Hamidiye Su Bayilik Şartları | Bayilik Bedeli ve Kazancı

Hamidiye Su, kaliteli içme suyu sağlayabilmek amacı ile 1898 senesinde 2. Abdülhamit emri ile kurulan firmalardandır. İlk adımlarını bu dönemde bir komisyon olarak atan firma 1979 senesinde daha modern bir yapıya hizmet vermeye başladı. İstanbul ve çevresine temiz içme suyu sağlayan Hamidiye Su bayilik şartları bakımından en çok ilgi duyulan firmalar arasında yer alır. Ancak bu firmadan bayilik alabilmek için mutlaka firmanın belirtmiş olduğu il ya da ilçelerde ikamet ediyor olmanız gerekiyor. Bayilik şartları konusunda sizi çok fazla zorlamayan bu firma iş girişimi içim değerlendirilebilecek oldukça köklü firmalar arasında bulunur.

Hamidiye Su Bayilik Şartları

Hamidiye Su Bayilik Şartları

İsminin birçok kişi tarafından bilinmesi ve ülke geneline yayılan bir firma olması iş kurma konusunda değerlendirmeye alabileceğiniz firma olmasını sağlar. Hamidiye Su bayilik şartları bakımından ideal firmalar arasında yer alsa da bu şartları sağlayamadığınız taktirde bayilik almanız zor olabilir. Hem firmanın kalitesini düşürmemek hem de marka imajına en iyi şekilde destek vermeniz bayilik alma sürecinde son derece önemli noktalar arasında yer alır. Hamidiye Su firması çok geniş ürün skalasına sahiptir.

Ürün skalasının geniş olması müşteri çeşitliliğinizin de fazla olması anlamına gelir. Ürün ve hizmetler konusunda firma gereksinimlerine yanıt verebildiğiniz taktirde kısa sürede bayilik alabilirsiniz. Hemen ardından işletmenizi kurarak rahatlıkla işletmenizi çalıştırabilirsiniz.

 

Hamidiye Su Bayilik Şartları

Hamidiye Su firması çok eski tarihlerden günümüze kadar firma imajını en iyi şekilde korumaya devam ediyor. Gelecekte de yeni bayileri ile yoluna devam etmeyi planlayan firma bayilik konusunda birtakım şartlar öne sürüyor. Hamidiye Su bayilik şartları arasında şu noktalara dikkat etmek gerekir:

 • Depoda çalışan personellerin kılık ve kıyafet konusunda özen göstermek
 • Kendi imajınızı her zaman yüksek tutmak
 • Depoda hijyen kurallarına tam bağlılık göstermek
 • Müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet verebilecek düzeyde olabilmek
 • Kendi işletmenizi geliştirirken markaya da değer katabilmek
 • Belirli bir müşteri sayısına ulaşabilmek
 • Belirli alanlarda hizmet sunabilecek ve pazar payını geliştirebilecek seviyede olmak

Gibi birçok farklı Hamidiye Su bayilik şartları bulunur. Bu şartları sağlayabiliyorsanız ve marka imajına ve kalitesine katkıda bulunabileceğinize inanıyorsanız rahatlıkla firma ile çalışabilirsiniz. Bayilik alabilmek için sorumluluk sahibi olmanız ve hızlı hizmet sunmanız büyük bir önem taşır. Aynı zamanda Hamidiye Su çalışma koşullarına da gereken özeni göstermelisiniz. Sizlere birçok avantaj sunan su firması özellikle kalabalık şehirlerde oldukça yüksek kazanç elde etmenizde büyük bir öneme sahip.

Okuyunuz: Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar

 

Hamidiye Su Bayilik Açma Maliyeti

Hamidiye Su bayilik açma maliyeti bu süreçte iş planlamanızı yaparken mutlaka dikkate almanız gereken bir konu. Öncelikle iyi bir iş planı hazırlayarak ne kadar maliyetiniz olacağını hesaplamanız gerekiyor. Maliyetiniz karşısında ne kadar kazanacağınızı da bilmelisiniz. Bu süreçte en çok dikkat edilen konu hem dükkan açacağınız yerin durumu hem de bayilik ücreti oluyor.

Başvuru sırasında sizlerden istenilen bayilik bedeli dışında da masraflarınız olacağını bilmeniz gerekiyor. Dükkan yerinizi işlek bir yerden seçmek kiranızın biraz yüksek olmasına neden olabilir. Ancak bu durum daha kısa süre içerisinde kar elde etmenize olanak tanır. Bayiliğin kurulacağı yerin işlek olması yanında genişlik de önemli bir konudur.

Müşteri potansiyelinizin su gereksinimlerine yeterli seviyede yanıt verebilecek nitelikte bir iş yeri seçmeniz gerekir. Hamidiye Su bayiliği şartları arasında işyerinizin lokasyonuna da büyük bir önem verilir. Gereken durumlarda firma sizlere bu konuda gerekli bilgilendirmeleri yapabilir.

Aynı zamanda bölge koruması uygulandığı için lokasyon çevrenizde başka bir Hamidiye Su bayiliği olmamasına da dikkat edilir. İşletmenizi açabilmek için ortalama 30 ile 40 bin TL arasında bir para harcamanız gerekebilir. Araç, işyeri kirası, elaman ve suların temin edilmesi bu masraflara dahildir. Bayilik ücreti ise firma tarafından her sene güncellenir.

 

Hamidiye Su Bayilik Başvurusu

Hamidiye Su bayilik başvurusu sırasında firmanın istemiş olduğu tüm bilgileri eksiksiz ve tam olarak sunmalısınız. Bu bilgiler incelendikten sonra firma sizlere geri dönüş sağlar ve bayiliğin açılış süreci başlatılır. Hamidiye Su bayilik şartları yerine getirildikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilir ve firma ile görüşme ayarlayabilirsiniz. Başvuru sırasında sizlerden istenilen bilgiler şunlardır:

 • Adınız
 • Soyadınız
 • E posta adresiniz
 • Aktif olarak kullandığınız telefon numarası
 • Bulunduğunuz bölge bilgileri
 • Bayilik lokasyon bilgileri
 • Firmanız varsa firma bilgileri

Gibi bilgilerin eksiksiz olarak başvuru formunda yer alması gerekir. Su bayiliğini gerçek kişi ya da tüzel olarak alabilirsiniz. Özellikle metropoliten bir şehirde yaşıyorsanız bayilik almak çok daha kolay olacaktır. Firmanın kurulduğu günden bu yana İstanbul halkına temiz su satış hizmeti vermesi firmayı her geçen gün daha da bilinir hale getirmiştir. Bugüne kadar yalnızca İstanbul içerisinde 100’den fazla bayiliği bulunur. Hem hızlı hem de güvenli teslimat konusunda Hamidiye Su oldukça yüksek standartlarda bir firmadır.

 

Hamidiye Su Bayilik Kazancı

Hamidiye su bayilik kazancı açacağınız bayiliğin sürekliliği açısından önem taşır. Kısa süre içerisinde sermayenizi çıkararak kara geçmeniz bu süreçte oldukça önemli bir noktadır. Avantajlı bir iş olması ve temiz suya duyulan gereksinimin her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte artık hazır su satışı büyük bir önem taşıyor. Hamidiye Su bayilik karı da sizleri aylık ve yıllık olarak idare edebilecek boyutları bulabilir.

Su bayiliği almak birçok yönden önemli bir kazanç sağlar. Ancak bu süreçte toplamda ne kadar kazanabileceğiniz konusunda net bilgi vermek doğru değildir. Çünkü karınızı ve işletme marjınızı etkileyen birçok önemli faktör olacaktır. Örneğin bayiliğin bulunduğu lokasyon, hizmet verdiğiniz müşteri sayısı, işletmenize olan güvenilirlik ve personel sayınız size kalacak olan karı etkileyen en önemli faktörlerdir.

Hamidiye Su bayiliği aldığınızda satışını yaptığınız her su üzerinden yüksek kazanç elde etme imkanı bulabilirsiniz. Ortalama olarak size 5 ya da 6 TL’ye gelen damacana suları siz 10- 11 TL gibi bir fiyattan satışa sunacaksınız. Bu da size neredeyse %100 zam olarak gelir. Damacana su karı günümüzde oldukça yüksektir.

Günlük olarak 100 tane damacana su satarsanız günlük kazancınız 500- 600 TL arasında değişir. Bu da aylık olarak size 15,000 TL bir kazanç olarak geri dönüş sağlar. Bunlardan maliyetlerinizi çıkardığınızda aylık olarak 8-9 bin arası kar kalır. Firmanın damacana su dışında farklı boyutlarda ve litrelerde de su satışı bulunuyor.

 

Hamidiye Su Bayiliği Almanın Avantajları

Hamidiye su bayiliği almanın avantajları oldukça fazladır. Su tüketimi insanların yaşamlarını devam ettirebilmeleri için son derece önemlidir. Ancak suyun temiz olması ve gerek duyulduğunda hızlı bir şekilde temin edilmesi önemli detaylar arasında yer alıyor. Bununla birlikte tazelik de damacana su tüketiminde önem verilen bir konu oluyor. Bu nedenle de kişiler damacana su almak konusunda her daim bilindik firmaları tercih ediyor. Hamidiye Su bayiliği almak sizlere şu avantajları sağlıyor:

 • Bilindik bir markanın adı altında işletme kurma şansı elde ediyorsunuz.
 • Firma sizlere bayilik koruması sunuyor.
 • Firmanın genel merkezi tarafından yapılan reklam çalışmalarından sizler de yararlanabiliyorsunuz.
 • İyi bir firmanın bayisi olduğunuz için daha hızlı müşteri kazanabiliyorsunuz.
 • İşletme yönetimi ve su dağıtımı konusunda firma merkezi tarafından eğitimlere alınıyorsunuz.

Tüm avantajları sayesinde Hamidiye Su bayiliği almanın birçok önemli faydasını görebiliyorsunuz.

 

Hamidiye Su Genel Merkez İletişim

Hamidiye su genel merkez iletişim bilgilerini kullanarak firmadan bayilik süreci hakkında bilgi edinebilir ve bu süreci başlatabilirsiniz. Firmaya şu bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz:

Numaralarından ve adreslerinden firmaya erişim sağlamanız mümkün.

 

Hamidiye Su Bayiliği Açmak İsteyenlere Öneriler

Hamidiye Su bayiliği açmak isteyenlere öneriler dikkate alındığında kar marjı daha yüksek bir işletme sahibi olabilirsiniz. İşletmenizi açarken mutlaka ev ve iş yeri yoğunluğu olan bir yere açmanız gerekir. Nüfus yoğunluğu kalabalık olan mahallerde, şehrin en işlek yerlerinde bayilik açmak yüksek oranda kazandırır.

Bununla birlikte her zaman hızlı hareket etmeniz gerekir. Kamyonet tarzı araçlar bazen kalabalık ve yoğun trafikte hızlı olmanıza engel olabilir. Bu nedenle motorlu kuryeleriniz olması da sizlere yüksek oranda avantajlar sağlar. Hamidiye Su bayilik hizmetleri sayesinde her daim kazançlı bir işletme sahibi olabilme imkanı bulabilirsiniz. Firmanın sizlere sağladığı eğitimleri kesinlikle kaçırmamalı ve sizlere sunduğu avantajları da en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.