Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Ekomini bayilik şartları birçok girişimci tarafından detaylı olarak araştırılmaktadır. Firmanın şartlarını yerine getirdiğinizde bayilik alma sırasında hiçbir sorun ile karşılaşılmaz. Markette bulunan tüm ürünleri satarak kazanç elde etmeniz mümkündür. Bayilik sürecini araştırdığınızda firmanın tüm şartlarını öğrenebilirsiniz. Kendi işinin patronu olmak isteyen kişiler Ekomini bayiliği alarak bu hayallerini gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilmektedirler.

Firmadan bayilik almak isteyen kişiler kiralanan dükkanların dizaynı için ekstra masrafa girmek durumunda değildir. Ödenen bayilik bedeli içerisinde kişiler işletme dekorasyonlarının da yapılmasını sağlayabilirler. Hiçbir masrafa girmeden bayiliği alan yatırımcılar kısa sürede yüksek kar marjı ile birlikte son derece yüksek standartlarda gelir elde etme imkanına ulaşabilmektedirler.

Ekomini bayilik şartları içerisinde hem dükkan yeri hem de sermaye bedeli gibi birçok önemli detay bulunmaktadır. Ekomini marketin kar marjı %60 ve üzerindedir. Bununla birlikte metropol şehirlerde bu miktar daha da yüksektir. Günlük kazanç olarak ise 15 bin TL civarında kazancı olduğu düşünülmektedir. Küçük şehirlerde ise 6 bin TL civarındadır.

Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir?

Ekomini bayilik şartları her yatırımcı için aynıdır. Yani tüm yatırımcılar şartları detaylı olarak yerine getirmek zorundadır. Bu şartlar dahilinde hem profesyonel bir işletme açabilir hem de kısa sürede kar elde edebilirsiniz. Bayilik şartları arasında şunlar yer almaktadır:

 • Firmanın belirlemiş olduğu sermayeye sahip olmalısınız. Sermaye bedeli bulunduğunu şehre ve bölgeye göre farklılık gösterebilir.
 • Bayilik açmak için kişilerin başvuru öncesine firma tarafından belirlenen ölçülerde dükkan yeri satın alması ya da kiralaması gerekir. Bu işletmelerden en küçük mağaza boyutları 30- 35 metrekare olmalıdır.
 • Online olarak başvuru yapmalısınız.
 • Kiralık bir işletme ise Ekomini distribütörleri tarafından bir sözleşme yapılması gerekir.
 • Sonraki adım olarak da bayi sahibi ile bir sözleşme yapılmaktadır.

Firma bu süreçte sizlere çeşitli kolaylıkları da bir arada sağlar. Başvuru onaylandıktan sonra hızlı bir şekilde işletmenizi açma yoluna gidebilirsiniz.

Ekomini Bayilik Nasıl Alınır?

Ekomini bayilik almak isteyen kişiler firmadan birçok farklı açıdan yarar görebilmektedir. Bu kolaylıkları dikkate aldığınızda firmanın bayilerine her anlamda destek verdiği görülebilir. Tamamen işletmenin başarı elde etmesi ve bayi sahibinin kar elde edebilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bayilik alma işlemleri sırasında firma sizlere şu kolaylıkları sağlar:

 • Bayilik alım işlemi tamamlandıktan sonra firma dükkan dizaynı konusunda sizlere yardımcı olur.
 • Tasarımlar tamamen firmaya aittir.
 • Bir süre sizlere kira desteği de verilebilir.
 • Firma tarafından bayilere ve market çalışanlarına ücretsiz olarak eğitimler verilir. Bu eğitimler başarı elde etme sırasında son derece önemlidir.
 • Haftalık ve aylık kar oranlarına kesinlikle firma tarafından karışılmaz. Tamamen size bırakılır.

Büyük rakamlar gerektirmeden sizlere bayilik veren firma birtakım kolaylıklar sağlar ve iş yeri açma konusunda sizlere en iyi imkanları sağlar. Güvenilir bayilik sistemi sayesinde en iyi standartlarda hizmet alma imkanını sizlere sunar. Online ya da kişisel başvuru yaparak bayilik alma imkanını elde edebilirsiniz. Başvuru sonrasında bayiliği alabilir en iyi standartlarda kendi işletmenizi açma imkanı bulabilirsiniz.

Ekomini Marketlerde Neler Satılır?

Ekomini bayilik şartları araştırması yapan kişiler bu işletmelerde neler satıldığını da merak etmektedir. Bu işletmelerde satılabilecek ürünler firma tarafından belirlenmektedir. Bayiliği açtıktan sonra şu ürünleri markette satabilirsiniz:

 • Süt ve süt ürünleri satabilirsiniz.
 • Kahvaltılık ürünlerinin tamamı satılabilir.
 • Sebze ve meyve satılabilir.
 • Asitli veya asitsiz içecek grupları satılabilir.
 • Şarküteri et ürünleri satışı yapılabilir.
 • Atıştırmalık tüm ürünlerin satışı yapılabilir.

Ekomini müşterisi hazır olan firmalardan biridir. Bu nedenle de marketinizi açtıktan kısa bir süre sonra işletmenizi çalıştırmaya başlayabilirsiniz. İyi standartlarda kar elde etmek mümkün olmaktadır. Firmanın kar marjı birçok markete göre çok daha yüksektir.

Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.