LC Waikiki Bayilik Ücreti Ne Kadar?

LC Waikiki bayilik ücreti ne kadar sorusuna yanıt bularak dünya devi markalar arasında yer alan LC Waikiki bünyesinde kendi işletmenize sahip olabilirsiniz. LC Waikiki birçok ciddi yatırımcının iş tercihleri arasında yer alır. Giyim sektöründe kalıcı yer edinmek ve güzel kazanç sağlamak isteyenler LC Waikiki ile kısa sürede hedeflediği başarıya ulaşabilir. LC Waikiki bünyesinde yer almak işletmenin bir parçası olmak istiyorsanız LC Waikiki bayilik ücreti ne kadar sorusuna yanıt bulduktan sonra gerekli adımları atabilirsiniz.

LC Waikiki Bayilik Şartları

LC Waikiki bayilik şartları firma genel müdürlüğü tarafından belirlenmiştir. Kriterleri oldukça zor olan firmada kurallar oldukça katıdır. Bayilik seçiminde LC Waikiki’nin titiz olduğunu bilmeli ve firmaya en doğru yatırımcının siz olduğunuz fikrini vurgulamalısınız. LC Waikiki bayilik şartları şöyledir;

 • Bayilik açmak istediğiniz mağazanın ortalama olarak 1000 metrekare genişliğe sahip olması önemlidir.
 • Diğer LC Waikiki şubelerine yakın olmayan lokasyonlardan tercih yapmanız istenir.
 • Bayilik için tercih edilecek lokasyonun işlek cadde olması zorunludur.
 • LC Waikiki firması bayilik için gerekli bedeli açılacak olan yerin konumu ve büyüklüğü gibi birçok farklı kriteri göz önüne alarak belirler. Standart olmayan bu bedel açıklandığında teminatı karşılayacak bütçeye sahip olmanız gerekir.
 • LC Waikiki bayilik almak isteyenler gerekli donanım ve yeterliliğe sahip olmalıdır. İş dünyasında başarı sağlamış girişimciler ilk tercih nedeni arasında yer alır. Görüşmelerde gerekli yeterliliği kanıtlamanız istenir.

LC Waikiki Bayilik Başvurusu

LC Waikiki bayilik ücreti ne kadar sorusuna yanıt ararken firmanın bayilik başvurusunun nasıl yapıldığı konusunda da bilgi edinmeniz gerekir. Firmaya bayilik için başvurmadan önce gerekli koşulları sağlıyor olmanız önemlidir. Şartlara uyum sağladığınızı düşünüyorsanız LC Waikiki bayilik başvurusu için şu adımları takip edebilirsiniz;

 • LC Waikiki resmi internet sitesine giriş yaparak buradan bayilik için başvuru formunu doldurmanız gerekir.
 • Ardından LC Waikiki mağazasını açmak istediğiniz lokasyon hakkında gerekli bilgiye sahip olmanız önemlidir.
 • Başvurunuz değerlendirmeye alındığında ikinci aşamada sizden hazırladığınız lokasyon bilgileri ve kişisel eğitim belgeleriniz talep edilir.
 • Değerlendirme aşamanız olumlu geçerse genel müdürlük ile görüşmek üzere davet edilirsiniz.
 • Burada yapacağınız görüşme olumlu geçerse şirketin yönlendireceği bir eksper ekibi ilgili lokasyon üzerinde çalışmalarda bulunacaktır.
 • Lokasyon değerlendirmeniz olumlu sonuçlanırsa sözleşme imzalamak üzere firma adresinde hazır bulunmanız istenir.
 • Burada taraflar ile sözleşme imzalayarak LC Waikiki bayilik için ilk adımı atabilirsiniz.

LCW Bayilik Ücreti

LC Waikiki bayilik ücreti ne kadar sorusuna yanıt arıyorsanız firmanın kesin bir bedel belirlemediğini bilmelisiniz. Bununla birlikte talep edilecek olan rakam her koşulda yüksek olacaktır. Bugün dünya genelinde en büyük giyim firmaları arasında yer alan LC Waikiki marka kalitesini ön planda tutar. Bu nedenle teminat konusunda oldukça serttir.

LC Waikiki bayilik ücreti ne kadar sorusuna 2023 yılında net bir cevap bulmanız mümkün olmayacaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da net ücretler için öncelikle bayilik başvurusu yapmalı ve lokasyon bilgilerinizi firmaya iletmelisiniz. Firmanın bu bedeli gizli tutması ve lokasyon talep etmesinin temel nedeni öncelikle mağazayı görmek ve ona göre gider listesi çıkartmaktır. Işıklandırma başta olmak üzere mağaza dizaynı gibi temel konular lokasyon belirlendikten sonra netleşir. Ancak her koşulda LC Waikiki bayilik ücreti ne kadar sorusuna ortalama olarak 180.000- 200.000 TL aralığında yanıtlar bulabilirsiniz.

LC Waikiki İletişim

Hem bayilik başvurusu yapmak hem de her konuda firmadan bilgi almak için LC Waikiki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

 • LC Waikiki Genel Müdürlük: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Caddesi No: 41 Bağcılar/ İSTANBUL
 • LC Waikiki İletişim: 0212 657 55 55

LC Waikiki Bayilik Ücreti Ne Kadar? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.