Golden Rose Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir?

Golden Rose Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir?

Golden Rose Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir?

Golden Rose bayilik şartları ve kâr marjı nedir konuları kadın girişimciler tarafından araştırılıyor. Türkiye’de kozmetik dendiğinde akla ilk gelen markalar arasında Golden Rose de yer alıyor. Türkiye genelinde hemen her kadın tarafından bilinen marka kaliteli ve geniş ürün yelpazesi sayesinde çok sık tercih ediliyor.

Her dönemde kadınların güzellik ihtiyaçlarına muhteşeme şekilde çözüm olan Golden Rose, istikrarlı ve başarılı bir şekilde portföyünü büyütmeye devam ediyor. Golden Rose’un renkli ve kaliteli dünyasında yer almak ve marka bünyesinde kendi bayiliğinizi açmak için yazının devamına göz atmanız yeterli.

Golden Rose Bayilik Veriyor Mu?

Golden Rose ülkemizde Erkul kozmetik bünyesinde hizmet veriyor ve kozmetik sektöründe oldukça ciddi bir paya sahip olması ile ön plana çıkıyor. Bayanlara her dönemde kaliteli ürün satışı yapan firma, kadın girişimcileri kendi bünyesinde görmek için belirli dönemlerde bayilik veriyor. Kendi işinin sahibi olmak isteyen kadınlar yapacakları başvuru ile eğer uygun görülürse Golden Rose bayiliği alarak firmada kendi işinin sahibi olabiliyor. İş hayatına adım atmak istiyorsanız ancak hangi firmanın bayiliğini alacağınız konusunda tereddütleriniz varsa Golden Rose bünyesinde ilk iş deneyiminizin başarılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Golden Rose bayilik veriyor mu başlığı ile internette arama yaptığınızda firmanın bayilik için başvuruları başlattığı bilgisini alabilirsiniz. Eğer kadın girişimciler arasında yer alıyorsanız firmaya yapacağınız başvurular sonrası kabul edildiğiniz taktirde sektördeki başarılı girişimciler arasına girebilirsiniz.

Golden Rose bayilik veriyor konu başlıklı yazımızı takip ederek başvuru koşulları ve başvurunun nasıl yapıldığı gibi konularda daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmanın bayilik vermek için ön sıraya aldığı şehirler Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Samsun, Antalya ve Eskişehir olarak açıklanmıştır. Eğer bu şehirlerde oturuyorsanız firmanın resmî sitesi üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak süreci başlatabilirsiniz.

Golden Rose Bayiliği İçin Gereken Şartlar

Golden Rose bünyesinde bayilik hizmetini birçok farklı seçeneklerde tercih edebilirsiniz. Firma dilerseniz komple bayilik verebildiği gibi, bazı durumlarda yarı ortak hisseli olarak da bayilik verebilmektedir. Sizden istenen şartları yerine getirerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Golden Rose güncel olarak Türkiye genelinde sayısız franchise noktasına sahiptir. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde küçük girişimlerde bulunmak isteyen kadınlar için en iyi seçeneklerin başında Golden Rose gelir. Bütçenize uygun seçenekleri değerlendirerek ister mini dükkân isterseniz de stant şeklinde kapalı mekanlarda Golden Rose ürünleri satmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’de franchise çalışma sistemi dendiğinde akla ilk gelen markalardan birisi de Golden Rose’dir. Golden Rose franchise sistemine dahil olabilmek için firmanın talep ettiği şartlar şu şekildedir;

 • Kiosk stant için 15.000 TL- 20.000 TL
 • Teminat olarak 45.000 TL
 • Kiosk için 9-15 metrekarelik müsait bir alan
 • Mağaza için 30 metrekarelik boş bir alan
 • 20.000 Franchising bedeli

Golden Rose kadın girişimciler için avantajlı bayilik fırsatları sunuyor. Şöyle ki eğer kadın girişimci iseniz ve markanın bayiliğini almak istiyorsanız %50 indirimli fırsatlar ile bayilik hizmetini vermeye başlayabiliyorsunuz. Bu durumun temelinde ise Golden Rose’nin tamamı ile kadınlara hitap eden bir firma olması ve firmayı %99 oranında kadın müşterilerin büyütmesi. Gerekli kriterlere sahip olduktan sonra başvuru aşamaları ve şartları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bir Golden Rose kiosk stand kurarak ilk satışlarınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Golden Rose Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır?

Kozmetik sektörü asla ölmeyecek ve durmayacak sektörler arasında yer alır. Kadının varlığı söz konusu olduğu sürece kozmetik ürünleri de satışa devam edecektir. Girişimcilik konusunda tereddütleriniz varsa Golden Rose ile en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Golden Rose bayilik başvurusu yapabilmek için;

 • Markanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Türkiye’de tedarikçi durumda bulunan Erkul Kozmetik resmi internet adresi üzerinden bayilik başvurularınızı gönderebilirsiniz.
 • Firmanın İstanbul’da bulunan merkez ofisini ziyaret edebilir buradan bayilik başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

İlk başvuru aşamasını geçtikten sonra;

 • Firma başvurularınızı değerlendirmeye alır.
 • Franchise için bulduğunuz konum ve adres bilgilerini iletmeniz istenir.
 • Şartlarınız gözden geçirilir ve bayilik yapmak için verdiğiniz adres firma personelleri tarafından denetlenir.
 • Firmanın istediği şartları taşıdığınıza karar verildikten sonra başvurunuzun onaylı olduğu tarafınıza bildirilir.
 • Genel merkeze davet edilir ve burada firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme yapmanız sağlanır.
 • Görüşme sonrası gerekli sözleşmeler imzalandıktan sonra Golden Rose bayilik hizmetini yürütebilmek için gerekli hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Golden Rose Bayilik Kâr Marjı Ne?

Golden Rose kozmetik sektöründe beklentinizi büyük oranda karşılayacak ölçüde kâr marjı verir. Golden Rose kâr marjı ne kadar diye merak ediyorsanız ürün satışlarınızdan %50 üzerinde kâr elde edeceğinizi bilmelisiniz. Satışlarınız arttıkça elde edeceğiniz gelir de buna bağlı olarak artacaktır. Belirli dönemlerde indirimli fiyatlardan alacağınız ürünleri raf fiyatları ile satışa sunarak ya da belirli ürünleri indirimli ürünlerde sürüm üzerinden satış yaparak kâr marjınızı %70’e kadar çıkartabilirsiniz.

Golden Rose Bayilik Şartları ve Kar Marjı Nedir? makalemizin sonuna geldik. En çok sorulan peynirci baba hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz Peynirci Baba Bayilik Şartları Nedir? Komisyon Oranı Nedir? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.