Lassa Bayilik Şartları | Bayilik Başvurusu ve Maliyeti

Araç lastiği sektöründe önemli firmalardan biri olan Lassa son derece yüksek standartlarda markalar arasında yer alıyor. “Sağlamsa Lassa” mottosu ile adını duyuran ve birçok kişi tarafından tanınmış lastik markalarından biri haline gelen Lassa, bayilik fırsatları sunuyor. Lassa bayilik şartları yerine getirilerek bu sektörde bir şube açma fırsatı yakalayabilirsiniz. Lassa traktör, binek, hafif ticari araçlar ve ağır vasıta araçlar gibi birçok farklı araç türüne en uygun sağlam lastikler üretir. Yıllardır hem uygun fiyatları hem de dayanıklı ürünleri ile birçok araç sahibi tarafından tercih edilen markalar arasında yer alır. Lastik sektöründe performans ve fiyat bakımından dengeyi en iyi sağlayan firmalardan biridir.

Lassa Bayilik Şartları

Lassa Bayilik Şartları

Her geçen gün daha da iyisini yapmaya çalışan Lassa firması bayilerinden de aynı kalitede çalışma bekliyor. Bayi olma talebinizi ilettiğinizde mutlaka Lassa bayilik şartları sizin tarafınızdan karşılanabilecek durumda olmanız gerekiyor. Lassa bayilik açmak için mutlaka firma ile birebir olarak iletişim kurmanız gerekiyor.

Şartları yerine getirebilecekseniz firmaya önce başvurunuzu gerçekleştirerek şubenizi açmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Lassa bayilik işlemleri sırasında şartların yerine getirilmesi durumunda en kısa süre içerisinde şubeniz açılır. Bu süreçte firmanın sizlerden beklentileri bulunuyor. Hem bayilik açma sırasında hem de sonrasında bu beklentileri yerine getirmeniz firma açısından oldukça önemli detaylar arasında bulunuyor. Lassa bayilik açmak istiyorsanız tüm detayları yazının devamında okuyabilirsiniz.

 

Lassa Bayilik Şartları

Lassa bayilik şartları yerine getirilerek açılacak olan bir Lassa şubesi ile satış miktarınızı kolaylıkla artırma imkanı elde edebilirsiniz. Lastik sektörünün önemli isimlerinden biri olan Lassa Bridgestone ve Sabancı ortaklığı ile kurulan bir firmadır. Lassa bayiliği sayesinde lastik tedarik işlemleriniz oldukça güvenilir marka tarafından sağlanmış oluyor. Kendi şubenizi açabilmek için yerine getirmeniz gereken Lassa bayilik şartları ise şu şekildedir:

 • Bayilik başvurusu sırasında mutlaka sizlerden istenilen tüm bilgileri eksiksiz olarak firmaya sunmanız gerekiyor.
 • Nerede bayi açmak istediğiniz en önemli konular arasında yer alıyor. Bu alan ile ilgili olarak tüm detayları araştırmalı ve Lassa yetkililerine de bildirmelisiniz.
 • Ticari sicilinizde herhangi bir leke olmamalıdır.
 • Bayilik onaylandıktan sonra da firma tarafından belirlenmiş olan sermayeyi karşılayabilecek nitelikte olmanız gerekiyor.

Bayilik açmak istediğiniz yerin, firmanın büyüme göstermek istediği bir bölge içerisinde olması büyük bir önem taşıyor.  Böyle bir yerde şube açmayı düşünüyorsanız kolaylıkla firmadan bayilik alabilirsiniz. Ancak bu süreçte sermaye tutarının yeterli miktarda olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu süreçte başvurularınız çok detaylı bir şekilde inceleniyor ve eğer bayilik için uygunsanız sizlere geri dönüş yapılıyor. Bayilik başvurunuz onaylanmadığı taktirde de yine sizlere geri dönüş yapılarak olumsuz yanıt bildiriliyor. Son derece kurumsal bir firmanın adı altında bayilik açmanın birçok önemli avantajı bulunuyor.

 

Lassa Bayilik Başvurusu

Lassa bayilik başvurusu yapmayı düşünüyorsanız öncelikle şubenizi açacağınız yer hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekiyor. Traktör lastiğinden binek araç lastiğine kadar çok geniş bir ürün gamı bulunuyor. Ancak siz kendi hedef kitlenize uyum sağlayacak şekilde lastik satışı yapabileceğiniz şekilde bir şube açmaya özen göstermeniz gerekiyor. Lassa bayilik şartları yerine getirildikten sonra firmaya başvurunuzu gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz.

Başvuru için öncelikle online olarak firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Kurumsal web site üzerinden online başvuru formunu doldurmanız büyük bir önem taşıyor. Başvuru formunda yer alan her bilginin mutlaka oldukça titiz bir şekilde doldurulmasına dikkat etmelisiniz. Adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz gibi tüm kişisel bilgiler eksiksiz olarak formda yer almalıdır. Buna ek olarak bayilik talebi olan onay kutucuğunu da işaretlemeniz gerekiyor.

Başvuru formu doldurulduktan sonra gönderilir ve firma yetkilileri tarafından incelemeye alınır. Bu süreçte eğer uygun görülürseniz birebir görüşmeye çağrılabilirsiniz. Olumsuz olduğunda yine firma size dönüş yaparak sonucu bildirmektedir. Lassa bayilik açmak için önce internet başvurusu sonra da firma ile görüşmeler yapılmaktadır. Bu süreçte bayi açmak istediğiniz yer de detaylıca incelenir ve sonrasında şubenin açılması için gerekli hazırlıklara başlanır.

Okuyunuz: Rent A Car Açmak

 

Lassa Bayilik Almanın Avantajları

Lassa bayilik almanın avantajları günümüzde şube açmak isteyen hemen herkesi yakından ilgilendiriyor. Lastik sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Lassa, bayilerine en iyi fırsatları sunarak sektördeki başarılarını en iyi şekilde yükseltmeye çalışmaktadır. Beklentilerinizin karşılanacağı düzeyde işletme kurmak isterseniz Lassa firmasının kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Lassa bayilik şartları yerine getirildikten sonra açılacak olan bir şubenin size avantajları şunlar olacaktır:

 • Lassa bayiliği aldığınızda güvenilir bir firmanın adını kullanma hakkı elde edersiniz.
 • Bayilik açılma süresince firma her konuda sizlere destek verir.
 • Personel seçiminden tanıtım çalışmalarına kadar firmanın tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.
 • Lassa bayiliği aldığınızda firmanın genel reklam çalışmaları sayesinde şubeniz de tanınır.
 • Lassa bayiliği aldığınızda tüm ürünler şubenize merkez tarafından gönderilir.
 • Tanınmış bir firma ile çalışmak kolay müşteri edinme imkanı sağlar.
 • Lassa ürünleri hem uygun fiyatlıdır hem de performansı son derece yüksektir.
 • Düzeli olarak büyüyen bir firmadır.

Tüm bu avantajları sayesinde Lassa bayilik almak her bakımdan yüksek standartlar sunar. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren firma tüm bayilerine her konuda destek olmaktadır. Ancak bu süreçte mutlaka firmanın imajını zedeleyecek bir harekette bulunmamanız gereklidir.

Okuyunuz: Oto Lastikçi Açmak

 

Lassa Bayilik Açmanın Maliyeti

Lassa bayilik şartları arasında bayilik maliyetleri ve sermayesi oldukça önemli bir konudur. Bayilik için yeterli sermayeniz yok ise bu konuda bayilik işlemlerinizde aksamalar meydana gelebilir. Ancak eksik sermayeyi çeşitli devlet desteklerini ya da banka kredilerini araştırarak kapatma imkanı elde edebilirsiniz. Lassa bayilik açmak için maliyetinizi detaylı olarak hesaplamanız gerekiyor.

Bu sektörde Lassa gibi bir firmanın bayisi olabilmek için en az 500.000 TL sermayeniz olması büyük bir önem taşıyor. Bazı bölgelerde bu rakam daha da yüksek olabilmektedir. Maliyeti etkileyen çok fazla detay bulunuyor. Firmanın isim bedeli, işletme kirası, ruhsat giderleri, ürün tedarik için sermaye, personel ve fatura giderleri gibi birçok gideriniz olacaktır.

 

Lassa Bayilik Genel Merkez İletişim

Lassa bayilik alabilmek için mutlaka firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Firmanın bayilik başvurusu için ilk olarak internet üzerinden başvuru formu doldurmalısınız. Daha sonra ise şu iletişim bilgileri üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz:

Bilgileri kullanarak firmaya ulaşabilir hem merak ettiklerinizi sorabilir hem de bayilik işlemlerinizin başvurusunu yapabilirsiniz.

 

Lassa Bayilik Açmak İsteyenlere Öneriler

Lassa bayilik açmak isteyenlere öneriler dikkate alınması gereken birçok püf nokta içeriyor. Beklentilerinizi karşılayacak nitelikte bir bayilik açmak istiyorsanız mutlaka önce firmadan ön bilgi almalısınız. Lassa firmasının lastik konusunda çok fazla ürün seçeneği vardır. Şubenizi açmak istediğinizde yerde en çok hangi türden lastiklere ihtiyaç var ise o alana ağırlık verebilirsiniz.

Kırsal yaşamın ağırlıkta olduğu ve çiftçiliğin son derece aktif olduğu bir yerde traktör lastiklerinin satışına ağırlık verebilirsiniz. Kış aylarının çok soğuk geçtiği bir şehirdeyseniz kış lastiği modellerine eğilebilirsiniz. Firma tüm ürünleri sizlere merkezden gönderiyor. Bu nedenle de başvuru sırasında şubeyi açacağınız yer hakkında çok detaylı olarak bilgi vermeniz büyük bir önem taşıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.