Oto Ekspertiz Bayiliği Veren Firmalar | Ekspertiz Bayilik 2023

Zaman içerisinde araba kullanımın hızla artması otomobillerin bir nevi temel ihtiyaçlara dönüşmesine doğrudan etkisi söz konusu olmuştur. Bu hususta 2. El araçların ön planda olması ve al sat konusunda da ekspertize ihtiyaç duyulması da yeni bir sektörü ortaya çıkartıyor. Bu hususta da girişimcilerin merak ettiği konu oto ekspertiz bayiliği veren firmalar listesidir. Alım satımların daha güvenli şekilde yapılmasında rol üstlenen oto ekspertiz kurumsal kimliğe bürünmesi daha etkin sonuçlar vermektedir. Nitekim piyasanın oldukça değişen faktörlere sahip olması da güven unsurunu bir kez daha ortaya koyuyor. Bu yüzden araç alacaklar ya da satacaklar güvenilir oto ekspertiz seçimine yöneliyor. Bu hususta da kurumsal olmayı başarmış firmalar daha fazla tercih ediliyor.

Oto Ekspertiz bayiliği veren firmalar

Oto Ekspertiz bayiliği veren firmalar

Oto ekspertiz bayiliği veren firmalar hem büyüme odaklı hem de kazanç odaklı adımlar attığını görmek mümkün. Elbette belirli bir bayilik ücreti ve bayilik şartları söz konusudur. Her isteyenin kolaylıkla erişemeyeceği bu sistem de mutlaka temel unsurların yerine getirilmesi gerekir. Bilimsel olarak sonuçların rapor edilmesi ve alıcının güvenle aracını alabilmesinde oto ekspertiz aktif rol üstlenmiştir. Tanıdık usta mantığının son bulmasını sağlayan bu yapı da araca dair tüm bilgileri sunan cihazlar kullanılmaktadır. Buda verilen hizmetin ihtiyacı tam olarak karşılamasını da sağlıyor. Sürekli artış gösteren araç al sat piyasasında oto ekspertize iş düşmektedir. Buda bayiliğin ne denli değerli olduğunu göstermektedir. Sizde oto ekspertiz bayiliği almak istiyorsanız sizlere hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

 

1. Hospitacar Oto Ekspertiz

2013 yılında kurulan Hospitacar Oto Ekspertiz bayilik almak isteyen girişimcilere birçok açıdan fırsatlar sunuyor. Sektörde her zaman en iyi hizmeti sunma çabası içerisinde olan firma güven unsurlarına dikkat etmektedir. Araçların kontrolleri esnasında yanlış bilgi aktarımı gibi bir durumun oluşmamasına dikkat ederken her zaman müşteri memnuniyetine göre hareket etmektedir. Oto ekspertiz bayiliği veren firmalar listesinde kendine yer edinmeyi başaran firma başvuruya dair detaylara özen göstermektedir. En az 80 metrekare alana sahip olmanız gerekirken ayrıca 3 araç kapasitesine de sahip olması istenmektedir. Güven unsuruna dikkat eden firma başvuru sahiplerinin de aynı şekilde işe sahiplenmesini ve girişimci ruha sahip olmasını istemektedir.

 

2. Auto Analiz Bayilik

Kahramanmaraş merkezli Auto Analiz 2013 yılında hizmete başlamış ve sektörde hızlı adımlarla yükselişe geçmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma bayilikler vererek de gücünü artırmaktadır. Sizde oto ekspertiz bayiliği düşünüyorsanız sektörde kendini ispatlamış olan Auto Analize başvurabilirsiniz. 2. El oto alım ve satımlarda önceliği güven temellerine kurulu firmanın bayiliğe dair şartları arasında en az 200 metrekare alana sahip olunması gereken dükkan şartı bulunmaktadır. Sadece alım satımlarla ilgili değerlendirmeler yapmayın Tüv muayeneleri öncesinde de araç analizleri ile hizmet vermektedir.

 

3. OtoExperim

Bayilikler konusunda sınırlı sayı belirleyen Otoexperim oldukça popüler firmalardan bir tanesidir. Sektörde uzun yıllar yer edinmeyi başaran firma güvenli hizmet ağı ile dikkat çekiyor. Çok sayıda 2. El araç ekspertiz raporunu sorunsuz şekilde müşterilerine teslim eden firma tercih bakımından öne çıkıyor. Kullanılan ekipmanların ve cihazların tamamı CE, İSO ve TSE belgeli olup, öncelikle doğru hizmet anlayışıdır.

 

4. Mutlu Oto Ekspertiz Bayiliği

2. el oto alım ve satımlarında analizler çok önemli yere sahip olurken bu hususta oto ekspertiz firmasının önemi ortaya çıkıyor. Mutlu oto ekspertiz bayiliklerle alakalı da girişimcilere fırsatlar sunuyor. Oto ekspertiz bayiliği veren firmalar listesinde gözde firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir. Araç kontrollerinde kullanılan cihazlarda son teknoloji ürünü olup, hızlı ve güvenli sonuç sunmaktadır.

 

5. Expreriz Oto Ekspertiz

En az 150 metrekare iş alanına sahip olunma şartı bulunan Expreriz Oto Ekspertiz başvuru sahiplerinin girişimci olmasına öncelik göstermektedir. Ayrıca başvuru sahibinin ustalık belgesine sahip olması gerekirken, bünyesinde çalıştıracağını personelin ustalık belgesi sahibi olması da kabul edilmektedir. Bunun dışında teknolojiye yatkın olması da aranan diğer bayilik şartları arasındadır.

 

6. Garanti Oto Ekspertiz

Yerli cihaz üretimine yönelik çalışmalar sürdüren firma hem bayilik verme konusunda hem de kendi oluşumunuzu kurmada başvuru sahiplerine destekçi oluyor. Bayi olarak yoluna devam etmek isteyenlere 100 ila 450 metrekare arası işyeri mekanı istenirken en az 4 metre yüksekliğe de sahip olunması gerekmektedir. Oto ekspertiz bayiliği veren firmalar arasında farklı konsepte sahip olması ile dikkat çekiyor.

 

7. Captain Oto Ekspertiz

Türkiye geneli oto ekspertiz bayiliği veren firmalar arasında yer alan Captain Oto Ekspertiz öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini artırmaktır. Araçların genel analizinde kullanılan makineler son teknoloji ürünü olup, hata ihtimali son derece düşüktür. Bayilik sistemiyle daha geniş kitlelere ismini duyurmak ve hizmet sunmak amacı ile girişimcilere fırsatlar sunmaktadır. En az 80 metrekare alana sahip olunması öncelikli olurken sektörle ilgili girişimci ruha sahip kişilere öncelik vermektedir.

 

8. Dynomark Oto Ekspertiz

Her geçen gün yeni bayilere kapılarını açan Dynomark oto ekspertiz doğru, güvenilir ve işini severek yapabilecek başvuru sahiplerini tercih etmektedir. Müşteri memnuniyetine dikkat eden ve çalışma disiplinini benimseyen kişilerin başvurularına öncelik verilmektedir. En az 125 metrekare alana sahip olunması gerekirken dükkanın ayrıca 5 metre yüksekliğe de sahip olması gerekir. Sektöre ilgi duyan ve bu hususta belirli bir birikime ve tecrübeye sahip olmak önceliklerdendir. Açılacak mekanında nüfus yoğunluğunun fazla olduğu dikkat çekici alanlara sahip yerlerde olması gerekmektedir.

 

9. Otorapor Oto Ekspertiz Bayiliği

Girişimci ruha sahip ve sektörü çok iyi analiz eden kişilerin bayilik başvurularına öncelik tanıyan Otorapor oto ekspertiz firması hızlı gelişim göstermesi ile dikkat çekiyor. Oto ekspertiz bayiliği konusunda hızla büyüme eğiliminde olan firma işini severek yapacak ve bu alanda başarıyı hedefleyen kişilere fırsatlar sunmaktadır. Bayilik alabilmeniz için açmayı planladığınız dükkanın en az 100 metrekare olması ve 4 metre de tavan yüksekliğine sahip olması gerekir. Açacağınız dükkanında ana yola yakın işlek caddelerde olması şansınızı arttıracaktır.

 

10. Code Oto Ekspertiz

Uzun yıllar sektörde güvenli hizmetin merkezi haline gelmeyi başarmış Code oto ekspertiz bayilik vermektedir. Geniş servis ağına sahip olan firma bayilik başvurularında açılacak dükkanın araç alım ve satımlarının fazla olduğu yerlerde olmasına dikkat etmektedir. Park etme sorununun olmayacağı düzene sahip dükkanın da en az 90 metrekare olması ve yüksekliğinin de en az 3 metre olmasını talep etmektedir. Girişimcilerin sektöre hakim olması, hevesli olması, yeniliklere açık olması ve en önemlisi de müşteri memnuniyetine özen göstermesini istemektedir. Firmanın ismini taşıyacak olmasından dolayı bu tür detaylara dikkat edilmektedir. Her türlü desteği her zaman bayilerine sunma taraftarı olan firmanın kullandığı cihazlar TSE, CE, TÜV ve İSO belgelidir.

 

11. Garantili Arabam Oto Ekspertiz

Otomotiv sektörünün en fazla canlılık gösterdiği bölgelere bayilikler veren Garantili Arabam oto ekspertiz bu hususa ayrıca dikkat etmektedir. Dükkan özelliklerine gelecek olursak da dükkanın en az 125 metrekare olması ve 5 metre de tavan yüksekliğini olması gerekir. Giriş katında olması önemli etken olurken kurumsal kimliğe uygun hareket edilmesi önceliklerdendir. Dekorasyon ve inşaat gibi masraflar ise bayilik başvurusunda bulunacak kişi tarafından karşılanmaktadır. Dekorasyon olarak da tek tip esas alınmaktadır. Tüm detaylara dikkat eden firma bayilik vereceği kişinin de sektöre aşina olmasını istemektedir.

 

Oto ekspertiz bayiliği veren firmalar ” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.