Künefe Bayiliği Veren Firmalar 2023 | Künefe Bayilik

Son yılların en popüler iş fikirleri arasında künefe dükkânı açmak da bulunuyor. Birçok kişinin yemekten keyif aldığı künefe tatlısı Türk toplumunun damak zevkine en iyi şekilde hitap ediyor. Bu alanda da iş kurmayı düşünen kişiler künefe bayiliği veren firmalar aracılığı ile kolaylıkla kendi işletmelerini açabilme imkânı buluyor.

Künefe bayiliği veren firmalar

Künefe bayiliği veren firmalar

Özellikle büyük şehirlerde birçok noktada karşınıza çıkabilecek olan künefeciler son derece popülerdir. Hatay’ın bu özel tadını farklı şehirlerde de müşterilerinize sunmak isterseniz bu alanda isim yapmış olan künefecilerden isim hakkı alarak işletmenizi kurabilirsiniz. Künefe bayiliği veren firmalar ile hem işletmenizi kurmak hem de kısa sürede yükselmek mümkün olabilecektir.

 

Künefe bayiliği almak sizi birçok iş detayı ile uğraşmaktan kurtaracağı gibi çok ünlü bir isim adı altında iş yeri açmak müşterilerinizin de sizlere kolayca güvenmesini sağlayacaktır. Bu nedenle künefe dükkânı açmadan önce tüm bayiliklerin fırsatlarını yakından değerlendirebilirsiniz.

 

Altın Damak Künefe Bayiliği

1987 senesinde açılan ve Künefe Sanatı sloganı ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan Altın Damak künefe bayiliği veren firmalar arasında bulunuyor. Yalnızca künefe ve künefe çeşitleri alanında uzmanlaşan işletme üstün bir tecrübeye sahiptir. Marka gücü ve güvenilirliği ile sizlere sektörde büyüme vaat ediyor.

 

Yatırımcısına sunduğu fırsatlar arasında kısa vadede yatırım geri dönüşü, kaliteli servis ve hizmet imkânı, bayilik eğitim desteği, profesyonel bir yönetim anlayışı sunmaktadır.

 

Sam Künefe Bayiliği

Yatırımcısına çok istikrarlı bir şekilde bayilik desteği sunan Sam Künefe bayiliği, Arma Grup Gıda San. ve Tic. AŞ bünyesinde kurulmuştur. Künefe çeşitlerinin hemen hepsini müşterilerine eşsiz bir lezzetle sunan işletme yatırımcısından da aynı kaliteyi sunmayı bekliyor.

 

Firmanın girişimcisinden istediği yatırım bütçesi 20000 ile 30000 TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda bayilik vereceği yatırımcılara pazarlama, proje, personel eğitimleri veriliyor. Bunların yanında çok yüksek bir kar getirisi de sunan bayilik firmaları arasında bulunuyor.

 

Süs Künefe Katmer Bayilik

Yatırımcısına her konuda destek sunan Süs Künefe bayilik veren firmalar arasındadır. Yatırımlarına personel, reklam, işyeri dekoru konularında destekler sunuyor. Bunun yanında başvuru yaptıktan sonra ön görüşme sırasında her türlü detaydan da bahsediliyor.

 

Dalgaç Künefe Bayilik

1949 yılında Antakya2da kurulan ve Hatay’da tescilli künefe işletmelerinden biri olan Dalgaç Künefe toplamda 3 şubeye sahiptir. Hızla yükselen bir çizgide olan firma yatırımcılarına her konuda destek veriyor. Bayilik başvurusu yapabilmek için firmanın kurumsal adresi üzerinden bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bayilik ile ilgili tüm detayları ise ön görüşme sırasında yatırımcıları ile paylaşıyor. Ancak eğitimler konusunda mutlaka girişimcilerine destekler veriyor.

 

Jumbo Künefe Bayilik

Jumbo künefe bayiliği alarak bu alanda başarı yakalayabilirsiniz. 1985 senesinden bu yana hizmet veren bir işletmedir. İyi malzemenin ustalığın önemli bir sırrı olduğunu düşünen firma girişimcilerinden birtakım beklentilere sahiptir. Toplamda şube sayısı 15 olan firma hızla bayi sayısını artırmayı hedefliyor.

 

Firmanın isim hakkı bedeli 50000 dolardır. Minimum açılış maliyeti farklılık gösterdiğinden net bir sermaye tutarı yoktur. Ürünlerin tedariki ise merkez depolardan sağlanır. Yatırımın geri dönmesi için gerekli süre ise 12 ile 16 aydır. Yatırımcılara verilen destekler arasında personel desteği, eğitim desteği, yer seçiminde uzman desteği gibi önemli avantajlar vardır. Kar marjı ise başvuranlara başvuru sonrasında iletilmektedir.

 

Yeşil Künefe Bayilik

1986 yılında sektöre giriş yapan yeşil künefe bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Firmaya ait olan işletme sayısı 15’dir. Bayi sayısı ise 6’dır. Bunun yanında ortalama kar oranı olarak E sunmaktadır. İşletme butiklerden kar almıyor. Bunun yanında mini salon ve diğer salonlardan %3 oranında kar alıyor.

 

Yatırımcılarına eğitimler vererek başarılarının artmasında destek olan işletmeler arasındadır. Proje ve pazarlama eğitimleri, personel eğitimleri veriyor. En düşük yatırım limiti 15000 Dolardır. En yüksek yatırım bütçesi ise 150000 Dolardır.

 

Özikizler Künefe Bayilik

Bayilik veren firmalar arasında Özikizler işletmesi de bulunuyor. Yatırımcısına geniş fırsatlar sunan işletmenin isim hakkı bedeli  400000TL’dir. Firma girişimcilerine her türlü alanda eğitimler ve destekler sunuyor. Personel desteği, eğitim ve proje desteği, pazarlama ve yer seçimleri desteği, el kitapları ve ortak reklam avantajları sunuyor. Bunun yanında firma yatırımcısına kurulum maliyeti olarak metrekare başına 2500 TL istiyor.

 

Şubenin ortalama olarak kurulması için de en az 1 aylık bir süre gerekiyor. Gelirden pay alma ise %5 olarak belirlenmiştir. Şuan ki şube sayısı 11 olan firma hızla büyümeye devam ediyor. Yapılan yatırımın geri dönüşünü ise 16 ile 24 aylık süreçte alma şansı bulunuyor. Girişimcide aranan en önemli özellik ise işinin başında duracak kişiler olmalarıdır.

 

Zeugma Künefe Bayilik

Künefe bayiliği veren firmalar arasında Zeugma işletmesinin de isminden bahsedilebilir. Ancak henüz yatırım bilgilerini kamuoyu ile paylaşmamıştır. Ancak ortalama kişilerin 200 bin TL olabileceği tahmin edilmektedir. Firma girişimcilerine birçok alanda destekler vererek hem kendisinin hem de yatırımcısının büyümesini hedefliyor.

 

2016 senesinde kurulan firma bugün farklı şehirlerde açmış olduğu 6 şubeye sahiptir. Kısa bir süre içerisinde çok hızlı bir şekilde büyümeyi hedefliyor. Kar marjı bakımından yatırımcıların ilgi odağı olabilecek işletmeler arasındadır.

 

Künefis Bayilik

Hatay’da bulunan ve hızla üretimlerine devam eden Künefis işletmesi künefe bayiliği veren firmalar arasındadır. İşletme 2005 senesinde İskenderun’da kurulmuştur. Yedi farklı bölgede künefe hizmeti veren firmalardandır. Son derece başarılı olan firma bugün yatırımcılarına önemli destekler sunuyor.

 

Billur Gıda’ya ait olan marka geleneksel künefe tadından asla vazgeçmiyor. Yatırımcısından da tam olarak bunu bekliyor. Çalışkan ve işini en iyi şekilde gerçekleştireceğine inandığı kişilerle çalışmayı tercih eden bir firmadır.

 

Neden Künefe Bayiliği Almalısınız?

Kişiler için son yıllarda en iyi iş fikirleri arasında künefe bayilikleri geliyor. Bu bayilikler sayesinde hem birçok alanda eğitim desteği alabiliyor hem de profesyonellerden işin işleyişini daha iyi öğrenebiliyorsunuz.

 

Günümüzde birçok kişi işletme kurmak istese de istenilen başarıyı yakalamakta zorlanabiliyor. Böyle durumlarda Künefe bayiliği alarak daha başarılı olabilirsiniz. Firmalar kendi isimlerini kullanmanız karşılığında sizlerden bir miktar isim bedeli isterler. Bunun dışında işletmenizin kurulum giderleri için de sermaye ihtiyacınız vardır.  Künefe bayiliği veren firmalar sizleri hemen her konuda en iyi şekilde yönlendirmektedir. Onların isim haklarını kullanacağınız için mutlaka işletmelerin kuruluşundan reklam desteğine kadar her detay ile yakından ilgileniyorlar.

 

Künefe Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Künefe bayiliği veren firmalar 2

Künefe bayiliği veren firmalar 2

Bayilik veren firmalar arasından seçim yaparken mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken noktalar vardır. Öncelikle her firmanın isim hakkı bedeli aynı değildir. Bununla birlikte sizlerden istenilen yatırım sermayesi tutarı da bir değildir. İşletmeler kendi potansiyelleri derecesinde sizlerden beklenti içerisine girebilirler. Böyle durumlarda yapmanız gereken en önemli nokta isminin duyulmuş bir firma olmasıdır.

 

Sizlere personel eğitimi, ortak reklam desteği, proje ve pazarlama desteği firmaları tercih etmeniz gerekir. Sektörde ki en iyi firmaların isim hakkı bedelleri yüksek olsa da yatırımcılarının da kazanmaları açısından bu firmalar en iyi destekleri sunmaktadır. Künefe bayilik hizmetleri konusunda her zaman birçok alternatif vardır.

 

Okuyunuz: İşletme İçerisinde Kullanılan Renklerin Anlamı ve Önemi

 

Künefe bayiliği veren firmalar ” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Görüşlerinizi yorumlar bölümünden bildirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.