Polaris Ayakkabı Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir?

Polaris Ayakkabı Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir?

Polaris Ayakkabı Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir?

Polaris ayakkabı bayilik şartları ve kâr marjı nedir gibi sorular birçok girişimcinin merak ettiği bir konudur. En büyük ayakkabı markalarından birisi olan Polaris belirli dönemlerde girişimcilere işletmeci olma fırsatı sunar. Başarılı bir kariyere sahip olmak istiyorsanız Polaris ayakkabı bayilik şartları neler sorusuna yazımızda yanıt bulabilir ve ticari hayatınızda ilk adımı atabilirsiniz.

Polaris Türkiye’de önde gelen ayakkabı markaları arasında yer alır. Ayak sağlığını ve konforunu düşünen önemli markalar arasında yer alan Polaris, her yeni dönemde yaptığı büyük yatırımlar ile de adından söz ettirir. Ayakkabı kategorisinde üst sıraları zorlayan Polaris birçok kullanıcı tarafından en beğenilen markalar arasında da yer alır.

İlk olarak 2003 yılında “Ayak Giyim Markası” sloganı ile yola çıkan Polaris, geniş ürün yelpazesi ile hizmetlerini sürdürür. Hem terlik hem de ayakkabı kategorisinde her yaştan kullanıcıya kusursuz bir şekilde hitap eder. Kadın, erkek ve çocuk kategorisinde hem yazlık hem de kışlık birçok farklı ayakkabı modelini her sezonda Polaris’te bulmak mümkündür. Comfort ürün yelpazesi ile de dikkat çeken marka her dönemde bayilik fırsatı vererek yeni girişimcilerine de iş imkânı tanır. Ayakkabı sektörüne giriş yapmak isteyen girişimciler Polaris ayakkabı bayilik şartları hakkında bilgi aldıktan sonra firma ile iletişime geçerek resmi başvuru sürecini başlatabilir.

Polaris Ayakkabı Bayilik Şartları Neler?

Polaris 5 Nokta ve Comfort gibi farklı ayakkabı serileri ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Ayak sağlığına direk hitap e den ayakkabı modelleri ile rakiplerinin önüne geçmiş ve ürün kalitesini her geçen gün daha üst sıralara çıkartmayı başarmıştır. Koleksiyonu her geçen gün genişleten marka dünya çapında birçok marka ile iş birliği halinde hizmetlerini sürdürmeye devam eder.

Başarısı ve gelişen portföyü ile yeni girişimcilerin en çok tercih ettikleri bayilik firmalarından birisi de Polaris’tir. Bayilikler ile dünya genelinde daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlayan firma başarılı bayilik sistemi ile de adından söz ettirir. Polaris bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna yanıt bularak firmanın bayilik sistemine dahil olabilir ve kısa sürede kazanmaya başlayabilirsiniz.

Polaris ayakkabı bayilik şartları şu şekildedir;

 • Yüksek iletişim becerisine sahip bir girişimci olmak
 • Ayakkabı satışı üzerine herhangi bir işletmeye sahip olmak
 • Girişimci olarak sektörde tanınan ve kendini kanıtlamış bir kişiliğe sahip olmak
 • Merkezi ve hareketli bir yerde işletme açabilmek
 • Bayilik için gerekli olacak sermayeyi karşılamak

Şartlara sahip olan adaylar firma ile iletişime geçerek başvuru hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir. Polaris, tecrübelerine güvenen girişimci adayları ile çalışmak ister. Bu doğrultuda bayilik isteyen kişilerin ayakkabı satışı konusunda gerekli deneyime sahip olmaları önemlidir. Polaris bayisi işletmecisi olmak istiyorsanız şartlara uyum sağladıktan sonra firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Polaris Ayakkabı Bayiliği Nasıl Açılır?

Polaris ayakkabı bayiliği nasıl açılır sorusuna yanıt arıyorsanız en doğru bilgiyi firmanın resmî sitesinden öğrenebilirsiniz. Resmî sitesine giriş yaptıktan sonra;

 • Ana sayfada bulunan bayilik formunu doldurarak firmaya mail atmanız gerekir.
 • Başvurunuz firma tarafından değerlendirmeye alınır.
 • Başvuru formunuz incelendikten sonra sizden deneyimlerinizin de dahil olduğu bir takım belge ve evraklar talep edilir.
 • Polaris bayisini hangi adreste açmak istediğinize dair lokasyon bilgileri evraklar halinde sizden talep edilir.
 • Gerekli belgeleri firmaya ulaştırdıktan sonra değerlendirme sürecinize devam edilir.
 • Bütün şartları karşıladığınız düşünüldüğünde uygun görülen adreste yapılacak ön deneyim sürecine alınırsınız.
 • Tam anlamı ile bayilik için gerekli izinleri aldıktan sonra Polaris ile sözleşme imzalayarak bayilik hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

Polaris Ayakkabı Bayiliğinin Kâr Marjı Ne?

Polaris ayakkabı bayilik kâr marjı bu işi yapmak isteyenler tarafından merak edilir. Giyim ve ayakkabı sektöründe yüksek kâr marjının olduğu bilinir. İlk etapta küçük kazançlar ile başladığınız işletmenizde yakın dönemde kazancınızı %50 oranında artırmanızdan söz edilebilir.

Polaris Ayakkabı Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.