Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Köfteci Yusuf bayilik ücreti bayilik alma aşamasında en çok üzerinde durulan konulardandır. Bayilik almak isteyen kişiler titizlikle şartları yerine getirmelidir. Köfteci Yusuf 25 yılı aşkın süredir gıda hizmeti sağlayan firmalardan biridir. Hem kaliteli bir marka olması hem de geniş müşteri portföyüne sahip olması bayilik almak isteyen kişilerin oldukça ilgisini çeken konulardan biridir. Köfteci Yusuf firması meşhur köftelerinin yanında kahvaltı ve şarküteri ürünleri de satışı yapmaktadır.

Aynı zamanda kömür satışı konusunda da firmadan hizmet alınabilmektedir. 1996 yılında Yusuf Akkaş tarafından kurulan köfteci Yusuf firması bayilik ücreti konusunda son derece iyi standartlara sahip firmalardan biridir. Bununla birlikte bayilik açmak isteyen kişilerin sermayelerini detaylı olarak belirlemesi de oldukça önemli bir konudur.

Şartları bakıldığında firmanın son derece profesyonel bir işletme kurmanıza yardımcı olduğunu söylemek mümkündür. Bununla birlikte bayilik ücretleri her sene belli bir miktarda artış göstermektedir. Bayilik isim bedeli ve işletme giderleri konusunda firmanın insan kaynakları bölümünden detaylı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Köfteci Yusuf bayilik ücreti birçok bayilik firmasına göre biraz daha yüksek olabilmektedir.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları Nelerdir?

Köfteci Yusuf bayilik ücreti yanında şartlarının neler olduğu konusunda da detaylı olarak araştırma yapmak gerekir. Firmanın bayilik şartları incelendiğinde oldukça profesyonel düzeyde bir firma olduğu söylenebilir. Köfteci Yusuf bayilik şartları oldukça detaylı olmakla birlikte firma bu konuda sizlere gereken desteği sunmaktadır. Firmanın bayilik şartları hakkında özellikle şunlar söylenebilir:

 • Firmanın bayiliğini alabilmek için mekanın en az 1000 metrekare en fazla 3000 metrekare olması gerekir.
 • Bayilik açmak isteyen kişilerin mutlaka işlek ve kalabalık bir lokasyonu tercih etmesi gerekir.
 • AVM’ler genellikle bunun için oldukça ideal mekanlar arasında yer alır.
 • Bayilik açmak isteyen kişilerin mutlaka otopark imkanı sağlaması gerekir. Müşterileri genel olarak kendi şahsi arabaları ile şubeleri ziyaret etmektedir.
 • Köfteci Yusuf bayilik ücreti bulunduğunuz yılın güncel rakamlarına göre belirlenmektedir. Bu nedenle de bayilik ücreti konusunda önceden araştırma yapmanız gerekir.
 • Köfteci Yusuf bayiliği açabilmek için isim hakkı başta olmak üzere tüm yapılan harcamaların belli bir sermaye gerektirdiğini bilmelisiniz.
 • Bayilik almak isteyen kişilerin hukuki anlamda herhangi bir engel yaşamaması oldukça önemli bir konudur.

Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurduğunuzda köfteci Yusuf son derece yüksek standartlarda eşleşme kurmanıza imkan tanımaktadır. Beklentilere yanıt veren ve en iyi standartlarda sizlere hizmet sunan köfteci Yusuf bayilik almak isteyen kişilere de çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bununla birlikte franchise bedeli konusunda firmanın gereksinimlerine yanıt verebilmeniz gerekir.

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Köfteci Yusuf bayilik ücreti her sene farklılık göstermektedir. Ancak günümüzde 750.000 TL ile 1 milyon TL arasında işletmenizi açabilmeniz mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte bayilik açmak isteyen kişilerin belli harcamalar yapması gerekir. Dikkate alınan harcamalar arasında şunlar yer alır:

 • Bayilik açılacak olan binanın genel maliyeti
 • İç ve dış mimarinin mutlaka firmanın şubesine uygun şekilde düzenlenmiş olması
 • Firmanın yardımcı olacağı köfteci Yusuf dekorasyonlarının detaylı bir şekilde uygulanması ve bunların maliyeti
 • Şube içerisinde kullanılacak olan ürünlerin gider ve maliyetleri
 • Resmi işlemlerin halledilebilmesi için mutlaka kurumlara ödenmesi gereken resim ve harç bedelleri

Bunların tamamı kişilerin maliyet kalemleri içerisinde yer almaktadır. Firmanın bayilik başvurusunu gerçekleştirmeden önce detaylı bir şekilde araştırma yaparak sermaye birikiminizi tamamlamanız gerekir.

Köfteci Yusuf Bayiliği Nasıl Alınır?

Köfteci Yusuf bayilik ücreti yanında bu bayilik sürecinin nasıl işletildiği de oldukça önemli bir konudur. Kalmak isteyen kişilerin mutlaka belirli adımları takip etmesi gerekir bu adımları şu şekilde sıralamak mümkün olabilir:

 • Köfteci Yusuf’un internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kurumsal web sayfası üzerinde yer alan kurumsal butonuna tıklamalısınız.
 • Daha sonra karşınıza çıkan başvuru formları seçeneğine giriş yapmalısınız.
 • Kiralık yer öneri formu ya da franchising talep formu olmak üzere ikiye ayrılan kısımdan franchising talep formu yazısını tıklamalısınız.
 • Buradan adını soyadınız ve telefon numarası gibi bilgilerinizin tamamını forma yazmalısınız.
 • Başvurunuzu hangi il ve ilçe için yapıyorsanız bunları belirtmelisiniz.
 • Doğru olduğunu kabul etmek için ilgili kutuyu işaretlemeniz ve daha sonra metni okuyup kabul ettiğinizde onaylamalısınız.

Son olarak güvenlik kodu kısmına gerekli kodu yazmalı ve formu kuruma göndermelisiniz. Bayilik başvuru formu incelendikten sonra firma sizleri görüşmeye çağıracaktır. Toplamda 36 şehirde 230 adet şubesi bulunan köfteci Yusuf firmasından bayiliğinizi bu şekilde alabilirsiniz. Bayilik görüşmeleri sırasında özellikle işletmesinin başında duracak olan kişiler olmanız büyük bir önem taşımaktadır.

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti Ne Kadar? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.