Madame Coco Bayilik Şartları Neler?

Madame Coco Bayilik Şartları Neler?

Madame Coco Bayilik Şartları Neler?

Madame Coco bayilik birçok yatırımcıyı cezbeden konulardan biridir. Ev tekstili alanında en büyük firmalardan biridir. Türkiye genelinde birçok yerde şubesi olan firma bayilik konusunda da iyi fırsatlar sunmaktadır. Her yıl birçok bayilik başvurusu alan firma yatırım açısından en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın bayi mağazalarında yalnızca kendi ürünlerinin satılmasına izin verilmektedir. Ev tekstili, dekorasyon, ev ve yaşam ürünleri gibi birçok farklı alanda ürün satışı yapılır.

Dünya genelinde de tanınan firma klasik tasarımlar ile Avrupai tasarımları bir araya getirmektedir. Modern ve özgün yapısı sayesinde mağazalarına her gün yüzlerce kişi uğramaktadır. Kaliteli ürünleri ile öne çıkan Madame Coco özellikle belli ürünlerde en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en önemli tekstil mağazaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle de Madame Coco bayilik bu alanda yatırım yapmak isteyen kişilerin en çok dikkatini çeken firmalardandır.

Madame Coco Bayilik Şartları Neler?

Madame Coco bayilik konusunda son derece profesyonel firmalardan biridir. Yatırımcılarına birçok avantajı bir arada sunmasının yanında aynı zamanda çeşitli alanlarda eğitimler de vermektedir. Türkiye genelinde çok iyi kazanç imkanlarına sahip olması girişimcilerin dikkatinden kaçmayan özelliklerinden biridir. Madame Coco firmasından bayilik almak istiyorsanız bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Verilecek bayilik konusunda firma sizlerden şu şartları yerine getirmenizi istemektedir:

 • Bayilik almak isteyen kişilerin en az 400 metrekare büyüklükte yere sahip olmaları gerekir.
 • Bayi olarak açılacak mağazanın depo boyutunun da en az olarak 40 metrekare olması gerekir.
 • Başvuru yapacak kişilerin mutlaka marka kullanım bedelini ödemesi gerekir.
 • Bayilik açılacak olan bölgeye göre bayilik bedelleri farklılık gösterir.
 • Başvuru sahibi kişiler perakende satış alanında son derece deneyimli olması gerekir.
 • Bayilik açılacak olan mağazanın ön cephe genişliğinin en az 8 metre olması gerekir. Bu durum AVM içinde ya da Cadde Mağazaları durumuna göre farklılık gösterir.
 • Bankadan teminat mektubu alınması da gerekir.
 • Bölgenin satış potansiyeli ve ticari işleyişi olması da önemlidir.
 • Mağazanın açılacağı bölgenin ya da ülkenin şehir içindeki sosyo ekonomik durumu önemlidir.

Bu şartları yerine getiren kişiler firmadan en iyi standartlarda hizmet alabilme imkanına sahiptirler. Her türden bayilik başvurusunda olduğu gibi Madame Coco bayilik şartları da oldukça önemli şartlardır. Özellikle bayilik açmak isteyen kişiler işletmelerinin bulunduğu bölgede başka bir bayilik olmamasına mutlaka dikkat etmek durumundadır.

Madame Coco Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Madame Coco bayilik almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken başvurularını online olarak ya da firmaya şahsen yapmalarıdır. Başvuru sırasında kişilerden birtakım bilgiler talep edilebilir. Fiyatlar her sene farklılık gösterir. Bu nedenle başvuru öncesinde firmadan güncel fiyatları öğrenmek gerekir. Aynı zamanda firmanın başvuru bedelleri açılacak işletmenin boyutlarına göre de farklılık gösterebilir. Kar marjı oldukça yüksek olan firma yatırımcılarına %50 kar marjı sunmaktadır. Ancak bu durum cadde mağazası ve AVM mağazası olmasına göre farklılık gösterir. Başvuru sürecinde şunlar yer alır:

 • İlk olarak başvuran kişinin yatırıma uygun olup olmadığına bakılır.
 • Daha sonra teminat ve şartlar yerine getirilir. Ön araştırma yapılır.
 • Gereken durumlarda görüşme talep edilir.
 • Personel durumu, mağazanın konumu ve ölçüleri hakkında bilgi istenir.
 • Daha önceki çalışma geçmişi hakkında bilgiler talep edilir.

Yüksek rakamlara ulaşabilmek adına kişilerin mutlaka başvuru öncesinde iyi bir yerden dükkan yeri seçmelidir. Bu dükkan yeri başvuru sonrasında firma çalışanları tarafından detaylı olarak incelenir. İşletme yeri uygun görülür ve kişiler bayilik ücretini de öderlerse başvurularını yapabilirler.

Madame Coco Bayilik İçin Ne Kadar Gerekir?

Madame Coco bayilik almak isteyen kişilerin son derece titiz davranması gerekir. Bu süreçte sermaye son derece önemlidir. Sermaye temininde banka kredileri gibi farklı alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Her ürün başına kar marjı %50 olarak belirlenmiştir. Kazanç oranları son derece yüksektir. Bu nedenle de birçok kişinin ilgi alanı içerisinde yer alır. Aylık olarak kazancı yüksek olan Madame Coco bayiliği alabilmek için 800 bin ile 1.500 milyon TL arasında bir sermaye gerekir.

Sermaye tutarı her yıl artış gösterir. Firmanın isim bedeli de ödenmesi gereken detaylar arasında yer almaktadır. Firmanın 20 bin ile 30 bin Euro arasında ürün alma şartları bulunur. Toptan alım şartlarına uygun olarak kişiler şartları yerine getirdiklerinde profesyonel seviyede bayilik alma imkanı bulabilirler.

Madame Coco Bayilik Şartları Neler? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.