Komagene Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Alınır?

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Alınır?

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Alınır?

Komagene çiğ köfte bayilik günümüzde birçok kişinin araştırdığı önemli iş fikirleri arasında yer alır. Son derece iyi kar marjına sahip olan Komagene firması beklentilere tam anlamı ile yanıt veren firmalardan biridir. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen kişiler için en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde 1500’den fazla şubesi bulunmaktadır. Bu da firmanın oldukça cazip olmasında etkili olmaktadır.

Düşük yatırım bedeline sahip olan Komagene son derece başarılı firmalar arasında yer alır. Kısa sürede harcanan sermayenin karşılığını alabilmeniz için oldukça iyi bir müşteri kitlesine sahiptir. Başvuru süresi ile işe başlama süresi arasında 2 hafta gibi oldukça kısa bir süre vardır. Bu da yatırımcılar için oldukça önemli avantajlardan biridir. Komagene çiğ köfte bayilik almak isteyen kişilerin mutlaka işletmelerini açmak için şartları detaylı incelemeleri gerekir.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları Neler?

Komagene çiğ köfte bayilik almak isteyen kişiler şartları yerine getirmek durumundadır. 2004 yılından bu yana sektörde oldukça iyi büyüme gösteren firma yatırımcı beklentilerini tam olarak karşılamaktadır. Bu süreçte hem dükkan hem de sermaye gereksinimlerine yatırımcıların yanıt vermesi de gerekir. Firma 2025 yılına kadar yaklaşık olarak 2500 bayilik hedefine ulaşmaya çalışmaktadır. Bu da firmanın bayilik kampanyaları kapsamında son derece titiz çalıştığını göstermek mümkündür. Çiğ köfte bayilik şartları arasında ise şunlar yer almaktadır:

 • İlk olarak başvuru yapılması gerekir.
 • Bir diğeri ticari işlerden dolayı tamamen temiz olmak gerekiyor.
 • Seçilen alanda başka bir Komagene bayisinin olmaması gerekiyor.
 • İşletme ile yakından ilgilenecek adaylara öncelik veriliyor.
 • Dükkan yerinin ortalama olarak 20 metrekare olması yeterlidir.

Komagene çiğ köfte bayilik alabilmek için son derece titiz çalışmak gerekiyor. Müşteri odaklı olan firma kendi bayisinde yalnızca kendi ürünlerinin satılmasını istemektedir. 10 metrekare üretim merkezine sahip olan çok iyi standartlarda hizmetler verebilmektedir. Sermaye bedelini bir araya getirebilen kişiler iyi standartlarda bir işletmeye sahip olabilirler.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Komagene çiğ köfte bayilik almak isteyen kişilerin bu alanda titiz çalışması gerekmektedir. Başvuru süreci online olarak gerçekleştirilebilir. Başvuru yapıldıktan sonra firma fizibilite çalışmasını başlatır. Eğer dükkan yeriniz uygunsa ve sermayeniz yeterli ise firmadan rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Dükkan açmak istenilen yerde başka bir bayi olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü rekabeti en aza indirmek ve her bayinin iyi standartlarda kazanç elde edebilmesi için firma son derece titiz davranmaktadır.

Bayilik başvurusu sonrasında başvuruları kabul edilen kişiler firma tarafından istenilen belgeleri teslim etmelidir. Bunun yanında kişilerin sicillerinin temiz olması da son derece önemli noktalardan biridir. bayilik süresinde dekorasyon, personel eğitimi ve daha birçok konuda sizlere bilgi verilmektedir. Firma herhangi bir şekilde isim bedeli ya da ciro primi istememektedir. Karlılık düzeyi birçok firmadan da daha yüksektir.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Paketinde Neler Var?

Bayilik başvurusu kabul edilen kişiler sermayelerini yatırdıklarında firma tarafından birtakım malzemeler sağlanır. Bu malzemelerin tamamı firma tarafından temin edilerek işletmenize getirilir. Dekorasyon konusuna da firma yardımcı olmaktadır. Paket içerisinde yer alan malzeme ve eşyalar ise şunlardır:

 • 1 tane 120 cm çiğ köfte dolayı (soğutmalı)
 • 1 tane 100 cm meze dolabı
 • 1 tane 100 cm kadar çalışma tezgahı
 • 1 tane kadar70 cm kasa bankosu
 • 1 tane arka dolap mobilyası
 • 1 tane 330 cm kadar ledli ön kapama mobilyası gerekir
 • 5 tane 50×70 ışıklı menüboard gerekir.
 • 1 tane 250 cm kutuluk mobilyası bulunur.
 • 6 tane sandalye
 • 3 tane 60 x 60 cm boyutlarında masa
 • 1 tane duvar mührü folyosu
 • 1 tane 300x 75 cm boyutlarında ışıklı tabela
 • 1 tane de cam folyosu

Gibi malzemeler paket içerisinde bulunmaktadır. Her ürün firma yetkilileri tarafından işletme içerisine yerleştirilir. Yaklaşık olarak 50 bin TL sermaye ile bayiliğinizi açabilme imkanı bulabilirsiniz. Ancak bu rakam en düşük boyutlarda açılacak işletmeler için geçerli olmaktadır. Kişiler işletmelerini açabilmek için firmaya başvurularını eksiksiz olarak yapmalıdır. İletişim numaraları aranarak başvurular gerçekleştirilebilmektedir.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Alınır? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.