Glamira Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Glamira dünya genelinde bilinen bir mücevher tasarım firmaları arasında yer alır. Birçok yerde ofisi bulunan Glamira yeni mezunlara önemli şanslar tanıyor. Bu bakımdan Glamira çalışma şartları başvuru yapmayı düşünen kişilerin merak ettiği konular arasında bulunuyor. Mücevher alanında son derece başarılı bir firma olması ilgi çekmesinin en önemli nedenleri arasında yer alıyor. Glamira çalışanı olmak isteyen kişilerin firmaya başvuru yapması gerekiyor.

Glamira Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Glamira Çalışma Şartları ve Çalışan Yorumları

Farklı kariyer fırsatları sunan Glamira çalışan yorumları bakımından da araştırılan bir firma. Bu firmaya yıllarını veren birçok çalışan bulunuyor. Lider olma yolunda hızla ilerleyen Glamira özellikle yeni mezunlara oldukça geniş fırsatlar sunuyor. Çalışma şartlarını göz önünde bulundurduğunuzda firma yeni mezunlar için iyi bir deneyim kazanma yeri oluyor. Birçok eğitim ile çalışanlarını destekleyerek daha da iyi standartlarda çalışmaların imkan tanıyor.

Glamira çalışan maaşları ise çalıştığınız pozisyona göre farklılık gösteriyor. Günümüzde birçok kişi Glamira mağazalarına iş başvurusu yaparken ilk olarak maaş konusunda bilgi edinmek istiyor. Maaşlar hakkında tam olarak bilgi vermek ise mümkün olmayabiliyor. Fakat Glamira son yıllarda oldukça beğeni toplayan firmalar arasında yer alıyor.

 

Glamira Çalışma Şartları

Glamira mücevher mağazası hem online hem de fiziksel ofislerde hizmet veriyor. Normal ofislerde birçok çalışanı bulunuyor. Yaklaşık olarak 650 tane çalışanı bulunan Glamira birçok geniş çalışana yeni kariyer imkanları sunuyor. Yaş ortalaması genelde 30 olan mağazanın son derece aktif ve dinamik bir yapısı bulunuyor. Beklentilere yanıt veren çalışma ortamı nedeniyle çok fazla iş başvurusu alıyor. Fakat Glamira çalışma şartları bilinmeden başvurmak iş başarınızı etkileyebilir. Genel anlamda Glamira çalışma koşulları hakkında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Glamira mağazalarında günlük çalışma saati 8’dir.
 • Mağazaların çalışma saatleri bulunduğu yere göre değişiyor.
 • AVM içerisinde yer alıyor ise kapanma ve açılma saatleri AVM’ye göre belirleniyor.
 • Haftada bir günlük izin bulunuyor.
 • Mesai saatleri olabiliyor.
 • Uzun mesai saatleri konusunda mağaza çalışanlarına kalacak yer temin edebiliyor.
 • Servis ve yemek ücreti bulunuyor.
 • Mesai ücretleri çalışma saatlerine göre denkleştirme yapılıyor.

Bu çalışma koşulları göz önünde bulundurulduğunda Glamira son derece ilgi çekiyor. Profesyonel bir iş ortamında bulunmak isteyen kişiler Glamira mağazalarını tercih edebilirler. Bu ortamda yer almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birtakım konular da bulunuyor. Öncelikle bir Glamira mağazasında çalışmak istiyorsanız dinamik bir ortamda olmaya alışık olmalısınız. Aynı zamanda iş yerindeki ortamların stresinden kendinizi uzak tutabilmelisiniz.

Glamira mağazaları yüksek standartlarda bir çalışma ortamına sahiptir. Çalışanlarına sürekli olarak eğitim verme amacı taşıyan bir ortamdır. Bu ortamda bulunmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli konu eğitimleri aksatmamasıdır. Eğitimlere katılmak kariyer yaşamınızın tamamında sizlere önemli bir artı puan kazandıracaktır. Fırsat eşitliğine değer veren firma meslek, cinsiyet ve yaş ayrımı yapmadan herkese aynı imkanları sunar.

Okuyunuz: İstanbul Havalimanı Çalışma Şartları

 

Glamira Çalışan Yorumları

Glamira çalışanları firma hakkında farklı düşüncelere sahip olabiliyor. İş başvurusu yaparken her zaman için daha önce çalışan kişilerin düşüncelerine önem vermelisiniz. Ancak bu düşünceler sizin için tek bir belirleyici olmamalıdır. Çünkü herkesin çalışma şekli ve anlayışı farklı olabilir. Bir firma hakkındaki en doğru yargılara işe girdikten sonra kendiniz varabilirsiniz. Bu bakımdan Glamira çalışan yorumları sizin için önemli olsa da karar aşamasında tek belirleyici olmamalıdır.

Bu aşamada mutlaka eski çalışanların ve mevcut çalışanların düşüncelerine yer vermelisiniz. Kişilerin iş yerindeki çalışma saatleri konusundaki düşünceleri son derece önemlidir. Bir diğer önemli detay iş yerinde mobing uygulanıp uygulanmadığıdır. Yöneticilerin altlarına karşı tavırları, maaş durumu yine bilinmesi gereken detaylar arasında yer alır. Çalışan yorumları arasında yer alan bir diğer konu ise kariyer olanaklarıdır.

Firmanın çalışanlarına ne tür kariyer olanakları sunduğunu bilmelisiniz. Eğitimlerin içerikleri, mağazalara gelen müşteri yoğunluğu yine önem verilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Bunların yanında Glamira çalışanlarının vardiya saatleri de önemli konulardır. Bu nedenle işe girmeden önce mutlaka Glamira çalışan düşünceleri konusunda bilgi edinmeniz gerekir.

 

Glamira Çalışan Maaşları

Glamira çalışanlarının en çok önem verdiği konu maaşlar oluyor. Maaşlar hakkında her zaman net bilgi vermek mümkün olmaz. Ancak firmada asgari ücret üzerinden bir maaş değerlendirmesi yapıldığı söylenebilir. Glamira çalışan maaşları yeni işe giren ve kıdemli olmak üzere farklılık gösterir. Aynı zamanda mağazada çalışan yöneticilerin maaşları satış danışmanlarından daha da yüksektir.

Glamira mağazalarında yeni işe giren kişiler asgari ücret olarak maaş alırlar. Ancak yıl olarak kıdeminiz artar ise maaşlarınızda da artış olur. Bununla birlikte çalışma pozisyonlarında görülen yükselme de maaşlara etki eder. Firma yemek konusunda genelde anlaşmalı yerlerle çalışır. Bu da ekstra bir yemek ücreti olmadığı anlamına gelir.

 

Glamira İş Başvurusu

Mağazacılık sektörü her zaman en zor olan sektörler arasında yer alır. Sürekli ayakta kalma ve satış baskısı kişileri strese sokabilir. Ancak deneyimli bir mağaza çalışanıysanız Glamira gibi yükselme trendi içerisinde olan bir mağazada çalışabilirsiniz. Sürekli olarak inovatif çalışmaları içerisinde olan, genç ve dinamik çalışanlara yer veren bir firmadır. Glamira iş başvurusu yaparken belirli konulara dikkat etmelisiniz. Mağazanın iş başvuru süreci hakkında şunları söylemek mümkün olabilir:

 • Glamira işe alım sürecinde genelde yeni mezunlara öncelik veriyor.
 • Deneyimi olanlar yine başvuru yapabilirler.
 • Başvuru sürecinde kendinizi çok iyi bir şekilde tanıtmalısınız.
 • Açık fikirli ve esnek çalışma saatlerine uygun olmalısınız.
 • Yaşam boyu gelişim fırsatlarını değerlendirebilmelisiniz.
 • Kariyer fırsatlarını yakalayabilmelisiniz.
 • Mağaza içi uyuma özen göstermelisiniz.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalısınız.
 • İletişim becerinizin yüksek olması önemlidir.
 • Satışı yapılan ürünler hakkında detaylı olarak bilgi edinmelisiniz.

Yoğun bir çalışma temposu bulunan Glamira beklentilere yanıt veren bir iş ortamı sunar. Ancak bu ortama uyum sağlamakta zorlanacağınızı düşünüyorsanız başvuru öncesinde biraz düşünebilirsiniz. Glamira mağazaları her geçen zaman diliminde daha fazla personel alımı gerçekleştiriyor.

Okuyunuz: Kızılay Personel Maaşları ve Çalışma Şartları

 

Glamira’da Çalışmak Nasıl?

Glamira son yıllarda adını duyuran firmalar arasında. Başarı oranı yüksek olan mücevher firması müşteri beklentilerinin karşılanmasında son derece titiz. Bu nedenle çalışanlarının da belirli standartlar üzerinde olmasına dikkat ediyor. Yönetici ve çalışma arkadaşlarınızla uyumlu olmanız bu süreçte oldukça önemli.

Genelde yoğun bir ortamı olan mağazalardandır. Ancak mağaza sektörlerinin tamamında aynı yoğunluktan bahsetmek mümkün olabilir. Glamira mağazalarında çalışmak isteyen kişilerin de bu yoğunluğu göze alarak başvuru yapması gerekir. Bu süreçte çeşitli eğitimler ile yeni işe alınan kişilerin oryantasyon çalışmalarına da önem verilir.

 

Glamira Çalışma Saatleri

Mağazalarda çalışma saatleri genelde esnektir. Yani çalışanların mesai kavramı da bulunur. Glamira çalışma saatleri işe başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken detaylar arasında yer alır. çalışma saatleri genel olarak diğer mağazalar ile aynıdır. Özellikle AVM içerisinde bulunan mağazalar AVM ile açılır ve yine aynı saatte kapanır. Ancak mağazalarda mesai saati uygulaması vardır. Bazı mağazalarda çok uzun saatler mesaiye kalabilirsiniz.

 

Glamira İnsan Kaynakları İletişim

Glamira çalışma koşulları ve başvuru konusunda bilgi almak isterseniz insan kaynakları ile iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak iletişim online olarak sağlanır. Glamira insan kaynakları iletişim bilgileri kurumsal site üzerinde bulunur. Buradan bir iletişim formu doldurmanız yeterli olacak bir durumdur. Formda şu bilgilere yer vermelisiniz:

 • Adınız
 • Soyadınız
 • E posta bilginiz
 • Telefon numaranız
 • İletmek istenilen mesaj

Bu bilgilerin olduğu kısımları doğru olarak doldurmalısınız. Sonrasında sizlere geri dönüş yapılır. Aynı zamanda eğer müşteri hizmetleri ile görüşmek isterseniz 0800 621 22 78 nolu hattı arayabilirsiniz. Hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 arasında sizlere hizmet verilir. Özellikle Glamira çalışma şartları hakkında bilgiyi en sağlıklı olarak insan kaynaklarından almak mümkün olur.

 

Glamira’da Çalışmak İsteyenlere Öneriler

Glamira çalışmak isteyen kişilere birçok farklı kariyer avantajı sunuyor. Bu firmanın ofislerinde çalışmak istiyorsanız mutlaka belirli standartları karşılamanız gerekiyor. İletişim yönünüzün kuvvetli olması oldukça önemlidir. Bazı mağazalarda yönetici baskısı ile karşılaşabilirsiniz. İşin daha iyi işlemesi için bazen prosedür olarak uygulanan bu baskı karşısında uyumlu olmaya çalışın. Müşteri memnuniyetine önem verin. Glamira’da çalışmak isteyenlere öneriler kapsamında dikkat edilebilecek birçok nokta bulunuyor.

Glamira mağazalarında çalışmak istiyorsanız mezun olmanız önemlidir. Yeni mezunlara birçok fırsat sunan firmalar arasında. Özellikle eğitimlere aksatmadan katılmanız önerilenler arasında yer alıyor. Glamira çalışma şartları bakımından ideal firmalar içerisinde bulunuyor. Sizlerle ön görüşme yapabilirler. Böyle durumlarda mutlaka kendinizi çok iyi bir şekilde ifade etmeye özen göstermelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.