Parfüm Bayiliği Veren Firmalar 2023 | Parfümeri Bayilik

Kadın erkek herkesin kullanmaktan keyif aldığı kokular vardır. Bu kokular arasında parfümlerin yeri tartışılmazdır. Her zaman satışı yapılabildiği için parfüm bayiliği veren firmalar da her geçen gün daha da artış göstermeye başladı. Parfüm satışı yaparak para kazanmak isteyen kişiler bu firmaların isim haklarını satın alarak kendi iş yerlerini açma imkânı bulabilirler.

Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Parfüm bayiliği veren firmalar ile çalışmak için öncelikle kendinize bir iş planı yapmanız gerekiyor. Sermayenizi belirlemeli ve her firma ile tek tek görüşme sağlamalısınız. Çünkü bayilik almak yalnızca sermaye biriktirmekle yeterli bir iş değildir. Bu firmaların kendi girişimcilerinden de bekledikleri farklı koşullar da vardır.

Bayilik almak için bu firmaların şartlarını yerine getirip getiremeyeceğinizden emin olmanız gerekiyor. Bazı firmalar isim hakkı bedeli istemeyebilir. Ancak sizden tüm masrafı karşılamanızı da bekleyebilirler. Bu firmalar arasından bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 

Eyfel Parfüm Bayiliği

2008 senesinde İstanbul Üsküdar’da kurulmuş bir firmadır. Daha sonra da Kocaeli’de bir fabrika açmıştır. Birçok yerde bayilik açmış ve yatırımcısı sayısını da artırmıştır. Eyfel Parfüm firmasından bayilik alabilmek için mutlaka online olarak hazırlanan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu formda ki bilgilerin tamamını eksiksiz ve doğru olarak doldurduğunuzda kendi işinizin patronu olabilme şansı yakalıyorsunuz.

 

Eyfel parfüm bayiliği almanın ortalama maliyeti ise 50- 72 bin TL arasında değişiyor. Bunların yanında çeşitli masa, raf, vitrin, dükkân kirası da size ait oluyor. Bunlar için de en az 4 bin TL ayırmanız gerekiyor. İç dizaynın yapılabilmesi için de 2- 3 bin TL masrafınız olacaktır. Reklam konusunda ise firma size gereken desteği veriyor. Eğer yer seçiminiz doğru olursa bir ya da iki ay içerisinde yatırımın karşılığını almaya başlayabilirsiniz.

 

Loris Parfüm Bayiliği

Parfüm bayiliği veren firmalar içerisinde öne çıkan isimlerden birisi de Loris firmasıdır. Son derece kaliteli kokuları olan firmanın bayilik şartlarını yerine getiren herkes parfüm mağazası açabilme şansı elde ediyor. Öncelikle firmanın başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Formu doldururken bulunduğunuz yer hakkında da detaylı bilgiler vermelisiniz. Nüfus yoğunluğu, demografik koşulları vs.

 

Loris Parfüm bayiliği alabilmek için en az 10 metrekare dükkân yeriniz olması gerekiyor. Bayilik ücreti ise 50 bin TL’dir. Diğer tüm masraflar için de en az 32 bin TL harcamanız gerekiyor. İş planı çerçevesinde kısa sürede kendi iş yerinizi kurabilme şansı elde edebilirsiniz. Loris parfüm bayiliği alabilmek için seçtiğiniz dükkân yerinin aktif cadde üzeri, işlek alışveriş merkezleri son derece idealdir.

 

Okuyunuz: İşletme İçerisinde Kullanılan Renklerin Anlamı ve Önemi

 

Bargello Parfüm Bayiliği

Açık ve kapalı parfümlerin satıldığı birçok parfüm mağazası olan markalar arasındadır. 1950 yılında kurulan firma bugün birçok bayilik vererek daha da büyümeyi hedeflemiştir. Parfüm kalitesi çok iyi olduğundan birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Parfüm bayiliği veren firmalar içerisinde önemli bir yere sahiptir.

 

Bargello bayiliği için gerekli şartlar vardır. Başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlamanız gerekiyor. Başvuru formunda mutlaka dükkân büyüklüğünü, hangi şehirde yaşadığınızı, ilçede ise hangi ilçe olduğunu ve nüfus yoğunluğu bilgisini vermeniz gerekiyor. En az 10 metrekare dükkân yeri olması gerekiyor. Dükkânın iç dekorasyonu konusunda firma son derece titizdir.

 

Mutlaka dekor konusunda firmanın isteklerini detaylı olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Bunun yanında ışıklandırma, tabela, diğer tüm maliyetleri firmanın kendisi karşılıyor. Bu da sizlere daha hesaplı bir dükkân açma fırsatı sunuyor. Firma yatırımcısına yüzde yüz kar garantisi sunuyor.

 

Sansiro Parfüm Bayiliği

1998 senesinde kurulan firma ilk olarak Bursa’da üretime geçmiştir. Parfüm dışında birçok farklı kozmetik ürünler de bulunuyor. Farklı yaş gruplarına özel üretimleri ile oldukça tanınmış bir firmadır. Firmadan bayilik almak için ise kişilerin yerine getirmesi birçok önemli şart vardır.

 

Öncelikle AVM gibi kalabalık yerlerde bir dükkân yerine sahip olmalısınız. Bunun yanında başka bayi ürünlerinin mağazanız içerisinde kesinlikle bulunmaması gerekiyor. Firmanın istediği renk ve dekor şartları dışına çıkılmaması en önemli koşullar arasındadır.

 

Firma sizden yalnızca 70 bin TL sermaye talep ediyor. Dükkân içerisinde kullanılacak tüm malzeme ve eşyaların masrafını ise firma kendisi üstleniyor. Kar marjı oldukça iyi olan bir firmadır. Özellikle yer seçiminde titiz davranmak kısa sürede yatırımın karşılığını almanızı sağlayacaktır.

 

Ixora Parfüm Bayilik

Ankara merkezli olarak kurulan Ixora parfüm bayiliği veren firmalar içerisinde önemli bir yere sahiptir. Espaş Kozmetik Ürünleri firması tarafından üretilen parfümler 2000 senesinden bu yana oldukça ilgi görüyor. Firmanın şuan ki mağaza sayısı 30 tanedir. Bunun yanında da 15 tane kiosku bulunuyor. Aynı zamanda yurtdışında da birçok yerde kioskları vardır.

 

Firma bayi sayısını artırmak istediği için de yatırımcılarının başvuru yapmasını bekliyor. Başvuru için 45 bin TL sermayeniz olması gerekiyor. Bu sermaye içerisinde tüm giderler dâhil ediliyor. İş yeri büyüklüğünün ise mutlaka 20 metrekare olması gerekiyor. Ancak ufak bir kiosk açmak isterseniz bu alanın 5 ya da 10 metrekare olması gerekiyor ve yatırım sermayesi ise 50 bin TL olması yeterlidir.

Yatırımcısına her zaman düşük yatırım maliyeti sunan firma aynı zamanda yüksek kar marjı da vaat ediyor. Kotasız ve zorlamasız bayilik anlayışı sunuyor. Bunlara ek olarak ürünlerde değişim olanağı veriyor. Satış sonrası ve sırası destekler vererek mağazanın düzenli işlemesine yardımcı olunuyor. Açılış ve özel günlerde, reklam ve tanıtım destekleri sunuluyor.

 

Romeron Parfüm Bayiliği

Romeron parfüm alanında oldukça üst standartlarda firmalar arasında bulunuyor. Günlük 2 ton üretim kapasitesi sayesinde oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. 2004 senesinde faaliyetlerine başlayan firma 50 bin TL sizlerden yatırım maliyeti istiyor. Kar marjı oranı ise %100 olarak belirlenmiştir.

Firma yatırımcılarından herhangi bir şekilde giriş ücretleri talep etmiyor. Alacağınız ürünlerin bedellerini ise %50 alırken %50 de satış gerçekleştikten sonra ödemenizi istiyor. Bayilik destekleri arasında ise mağazaların tüm iç ve dış dekorasyonları, ürünlerin konacağı raflar ve stantlar, mağaza içi mobilyaları, tabelalar, promosyon kalem parfüm ve el broşürleri bulunuyor.

 

Parfüm bayiliği veren firmalar içerisinde şartları en iyi olanlardan biridir. Ancak işletmenizin iyi çalışabilmesi için mutlaka AVM tarzı kalabalık merkezleri tercih etmeniz gerekiyor. İşlek caddeler ya da yoğun nüfuslu yerler olabilir.

 

Okuyunuz: Girişimcilerin İş Kurmadan Önce En Sık Yaptığı Hatalar

 

D&P Parfüm Bayilik

Ünlü parfüm markalarından birisi de D&P firmasıdır. Bu firma yatırımcılarına açık parfüm bayiliği veriyor. Bazı şartları bulunan firmadan bayilik almak son derece karlı bir mağaza açabilmek için öneli bir fırsattır. Öncelikle internet üzerinden firmanın bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

 

Kurmak istenilen dükkân yeri için bulunduğunuz yerin bölge bayiliği başvuruyu değerlendirerek sizinle iletişime geçiyor. Eğer bulunduğunuz yerde firmanın başka bir bayisi yoksa önemli bir avantaj oluyor. Kurmak istenilen parfümeri mağazası için firma tarafından bir rakip analizi yapılır. İş yerinizin işlek bir cadde üzerinde olması önemlidir.

 

Masraflar ise iç dekorasyon için 23 bin TL maliyet isteniyor. Dış kompozitler ve tabelalar için ise 22 bin TL masraf olabiliyor. açık parfümler için ise 25 bin TL harcamanız gerekiyor. Parfüm bayiliği veren firmalar yatırımcılarına her zaman yüksek standartlarda destekler sunuyor.

Parfüm bayiliği veren firmalar 2

Parfüm bayiliği veren firmalar 2

Parfüm bayiliği veren firmalar ” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Görüşlerinizi yorumlar bölümünden bildirebilirsiniz.

Yorumlar

 1. Abdulkadir dedi ki:

  Eyfel parfüm bayilik istiyorum neden vermiyorsunuz

  1. patronoldum dedi ki:

   Merhabalar, Eyfel parfüm bayiliği için doğrudan firmaya ulaşmanız gerekmektedir.

  2. Ahmet dedi ki:

   Merhaba iletişime geçebilirsiniz 05396******

 2. mutlu dedi ki:

  merhaba, d&p parfüm bayiliği için ne yapmamız gerekiyor ?