İstegelsin Bayilik Şartları Nelerdir? Ne Kadar?

İstegelsin Bayilik Şartları Nelerdir? Ne Kadar?

İstegelsin Bayilik Şartları Nelerdir? Ne Kadar?

İstegelsin bayilik almak isteyen kişiler kendi işletmelerini kurabilmek için mutlaka firmanın şartlarını yerine getirmek zorundadır. Bayilik alma aşamasında her firmanın şartları olduğu gibi İstegelsin firmasının da bir takım şartları bulunmaktadır. Dükkan yeri seçiminden işletmenizin boyutlarına kadar birçok konuda sizlere şart öne süren firma oldukça profesyonel düzeyde çalışmaktadır. Bir çok yerde bayilik açan iste gelsin firması özellikle market zinciri konusunda oldukça profesyoneldir. Firmada 7 binden fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. En önemli ürün çeşitleri arasında şunlar yer alır:

  • Temizlik ürünleri
  • Çocuk ürünleri
  • Oyuncaklar
  • Temel gıda
  • Bebek ve anne ürünleri

Online olarak da hizmet veren bu firma kişilerin bayilik açarak yüksek standartlarda kazanç elde etmesine de imkan tanımaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde şube açmayı planlayan firma özellikle bayilik sistemini oldukça büyük bir önem vermektedir. Firmaya ulaştığınızda yüksek kalite standartlarında hizmet alabilir ve bu süreçte profesyonel bir süreç içerisinde bayiliğinizi açabilirsiniz.

Açtınız bayinin kısa sürede başarıya ulaşabilmesi için firma eğitimlerine katılmanız gerekir. Aynı zamanda işletmenizde çalışacak olan personellerinde mutlaka eğitime tabi tutulması önemli bir faktördür. İstegelsin bayilik almak isteyen kişiler özellikle firma şartlarını yerine getirerek sermaye konusunu ortadan kaldırmalıdır. Bunun içinde detaylı bir iş planına gereksiniminiz bulunur. Firmaya Market sektöründe yer almak isterseniz iste gelsin bayiliğini tercih edebilirsiniz.

İstegelsin Bayilik Şartları Nelerdir?

İstegelsin bayilik şartları nelerdir sorusu en çok üzerinde durulan konulardan biridir. Eğer bayilik alma konusunda dikkat etmeniz gereken birtakımı unsurlar olduğunu düşünüyorsanız firma ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Ancak genel olarak birçok firma ile aynı bayilik şartlarını öne sürmektedir. Bu süreçte önemli olan konu işletmenizi açacağınız lokasyon bilgisidir. İşletmenizi kurmak için mutlaka firmanın bayisinin olduğu bir lokasyon seçimi tercih etmemeye özen göstermelisiniz. Çünkü firma rekabet koşulları konusunda son derece titizdir ve mevcuttaki bayilerini koruma konusunda oldukça dikkatlidir. Bu nedenle eğer bayilik açmak istiyorsanız işletmenizi kuracağınız yerde başka bir iste gelsin bayisi olmadığından emin olmalısınız. Firmanın bayilik şartları şu şekildedir:

  • Markanın temel hedefleri aşılmalıdır.
  • Markanın bedeli ödenmelidir.
  • İş planı onay almalı ve firma tarafından gerekli izinler alınmalıdır.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanız gerekir.
  • Yalnızca firmanın ana firma tarafından belirlenen ürünleri satılmalıdır.

Bu şartları yerine getirmeniz durumunda mutlaka firmadan en iyi şekilde destek alabilirsiniz. Kısa sürede bayilik başvurunuzu onaylayan firma eğitim, reklam ve tanıtım, dekorasyon gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır. Böylelikle İstegelsin bayilik şubemiz kolaylıkla açılır ve sizler de işletmenizi çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde kar marjınızın yüksek olması durumunda işletmenin devamlılığı hakkında da bilgi edinme şansı bulabilirsiniz. Genellikle firma süreklilik arz edebilecek nitelikte bayilik başvurularına daha fazla öncelik vermektedir.

İstegelsin Bayilik Nasıl Alınır?

İstegelsin bayilik almak isteyen kişiler mutlaka firmaya başvurularını detaylı bir şekilde yapmalıdır. Bir iş planı hazırlamalı ve bu iş planını firmaya sunmalısınız. Dosyanızda mutlaka kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, lokasyon bilgisi gibi konuların yer almasına dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda hem kişisel hem de ticari geçmişinizin temiz olmasına ve hiçbir şekilde ceza almamış olmanıza dikkat etmelisiniz. Firma genellikle ticari geçmişi temiz kişilerle çalışmak istemektedir.

Böyle durumlarda işletme ile görüşmeli ve kendinize en iyi şekilde tanıtmalısınız. Dosyanızda yer alan bilgilerin doğru olduğundan emin olmalı ve firmaya tamamen güncel bilgiler vermelisiniz. İşletme konusunda özellikle profesyonel davranmalı ve ne tür bir işveren olduğunuzu firmaya kanıtlamanız gerekir. Profesyonellik bu süreçte son derece önemlidir. Firma işin başında durabilecek ve eşi geliştirebilecek olan kişilere öncelik vermektedir.

İstegelsin Bayiliği Ne Kadar?

İstegelsin bayiliği açmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli konu bu süreçte mutlaka profesyonel davranmaktır. Bayiliğinizi açarken dikkat edilen bir diğer unsur lokasyon meselesidir. Açacağınız işletmenin mutlaka yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yer olması gerekir. Araç trafiğinin yoğun olması da işletmeniz açısından önemli bir artıdır. Bununla birlikte işletmenizi açmak istediğinizde deneyimli çalışanlar bulmanız gerekir. Firmanızın çalışanları ne kadar da deneyimli olursa işteki başarınız da o kadar yüksek olacaktır. Firmanın günümüzdeki bayilik bedeli ise 75 bin TL civarındadır. Bu bedeli ödemeniz halinde ekstra maliyet için de sermayeniz olmalıdır.

İstegelsin Bayilik Şartları Nelerdir? Ne Kadar? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.