Giyim Bayiliği Veren Firmalar | Giyim Bayilik 2023

İnsan hayatında giyim önemli bir yer kaplamaktadır. Her geçen gün büyüyen bir sektör olduğundan giyim bayiliği veren firmalar hakkında detaylı bir bilgi almak oldukça yerinde olacaktır. Özellikle bu sektöre yeni başlayacaklar ve yahut işlerini daha iyi şartlara taşımak isteyenler için oldukça yararlı olacaktır. Giyim sektörü oldukça geniş yelpazeye sahip olduğu için sınırsız olanaklar mevcuttur. Bu olanakların doğru bir şekilde ticarete dökülmesi kazancı arttıracak ve işinizi daha çok sevmenize neden olacaktır. Ancak bir bayilik almadan önce giyim sektörü konusunda geniş bir bilgiye sahip olmak çok önemlidir. Satacağınız giyim ürünü için karar vermeniz, hangi kesime hitap ettiğiniz, nasıl başlangıç yapacağınız, nasıl satış yapacağınız bir işe başlayabilmek için oldukça önemli konulardır. Bunları tespit ettikten sonra arzu ettiğiniz, sürekli hayalini kurduğunuz işi kurabilirsiniz.

Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Giyim bayiliği veren firmalar  giyim sektörüne dair iş planlarınızı zenginleştirecektir. Bu sayede ne yapacağınızı kolay bir şekilde planlayıp, yolunuza sağlam adımlarla devam edebilirsiniz. Giyim sektöründe, bayilik adı ile bir iş kurmak bireysel olarak nerden başlayacağınızı bilmeden iş kurmaktan çok daha güçlü bir seçenektir. Çünkü firmalar, size yol gösterici rehberlerdir. Bir işte başarılı olmak için, tecrübe sahibi kurum ve kuruluşlarla çalışmak adım adım yükselmenin anahtarıdır.

 

Giyim, yediden yetmişe herkesin kullandığı, nesilden nesile moda adı altında sürekli değişkenlik gösteren bir sektördür. Bu bakımdan yenilikleri takip etmek, değişimlere ayak uydurmak, pazarlama dilini geliştirip kendi ayaklarınız üzerinde durmak adına markalarla çalışmak önem teşkil eder. Giyim bayiliği veren firmalar listesi size en uygun olan firmayı seçmek çok akıllı bir kılavuz olacaktır. Kazanmak için doğru seçimlerde bulunmak ve bunları hayata geçirebilmek gerekir. Eğer sizde ticari olarak değişmek ve gelişmek istiyorsanız bayiliğini alabileceğiniz firmaları daha yakından tanımak başlangıç için güzel fikirler verecektir. Şimdi dilerseniz giyim bayiliği konusunda markalaşmış firmaları inceleyerek ilham verelim.

 

1.POLO GARAGE

Tam 44 yıldır giyim sektöründe oldukça köklü bir firma olan Polo Garage birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Kurucusu Mehmet Levent Özçoban’dır. Sağlam ilkeleri ile senelerdir firmasını geliştirirken aynı zamanda birçok bayilikle iş olanağı sağlamaktadır. Mağazacılık ve bayilik konusunda oldukça tecrübeli olan kuruluş, girişimcilik alanında kendini geliştirmek isteyen herkese zemin hazırlamaktadır. Kadın ve erkek giyimde popüler olan bu marka giyim bayiliği veren firmalar listesi arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sayede hem markasını günden güne zirveye taşımakta hem de giyim sektörüne gönül vermiş iş sahiplerine de el uzatarak gelişimlerine, kazançlarına destek sağlamaktadır. Küçük dükkân sahipleri, kaliteye önem vererek bayilik aldıkları takdirde iş yönünden daha güçlü ve verimli hale gelecektir.

 

2.B&G Store

Bayilikte oldukça gelişmiş firmalardan biri B&G Store olarak karşımıza çıkmaktadır. Sözleşmeli olarak bayiliklerini sağlayarak yoluna devam etmektedir. Özellikle çocuk giyimi sektöründe ilerlemek ve gelişim sağlamak istiyorsanız tercih edilmesi gereken önemli firmaların başında gelmektedir. Bayilik için oldukça güçlü bir yatırımı elindi bulunduran gün be gün sermayesini arttırarak bebe-çocuk giyim konusunda kendine yer açmak isteyenlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

3.Altın Yıldız

Erkek giyim üzerine çalışan en güçlü markalardan biri olan Altın Yıldız, aslında 69 yıldır faaliyetini sürdüren köklü bir kuruluştur. Firma ilk yıllarında daha çok hazır giyim alanında atılım yapmış ve daha sonrasında erkek giyime yoğunlaşmıştır.  Boyner kapsamında olan Altın Yıldız, ilk erkek giyim üzerine başarı sağladıkça bu yönde devam ettirerek başarısına başarı katmıştır. Bu kurum üzerinden bir çabayla yapılanlara bakarak nasıl gelişebiliriz sorusuna yanıt aramaktadır. Bu yüzden bayilik için başvuruda bulunacakların tecrübesi çok önemlidir.

 

4.Kanz

Bebe-çocuk sektöründe çok önemli bir marka olan Kanz çok yönlü bir marka olduğunu söyleyebiliriz.  Bir bebeğin tüm ihtiyaçlarını düşünerek yola çıkmış ve kendini bu dalda oldukça büyütmüştür. Bayilik açısından da uygun ve çok güvenilir bir marka olduğu kuşkusuzdur. Kanz firması, giyim bayiliği veren firmalar listesi içinde çok önemli bir yere sahiptir. Bunun sebebi özellikle Anadolu illerinde gelişime önem vermek istemesidir. Giyim sektöründe sadece büyük şehirlerin değil, Anadolu’nun gelişip kalkınmasını da amaçlayıp bayilik şansı vermektedir.

 

5.Catch Giyim Bayiliği

Catch hem erkeğe hem de kadına yönelik olarak çalışan giyim firmalarından biridir. 17 yıldan bu yana giyim sektöründe her iki cinsiyet için giyim ürünleri hazırlayarak başarıyı yakalamıştır. Genellikle rahat ve sportif tarzdaki sokak modasını ele aldığından birçok kişi için kullanışlı giyim tarzı sağlamaktadır. Bu yüzden bayiliğini sağlayabildiğiniz takdirde satışlarınızda başarı şansınız çok yüksektir. Bu firma için bayilik düşünüyorsanız, işlek bir yerde dükkân sahibi olmanız çok ideal bir seçenek olacağınızın garantisidir.

 

6.Beyaz Butik

Kadınların özel günleri için tasarlanmış bembeyaz gelinlikler beyaz butik ayrıcalığı ile yıllar geçtikçe daha anlam kazanıyor.24 yıldır yenilikçi ve modern çizgilerle gelinliklere hayat vermektedir. Aynı zamanda bayi ağı ile birçok küçük gelinlik firmalarına ilham olmaktadır. Birçok gelinlikçi markalaşmış bir etiketi satmak için emek sarf etmektedir. Gelişimi seven, kendine gelinlik sektöründe tanıtmak isteyen gelinlikçiler için beyaz butik bayiliği büyük fırsattır.

 

Okuyunuz: İşletme İçerisinde Kullanılan Renklerin Anlamı ve Önemi

 

7.XIXILI

Özellikle kadın iç giyim dünyasında bayilik alabileceğiniz firmalardan biridir. İç giyim olarak oldukça başarılı olan firma kaliteli ürün yelpazesi ile memnuniyeti her zaman sağlamaktadır.  Memnuniyet sınırları yüksek olan ürünleri kendi bünyenizde satmak koşulu ile bayilik almak isterseniz bu firma çok akıllıca bir seçim olacaktır.  Bayiliği ücretsiz olarak sağlayarak işleri kolaylaştıran bir firmadır.

 

8.MASTERTO

Erkek giyimde öncü firmalardan biride Masterto’ dur. Erkek şıklığını sağlayan kaliteli ürün zinciri ile çekmektedir. Adil fiyatlandırmaya önem verdiği için güvenle tercih edilen firmalar arasındadır.  Bu firmanın istediği tek şey kendini ilkelerine bağlı kalacak bayiliklerle çalışmak ve başarısını pekiştirmektir. Bu şartla bayiliğini ücretsiz sağlamakta birlikte bayiliğinizi bir hafta içinde size sağlamaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde güçlü bir markanın bayisi olup, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

9.Collezıone

Ekrem Akyiğit tarafından kurulan Collezıone,34 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir. Çok büyük bir firma olduğundan bayiliğin değerlendirmesi büyük şanstır. Elbette ki Collezıone gibi bir markanın bayiliğini alacaksanız, 200 bir metrekarelik dükkân sahibi olmanız gerekmektedir. Uygun şartlar oluşturulursa bu firmanın bayiliğini alabilirsiniz.

 

10.RUBY’S

Giyim bayiliği veren firmalar listesi arasında belki de en çok talep gören firmalardan biride RUBY’S olarak karşımıza gelmektedir. Bunun nedeni binlerce satış noktasının olmasıdır. Bayi olmakta birçok kolaylık sağlayan firmanın tek şartı en az 100 metre karelik bir dükkân alanına sahip olabilmenizdir. Firma değerlendirmeleri kendi içinde sağladıktan sonra bayilik için onay vermektedir.

 

Bayi olabilmek için, öncelikle bu iş için uygun olup olmadığınızı hesap etmeniz gerekir. Firmalara başvururken akıllıca düşünüp kararlarınızı tartmalı, işin artı ve eksilerini düşünmelisiniz. Her firmanın bayi seçerken aradığı koşulları, tercihleri farklıdır. Kendinize en uygun olanını tercih etmeniz şansınızı arttırır bu yüzden ince eleyip sık dokumakta fayda vardır. Her güzel şeyin kendine güvenle başlayıp, çaba ile güçlendiğini unutmayın. Çıktığınız yol bereketli ve hayırlı olsun.

Giyim bayiliği veren firmalar” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Cemil Daloglu dedi ki:

    Emeğinize sağlık çok tatminkar yazmışsın etkilendim bende giyim mağazası açmayı düşünüyorum uygun yer bulamıyorum kiralar çok yüksek bu bağlamda biraz geri duruyorum çok temkinli gitmek zorundayım

    1. patronoldum dedi ki:

      Kriz zamanında Gıda sektörü dışındaki firmalar ekonomik anlamda zorluk yaşamaktadırlar. Ancak kira maliyetleriniz uygun ve iş yapacağını düşündüğünüz bir lokasyon mevcut ise, başarılı olabilirsiniz.