Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Kafeteryalar günümüzde insanların en fazla sosyalleştiği ortamlar arasındadır. Birçok kişinin hem sohbet edebildiği hem de arkadaşları ile bir araya gelebildiği kafeterya ortamları oldukça keyifli zaman geçirme imkanı sunuyor. Hem gençler hem de yetişkinler için hizmet veren bu eğlenceli mekânlardan birinin sahibi olmak isterseniz cafe bayiliği veren firmalar ile anlaşabilir ve kendiniz için küçük bir işletme açabilirsiniz.

Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Kafenizin boyutları sermayenize ve bayilik veren firmanın kriterlerine göre değişebilmektedir. İşlek bir cadde üzerinde açabilmeniz için yüksek kira bedeli ödemeyi göze aldığınızda kazancın da yüksek olacağını bilmeniz gerekmektedir. Bir cafe bayiliği almak günümüzde her ne kadar zorlayıcı olsa da kazanç tutarları düşünüldüğünde aslında oldukça mantıklı bir iş fikri olarak değerlendirilebilir.

 

Kahvenizi nereye açacağınıza karar verdiyseniz cafe bayiliği veren firmalar ile anlaşabilir ve sermayenizi karlı bir yatırım fikrine dönüştürebilirsiniz. Günümüzde en fazla kazandıran işletmeler arasında cadde üstü kafelerin olduğunu söylemek mümkündür.

 

Bi’tane Cafe Bayiliği

Bi’tane cafe yiyecek ve içecek hizmetleri alanında oldukça kaliteli hizmetler veren işletmelerden biridir. Bu işletmenin yatırımcısına beklediği sermaye aralığı 250000 ile 500000 arasındadır. İşletme bayilik vereceği girişimcilere reklam desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, eğitim desteği, bölge koruması ve personel desteği sunmaktadır.

 

Bununla birlikte başvuru yapacağınız zaman önce başvuru bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. Form üzerinde kısa geçmişinizden finansal durumundan ve ürün hizmet özellikleri hakkındaki fiyat bilgilerinden bahsetmek gerekmektedir. Eğer firmanın kriterlerine uygunsanız sizleri süreç hakkında detaylı bilgiler sunularak kafeteryanın açılma sürecinde en iyi şekilde destek verilir.

 

Coffeemania Cafe Bayiliği

Coffeemania girişimcilerine oldukça iyi şartlarda bayilik sunmaktadır. İşletmenin bayilik şartları içerisinde yeterli mali gücünü bulunması, insan ilişkilerinde başarılı olunması, markanın kriterlerine uygun olunması önemlidir. Aynı zamanda yönetim tecrübesinin bulunması ve konseptin dışına çıkmadan hizmet verilebilmesi en önemli kriterler arasındadır.

 

30 yıllık bir hizmet deneyimine sahip olan Coffeemania işletmesi birçok yerde bayilik açmayı hedeflemektedir. İşletmenin 500.000 ile 1 milyon TL arasında bir yatırım maliyeti bulunmaktadır. Onunla birlikte işletme yatırımcısına reklam yer seçimi, bölge koruması, personel ve eğitim desteği ile pazarlama desteği sunmaktadır.

 

Kahve Tiryakisi Cafe Bayiliği

Kahve tiryakisi bayiliği alabilmek için mutlaka belirli bir sermayeye sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bu bayiliği alırsanız firmanın sizlere sunduğu destekler içerisinde reklam, pazarlama, personel, eğitim ve bölge koruması, yer seçimi destekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte 500 Bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen bir yatırım maliyeti de bulunmaktadır.

İnşaat ve dekorasyon maliyeti konusunda metrekare başına 2250 TL ile 4500 TL yatırım maliyeti bulunuyor. Bunun geri kalan nakit bölümü ise 2 ve 4 aya kadar çekle ödeyebilme şansı sunmaktadır. Firmanın sizlerden istediği bayilik şartı finansal açıdan yeterli olmanız ve kendi işimizin başında durabilmedir. Aynı zamanda marka değerine uygun hareket etmeniz ve ticari engelinin bulunmaması da önemli bayilik kriterleri arasında yer almaktadır.

 

1453 Osmanlı Cafe Bayiliği

Uzun zamandır önemli bir marka olarak müşterilerine gıda sektöründe hizmetler veren bir firmadır. 1453 Osmanlı bayiliği alabilmek için kişilerin birtakım şartları ve kriterleri yerine getirmesi gerekmektedir. Öncelik ve 300 metrekarelik bir alana sahip olmanız gerekiyor. Aynı zamanda 10 metre cepheye sahip işlek caddelerde ya da AVM mekânlarında dükkân yerinizin olması gerekmektedir.

 

1453 Osmanlı bayiliği için gerekli yatırım maliyetini karşılayabilecek finansal yeterliliğe sahip olmanız gerekiyor. Bununla birlikte personel ve finans yönetimi alanında tecrübe sahibi olmanız ve gün boyu işletmenizle ilgilenebilmeniz önemli bir kriterdir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının benimsenmesi de işletmenin sizlerden beklediği önemli kriterlerden biridir.

 

Bununla birlikte bayilik destekleri içerisinde reklam, yer seçimi, bölge koruması bulunmaktadır. Aynı zamanda pazarlama eğitim ve personel desteği de bulunuyor. Bunlara ek olarak yatırım maliyeti olarak 500 Bin TL ile 1 milyon arasında bir sermayeniz olması da önemli bir kriterdir.

 

Cezveden Cafe Bayiliği

Tüm Türkiye’ye bayilik vermeyi hedefleyen cezveden Cafe işletmesi oldukça köklü işletmelerden biridir. İşletme yatırımcılarından 50000 ile 100 bin TL arasında yatırım maliyeti istemektedir. Bununla birlikte kendi işinin patronu olmak isteyen kişilere her zaman için kapılarını aralayan firmalar arasındadır.

Bayilik firmasının sizlere sunacağı reklam desteği ve pazarlama desteği önemli avantajlar tür. Aynı zamanda yer seçimi, bölge korunması, eğitim desteği, personel desteği gibi konularda da firma size destekler sunmaktadır.

 

Yeşilçam Kahve Evi Cafe Bayiliği

Yeşilçam kahve evi cafe bayiliği veren firmalar arası oldukça popülerdir. Yatırımcısına birçok konuda destek veren firma 500000 ile 1000000 arasında bir yatırım maliyeti belirtiyor. Firma dekorasyon konusunda da sizlere gerekli destekleri veriyor.

Bununla birlikte reklam, pazarlama, personel ve bölge koruması yanında finans destekleri de sunmaktadır. Bayilik şartları içerisinde öncelikle 100.000 TL giriş bedeli sizlerden temin ediliyor. Bununla birlikte 2500 TL aylık reklam ve katkı payı da talep edilmektedir. Özel dekorasyon için ise metrekare başına 3000 TL istenmektedir.

 

Adam Gibi Bir Yer Cafe Bayiliği

Cafe bayiliği veren firmalar içerisinde Adam Gibi Bir Yer bayiliği oldukça avantajlıdır. Girişimcisinden pazarlama desteğinden yer desteğine kadar hemen her konuda bilgi paylaşımı yapmaktadır. Bununla birlikte reklam ve personel eğitimi gibi konularda da girişimcilerini destekleyen bir firmadır.

 

Osso Cafe Bayiliği

Osso Cafe bayiliği kahve satışı yapmak isteyen birçok girişimcinin değerlendirebileceği bayilik türüdür. İsim hakkı bedeli 2500 TL olan firmanın oldukça yüksek bir kar marjı bulunuyor. Bu bugüne kadar vermiş olduğu bayilik sayısı ise 50’ye yakındır. Girişimcilerine pazarlama desteği, ortak reklam, bölge koruması gibi avantajlar sunan işletme Cafe bayiliği veren firmalar içerisinde en avantajlı olanlardandır. Girişimcilerin bu firmayı tercih etmesindeki en önemli etmen ise kahvenin binbir çeşidini sunuyor olmasıdır.

 

Çıtır Cafe Bayilik

Cafe bayiliği veren firmalar içerisinde Çıtır kahve işletmesinde saymak mümkündür. 50 bin TL tutarında sizlerden gerekli sermaye isteyen firma isim hakkı bedeli olarak da 30.000 TL istemektedir. Yapacağınız yatırımın geri dönüşü ise 15 ile 30 ay arasında değişmektedir. 85 karma aşı olan firma sizlere birçok konuda destekler veriyor.

Öncelikle telefonda ön görüşme yapıyor daha sonra ise yüz yüze ana merkezde görüşme gerçekleştiriliyor. Yapılan bu görüşmeler neticesinde düşünülen yerle ilgili bir saha analizi yapılarak sözleşme imzalanıyor ve bayilik sizlere veriliyor. Kahvenizi açabilmek için en az 15 metrekare işlek mevkide bir dükkân yerinizin olması gerekiyor.

 

Ayneş Kahve Bayiliği

Kahve ve çay satışı yaparak müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren işletme bugün birçok girişimciye bayilik vermektedir. 2000 TL sermayenizin olması bu firmadan bayilik alabilmeniz için yeterlidir. Marjı yüksek olan bu firmanın 7 tane bayiliği bulunmaktadır. Oldukça düşük bir yatırım avantajı ile kendi işletmenizin sahibi olabilmeniz son derece kolaydır. Bu bakımdan kişilerin Cafe bayiliği alarak işletme kurması oldukça kolay olmaktadır.

 

Okuyunuz: Girişimcilerin İş Kurmadan Önce En Sık Yaptığı Hatalar

 

Cafe bayiliği veren firmalar ile anlaşmak hem yüksek kar oranı kısa sürede ulaşmanızı sağlar hem de kendi işinizin patronu olabilme avantajı sunar. Bazı kafeler sizlerden yüksek bir yatırım maliyeti istiyor gibi görünse de açacağınız kafenin hem dizaynı hem de modern görüntüsü açısından oldukça önemlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.