Gelecek Varlık Yönetimi Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Gelecek Varlık Yönetimi bankalardaki ya da diğer finansal kuruluşlardaki geciken alacakların portföylerini satın alan bir kurumdur. Kurum alınan borçların çözüme kavuşturulmasında önemli görevler üstleniyor. Birçok çalışanı bulunan Gelecek Varlık Yönetimi çalışma şartları bakımından oldukça araştırılıyor.

Gelecek Varlık Yönetimi Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Gelecek Varlık Yönetimi Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. Fiba Grubu iştiraklerinden biridir. Aynı zamanda kurum Varlık Yönetim Şirketleri Derneği’nin de bir üyesidir. Bu bakımdan birçok çalışanı olduğunu söylemek mümkündür. Bu firmada çalışmak istiyorsanız firmanın çalışma şartlarını taşımanız gerekiyor. Gelecek Varlık Yönetimi çalışan yorumları bu süreçte önem vermeniz gereken detaylar arasında yer alıyor.

Genel anlamda çalışanlarının firmadan memnun olduğunu söylemek mümkün olabilir. Kişileri borçlarından kurtararak yeniden finansal özgürlük kazanmalarına yardımcı olan firma maaşları bakımından da merak ediliyor. Bu bakımdan Gelecek Varlık personel maaşları konusunda da önceden araştırma yapmak önemlidir. Çalışma saatleri, çalışanların şirket içindeki durumu önceden araştırılmalıdır.

 

Gelecek Varlık Çalışma Şartları

Gelecek Varlık Yönetimi son derece profesyonel çalışan finansal şirketlerden biridir. Bu nedenle çalışma şartları bakımından da tüm yasal süreçlere uyuluyor. Çalışanların çalışma saatleri ve diğer tüm hakları kanunlarda düzenlendiği gibi işliyor. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda Gelecek Varlık çalışma şartları hakkında şunlar söylenebilir:

 • Hafta içinde standart bankalarla aynı çalışma saatlerine sahiptir.
 • Hafta sonlarında çalışanlarına izin veriliyor.
 • Maaş dışında çalışanların yemek kartı imkanı bulunuyor.
 • Çalışanların özel sağlık sigortası imkanı bulunuyor.
 • Aile yardımı gibi destekler çalışanlara sunuluyor.
 • Çalışan destek programlarından yararlanılabiliyor.
 • Bireysel emeklilik sigortasından yararlanılabiliyor.
 • Firmanın servis imkanları bulunuyor.

Tüm bu avantajları sayesinde Gelecek Varlık Yönetimi çalışma şartları birçok kişinin dikkatini çekiyor. Beklentilere yanıt veren bir çalışma ortamının bulunması çok fazla başvuru almasını sağlar. Gelecek Varlık Yönetimi her geçen gün daha da fazla kişinin çalışmak istediği firmalardan biri oluyor. Aynı zamanda grup şirketleri kapsamında çalışanlar indirimlerden yararlanabiliyor. Şirket içi gelişim programları sayesinde oldukça iyi kariyer fırsatları sunuluyor.

 

Gelecek Varlık Çalışan Yorumları

Gelecek Varlık Yönetimi firmasında çalışmak kişilere çeşitli avantajları bir arada sunuyor. Profesyonel bir çalışma ortamı bulunması özellikle kariyer hedefleyen kişilerin tercihi oluyor. Gelecek Varlık çalışan yorumları incelendiğinde firma hakkında olumsuz yorumlara pek rastlanmaz. Yoğun bir tempoda çalışılıyor olması sorun olarak görülse de bu durum her firmanın ciddi sorunlarındandır.

Kariyer yapabilmek adına kurumsal bir firmada çalışmak büyük bir önem taşır. Özellikle yüksek standartlarda bir finansal kuruluşun personeli olmak CV’de sizlere ayrıcalık sağlar. Bunun bilincinde olan çalışanları da firma ile ilgili olarak herhangi bir kötü yorum dile getirmiyor. Son derece üstün çalışma ortamları bulunan firmada birçok farklı pozisyon bulunuyor. Bu iş pozisyonlarından birini tercih ederek iyi bir gelecek temeli atabilirsiniz. Firmada uzun yıllar çalışan personeller bulunuyor. Bu da firmanın çalışanlarının gözünde iyi bir yerde olduğunu gösteriyor.

Çalışanlara sunulan kariyer fırsatları özellikle şirketin beğenilen yanların arasında bulunuyor. İç terfi oranlarının yüksek olması firmadaki dinamizmi artıran unsurlardan birisi. Bununla birlikte şirket içerisindeki iç pozisyonlar da yine ilk olarak şirket içerisine duyuruluyor. Sonrasında başvurular değerlendirilerek terfi olanakları sağlanıyor. Kısacası şirket mevcut çalışanlarına her türlü kariyer imkanını en iyi şekilde sağlamayı hedefliyor. Fırsat eşitliğine önem veren firma kariyer süreçlerini en iyi şekilde yönetiyor.

 

Gelecek Varlık Personel Maaşları

Gelecek Varlık Yönetimi firmasında çalışmak belirli bir maaş almaya hak kazandırır. Aylık olarak ödenen maaşların net bilgisini verebilmek ise mümkün değildir. Çünkü firmada birçok kadro bulunuyor. Firmanın maaşları konusunda gizlilik kuralları bulunuyor. Bu nedenle de net olarak maaş bilgisi verilemiyor. Gelecek Varlık personel maaşları kişilerin çalıştığı pozisyonlara göre değişiyor.

Firmada birçok farklı iş çalışma kademesi bulunuyor. Aynı zamanda düzenli işleyen bir hiyerarşik yapıdan da bahsedilebilir. Gelecek Varlık firmasının çalışanları ise en düşük asgari ücret alıyor. Bunların yanında yan haklar da yine çalışanlara veriliyor.

Aile yardımı, sigorta, ulaşım ve yemek desteği gibi konular da yine önemli ayrıcalıklar arasında. Gelecek Varlık şirket çalışanları bulundukları iş pozisyonuna göre bir maaş alıyor. Buna ek olarak şirkette bulunma süreniz de yine maaşa etki eden bir faktör denilebilir.

Okuyunuz: Banka Saha Satış Temsilcisi Yorumları

 

Gelecek Varlık İş Başvurusu

Gelecek Varlık şirketinin bir personeli olmak istiyorsanız ilk olarak başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru sürecinde iyi bir CV hazırlamak önemli oluyor. CV içerisinde iletişim bilgileri, kişisel bilgiler, referans ve deneyimler, eğitimler gibi detaylar önemli. Bu bilgilere dayanarak firma sizleri daha iyi şekilde tanıyor. Buna ek olarak firmada başvuru yapabileceğiniz birden fazla pozisyon bulunuyor. Bu pozisyonlar arasında şunlardan bahsedilebilir:

 • Bireysel tahsilat temsilcisi
 • KOBİ tahsilat temsilcisi
 • Müşteri hizmetleri yetkilisi
 • Yazılım geliştirme uzman yardımcısı
 • Yazılım geliştirme uzmanı
 • Veri tabanı yöneticisi
 • İş geliştirme ve stratejik planlama uzman yardımcısı
 • Muhasebe uzman yardımcısı
 • İdari kadro çalışanları

Gibi birçok farklı statüde firmada çalışabilme imkanı bulunuyor. Bu nedenle Gelecek Varlık iş başvurusu yaparken her pozisyonu değerlendirmeniz gerekir. Kendi yetenekleriniz ölçüsünde firmaya başvuru yapabilirsiniz. Kendi deneyimlerinize göre bir alanda çalışmak daha hızlı bir kariyer anlamına gelir.

 

Gelecek Varlık Yönetimi Çalışma Saatleri

Gelecek Varlık şirketinde hem çalışma saatleri hem de şartları iş başvurusu öncesinde merak edilen konulardandır. Çok merak edilen Gelecek Varlık Yönetimi çalışma saatleri hakkında farklı bilgiler verilebilir. Şirkette işin başlama saati 09:00’dır. Aynı zamanda 12:30 ile 13:30 arasında şirketin öğle arası tatili bulunuyor. Akşam mesai bitim saati ise 18:00 şeklindedir.

Şirket genel olarak hafta sonlarında çalışmıyor. Fakat 1 hay içerisinde iki defa akşam mesailerine kalınması gerekiyor. Akşam mesaileri ise 20:15’de bitiyor. Bununla birlikte hafta sonlarında da ayda bir defa olmak üzere hafta sonu mesaisi bulunuyor. Hafta sonu mesaisi ise cumartesi günlerinde 10:00 ile 16:00 arasında oluyor. Bunun dışında ekstra çalışma durumu olmuyor.

 

Gelecek Varlık İnsan Kaynakları İletişim

Gelecek Varlık şirketinde çalışmak istiyorsanız insan kaynakları ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Gereken durumlarda Gelecek Varlık insan kaynakları iletişim bilgilerinden de şirkete ulaşabilirsiniz. Şirketin insan kaynaklarına internet üzerinden ulaşmanız mümkün oluyor. İş başvurusu sırasında da yine online platformdaki formu doldurabilirsiniz.

Formda yer alan adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz gibi önemli bilgileri detaylı olarak belirtmelisiniz. Aynı zamanda bilgilerin doğru olduğundan da emin olmanız gerekiyor. Bu işlemler için de online Gelecek Varlık kurumsal web sitesinden kariyer sayfasına giriş yapabilirsiniz.

 

Gelecek Varlık Yönetimde Çalışmak

Gelecek Varlık ailesine katılmak istiyorsanız şirkete başvuru yapabilirsiniz. Kurumsal bir yapısı olması şirkete olan ilgiyi artırıyor. Bu nedenle Gelecek Varlık Yönetiminde çalışmak birçok kişinin arzu ettiği iş ortamlarından biridir. İşe alım sürecinde şu uygulamalar yapılıyor:

 • Vaka çalışmaları
 • Yetenek testleri
 • Mesleki testler
 • Kişilik envanteri
 • Yetkinlik bazlı mülakatlar

Gibi testler uygulanıyor. Sonrasında işe alınan kişiler performanslarına göre bir alana veriliyor. Aile hekim ve hukuk desteği, çalışan destek programları gibi konularda çalışanlar destekleniyor. İş ve özel yaşam dengesinin sağlanması için son derece titiz bir insan kaynakları yönetimi bulunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.