Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2023 Liste

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2023 Liste

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2023 Liste

Dondurma bayiliği veren firmalar günümüzde işletme kurmak isteyen kişilerin en çok ilgi gösterdiği firma türleri arasında yer alır. Dondurma sektörü özellikle yaz aylarında en dinamik olan sektörlerden biridir. 7’den 70’e hemen herkesin dondurmayı çok sevmesi ve sıcak havaların vazgeçilmez tatlılarından biri olması dondurma satan işletmelerin çok iyi kar marjı elde etmesini sağlamaktadır. Böyle durumlarda en iyi dondurma firmalarından bayilik alarak sektörde kısa sürede adınızı duyurabilirsiniz.

Genellikle insanlar marka firmaların gıda satışlarına yöneldikleri için dondurma konusunda da marka bir firmanın adı altında işletme kurmak son derece karlı olabilir. Böyle durumlarda işletmenize açmadan önce belirli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bayiliğinizi nasıl almanız gerektiği gibi konulara dikkat ettiğinizde bayiliğinizi çok kısa sürede ve kolaylıkla alabilme imkanı bulabilirsiniz. Bayilik işlemlerinde en çok dikkat etmeniz gereken konulardan birisi lokasyon konusudur.

Bayilik veren firmalarda bu konuda sizlere gereken bilgileri sunarak en iyi yerde işletmenizi kurabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Ancak dondurma bayiliği veren firmalar farklı şartlar öne sürebilir. Böyle durumlarda sektörün en iyi dondurma firmalarını araştırarak sizlere en uygun şartlarla ve sermaye koşullarıyla bayilik verebilecek olan firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Bu firmaların sunmuş olduğu şartları yerine getirdiğiniz takdirde kolaylıkla işletmenizi kurabilme şansı bulabilirsiniz.

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar Hangileridir?

Sektörde dondurma bayiliği veren firmalar incelendiğinde içlerinde adını duyurmuş ve marka haline gelmiş birçok firma yer alır. Bu firmaları göz önünde bulundurduğunuzda son derece iyi standartlarda işletme imkanı elde etmeniz mümkün olmaktadır. Günümüzde en bilinen firmalar içerisinde şunlar önemli bir yere sahiptir:

 • Mado dondurma
 • Bitez dondurma
 • Yedo dondurma
 • Tordo dondurma
 • Ayşegül Küçükkurt Zor dondurma
 • Bolulu Hasan Usta dondurma
 • Thaı Roll dondurma

Bunlar içerisinde özellikle Mado Dondurma son derece popüler firmalar arasında yer almaktadır.

Dondurma Bayiliği Nasıl Alınır?

Dondurma bayiliği nasıl alınır konusu oldukça merak edilen konular içerisinde yer almaktadır. Bu bayilik firmalarının belli başlı şartları bulunur. Her girişimcinin şartları yerine getirebilmesi önemli bir konudur. Bayilik şartları dikkate alındığında firmaların farklı şekillerde sizlere bayilik hizmeti sunduğunu söylemek mümkündür. Bazı firmalar pazarlama ve tanıtım, eğitim gibi konularda sizlere destek verirken bazı firmalar dekorasyon konusunda yardımcı olabilir. Bu nedenle bayilik firmanızı seçerken belli başlı unsurları her zaman için göz önünde bulundurmanız gerekir. Dondurma bayiliği veren firmalar araştırıldığında başvuru koşulları da mutlaka dikkate alınmalıdır. Genel olarak bu firmalardan şu şekilde bayilik alabilirsiniz:

 • İstediğiniz bayinin online sitesine girerek bayilik koşullarını incelemeli ve size uygun gördüğünüz takdirde başvurunuzu online olarak yapmalısınız.
 • Online başvuru sırasında mutlaka adınız soyadınız ve iletişim bilgileriniz gibi konular hakkında bilgi vermelisiniz.
 • Tutarınızın işletmenizi açmanıza ve bayilik isim bedelini karşılayabilmeniz önemli bir konudur.
 • Bayilik başvurunuz incelendikten sonra firma sizleri görüşmeye çağırır.
 • Yazma ile görüşmeye gittiğinizde mutlaka işin başında durabileceğinizi ve girişimcilik ruhunuzun yüksek olduğunu firmaya belirtmeniz gerekir.
 • İmajını destekleyecek niteliklere sahip olmanız başvuru sürecinde en önemli konulardan biridir.

Bu detaylara dikkat ettiğiniz takdirde başvurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Uzun yollardır sektörde varlığını devam ettiren birçok firma bulunmaktadır. Her firmanın bayilik şartları birbirinden farklı olduğu için bu konuda hizmet alırken mutlaka müşterilerinin gözünde yeterli güvene sahip olan firmaları tercih etmeniz büyük bir önem taşır.

Dondurma Bayiliği Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dondurma bayiliği firmaları içerisinden seçim yaparken her zaman için belirli kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Bayilik alma sürecinde birçok önemli faktör öne çıkmaktadır. Böyle durumlarda ilk olarak dikkat etmeniz gereken konu bayilik alacağınız firmayı en iyi şekilde seçmektir. Kurumsal ve güvenilir bir firmadan bayilik aldığınızda firma çalışanları ve yöneticileri sizlere her konuda gereken bilgileri sunmaktadır. Bayilik alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir diğeri lokasyon seçimidir.

İşletmenizin araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu ya da AVM gibi bir alışveriş merkezi içerisinde olması önemli bir faktördür. Bayilik veren firmalarda bu konuya oldukça büyük bir titizlik gösterir. Lokasyon seçiminiz ne kadar doğru olursa o kadar hızlı bir şekilde işletmenizin başarıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir diğeri sermaye konusudur.

Sermayenizin mutlaka işletmenizi açabileceğiniz dükkan masraflarını karşılayabilecek durumda olması gerekir. Böyle durumlarda banka kredilerinden de faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli girişimcilik kurumları sizlere bu konuda teşvik amaçlı olarak da sermaye desteği sağlamaktadır. İşletmenizi açarken deneyimli personellerle çalışmayı ihmal etmemelisiniz. Aynı zamanda işletmenizin yeterli boyutlarda olmasına da ayrıca dikkat etmeniz gerekir.

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2023 makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

 1. SELİM dedi ki:

  sitenizi takip ediyorum makaleler Faydalı bilgiler için teşekkürler