Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır?

Tatlıses çiğ köfte bayilik almak isteyen kişiler sektörde potansiyeli yüksek bir firmanın tüm avantajlarından yararlanabilirler. Yaklaşık olarak 13 yıl önce kurulmuş olan tatlı ses çiğ köfte markası Türkiye’de en fazla bayilik açan firmalardan biridir. Özellikle hazır müşteri kitlesinin bulunması ve lezzetinden emin olunması bu bayilik firmasına başvuruları hızlandırmaktadır. Birçok kişi çiğ köfte sektörüne girmek istediklerinde ilk tercih ettikleri genellikle Tatlıses firmasıdır.

Tatlıses çiğ köfte bayilik almak isteyen kişiler özellikle büyük bir markanın gücü altında çok daha hızlı bir şekilde başarıyı yakalayabilmektedir. Türkiye’de en fazla tüketilen ürün grupları arasında bulunan çiğ köfte konusunda hijyen ve lezzet büyük bir öneme sahiptir. Böyle durumlarda Tatlıses çiğ köfte kendini kanıtlamış firmalardan biridir. Türkiye genelinde 500’den fazla şubesi bulunan Tatlıses çiğ köfte firması uygun bayilik şartları ve bedelleri ile birlikte birçok kişinin ilgisi alanına girmektedir.

Şartları karşılayan hemen her bayi adayı bu firmadan bayilik izni alabilmektedir. Ancak bununla birlikte bayilik fırsatlarını değerlendirebilmek için firmanın şartlarını eksiksiz yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Bayilik açmadan önce veya başvurunuzu gerçekleştirmeden önce firmanın talep etmiş olduğu bayilik bedelini ne kadar olduğu başvuru sürecinin nasıl gerçekleştiği ve ne tür şartlar arandığı gibi konularda detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Tatlıses çiğ köfte bayilik şartları arasında birçok farklı durumdan bahsetmek mümkündür. Firmadan bayilik almak isteyen kişilerin öncelikle yatırım sermayelerine eksiksiz bir şekilde tamamlaması gerekir. Bu süreçte banka kredilerinden de faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda KOSGEB gibi çeşitli sermaye desteklerinden de faydalanma imkanları bulunmaktadır. Ortalama olarak 25.000 ile 100.000 TL arasında bir sermaye ile Tatlıses çiğ köfte bayiliğinizi açabilirsiniz. Ancak sermaye tutarınızın miktarı işletmenizi açacağınız yere göre değişmektedir. Bayilik başvuru sürecinde sizlere detaylı bilgiler verilmektedir. Bu süreçte tüm eksikliklerinizi tamamlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tatlıses çiğ köfte bayilik şartları arasında ise şunlar yer almaktadır:

  • En önemli şartı su tesisatına sahip olan bir dükkan yeri bulmanızdır. Bunun içinde en az 20 metrekarelik bir alana ihtiyacınız vardır.
  • Bulunduğunuz il veya ilçede Tatlıses çiğ köfte bayiliği varsa ona da en az 2 kilometre yakınlıkta bir işletme kurmanız gerekmektedir.
  • Firma ile sözleşmeniz 3 ile 5 yıl arasında değişebilir.
  • Açılan bayilik şubesinde mutlaka bayiye ait olan ürünleri satmanız gerekir.
  • Kurulum ve bayilik maliyetleri konusunda hazırlanan evraklar başvuru yapan kişiyi tarafından ödenmesi gerekir.
  • İşletmenin halka açılması 15 gün içerisinde olduğu için bu konuda planlı çalışmanız gerekir.
  • Şubenize AVM içerisinde açmanız gerekiyorsa En az 10 metrekarelik bir alana sahip olmanız gerekir.
  • Sen dekorasyonu firma tarafından yapılır ve maliyetler bayi sahibi tarafından ödenir.

Tüm bu şartları yerine getiren kişiler profesyonel bir şekilde kendi çiğ köfte bayiliklerini açabilirler. Bu süreçte işletmenin içerisinde mutfak olma şartı aranmaktadır. Mutfaksız bir bayi açmanız mümkün değildir. Çiğ köfte bayiliğini alabilmek için mutlaka dükkanda kullanılan malzemelere dikkat etmeniz gerekir. İmzaladığınız sözleşme süresince de mutlaka sözleşmenin kurallarına bağlı olmanız gerekir.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Alınır?

Tatlıses çiğ köfte bayilik almak isteyen kişiler öncelikle bayilik şartlarını karşılayıp karşılayamayacaklarını bilmeleri gerekir. Böyle durumlarda firmanın ne tür bir hizmet verdiğini detaylı olarak bilmeniz oldukça önemli bir konudur. Bayilik alma süresinde ilk olarak başvuru yapmanız gerekir. Tatlıses çiğ köfte bayilik konusunda profesyonellik büyük bir önem taşımaktadır. Her türlü bilgi konusunda firma yöneticileri sizlere detaylı imkanlar sunmaktadır.

Başvurularınızı telefon faks veya cep numaraları üzerinden yapabileceğiniz gibi kişisel başvuru da yapabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde varlığını devam ettiren firma geniş bir hizmet ağına sahiptir. Profesyonel düzeyde sizlere hizmet veren Tatlıses çiğ köfte firması özellikle rekabet konusunda bayilerine gereken fırsatları tanımaktadır. Bir bayilik açıldığı zaman en yakın 2 kilometre içerisinde başka bir bayilik açılmasına izin vermemektedir.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Tatlıses çiğ köfte bayiliği alırken belli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle iyi bir yerden dükkan yeri seçmelisiniz. İşletmenizin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir yerde olması önemli bir avantajdır. Buna ek olarak işletmenizi AVM içerisinde açmak da kısa sürede kar etmenizi sağlar. Bayilik şartlarını yerine getirmenin yanında işinizin başında durmanız da son derece önemli bir konudur. Bayilik alma süresinde deneyimli personeller işe almak ve onların eğitimi ile ilgilenmek de sizlere hızlı başarı getiren faktörler arasındadır.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Alınır? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca En çok sorulan Dominos Pizza hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz 2023 Dominos Pizza Bayiliği Almak Ne Kadar? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.