerekmektedir. Bununla birlikte 30.000tl isim hakkı bedeli isteyen firma kar marjı olarak 50 belirlemiştir. Yatırım geri dönüşü 12 ile 18 ay arasında değişmekte olup aylık 750 TL reklam katılım bedeli istemektedir.

 

Börek Bayiliği Almak İsteyenler İçin Öneriler

Börek bayiliği veren firmalar ile anlaşarak kendi işletmenizi kurmanız oldukça kolaydır. Bununla birlikte çok fazla tüketilen börek gibi gıdaların her zaman ilgi görmesi işletmenizin devamlılığı açısından büyük bir önem arz etmektedir. Ancak bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli unsur dükkân yerinizin çok iyi yerden seçmeniz gerekmektedir.

 

İşlek bir cadde üzerinde olması köşe başında olması ya da okul çevresinde olması iş yapabilmeniz açısından büyük bir önem taşımaktadır. Bununla birlikte dükkânınızın iç konseptini modern bir şekilde dizayn etmeniz ve müşterilerinize börek çeşitliliği konusunda geniş alternatifler sunabilmeniz son derece önemlidir.

 

Okuyunuz: Girişimcilerin İş Kurmadan Önce En Sık Yaptığı Hatalar

 

Aynı zamanda bayiliğini aldığınız firmanın sizlere sunduğu birçok avantajdan da geniş ölçüde yararlanabilirsiniz. Reklam gibi konularda ve kurulum yeri seçiminde bu firmaların deneyimlerinden mutlaka yararlanmanız işletmenizin sürekliliği açısından önem taşımaktadır. Börek bayiliği veren firmalar her zaman için yatırımcısını koruyan firmalardır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.