Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar | Oto Yıkama Bayilik 2023

Yüksek getirisi ve sektörde her zaman ihtiyaç duyulan işlerden bir tanesi kuşkusuz oto yıkamadır. Tabi ki bu hususta bayilik sistemi ile hareket etmek daha etkili sonuç verecektir. Oto yıkama bayiliği veren firmalar listesine sizde göz atarak değerlendirme yapabilirsiniz. Zamanın değişen şartları ile birlikte araç kullanımı da hızla artmıştır. Hemen hemen her evde bir araba olur hale gelirken araçlara bakım konusu ön plana çıkmıştır. Hem ekonomik değerinin olması hem de uzun yıllar ilk günkü görünümü için bakım önemlidir. Bu noktada oto yıkama tercihi de git gide artış göstermiştir. Profesyonel hizmet anlayışına sahip oto yıkama sayesinde beklentilerin üst düzeyde karşılanması mümkün kılınıyor.

Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar

Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar

İhtiyaç açısından düşünüldüğünde son derece doğru yatırımlardan birisi olan oto yıkama işi uzun yıllarda kazanç kapısını açacak düzeye sahiptir. Elbette sektörde tutunmak için kendi markanızla uğraş vermeniz daha zor olacaktır. Bunun yerine Oto yıkama bayiliği veren firmalar ile görüşüp size uygun bir bayilik almak daha mantıklı olacaktır. Hem getiri açısından hem de imaj açısından bu gibi faktörler çok önemlidir. Size en doğru aktarımı sağlayacak olması ve birçok farklı konuda da avantaj sunacak olması da artı yönlerini oluşturmaktadır. Üstelik birçok yatırıma göre değerlendirme yapıldığında düşük sermaye söz konusudur. Buda az parası olan fakat güzel bir iş kuramayanlar için bulunmaz bir fırsat olarak değerlendirilebilir düzeydedir. Sizler için hazırlamış olduğumuz oto yıkama bayilikleri listesine göz atarak bütçenizle örtüşen değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

 

1. Sonax Oto Yıkama Bayilik

Profesyonel oto yıkama alanında oldukça üst düzey yapıya sahip olan Sonax 2002 yılında kurulmuştur. Çağın gereksinimlerine ayak uydurması sayesinde her zaman gözde olan firma sektörde oldukça iyidir. Oto yıkamaya dair kullanılan malzemeler ve teknikler de müşteri memnuniyetini artıracak düzeydedir. Buda tercih bakımından daha fazla müşterinin gelmesini sağlamaktadır. Doğru planlama ile sizde bayilik başvurusunda bulunabilir ve Sonax bayisi olabilirsiniz. Oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında kaliteli hizmet anlayışına sahip nadir kuruluşlardan bir tanesi olarak da dikkat çekiyor. Elbette bayilik şartlarını yerine getirmeniz ve istenilen düzeye sahip olmanız gerekir. Öncelikle araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelere dükkan açmanız öncelikler arasındadır. Bu gibi ayrıntılara dikkat edilerek bayilikler verilmektedir. Yıllık ortalama 15 ila 20 arası bayilik veren firma Türkiye’nin her yerine bayilik fırsatı sunmaktadır.

 

2. AutoWash Oto Yıkama Bayiliği

Oto yıkama sektörünün yalnızca arabanın temizliği ile ilgili olmadığını aynı zaman da detaylı bakımın gereksinimlerinin de gerekli olduğunu gösteren firmalardan bir tanesidir. Fırçasız oto yıkamanın ne kadar önemli olduğunun farkını yansıtan firma ayrıca toptan ve perakende ürün satışını gerçekleştiriyor. Hem kaliteli hem güvenli hem de geniş ürün yelpazesine sahip olması da yıkama dışında satış odaklı çalışma düzenini de oluşturuyor. Bütçenize uygun AutoWash bayiliği alabilmeniz için belirlenen şartları yerine getirmeniz gerekir. Oto yıkama alanın büyüklüğüne özen gösterilirken araç bakımına dair ürünlerin satışı için de stant alanı olması gerekmektedir.

 

3. CarisMax

Sektöre 2003 yılında giren Carismax, 2012 yılına gelindiğinde ismini Carismax Car Care Systems olarak değiştirmiştir. İlk günden bu zamana kadar ki dilimde sektörde en iyi olmayı hedefleyen firma en son teknoloji ürünlerini kullanmaya özen göstermektedir. Hem ekipmanları hem de kaliteli ürünleri ile dikkat çeken firma bayilik fırsatını da girişimcilere sunuyor. Hizmet amacına ek olarak ürün satışına da önem gösteren firma profesyonel ekibi ile kurumsallaşma yolunda emin adımlar atıyor. Elbette CarisMax bayisi olmak için şartları yerine getirmeniz ve istenilen düzeyi elde etmeniz gerekecektir. Güzel bir iş ortaklığı oluşturmak ve yatırımlarınızı doğru alana yaptığınıza emin olmak adına incelemeniz gereken firmalardan bir tanesidir.

 

4. Redline Oto Yıkama Bayiliği

Araç bakımlarında öncelikli olarak dikkat edilen husus kuşkusuz aracın nasıl temizliğidir. Elbette temizlik şekli kadar önemli olan diğer bir ayrıntı da kullanılan malzemenin kalitesidir. Redline farklı bir konsepte sahip olurken tüm araç temizleme ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Kaliteli ürünü uygun fiyata sunma gibi bir prensibe sahip olan firma oto yıkama sektörüne girmek isteyenler için adeta biçilmiş kaftan formatındadır. Firmanın desteğini yakından hissetmek istiyorsanız da bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Hem müşterilerinizin araçlarını temizlerken hem de ürünleri satarken farkı hissedebilirsiniz. Oto bakım ürünlerinde adeta çığır açmış olan firma sizi yalnız bırakmayacaktır.

 

5. AutoRoy

Müşteri memnuniyeti oto yıkama sektöründe olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Aracına bakım yaptıran bir kişi memnun kalmadığında mecbur kalsa dahi sizin dükkanınıza gelmeyecektir. Bu yüzden de her aracın temizliği ve bakımı üst düzey yapılmalıdır. Oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında yer alan AutoRoy müşteri memnuniyetine fazlaca dikkat etmektedir. Bu yüzden de kullanılan ürünler ve cihazlar birinci sınıf kaliteye sahiptir. Sizde oto yıkamaya dair tüm etkenleri oluşturma adına AutoRoy firmasının bayilik şartlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca kullanın temizlik ürünleri kimyasal içeriklere sahip olmayı hem doğal hem de çevre dostudur. Buda her yönden size artılar katacaktır.

 

6. My Wash

Fırsatlar dünyasında en gözde yatırımlardan bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen oto yıkama sektörü bayilikler sayesinde daha da sağlam temeller atıyor. Çok yüksek bedeller ödemeden 50 bin TL gibi bir sermaye ile My Wash oto yıkama bayiliğini alabilirsiniz. Hızla büyüme eğilimine sahip olan firma yeni yatırımcılarına birçok konuda destek oluyor. Dükkanın nereye kurulacağına dair planlama yapıldıktan sonra da 10 gün içerisinde anahtar teslim size sunuyor. Oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında gözde olmayı başaran firma üst düzey kalitesi ile de dikkat çekiyor. Kısa süre içerisinde yapılan değerlendirmeye göre bayilik başvurunuzda sonuçlandırılmaktadır.

 

7. Globowax

Oto yıkama sektörüne 2006 yılında giren firma daha öncesinde de lojiktik sektöründe hizmetini sürdürmekteyiz. Halen lojiktik sektöründe de faaliyetlerini sürdüren firma kuru temizleme hizmeti ile de sektöre farklı bir bakış kazandırdı. Birçok il ve ilçe de bayiliği bulunan firma halen bayilikler vermeye de devam ediyor. Oto yıkamaya ek olarak cam film, seramik kaplama, kaput koruma, mini onarımlar ve oto ekspertiz hizmetiyle de geniş bir alana sahip. Sizde hem oto yıkama hem de diğer alanlarda da iş yapmak istiyorsanız Globowax doğru tercih olacaktır. Oto yıkama bayiliği veren firmalar içerisinde hizmet ağı en geniş firmalardan da bir tanesidir.

 

8. Wemax

Türkiye’de 50’den fazla bayiye sahip olan Wemax firması 1993 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. Oto yıkamaya dair en iyiyi hedefleyen firma halen girişimcilere bayilikler veriyor. Metrekaresine göre değişen kurulum maliyetleri söz konusu olurken firma tüm faktörleri hesaba katmaktadır. Oto yıkama da olması gereken malzemelerin tamamını sizlere sunmaktadır. Standlar, tabela, kataloglar, personel kıyafetleri, reklam ürünleri gibi birçok ürünü kurulum aşamasında karşılıyor. Bir nevi anahtar teslim dükkanı size sunan yapı ile hizmet veriyor. Sizde üst düzey bir oto yıkama kurmak istiyorsanız Wemax tercihinde bulunabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmeniz için de gerekli tüm faktörler de ortaya konuluyor. Ultra lüks hizmet anlayışına sahip olunduğu için de bayilerin takibi de belirli aralıklarla gerçekleştirilmektedir. Firma bayiliği verdikten sonra da bayilerine birçok konuda desteğini sürdürüyor.

Okuyunuz: Bayilik Veren Firmalar 2023

 

Oto yıkama bayiliği veren firmalar ” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.