Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Daha önce evlere paketleme işi vermiş birisi olarak, bu sektörde iş bulmak isteyen ev hanımlarına ve ek iş yapmak isteyenlere güvenilir evde paketleme işi veren firmalar ile ilgili yardımcı olmak istiyorum. Evde iş yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, paketleme işi yaparak evinizin bir kısım masraflarını çıkarmanız mümkün. Ancak evde paketleme işi yaparak yüksek kazançlar elde etmeyi beklemeyin. Zira evden çalışarak yüksek gelirler elde edeceğinizi söyleyecek olan kişiler ya yalancıdır ya da  yüksek ihtimalle dolandırıcıdır. Mağdur olmamanız ve güvenilir evde paketleme işi bulabilmeniz için tüm detayları aktaracağım.

Evde Paketleme İşi

Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Geçmiş zamanlarda evlere tekstil, iplik temizleme, kalem montajı, davetiye katlama, toka paketleme ve nikah şekeri yapımı gibi işler verilirdi. Bir minibüs vasıtasıyla mahalle aralarında bu ürünler ev hanımlarına dağıtılırdı. Günümüzde ise durum tamamen farklı. Eskiden mahalle arasındaki herkes birbirini tanırken, şimdi güven duygusu ortadan kalktığı için, firmalar da güvenerek iş veremiyor. Bu nedenle sadece güvenilir evde paketleme işi veren firmalar değil, güvenilir işçilerde lazım. Kısaca sektör açısından iki türlü güvensizlik mevcut.

Evde Paketleme İşi Aylık Gelir

Öncelikle piyasada var olan şu durumu bilmeniz gerekiyor. Örneğin; nikah şekeri ya da sabun üretimi yapan bir firma, ürün paketlemesi için personel istihdam etse, aylık maliyeti maaş + yol + yemek + SGK vs. minimum 6 Bin TL. Bunun yerine evlere paket başı iş vermesi hem maliyet hem de zaman açısından tasarruf etmesini sağlar. Tabi bu doğrultuda evlere iş veren firmaların ürün güvenliğini sağlaması da gerekir.

Peki, sizler evde paketleme işi yapmak istiyorsanız ne yapmalısınız? Piyasada bir çok dolandırıcı firma olduğu bir gerçek. Sizlere iş verip, ay sonu ortadan kaybolan, ya da sürekli ödemeyi sallayan firma sayısı oldukça fazla. Bu nedenle evlere iş veren güvenilir firmalar bulmalısınız. İnternet üzerinden ya da Instagram üzerinden bu tarz firmalar ile iletişime geçip, kargo ile de iş yapabilirsiniz. Tabi bunun haricinde çevrenizde bulunan işletmelerden iş almanız da mümkün. Eğer gerçekten evde para kazanmak istiyorsanız, size kısa zamanda iş bulmanızı sağlayacak ipuçları paylaşacağım.

Not: Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar dışında, oturduğunuz yerden para kazanmak ve kendini işinizi yapmak istiyorsanız, Evde para kazandıran işler başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz.

 

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Bu sektörde evden para kazanmak istiyorsanız, oturduğunuz semt ve bölgenin lokasyonu oldukça önemlidir. Örneğin; tekstil işletmelerinin kalbi olan Zeytinburnu, Güngören ve Merter gibi yerlerde sokak aralarında ya da belirli yerlerde iş temizleyen kadınları görebilirsiniz. Ya da Esenyurt, Bağcılar, Pendik, Sultanbeyli ve Beylikdüzü gibi üreticilerin yakın olduğu lokasyonlarda bu tarz fırsatlar mevcut. Tabi bu durum sadece İstanbul değil, İzmir, Adana, Ankara ve Bursa gibi büyük illerde de mevcut. Peki diğer şehirlerde ya da diğer ilçelerde yaşayan kişiler evde iş bulamaz mı?

Öncelikle evde paketleme işi yapmak ya da gelir elde etmek istiyorsanız, umutsuzluğa kapılmayın. Umutsuzluk çevrenizdeki fırsatları görmenizi engelleyecektir. Evde sabun paketleme, iplik temizleme, boncuk dizme, fason iş yapma vb. gibi klasik düşüncelerden kurtulmalısınız. Köy ve kasaba gibi yerlerde oturmuyorsanız, güvenilir evde paketleme işi veren firmalar konusunda şanslısınız. Nasıl mı?

Son zamanların en popüler işi olan evde Tütün paketleme, ya da sigara sarma işini duymuşsunuzdur. Bir çok tütüncü dükkanı çevresinde bulunan ev hanımlarına bu tarz işler vermektedir. Yapılan paketleme başına dükkan sahibinden ücret alınır. Tabi bu sadece bir örnek. Bunun dışında çevrenizdeki işletmeleri incelediğiniz zaman bir çok iş fırsatının var olduğunu göreceksiniz. Lokantalar, restoranlar, Instagram satıcıları, E-ticaret firmalar, organizasyon şirketleri, atölyeler vb.

Evde Paketleme İşi Güvenilir Mi?

Çevrenizde bulunan bu tarz işletmelerden iş almak için, özgüveninizi toplayıp, tek tek hepsiyle iletişime geçmeyi deneyin. Emin olun bir çok işletme dışarıdan bu tarz işleri yaptırabilmek için, çalışacak kişiler aramaktadır. Örneğin; bir lokanta sadece mantı yapımı ya da içliköfte yapımı için personel almak istemez. Maliyeti oldukça yüksek olacaktır. Ancak dışarıdan birisiyle yapılan ürün başına ücret anlaşması yapsa oldukça mantıklı olacaktır.

Bir örnek daha eklemek gerekirse, davetiye ve nikah şekeri satışı yapan işletmeler en güzel örnek. Bu işletmeler hem satış yapıp hem de üretim yapamazlar. Bunun yerine nikah şekeri gibi ürünleri yüksek fiyata dışarıdan tedarik ederler. Siz ise, dışarıdan tedarik edilen ürünleri, işletme yerine evde üretirseniz, dükkan sahibi için büyük bir kazanç avantajı sağlamış olacaksınız.

Kısa bir özet geçmek gerekirse, evlere iş veren güvenilir firmalar ile iletişim kurmak için, bizzat tek tek ziyaret edip iletişime geçmelisiniz. Artık bir çok yerde atölye tarzı üretim yerleri görebilirsiniz. İletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Emin olun bir çok işletme, evlere iş vermek için çalışacak kişiler aramaktadır.

 

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Yakın bir zamanda evde paketleme işi olarak Facebook’ta reklam yapmış bir medikal firması mevcut. Bu firma tarafından maske paketleme işi yaptırılarak bir çok kişi mağdur edilmiştir. Bu tarz mağduriyetler yaşamamak adına firmalar ile doğrudan iletişime geçmenizi öneriyorum. Artık internette bir çok firmanın mail adresi, telefon numarası ya da farklı iletişim kanalları mevcut. Bu şirketlere mail attığınız zaman emin olun sizlere olumlu ya da olumsuz dönüş yapanlar olacaktır.

Evlere iş veren firmalar için araştırma yapmak için en büyük kaynak ise Instagram firmaları. Hediyelik kutusu satanlar ya da hediyelik eşya işi yapanlar dışarıdan paket başı iş yapacak personel aramaktadırlar. Onlara Instagram DM üzerinden yazdığınız zaman sizlere yardımcı olacaklardır. Hatta kargo ile iş gönderenler bile olabilir. Şimdi sektörel olarak evlere iş veren firmaların listesini sıralayalım.

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

1. Evde Sabun Paketleme İşi

Sabun üretim firmaları için üretim sonrası paketleme işi oldukça zahmetli ve maliyetli olabilmektedir. Matbaadan katlı bir şekilde ambalajların içine  ürün konulması için 2 seçenek mevcuttur. Ya evlere iş vermek ya da fabrikaya parça başı iş yapacak personel bulmaktır. Tabi sabun firmaları için, evlere iş vermek biraz daha zahmetlidir. Bu nedenle ek iş yapmak isteyenler, sabun üretim tesislerine giderek günlük paketleme işi yapıp, parça başı ücret kazanabilmektedir. Tabi bu iş için sadece bir mahalle arasında dükkan tutup, ürünleri orada paket haline getirten firmalar da mevcut.

 

2. Evde Toka – Bijuteri Paketleme

Evlere iş veren firmalar arasında en çok talep duyulan iş modelidir. Hazır olarak teslim edilen bijuteri malzemeleri, paketlenmesi için evlere teslim edilir. Tabi bu işlemi internetten kargo ile göndererek yapan firmalarda mevcut. Bunun dışında boncuk dizme, bileklik yapımı, kolye ucu birleştirme ve üretim süreçlerinde evlere iş verilmektedir. Bijuteri imalatı yapan bir çok firma, personel almak yerine, bu çeşit istihdam sağlamaktadır. Hem ev hanımları hem de firma için oldukça karlı bir seçenektir.

Not: Evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmek adına, taleplerinizi ve iş isteğinizi yorumlar bölümünden bildirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçen Güvenilir firmaların numaraları sizlerle paylaşılacaktır.

 

3. Evde Çorap Paketleme işi

Üretimi yapılan çorapların çift halinde ya da 3’lü paketler halinde bir araya getirilmesi gerekir. Bu işlemde bir araya getirilen çoraplar, etiket zımbası ile birbirine sabitlenir. Tabi bunun yanında karton ambalaj ile çevirme işlemi de mevcuttur. Taşıma maliyeti oldukça uygun olan çorap işinin, bir çok firma tarafından evlere verildiğini görebilirsiniz. Özellikle Bayrampaşa’da yer alan çorap üreticileri, bu tarz iş verebilecekleri kişiler aramaktadır. Fabrikaların önünden geçerken evlere iş verilir yazılarını da görebilirsiniz.

 

4. Evde Nikah Şekeri Yapımı

Güvenilir evde paketleme işi veren firma sektörleri arasında en popüler olanıdır diyebilirim. Özellikle düğün mevsimlerinin başlamasıyla birlikte nikah şekerine olan talepte artış yaşanır. Belirli ürünlerin birleştirilmesi ve ambalajlanması ile ürün satışa hazır hale getirilir. İnternette nikah şekeri satışı yapan firmaların internet sitesinde, bu tarz işlerin verildiğine dair yazılar görebilirsiniz. Tabi ilerleyen zamanlarda kendi işinizi yapmanız da mümkün. Öğrenmiş olduğunuz tasarımlar üzerinden, ürünlerinizi Instagramdan satabilirsiniz.

 

5. Fabrikalardan iş Almak

Üretici firmalara yani fabrikalara yakın konumda oturuyorsanız bu sizin için büyük bir şans. Özellikle organize sanayi bölgelerinde, billboardlara asılmış olan, evlere iş verilir yazılarını görebilirsiniz. Bu fabrikalara giderek bizzat iş almanız mümkün. Hatta yapacağınız anlaşma sonrası düzenli olarak evlere fabrika tarafından iş getirilmektedir. Çok basit olan işler, fabrikalar için iş aksaklığına ve personel fazlalığına neden olabilmektedir. Örneğin, üretilmiş olan ürünleri etiket yapıştırma ya da bir ayakkabının iç keçesinin koyulması gibi.

 

6. Pet Bardak Paketleme

Evlere bardak işi veren firmaların sayısı oldukça fazla. Makine tarafından üretimi yapılan pet bardakların 100’lü ya da 50’li olacak şekilde ambalaj haline getirilmesi gerekir. Bu işin evlere verilme ihtimali pek yok diyebilirim. Bir çok firma fabrikaya gelip, adet başı paketleme yapacak personel aramaktadır. Bu personellerin fabrikaya yakın olmaları iş bulmaları açısından büyük avantaj sağlayacaktır. Ancak evde paketleme işi olarak bu ürünlerin dağıtılması mümkün değil. Zira bardak gibi hafif ve yer kaplayan ürünlerin taşıması firma için yüksek maliyet içerecekter.

 

7. Evde Mandal Paketleme

Evlere mandal paketleme işi veren bir çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Mandal gibi ürünlerin paketlenmesi ve bir karton etrafından toplanması, makine tarafından yapılamaz. En azından ülkemizde böyle bir teknoloji yok. Bu tarz ürünlerin paketlenmesi el yordamıyla çalışanlar yapmaktadır. Üretim süreçlerinde biriktirilen mandallar, dışarıdan günlük personel temin edilerek ambalaj haline getirilir. Fiyatı uygun olan ürünlerin evlere verilmesi maliyetli iken, premium olan ürünler paketlenmek için evlere dağıtılmaktadır.

 

8. Kına Paketleme İşi

Nikah şekerinde olduğu gibi kına paketleme işi, firmalar tarafından oldukça uğraştırıcı ve zaman alıcı bir iş olarak görülmektedir. Üretilen kınalar, belirli bir gramaj ile süslü kutulara ya da mini torbalara koyulmalıdır. Üzerine isteğe bağlı olarak nazar boncuğu ilave edenlerde mevcut. Bu tarz işlerde parça başı 0,50 kuruştan başlayan ödemelerde yapılmaktadır. Kına işi veren firmalar sipariş usulü çalıştıkları için, evlere iş veren firmalar arasında en güvenilir olanları diyebilirim. Zira yapılan iş sonucu günlük ve haftalık ödeme yapılmaktadır.

 

9. Mum Paketleme İşi

Evlere mum doldurma, mum yapımı ve paketleme gibi işler verilmektedir. Bunun yanında mumların etrafına süs yapılması, koku ilavesi ve craft olarak ambalajlanması gibi işler mevcut. Evde mum paketleme işi almak için instagram firmaları ve online satış yapan işletmelerle iletişime geçmenizi önermekteyim. Zira bu işletmeler ambalaj yapımı işi için zaman ayırmak yerine, bu işleri dışarıya vermek istiyor. Paketleme yaptığınız her mum ürünü için 1 TL’ye kadar ücret almanız mümkün.

 

10. Balon Paketleme İşi

Balon üretimi oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Ancak bu tarz ürünlerin paketlenmesi yüksek maliyet içermektedir. Paketlerin içerisine 10 adet, 20 adet ya da 100 adet şeklinde ürün eklenmesi gerekiyor. Tabi bunun dışında lüks ürünler için farklı ambalajlama talepleri de mevcut. Balon paketleme işi hem internet üzerinden hem de evlere teslim edilerek yapılmaktadır. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar için, Google yorumlarını inceleyebilirsiniz.

 

11. Evde İplik Temizleme

Evde yapılabilecek işler arasında en eski olanıdır. Daha önce semt aralarında bulunan tekstil fabrikalarından evlere iş verilirdir. Ancak şimdi bir çok üretim yeri belirli semtlere toplanmış durumda. Tabi mahalle aralarında üretim yapan atölyeler yok sayılmaz. Bu atölyeler tarafından evlere iplikleri temizlenmek üzere iş verilir. Temizlenen her ürün için de parça başı ödeme yapılır. Sadece bir işin temizleme ücreti 0,50 kuruş olabiliyor. Bu durumda 200 iş temizleme işi için günlük 100 TL gelir elde edebilirsiniz.

 

12. Maske Paketleme İşi

Son yıllarda pandemi ile birlikte evlere medikal firmaları tarafından maske paketleme işi verilmeye başlanmıştır. Üretimi çok uygun fiyatlara gelen maskeler, ambalaj haline getirilmek için evlere dağıtılmaktadır. Ancak bu sektörde güvenilir firma bulmak oldukça zor. Zira son yıllarda mağdur edilen kişilerin sayısı çok fazla. Eğer iş alacağınız firma evinize yakınsa ve ödemeleri günlük yapıyorsa, evde bu tarz işler yapabilirsiniz. Tabi karşılıklı güven hem firma hem de sizin için önemli. Tanıdığınız firmalar için haftalık ödemeyi dahi kabul edebilirsiniz.

 

13. Boncuk Dizme İşi

Bijuteri firmalarının genellikle boncuk dizme işi tarzı, evlere iş verdiğini görebilirsiniz. Geçmişte bu tarz işlerin çeyiz ürünlerine işlenme tarzında verildiğini de görebilirsiniz. Ya da tesbih dizme tarzı işler de buna dahil. Yapılan ürünün değerine göre parça başı ücret belirlenir. Eğer değerli taşlardan yapılan boncuk dizme işi ise elde edeceğiniz gelir artacaktır. Tabi bu tarz ürünlerin kaybolmaması oldukça önemli. Evlere iş veren firmalar arasında belirli bir depozito ücreti ile çalışanlar mevcut. Eğer ürün kaybolursa, bu sizin yatırmış olduğunuz paradan kesilecektir.

 

14. Evde T-shirt Paketleme İşi

Trendyol, Dolap ve Hepsiburada gibi siteler üzerinden satış yapan butikler günlük 1000 ve üzeri kargo çıkışı yapmaktadırlar. Bu ürünlerin katlanması ve poşete koyulması ile büyük bir zahmet oluşturmaktadır. Hatta üretimden gelen ürünlerin paketlenmesi sırasında büyük bir yoğunluk yaşanır. Bizzat tanıdıklarım tarafından yaşanan bu yoğunlukta, evlere paketleme işi verilir. Ya da dışarıdan günlük iş başı çalışacak kişiler aranır. Sayımı zor olan işlerde ise yevmiye ile personel çalıştırılır. Butik internet siteleri ile iletişime geçtiğiniz taktirde size yardımcı olanlar çıkacaktır mutlaka.

 

15. Evde Medikal Paketleme işleri

Medikal ürünler çeşit olarak oldukça fazla. Ambalajlar için etiket çekilmesi, paketleme, ürün montajı vb. gibi işler mevcut. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar olduğu için mağdur eden firmalarda mevcut. Bu nedenle bir firmadan iş almadan önce bulundukları merkezleri mutlaka ziyaret edin. İş alma aşamasında sizden ücret istenirse bunu kabul etmeyin. Zaten büyük firmalar bu tarz ücretler istemek yerine, sizlere ürün teslim tutanağı imzalatırlar.

 

16. Lokantalara Üretim Yapma

Evinize yakın bir noktada üretim yeri ya da fabrikalar yok ise, restoranlar sizin için büyük bir fırsat. Yan ürün satan bu işletmeler bu ürünleri dışarıdan temin etmektedir. Özellikle mantı, içli köfte, ev köftesi, meze vb. gibi ürünler dışarıdan toptan alınır. Ancak toptan alınan ürünler fabrikasyon olduğu için müşteriler tarafından beğenilmez. Bu nedenle bir çok restoran bu tarz ürünleri, işletmelerine yakın lokasyonda oturan ev hanımlarına yaptırmaktadırlar. Evde bu tarz işler yapmak için tek tek tüm restoranlarla iletişime geçmenizi önermekteyiz. Mutlaka size iş verecek olan bir işletme ile karşılaşacaksınız.

Evde Tütün Paketleme İşi

Evde Tütün Paketleme İşi

17. Evde Tütün Paketleme İşi

Tobacco shop işleten bir çok kişi tütün ürünlerinin paketlenmesi için ev hanımları, üniversite öğrenciler vb. kişilerle iletişime geçmektedir. Paketlenen ambalaj başına ücret ödeyen bu işletmeler, iş verecek personel bulmakta zorlanmaktadır. Tüm ürünler tütüncü dükkanı tarafından evlere verilirken, sizlerin tek yapmanız gereken ürünleri satışa hazır hale getirmeniz. Bu tarz işlerde peşin çalışmanızı önermekteyiz. Zira biriken ödemelerin, işletmeler tarafından ertelendiğine şahit oluyorum.

 

18. Hediyelik Paketleme işi

Hediye setleri tarzı ürünlerin paketlenmesi oldukça zahmetli bir iş. Kurumsal firmalardan sipariş alan işletmeler bu işleri söz verilen tarihlere yetiştirmesi gerekir. Özellikle sevgililer günü, anneler günü, black friday gibi etkinliklerde büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Online satış yapan sitelere bu konuda talepte bulunduğunuz taktirde, sizinle iletişime geçeceklerdir. Zira bu tarz yoğun günler için personel çalıştırmaktan ziyade, part time personel çalıştırmak daha mantıklı. Özellikle hafta sonu ek iş arayanlar için güzel bir fırsattır.

 

19. Evde Davetiye Katlama işi

Daha önce herhangi bir matbaadan davetiye siparişi verdiyseniz, bu ürünlerin katlanmasının ne kadar zor bir iş olduğunu fark etmiş olmalısınız. Bazı müşteriler kendileri katlamayı tercih ederken, bazıları da yüksek ücret karşılığından matbaadan katlanmış olarak talep ederler. Bu ürünlerin basımı 500, 1000 adet şeklinde olduğu için, günlük büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Bu tarz ürünlerin katlama işinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için, ev hanımlarına araçla dağıtımı yapılır.

 

20. Evde Etiketleme İşi

Özellikle ütü paket tarzı iş yapan işletmelerde çalışanların görevi, ürün etiketleri, tekstil etiketlerine zımba ile monte etmektir. Bu tarz ürünler imalathanelerden gelip, toplu bir şekilde ütü paket firmalarına teslim edilir. Büyük yoğunluk yaşayan bu firmalar ürünleri yetiştirebilmek için, dışarıdan günlük personel çalıştırmayı tercih ederler. Ya da evlere iş verirler.

21. Evde Gelin Çiçeği Yapma İşi

Bu işi yapabilmek için öncelikle gelin çiçeğinin bileşenlerini tedarik etmeniz gerekmektedir. İşe toptancılara gidip malzemeleri tedarik ederek başlamak gerekir. Kar marjı sizin belirleyeceğiniz rakama göre değişmektedir. Bu işi yapabilmek için güzel görünen ürünleri tedarik edip bunları en iyi şekilde organize ederek güzel bir tasarım ortaya çıkarmanız gereklidir. Bütün malzemeleri tedarik edip size sunan firmalar aracılığıyla da bu işi yapabilirsiniz. 

 

Evde Paketleme İşi Güvenilir mi?

Evde Paketleme İşi Güvenilir mi

Evde Paketleme İşi Güvenilir mi

Hem evet hem hayır cevabı vermek istiyorum. Güvenilir evde paketleme işi arayan kişi sayısı çok olunca, dolandırıcı sayısı da bir o kadar artmaktadır. En çok duymuş olduğum sorun, bazı kişiler paketleme işi karşılığı kapora istemekte ya da karşıdaki kişiye ait kimlik bilgilerini almaktadır. Alınan bu kaporalar herhangi bir iş verilmeden cebe atılmakta ya da alınan kimlik bilgileri ile dolandırıcılık yapılmaktadır. Bu nedenle mevcut iş aldığınız firmalara kimlik fotokopisi ya da herhangi bir kapora ödemesi yapmayınız. Zaten kurumsal olan şirketler sizlere iş verdiğinde teslim tutanağı düzenler. Bunun dışında herhangi bir ücret alınmasına ya da detaylı kimlik bilgilerinin alınmasına gerek yoktur.

Tüm bunların dışında işkur ilanları araştırma yapabileceğiniz ikinci adrestir. Her gün İşkur üzerinden yüzlerce iş ilanı paylaşılmaktadır. Bulunduğunuz bölgenin adresini filtreleyip, iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar” başlıklı yazımızda ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizlere detaylı bir şekilde aktardık. Bu firmaların adresleri ve telefon numaraları bizlere talepte bulunan şirketler olduğu sürece sizlere yorumlar bölümünden aktarılacaktır. Siz de iş talebinde bulunmak adına yorumlar bölümünden yorum yazabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Evde Paketleme İşi

Öncelikle E-devlet üzerinden evde paketleme işi bulmak mümkün değildir. Çünkü E-Devlet vatandaşların resmi işlemlerini kolaylaştırmak ve online olarak hizmet alabilmelerini sağlamak için oluşturulmuş bir platformdur.

Ancak, evde paketleme işi yapmak isteyenler, farklı iş arama siteleri veya firmalar aracılığıyla bu işe başvurabilirler. Bu firmaların bir kısmı, e-ticaret siteleri için ürün paketleme hizmeti sunarlar. Bu hizmetleri sağlayan firmalarla iletişime geçerek, evde paketleme işi yapma imkanı bulabilirsiniz.

Bazı iş arama siteleri de evde paketleme işi fırsatları sunabilir. Bu sitelerde, evde paketleme işi veren firmaların ilanlarına rastlayabilirsiniz. Bu ilanlar aracılığıyla, evde paketleme işi yaparak para kazanmak mümkün olabilir.

Ancak, evde paketleme işi yaparken işi veren firmaların güvenilirliğine ve çalışma koşullarına dikkat etmek önemlidir. İşin yapılacağı malzemelerin sağlanması, ödemenin zamanında ve doğru şekilde yapılması gibi konulara dikkat edilmelidir. Ayrıca, işi yaparken hijyen kurallarına ve güvenlik önlemlerine dikkat etmek de önemlidir.

Sonuç olarak, e-devlet üzerinden evde paketleme işi bulmak mümkün değildir. Ancak, iş arama siteleri veya firmalar aracılığıyla evde paketleme işi yapmak mümkündür. Bu işi yaparken işi veren firmaların güvenilirliğine ve çalışma koşullarına dikkat etmek önemlidir.

İstanbul’da Evde Paketleme İşi

İstanbul’da evde paketleme işi, evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen insanlar için cazip bir seçenek olabilir. Ancak, maalesef bu alanda çok sayıda sahte iş ilanı da bulunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir işe başvurmadan önce işverenin güvenilirliğini araştırmak önemlidir.

Ayrıca, evde paketleme işi genellikle sınırlı sayıda iş ilanıyla sınırlıdır. Bu nedenle, iş arama sürecinizde sabırlı olmanız ve doğru araştırmaları yapmanız önemlidir.

Evde paketleme işi genellikle küçük ürünlerin paketlenmesi veya montajının yapılmasını içerir. İşveren, işçilere ürünleri teslim eder ve işçiler ürünleri belirli talimatlar doğrultusunda hazırlar. İş genellikle adet bazında ödeme yapılan bir iş olduğundan, hızlı ve doğru çalışmak önemlidir.

Sonuç olarak, evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, işverenin güvenilirliğini araştırmalı ve iş ilanlarını doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Ayrıca, işin size uygun olup olmadığını ve gelir beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağını da dikkate almanız önemlidir.

Evde Paketleme İşi Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Güncelleme: Bu site iş bulma kurumu değildir. Herhangi bir kişiye yazı içerisinde iş vaadinde bulunulmamaktadır. Sadece evlere iş veren firmaların talebi doğrultusunda buradan bilgi vermekteyiz.

Güncelleme 2: TV’lerde ve haberlerde evde para kazanma işi ile ilgili dolandırıcılık olaylarına şahit olmuşsunuzdur. Mağdur olmamak adına sizden kapora isteyenlere ya da herhangi bir ödeme kuruluşuna üye olmanızı isteyenlere güvenmeyiniz. Kimlik bilgilerinizi herhangi bir kaydı olmayan şirketlerle paylaşmayınız.

Yorumlar

 1. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi yaparak aileme destek olmak istiyorum geri dönüş yapar mısınız

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talepleri doğrultusunda mail adresiniz üzerinden sizlere geri dönüş yapılacaktır.

   1. Tülay dedi ki:

    Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

    1. patronoldum dedi ki:

     Talep doğrultusunda mail adresiniz üzerinden bilgi verilecektir, Lütfen bulunduğunuz şehri belirtmeyi unutmayınız.

   2. Nazlı yalçınkaya dedi ki:

    Merhaba izmır de yasıyorum bı kaç firma denk geldi ve uçuk rakamlar istendi kapora v.s denilerek ve guvenim yok malesef paketleme işl yapmak istıyrm ve gerçekten ihtiyacım var Annemi kaybettim 5 yıl oldu güvenilir firmalarla calısabilmek istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum haber beklıyor olucam

    1. Patron Oldum dedi ki:

     Merhabalar. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Para gönderimi konusunda çok dikkat edin. Malesef bir çok dolandırıcı bu şekilde iş umudu olan insanları kapora parası isteyerek dolandırmaya kalkıyor. Önce iş sonra para şeklinde anlaşabilirseniz elinizdeki paradan da olmamış olursunuz. Umarız aradığınız işi bulabilirsiniz.

   3. Cagla dedi ki:

    Merhaba evde paketleme is yapmak istiyorum. Bilgilendirme alabilir miyim

  2. Gulseren dedi ki:

   Evet ben mum paketleme isi yapatim

 2. Müzeyyen dedi ki:

  Evde paketleme işi için arıyorum lütfen yardımcı olun.

  1. patronoldum dedi ki:

   Firmalardan gelen talep doğrultusunda, mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.

   1. Gül dedi ki:

    Premium aracılık diye bir firmadan paketleme is teklifi geldi acaba güvenilir mi?

    1. patronoldum dedi ki:

     Merhaba Gül Hanım, firmaların güvenilir olup olmadığınız anlamak için, yazı içerisinde bahsettiğimiz faktörlere dikkat etmelisiniz.

     1. Reyhan dedi ki:

      2 aylik bebem var ankarada oturuyom evde paketleme isine ehtiyacm var

   2. Nebahat dedi ki:

    Evde paketleme işi için arıyorum lütfen yardımcı olun.

   3. Gamze İrem Cinkılıç dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Derya dedi ki:

   İş ariyorum Paketleme daha önce sabun mum boncuk yaptım tecrübem var

 3. sinem dedi ki:

  Selamlar. İmkan olursa denemek isterim.

 4. Buket dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. patronoldum dedi ki:

   Firmalardan gelecek talepler doğrultusunda, mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.

   1. Fatma dedi ki:

    Merhabalar, evde paketleme işi için sizlerden yardımcı olmanızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

    1. patronoldum dedi ki:

     Merhaba Fatma Hanım, firmalardan gelen talep doğrultusunda, sizinle iletişim sağlanacaktır.

     1. Gamze dedi ki:

      Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

     2. Patron Oldum dedi ki:

      Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

     3. Sema dedi ki:

      Evde ek iş arıyorum. Yardımcı ola bilirmisiniz?

   2. Ebru esra dedi ki:

    Evde paketleme işi arıyorum güvenilir yardımcı olursanız cok sevinirim

    1. patronoldum dedi ki:

     Merhaba Ebru Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

     1. Nazan dedi ki:

      Evde paketleme işi istiyorum

  2. Besna dedi ki:

   Evde paketleme işi yapamak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 5. Ebru dedi ki:

  Merhaba evde yapacağım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim cok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Ebru Hanım, firmalardan gelecek olan talep doğrultusunda, sizlere bilgi verilecektir.

   1. gulara dedi ki:

    merhaba bende ogrenciyim evde is yapmak istiyorum cankirida yasiyorum corap olursa iyi olut

  2. Ebru kaya dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Ayten dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Ayten Hanım, talep doğrultusunda firmalarla iletişim bilgileriniz paylaşılacaktır.

 7. Kübra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Kübra Hanım, firmaların talebi doğrultusunda, sizinle iletişime geçilecektir.

 8. arzu kalkan dedi ki:

  merhaba evde paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Arzu Hanım, talep doğrultusunda firmalarla iletişim bilginiz paylaşılacaktır.

  2. Candost dedi ki:

   Merhabalar, işe ihtiyacım var bu işi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yapar mısınız? Trabzon da oturuyorum

 9. Ayşe KIVRAK dedi ki:

  Merhaba ben Ayşe KIVRAK bende bu işi yapmak istiyorum

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım, firmaların talebi doğrultusunda iletişim bilgileriniz paylaşılacaktır.

  2. DİLEK EMİROĞLU dedi ki:

   Merhaba Ben Dilek Emiroğlu Erzurum Oltu ilçesinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımc olursanız sevinirim

 10. Seda kezban sezer dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum

  1. patronoldum dedi ki:

   Bilgiden ziyade sadece firmaların talebi doğrultusunda sizlerle iletişime geçilecektir.

 11. Simge dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. patronoldum dedi ki:

   Firmaların talebi doğrultusunda, sizinle iletişime geçilecektir.

 12. Ceren Demirkol dedi ki:

  Muğla Milas da Öğrenciyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Ceren Hanım, il belirtmeniz firmalar açısından daha iyi. Talep doğrultusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

 13. Ayşe dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Tuğba dedi ki:

   Merhaba evde güvenilir paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz?

   1. patronoldum dedi ki:

    Merhaba Tuğba Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir. Ayrıca bizlere Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden takip ederek, oradan da haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

    1. Rabia dedi ki:

     Evde paketleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

     1. Patron Oldum dedi ki:

      Merhabalar, talep doğrultusunda sizlerle iletişim kurulacaktır.

 14. Sevcan dedi ki:

  Merhabalar bn Erzurum’da oturuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba, Firmaların talebi üzerine sizinle iletişime geçilecektir.

   1. Behiye dedi ki:

    Bende evde paketleme işinden bende yararlanmak istiyorum aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 15. Ebru özpunar dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar Ebru Hanım, talep olması halinde sizinle iletişime geçilecektir.

  2. Gizem sahin dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum.ordu merkez

   1. patronoldum dedi ki:

    Merhaba Gizem Hanım, talep doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 16. Ayşenur dedi ki:

  Rizede yaşıyorum evde dört kişiyiz her işi hızla yaparız. Lütfen dönüş yapın

  1. patronoldum dedi ki:

   Yaşadığınız ili yazmanız çok iyi, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 17. Ayşe dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 18. ESRA dedi ki:

  merhabalar Erzurum da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim sevgiler.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Esra Hanım, Firmaların talebi üzerine sizinle iletişime geçilecektir.

 19. Ayşe dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım, firmaların talepleri doğrultusunda sizlerle iletişime geçilecektir.

 20. Zeynep dedi ki:

  Bu işe benim cok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Zeynep Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 21. Gül dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapabilirim.güvenilir firma arıyorum.Sorunsuz düzgün çalışan firmalar ile iletişime geçmek isterim.İşimde titiz biriyim. En ince ayrıntıları kontrol ederek işi yaparım.Teşekkürler.

  1. patronoldum dedi ki:

   Detaylı bilgi için teşekkürler. Firmaların talebi doğrultusunda sizlerle iletişime geçilecektir.

 22. Olcay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 23. Busra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 24. Kudret dedi ki:

  Çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok seviniriz

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, Firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

   1. Melike dedi ki:

    Merhaba,evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

    1. patronoldum dedi ki:

     Merhaba Melike Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 25. Neval dedi ki:

  İyi günler Şırnak Merkezde yaşıyorum 8 kişiyiz kısa zamanda çok sayıda paketleme yapabiliriz bu işe çok ihtiyacımız var bizede yardımcı olun lütfen.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Neval Hanım, bulunduğunuz bölge ile ilgili talep gelmesi durumunda, sizinle iletişime geçilecektir.

 26. Lale dedi ki:

  Merhaba .Ben paketleme işi istiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim

 27. Bahtisen Kahraman dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Firmalardan gelecek olan talep doğrultusunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 28. ESRA dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ciddi anlamda aileme destek vermek zorundayım çok ihtiyacım var

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Esra Hanım, paketleme işi ile ilgili, firmalardan gelen talep doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 29. Esra karan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Esra Hanım, talep doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 30. Elif SOYTEMİZ dedi ki:

  Merhaba Trabzon merkezde oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyordum. Yardımcı olur musunuz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım, Trabzon ile ilgili talep gelmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

 31. Havva dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi istiyorum bende yardımcı olursanız sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Havva Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 32. Hatice dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Hatice Hanım, firmalardan gelecek olan talep doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 33. Mustafa Can Ekiz dedi ki:

  Ben de evde paketleme işi istiyorum, ancak bulduklarımın hepsi ya kimlik fotokopisi ya da TC kimlik istiyor. Güvenilir firma varsa telefonlarını ya da iletişim bilgilerini verebilir misiniz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey, talep olması durumunda mail olarak sizinle iletişime geçilecektir.

 34. Mine AKBULUT dedi ki:

  Evde güvenilir paketleme işi yapmak istiyorum.güvenilir bir şirket biliyorsanız varsa böyle bir yer yardimci olabilirseniz sevinirim.yazdiklariniz doğruysa tabi.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Mine Hanım, firmaların talepte bulunması doğrultusunda sizlerle iletişim bilgiler paylaşılmaktadır. Bu doğrultuda güven sağlamak firma ile sizin aranızda olacaktır.

 35. Seda dedi ki:

  evde paketleme isi istiyorum dönüş saglarsaniz sevinirim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Seda Hanım, evlere iş veren firmaların talebi doğrultusunda sizlerle iletişime geçilecektir.

  2. Aslı Deniz dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

   1. patronoldum dedi ki:

    Merhaba Sevda Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 36. Cemile dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum güvenilir firmalar için yardım ederseniz cok sevinirim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Cemile Hanım, firmaların talebi üzerine sizinle iletişim sağlanacaktır.

 37. Funda dedi ki:

  Bursa Emek Osmangazi’de oturuyorum ev hanımıyım bir tane kızım var evde maske paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var mesaj atarsanız çok sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Funda Hanım, Bursa’dan firmalarında talebi üzerine sizinle iletişim sağlacaktır.

  2. Özge dedi ki:

   İzmir’deyim pandemi nedeniyle çalışmıyorum. Annem KOAH hastası olduğu içinde dışarı da çok çıkamıyorum. Uzun saatler evde olduğum için paketleme işi yaparım. Güvenilir firmalar arıyorum.

   1. patronoldum dedi ki:

    Merhaba Özge Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir. Ayrıca paylaşılan işler ve firmaların telefon numaraları yazı altında listelenecektir.

 38. SİMGE dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Simge Hanım, firmalardan gelecek olan talep doğrultusunda, sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

 39. Bircan dedi ki:

  İkiz bebeğim var kiracıyım, güvenli bir işe çok ihtiyacım var. Evde paketleme işi ya da başka, evde yapılacak işler arıyorum. Lütfen yardımcı olun. Çok aradım güvenli bir site bulmadım.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Bircan Hanım, firmaların talebi doğrultusunda, sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

 40. Zelis dedi ki:

  Merhaba iyi günler Karaman’da yaşıyorum, bebeğim var, paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi doğrultusunda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

 41. merve dedi ki:

  Merhaba konya merkezde oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyordum. Yardımcı olur musunuz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Merve Hanım, bulunduğunuz lokasyondan gelecek olan taleplerde sizinle iletişime geçilecektir.

 42. Şadiye dedi ki:

  Merhabalar yeni evlendim bende evde paketleme yapmak istiyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Şadiye Hanım, firmaların talepleri doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir. Ayrıca düzenli olarak bu sayfayı ziyaret edip, yazı sonunda paylaşılacak olan güncellemeleri takip edebilirsiniz.

 43. Aysn.altrk dedi ki:

  Merhaba evden paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Aysun Hanım, firmaların talebi doğrultusunda en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

 44. Eda nur dedi ki:

  Burdur da Öğrenciyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Eda Hanım, Burdur’da firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 45. Behiye dedi ki:

  Lütfen bana yardımcı olun evde paketleme işinden bende yararlanmak istiyorum aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Behiye Hanım, firmaların talebi olması durumunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 46. Esma dedi ki:

  Karaman merkezde yaşıyorum, işe ihtiyacım var. 35 yaşında 2 çocuk annesiyim. Lütfen yardımcı olur musunuz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Esma Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

 47. Nurşifa dedi ki:

  Merhaba. Evde paketleme işi yapmak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz lütfen.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talep etmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

 48. Halime dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Halime Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 49. Pelin dedi ki:

  Denizli de evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Pelin Hanım, Denizli ilinden gelecek olan talep doğrultusunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 50. dilara demirel dedi ki:

  İstanbul’da 2 öğrenciyiz, her türlü paketleme yapılır.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Dilara Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

 51. Şahin dedi ki:

  Evden yapılacak iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Şahin Bey, talep doğrultusunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 52. Melek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Melek Hanım, talep doğrultusunda mail üzerinden iletişim kurulacaktır.

 53. Vedat dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.kargoyla gönderim yapan güvenilir firmalar var mı?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Vedat Bey, iletişim sağlayan güvenilir firmalar olduğu takdirde, sizinle iletişim sağlanacaktır.

 54. Melike dedi ki:

  Merhaba. Ankara’da yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Melike Hanım, firmaların talepte bulunması durumunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 55. Şehriban köse dedi ki:

  Tc numaramızı falan istemiyorsanız, bize de dönüş yapın lütfen

  1. patronoldum dedi ki:

   Şehriban Hanım, sadece paylaşmış olduğunuz mail adresleriniz üzerinden, firmalar tarafından sizinle iletişime geçilir. Bu tarz bilgileri 3. şahıslarla paylaşmanızı önermiyoruz.

 56. Merve UÇAN dedi ki:

  Ben instagram üzerinden paketleme türkiye adı altında bir iş ilanı gördüm hiçbir kışisel bilgimi istemediler sadece adresimi istediler ve benden 180 tl kapora parası istediler bu parayı da ay sonu maaşınıza geri iade edeceğiz dediler ben bu işin doğru olup olmadığını merak ediyorum bilgi verir misiniz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, sizden ödeme isteyen firmalara güvenmeyiniz. Genellikle dolandırıcı olma ihtimalleri çok yüksek.

 57. Zeynep dedi ki:

  Bursa’da yaşıyorum evde ise çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 58. Betül dedi ki:

  Merhaba ben Betül Şanlıurfa merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki gün önce internet üzerinden bir görüşme yaptım TC ve IBAN istedi verdim göndereceğiz dediler bugün telefonu kapatmışlar ve profil resmini kaldırmış şimdi ne yapmalıyım TC ve IBAN ile ne tür dolandırıcılık yapabilirler?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Betül Hanım, TC Kimlik No ve IBAN numarası ile yapabilecekleri bir dolandırıcılık olamaz. Sonuçta üzerinize hat çıkartırken dahi, kimlik fotokopinizi paylaşıyorsunuz. İmza atmadığınız sürece herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Ancak evlere iş veren firmalarla ilgili internette mutlaka araştırma yapmalısınız. Zira şikayet sitelerinde yapılan olumlu ya da olumsuz yorumlar ile fikir edinmiş olursunuz.

 59. Fatma dedi ki:

  Evde paketle işi bulmak istiyorum lütfen yardımcı olun, güvenilir firmalar, sizden haber bekliycem🥺

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 60. Gülay çokaklı dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum lütfen artık bi cevap verin

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Gülay Hanım, firmalar tarafından talep olması durumunda sırasıyla iletişim sağlanmaktadır.

 61. SEHER dedi ki:

  Evde çorap paketleme is yapmak istiyorum.yardımcı olirsanz sevinirim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, talep olunması halinde sizlerle iletişim sağlanacaktır.

 62. Nebahat dedi ki:

  İstanbul Esenyurt’ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

   1. Sultan dedi ki:

    12/01/2022 de İstanbuldan evden paketleme işi işin talepte bulundum msj denetimde bekliyor şeklinde görülüyor acaba yorum yazanlardan iş alan oldumu

    1. patronoldum dedi ki:

     Merhabalar, öncelikle bu yazı iş bulma adına herhangi bir vaatte bulunmamaktadır. Sadece sizler gibi yorumlar üzerinden ya da mesajlar üzerinden talepte bulunan firmalar sizlerle iletişime geçebilir. Aynı mesajı 2 kere attığınız zaman sistem otomatik olarak onay vermemektedir. Firmaların talepte bulunması doğrultusunda yazı üzerinden paylaşım yapılacaktır.

 63. Demet yağan dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Demet Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 64. Münevver dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Kütahya Merkez.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Münevver Hanım, talep doğrultusunda sizlerle iletişim sağlanacaktır.

 65. Selda dedi ki:

  Arkadaşlarım ve ben evde iş yapmak istiyoruz. Daha önce kına kıyafetleri işledik. Takı,boncuk işi yaptık. Şuan güvenilir firmalardan iş almak istiyoruz. Evde iş yapmaya çok ihtiyacımız var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Selda Hanım, firmalardan talep gelmesi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 66. Meryem dedi ki:

  Merhaba ben gebeyim ve çoçugum için bir gelecek hazırlamak istiyorum acaba önerdiğiniz güvenilir bir firma varmi

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, yakın bir zamanda tüm mesaj atanlara geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca instagram üzerinden takip edebilir ve DM yoluyla da sürekli iletişim sağlayabilirsiniz.

 67. Yasemin dedi ki:

  Merhaba bende güvenilir bir firma bulup evde iş yapmak istiyorum yardmcı okursanız sevinirim.

 68. Ayşe dedi ki:

  Daha önce Bijüteri işi yapmış ekibimiz bulunmaktadır.Ayrıca paketleme işi de yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim…

 69. Fadime dedi ki:

  Merhaba firmaların ihtiyacı doğrultusunda paketleme işi yapmak istiyorum. Aksaray’da oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi olması durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

 70. Zehra Elmas dedi ki:

  Merhaba! Evde paketleme işinden kazanç sağlamak istiyorum

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Zehra Hanım, firmalardan talep gelmesi durumunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

  2. Emine dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Beyoğlu İstanbul

   1. patronoldum dedi ki:

    Merhabalar, iletişim sayfası üzerinde yer alan Instagram adresimiz üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

 71. Merve dedi ki:

  Merhaba evden paketleme işi için güvenilir firma arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Merve Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 72. Selçuk ulaş dedi ki:

  Böyle bir bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Balıkesir’e yeni geldim ailece oturuyoruz. Bilmediğimiz bir şehir ve iş bulmak bir hayli zor. Mümkünse kazanç elde edeceğimiz 4 kişilik ailemizde bir birimizle yarışabileceğimiz iş varsa haber bekliyoruz.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar Balıkesir’den firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 73. Mehtap dedi ki:

  Ben de paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Mehtap Hanım, talep gelmesi durumunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 74. Furkan dedi ki:

  Merhaba ben hem ogrenciyim hem çalışıyorum işi evde yapmak istiyorum paketleme işinde bana yardımcı olabilir misiniz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar firmalardan gelen talep doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 75. Şehide dedi ki:

  Benimde evde 2 tane bebeğim var evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar Şehide Hanım, firmalar tarafından talep gelmesi durumunda dönüş sağlanacaktır.

   1. Meryem bolat dedi ki:

    Merhaba Çorum alaca da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

    1. patronoldum dedi ki:

     Merhabalar, Çorum’dan talep gelmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

     1. Esra dedi ki:

      Evde paketleme işi yapmak istiyorum.yardimci olabilir misiniz?

 76. Yeşim Gülünay dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler Samsun da ikamet ediyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Yeşim Hanım, Samsun’dan talep gelmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

 77. Sinem dedi ki:

  Merhaba,ogrenciyim aileme destek olmak icin paketleme isi istiyorum yardımcı olur musunuz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, Öğrenciler için internetten para kazanma başlıklı makaleyi okumanızı öneririm.

 78. Emine yağmur dedi ki:

  Merhabalar iki arkadaş evde paketleme işi yapmak istiyoruz taki toka sabun ne olursa miktarı farketmez ankara da ikamet ediyoruz

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Emine Hanım, Ankara’da evlere iş veren firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 79. Şule Süvari dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş saglarmısınız

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Şule Hanım, talepte bulunulması durumunda sizinle iletişim sağlanacaktır.

 80. Berna dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz?

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Berna Hanım, firmaların talebi doğrultusunda sizlere mail gönderilecektir.

 81. Gökhan dedi ki:

  Evde iş imkanı var ise değerlendirmek istiyorum. GAZİANTEP

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, Gaziantep’ten talep gelmesi durumunda mail ile iletişime geçilecektir.

 82. Gülcan dedi ki:

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var geri dönüş yapar mısınız

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Gülcan Hanım talep gelmesi durumunda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

  2. Yasemin yavuz dedi ki:

   Merhaba acil işe ihtiyacım var 15 senedir annem ile evde takı işi yaptık dönüş yapbilir misniz

 83. Seval dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum bana dönüş yapar mısınız

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Seval Hanım, talep gelmesi durumunda mail üzerinden iletişim sağlanacaktır.

 84. Zühal dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

 85. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme için güvenilir firma arıyorum, Konya’dayım.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, bulunduğunuz şehirden firmalardan talep gelmesi durumunda sizinle irtibat sağlanacaktır.

 86. Esin dedi ki:

  Mersindeyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, Mersin’den gelecek olan talepler sizlere iletillecektir.

 87. AYLİN NAMA dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sultanbeyli evde paketleme işi istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz.

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhaba Aylin Hanım, Sultanbeyli ilçesinden talep gelmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

 88. Leyla dedi ki:

  Merhaba istanbulda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Leyla Hanım, talepler mail olarak iletilecektir.

 89. Betül dedi ki:

  Merhabalar ben toka paketlemek istiyorum, güvenilir firma önerebilir misiniz?

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi doğrultusunda mail üzerinden iletişim sağlanacaktır.

 90. Nimet dedi ki:

  Bende iş almak istiyorum kayıt olduğum yerler geri dönüş yapmadı bende iş almak istiyorum lütfen dönüş yapın

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar, bazı şehirlerden firmaların talebinin olmadığını bildirmek istiyoruz. Genellikle talepler büyükşehirlerden gelmektedir. Bu nedenle firmalara da direkt olarak başvuru yapmanızı önermekteyiz.

 91. Ulas dedi ki:

  Evde yapabilecegim ek bir is ariyorum yardimci olursaniz sevenirim

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar, talep doğrultusunda sizlerle iletişime geçilecektir.

 92. Merve dedi ki:

  Merhaba bu işe ihtiyacım var yardımcı olur musınuz?

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi doğrultusunda sizlerle iletişim sağlanacaktır.

 93. Meryem dedi ki:

  Merhaba işe başvurmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar, firmaların talebi doğrultusunda sizlerle iletişime geçilecektir.

 94. Özge çelik dedi ki:

  Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Özge Hanım, talep doğrultusunda mail üzerinden iletişime geçilecektir.

 95. Handan dedi ki:

  Bu firmalar fazla ve binlerce firma arasından hangisinin dolandırıcı olmadıgını anlamak mümkün degil iş istiyorum dolandırılıyorum bana iş lazım

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Lütfen sizden para ya da kapora isteyen firmalara güvenmeyiniz. Kimlik bilgilerinizi paylaşıp istedikleri gibi hesap açmayınız. Firmaların hakkındaki yorumları mutlaka okuyup takip ediniz.

   1. Derya dedi ki:

    Bende evde ek iş istiyorum

 96. Mamura dedi ki:

  Merhabalar bende ek iş yapmak istiyorum daha ónce bende dolandirildim

 97. İrem dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum

 98. Esma dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 99. Pırıl dedi ki:

  Evde paketleme yapabileceğim güvenilir bir firma arıyorum.

 100. Vasfiye dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum lütfen tatdımcı olurmusunuz ?

 101. Nihal dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 102. Elvan dedi ki:

  Merhabalar. Siirt’ten yazıyorum. Benimle de iletişime geçerseniz sevinirim. Sağ olun…

 103. Dilan dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum bana ulaşır misiniz

 104. Kıvanç dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi veren firmaların telefon numarasını alabilirmiyim sektör fark etmez

 105. Nurten dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var yardım edin lütfen

 106. Gülcan aytış dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 107. Kübra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Bilginize talep olursa yonlendirirseniz sevinirim.

 108. Rumeysa dedi ki:

  Evde paketleme iş istiyorum yardımcı olur musunuz .
  Kahramanmarasliyim

 109. Bahar Hocaoğlu dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım çok var küçük bir bebeğimiz var

 110. Tülay dedi ki:

  Merhaba bende Hatay da yaşıyorum evde ek is istiyorum

 111. Ayşe dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi almak istiyorum.

 112. Yasin güneş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 113. serap dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 114. Sevgi dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz

 115. Feride dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var

 116. Merve kaya dedi ki:

  Meraba 21 yaşındayım aileme yardımcı olmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

 117. EMİNE dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

 118. damla dedi ki:

  merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum güvenilir firmalar arıyorum.

 119. Merve dedi ki:

  Merhaba paketleme işi için güncel, bu işi yapan ve iş veren firmaların iletişim bilgilerini paylaşırmısınız

 120. Ercan Dursun dedi ki:

  Ben watsaptan ek gelir paketleme işine girdim ilk 200 TL istedi gönderdim sonra 1386 TL para reddettim dava açarız falan bir süru kelime sarf ettiler benim de güvenim sarsıldı yeminler edildi vs. Acaba bu kişiler güvenilir mi bilmiyorum…

 121. Yıldız Özbay dedi ki:

  Ben de çalışmak istiyorum sabun paketleme işini yapmak istiyorum

 122. Nesrin seven dedi ki:

  İs istiyorum

 123. Nesrin Seven dedi ki:

  Istanbulda yasadigimi söylemeyi unuttum

 124. Melis dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 125. Zeynep dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  1. Sedef dedi ki:

   Merhaba çok acill işe ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 126. Aynur dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparmısınız

 127. Zehra dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var

 128. Aynur dedi ki:

  Evde güvenilir paketleme işi yapmak isterim lütfen yardımcı olur musunuz

 129. Nazan dedi ki:

  İhtiyacım var ek iş evde yapabilecek

 130. Nazan dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 131. Döndü dedi ki:

  Konya’dayım iki kişiyiz evden iş yapmak istiyoruz

 132. Büşra dedi ki:

  Evde her türlü paketleme yapılır grup olarak

 133. Adım Kumral dedi ki:

  Ben Diyarbakır Ergani ilçesinde oturuyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 134. Elifnur durankuş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 135. Necla Alan dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 136. Ragıp dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var dolandırıcı olmadan iş verebilecek birisi var mı ?

 137. Zelal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 138. Sümeyye dedi ki:

  Evde sabun, kına, toka, balon.. ne olsa paketlerim. İşsizim ve evde yapacak bir şeyler arıyorum. Size ulaşan güvenilir sayfalar varsa taleplerimizi iletir misiniz?

 139. Sude dedi ki:

  İşi almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 140. AYLİN dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 141. Gönül dedi ki:

  Merhabalar el becerime güvenerek evde güvenilir paketleme işi yapmak istiyorum Şimdiden teşekkürler bilgilendirirseniz memnun oluruz

 142. Gönül dedi ki:

  Merhabalar Kadıköy Acıbadem’de oturuyorum evde güvenilir el becerilerimden dolayı
  paketleme işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler

 143. Murat dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Songül dedi ki:

   Merhaba afyonda oturuyorum yardımcı olurmusunuz.

 144. Sıla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapabilir misiniz

 145. naile dedi ki:

  merhaba ,
  5 kişilik ekibimizle evde ek iş yapmak istiyorum degerlendirmeye alırsanız ve geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 146. Revşan dedi ki:

  Yardımcı olur musunuz? Kocaeli’nde yaşıyorum

 147. SİBEL ŞANLI dedi ki:

  evde paketleme işi arıyorum yardımcı olurmusunuz

 148. Mert dedi ki:

  Evde paketleme işi veren güvenilir firma bulmakta zorlanıyorum bende bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 149. Tuğçe dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 150. Büşra dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum çok fazla firma araştırdım ama hepsi kapora ve kimlik bilgileri ile dolandiriyorlar bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum lütfen güvenilir Bir yer ariyorm

 151. Zeliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Pratik ve düzenli çalışırım.

 152. Tülay dedi ki:

  Ben Tülay evlligim dolayisiyla 20 yıllık mesleğim bırakmak zorunda kaldım mesleğim gıda üzerine Lokum şefliği ve ustalığı yaptım fakat şuanda evde boş durmak can sıkıntısı paketleme işi için başvuruda bulunmak istiyorum artı şeker lokum eşarp her tür kutu mesleğim de var her tür kutuyu şekile getiririm şimdiden teşekkür ederim ilginizi bek Bursa merkez ilçe YILDIRIM

 153. Rabia dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 154. Seda dedi ki:

  Selam evde güvenilir paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır çevrem ile birlikte annem kardeşlerim yardımıyla tek başıma iş alabilirim çok ihtiyacım var

 155. Şebnem dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız tabiķi

 156. Aynur dedi ki:

  Merhaba bende calsmak istiyorum.bana da yardmci olur musunuz lütfen

 157. ümran dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

 158. Fatma dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum evden yardımcı olur musunuz

 159. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Umarım bana ulaşırsınız

 160. tuğçe dedi ki:

  Evden paketleme işi yapmak istiyorum. Yazınızda yorumlara yazın size firma konusunda dönüş yaparım yazınızı gördüm. Yardımcı olabilir misiniz?

 161. Kadir Altunal dedi ki:

  Merhaba. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olur musun lütfen.

 162. Betül dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum geri dönüş yapar mısınız

 163. Nisa Maden dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var birsürü yere başvurdum hepsi bilgilerimi aldı ama geri dönüş yapmadı yani kötü niyetliler zaten internette de haklarında birçok şikayet vardı güvenilir bir yerle anlaşıp iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 164. Gözde dedi ki:

  Merhaba evde toka paketleme işi almak istiyorum. Çanakkalede yaşıyorum

 165. Nazlı dedi ki:

  Merhaba İzmir de yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum denk geldiklerim kimlik resmi v.s. şeyler istiyorlar güvenemedim ve ihtiyacım var yardımcı olunulabilrse çok mutlu olurum

 166. Nazlı dedi ki:

  Merhaba İzmir de yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum denk geldıklerım kimlik resmi v.s. şeyler istiyorlar guvenemedım ve ihtiyacım var yardımcı olunulabilrse çok mutlu olurum

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Evde paketleme işleri part time ve kayıtsız işler olduğu için resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 167. Nazlı dedi ki:

  Merhaba İzmir de yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum karşılaştıklarım kimlik resmi v.s. şeyler istiyorlar guvenemedım ve ihtiyacım var yardımcı olunulabilrse çok mutlu olurum

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Evde paketleme işleri part time ve kayıtsız işler olduğu için resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 168. Nazlı dedi ki:

  Farkında olmadan bı kaç kez olarak olmus yorumlar başvurduğum yerler oldu fakat hic donüs olmadı inşallah sizlerin aracılığıyla olur

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Bazen firmalar yorumlardan mail adreslerine iş teklifleri gönderebiliyor. Spam kutunuzu kontrol edin. Evrak ve başta para gönderimi konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Umarım istediğiniz işi bulabilirsiniz.

 169. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz

 170. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 171. Leman dedi ki:

  Merhaba bana da yardımcı olur musunuz

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 172. Kerime dedi ki:

  Merhaba biz 7 kişiyiz istanbul beyoglu haciahmet mahallesindeyiz bu isi her türlü yapmak istiyoruz dönüş sağlarsınız cok seviniriz

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 173. Mizgin Alpkaya dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 174. Emine dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Çok ihtiyacım var geri dönüş yapabilir misiniz ?

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Emine hanım. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 175. Nurdan dedi ki:

  Farklı illere paketleme işi yazılıyor mu bu konuda yardımınızı istiyorum vana güvenilir bir firma önerir misiniz bende yapmak istiyorum

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhabalar. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz para gönderimi konusunda risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 176. İrem dedi ki:

  Samsun’da yaşıyorum
  Evde paketleme işine ihtiyacım var.

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba İrem. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 177. Fatma dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum malatya da yaşıyorum ihtiyaç olursa dönüş yapar mısınız lütfen

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Fatma. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 178. Aliye turan dedi ki:

  Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Aliye Turan. Evde paketleme işlerinde resmi evrak veya para gönderme konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm. Bazı dolandırıcılar önden yüksek miktarda kaporalar istiyorlar. Elinizdeki sermayeden olmamanız için bu tarz risklere girmenizi tavsiye etmem. Umarım istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz.

 179. Pınar dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

 180. Ümmühan dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum.muğla/Yatağan’da ikamet ediyorum

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

   1. Gülsüm Sever dedi ki:

    Merhabalar, Diyarbakır’da oturan bir ev hanımıyım. Ev ekonomisine yardımcı olmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum. Uygun bir iş varsa bilgilendirir misiniz?

 181. Seher dedi ki:

  Merhaba ben evden paketleme işi yapmak istiyorum ayrıca MSC medikal diye bir firma evden paketleme işi veriyor sizce güvenilir mı ayrıca cevap verirseniz sevinirim

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Seher. firmaların güvenilir olup olmadığını tam olarak bilmemiz mümkün olmuyor. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

 182. Muhammed erol dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparmısiniz

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

 183. MEHMET SAİD dedi ki:

  Merhaba Beylikdüzü-İstanbul %40 Engelli bir vatandaşım hayat şartları malum evde paketleme yapabilirim….

 184. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 185. Özlem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 186. Özge dedi ki:

  Merhaba Özge ismim Ankara’da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 187. Dilan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 188. Berivan dedi ki:

  Merhaba Antalya’da yaşıyorum ve evde paketleme işi yapmak isterim bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen

 189. Nurdan dedi ki:

  Merhaba evde paket işi istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim çok ihtiyacım var bu işe

 190. Berrin dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum

  1. Enes dedi ki:

   Evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olun

 191. Harun dedi ki:

  Tekirdağ çerkezköy deyim evde paketleme isi yapmak istiyorum

 192. ümit dedi ki:

  evde paketleme yapmak istiyorum

 193. Fatoş dedi ki:

  Evde paketleme işi için yardımcı olur musunuz

 194. İlhan demirci dedi ki:

  Bu işe gerçekten ihtiyacım var rizede yaşıyorum

 195. Deniz dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olmanızı rica ederim Tekirdağ Kapaklı da oturuyorum

 196. Sibel dedi ki:

  Güvenilir bir paketleme işi arıyorum.

 197. Kübra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 198. Sehriban dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum

  1. Sehriban dedi ki:

   is sahibi olan varmi

 199. Demir Arslan dedi ki:

  Ankara Yenimahalledeyim evde paketleme yapmak ve parami alip ürunü teslim etmek istiyorum.Tesekkur ederim.

 200. Betül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusun uz?

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

 201. Rabia Koçak dedi ki:

  Evde paketleme işi e ihtiyacım var.elim yatkındır.karaman merkezde oturmaktayim

 202. F.Mutlu Karaduman dedi ki:

  Evde sabun yada balon paketleme yapmak istiyorum.O kadar uzun zaman adres telefon aradım ki.Burdan belki çözüm olur

 203. AYŞE YENİ dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARMISINIZ

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Ayşe. Evde paketleme işi için başvuru yaptığınızda açık detaylı kimlik bilgileri ile kapora istenildiğinde dikkatli olmanızı öneririm. Zira insanların bu ihtiyaçlarını kullanarak kapora alıp dolandırabiliyorlar. Umarız istediğiniz işi bulabilirsiniz.

   1. Esra dedi ki:

    Paketleme işi yapmak istyrm yardımci olurmusunuz

 204. Yasemin dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum, kişi sayısı fazla olması gerekiyorsa ailem ile beraber yapabilirim, yaptığım işin mükemmel olmasını istediğim için her daim özenli çalışırım. Diyarbakır’da oturuyorum. Güvenilir firmalar hakkında bilgi almak isterim.

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Yasemin. Evde paketleme işi için başvuru yaptığınızda açık detaylı kimlik bilgileri ile kapora istenildiğinde dikkatli olmanızı öneririm. Zira insanların bu ihtiyaçlarını kullanarak kapora alıp dolandırabiliyorlar. Umarız istediğiniz işi bulabilirsiniz.

 205. Meryem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Meryem. Evde paketleme işi için başvuru yaptığınızda açık detaylı kimlik bilgileri ile kapora istenildiğinde dikkatli olmanızı öneririm. Zira insanların bu ihtiyaçlarını kullanarak kapora alıp dolandırabiliyorlar. Umarız istediğiniz işi bulabilirsiniz.

 206. Cemre dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Cemre. Evde paketleme işi için başvuru yaptığınızda açık detaylı kimlik bilgileri ile kapora istenildiğinde dikkatli olmanızı öneririm. Zira insanların bu ihtiyaçlarını kullanarak kapora alıp dolandırabiliyorlar. Umarız istediğiniz işi bulabilirsiniz.

 207. Sedanur Ergül dedi ki:

  Evde iş olarak paketleme yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Sedanur. Evde paketleme işi için başvuru yaptığınızda açık detaylı kimlik bilgileri ile kapora istenildiğinde dikkatli olmanızı öneririm. Zira insanların bu ihtiyaçlarını kullanarak kapora alıp dolandırabiliyorlar. Umarız istediğiniz işi bulabilirsiniz.

 208. Çiğdem Dinç dedi ki:

  Yozgat ‘ta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 209. Sema dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum. Yardımcı ola bilirmisiniz rica ediyorum

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Sema. Evde paketleme işi için başvuru yaptığınızda açık detaylı kimlik bilgileri ile kapora istenildiğinde dikkatli olmanızı öneririm. Zira insanların bu ihtiyaçlarını kullanarak kapora alıp dolandırabiliyorlar. Umarız istediğiniz işi bulabilirsiniz.

 210. Şevval dedi ki:

  Uygun iş var mı acaba

 211. İbrahim dedi ki:

  Evde paketleme işi ne ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Sakarya Adapazarı Yazlık Yaş 33

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

 212. İbrahim dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Yaş 33 Sakarya Adapazarı yazlık

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

 213. Ayşen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Gebze’de yaşıyorum.

 214. Fatoş dedi ki:

  Efendim hala varsa güncel firmalar bana da yardımcı olur musunuz

 215. Esma dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 216. Gamze akbal dedi ki:

  Meraba iş için başvuruyorum

 217. Özlem dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum.bunun için güvenilir bir yer istiyorum yardımcı olursamız sevinirim

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Selamlar. Açık Kimlik bilgileri ve yüksek miktar kapora isteyen firmalar karşısında dikkatli olmanızı öneririz. Umarım istediğiniz işi kolayca bulabilirsiniz.

   1. selin dedi ki:

    Evde paketle işi bulmak istiyorum lütfen yardımcı olun, güvenilir firmalar, sizden haber bekliycem🥺

 218. Gülten dedi ki:

  Bilgi için teşekkürler bende aileme katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum

 219. Büşra Topuz dedi ki:

  Çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  İZMİR BORNOVA

 220. Atakanalbayrak15@gmail.com dedi ki:

  Herkese kolay gelsin evlere kaporasız tc ve iban talep etmeksizin fason iş verilir yapamanız gereken sadece üstte yazan mail adresine iletişim yaşadığınız il ilçe tanıtıcı mail atmanız yeterli size en kısa sürede dönüş sağlanacaktır saygılar hayırlı günler dilerim

 221. Zehra dedi ki:

  Merhaba çoruç merkezde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum destek olabilirmisiniz

 222. Rahime uzun dedi ki:

  Merhaba ben istambul sancaktepeden yazıyorum evde is imkanı yapmak istiyoruz güvenilir olmasını istiyoruz bize bu konuda yardımcı olurmusunuz

 223. songül dedi ki:

  Merhaba ben Bursa’da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

 224. Meliha dedi ki:

  Güvenilir firmalardan evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz Bursa Orhangazi de oturuyorum ihtiyacım var

 225. Zehra dedi ki:

  Merhaba evden paketleme işi yapmak istiyorum ama malsef hep dolandırıcı cıkıyor yardımcı olurmusunuz

  1. Patron Oldum dedi ki:

   Merhaba Zehra hanım malesef dolandırıcı çok fazla aracı olmak dahi bizler açısından büyük risk oluşturuyor. Bu konuda talep çok fazla olduğu için arayış içerisindeyiz. Eğer bir firma bulursak sitemizde bunu paylaşacağız ve yardımcı olmaya çalışacağız. Güzel günler dileriz