Param Yok Bayilik Almak İstiyorum Bu Mümkün Mü?

Param Yok Bayilik Almak İstiyorum Bu Mümkün Mü?

Param Yok Bayilik Almak İstiyorum Bu Mümkün Mü?

Param yok bayilik almak istiyorum diyorsanız bayilik veren firmaları ve şartlarını iyi araştırmanız gerekir. Bazı firmalar çok yüksek isim bedeli isterken bazı firmalar sermayesiz ve bedelsiz olarak sizlere bayilik verebilirler. Birçok farklı firma sırf isminin daha da yaygın hale gelmesi için isim bedeli talep etmeden sizlere bayilik verebilmektedir. Bu firmaların farklı şartları olabileceği gibi sıfır şart ile de bayilik alma imkanı sunabilirler.

Ancak kişiler hangi alanda işletme açmak istediklerine karar vermek durumundadır. Türkiye gibi bayilik sisteminin son derece aktif olduğu günümüzde sermayesiz olarak iş yeri açmak son derece zordur. Ancak bu durum mümkün değil demek doğru değildir. Paranız ya da sermayeniz yok ise şirketlerin bedelsiz bayilik imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Bu bayiler sizlerden düşük kar marjı da talep edebilir. Böyle durumlarda param yok bayilik almak istiyorum diyenlerdenseniz birçok firmayı dikkate alabilirsiniz. Şu firmalardan bedelsiz bayilik alabilirsiniz:

But’s Fried Chicken Firması

But’s Fried Chicken firması Türkiye’de varlığını devam ettiren firmalardandır. Bu firmadan bayilik almak için bedel ödemeniz gerekmemektedir. Bayilik sistemi hakkında şunlar söylenebilir:

 • Türkiye’de üç tane şubesi vardır.
 • Diğer bayiler gibi bayilik bedeli talep etmemektedir.
 • Bayilik almak için AVM içinde 40 metrekare, AVM dışında ise en az 80 metrekare alan gerekir.
 • Firmanın kar marjı ise %100’den fazladır.

Bayilik almak isteyen kişiler bu avantajı değerlendirerek son derece iyi düzeyde kazan elde edebilmektedir.

Lexa Çelik Kapı Firması

30 yıldan fazla süredir sektöründe varlığını devam ettiren Lexa Çelik Kapı firması sektöründe önemli bir yere sahiptir. Yeni bayilik talepleri konusunda firma son derece iyi değerlendirmeler yapmaktadır. Ancak firma sermaye bedeli talep etmiyor olsa da sektör deneyimi olan kişileri tercih etmektedir. Kişiler bayilik aldıklarında yalnızca bu firmanın ürünlerini satmak zorundadır. Lexa’nın bayilik sisteminde %20’den fazla kar marjı vardır. Ancak dükkan genişliği şartlarını karşılamak gerekir. Param yok bayilik almak istiyorum diyorsanız Lexa çelik kapı firmasını tercih edebilirsiniz.

Saray Döner Firması

Döner sektörü son derece yüksek bir dinamizme sahiptir. Dışarıda yemek yemek isteyen kişiler döner tüketmeyi son derece sevmektedir. Bu nedenle de her zaman hazır müşterisi olan sektörlerden biridir. Biraz deneyim biraz sabır göstererek bu alanda iyi düzeyde gelir elde etmek mümkün olmaktadır. Saray döner firması hakkında da şunlar söylenebilir:

 • Bayilik bedeli istemediği için paranız olmasa da başvurabilirsiniz.
 • Deneyimli olmanız öncelikli olmanızda etkilidir.
 • 8 bayisi olan bu firma en kısa süre içerisinde 50 bayi sayısına ulaşmayı hedefler.
 • Dükkan boyutları konusunda firmayı arayarak bilgi edinmek mümkündür.

Döner alanında iyi bir bayilik şubesi açmak kişilere iyi düzeyde kazandırmaktadır. Deneyimli kişiler bu firmadan sermayesiz olarak daha kolay şekilde bayilik alabilmektedir.

Sabun Dünyam Firması

Sabun temizlik açısından son derece önemli bir maddedir. Sabun üreten firmalardan biri olan Sabun Dünyam daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilmek için kişilere bayilik vermektedir. Param yok bayilik almak istiyorum diyorsanız bu firmayı da tercih edebilirsiniz. Sermayesiz olarak sizlere bayilik veren bir sistemdir. Firmadan bayilik almak için online olarak başvuru yapabilirsiniz. Kurumsal mail adresine mesaj gönderdiğinizde hem bilgi edinebilir hem de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tondo Atıştırmalık

Atıştırmalık büfeler veren firmalardan biri olan Tondo kişilere iyi düzeyde bayilik imkanı sunar. Firmanın kişilere sağladığı avantajlar arasında özellikle şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Tondo firması 2015 senesinde kurulmuştur.
 • Şirket büyük hedeflere sahiptir ve Türkiye geneline yayılmayı amaçlamaktadır.
 • İsim ve sermaye bedeli talep etmemektedir.
 • Aynı zamanda şirket tüm yatırımların en geç 8 ayda amorti edilebileceği üzerinde durmaktadır.

Firmayı arayarak tüm bayilik şartları hakkında bilgi edinmek mümkün olmaktadır. Son derece iyi standartlarda firmalardan biridir. Sermaye ve isim hakkı istemediği için çok iyi standartlarda iş yeri sahibi olabilme imkanı sunulmaktadır.

Param Yok Bayilik Almak İstiyorum Bu Mümkün Mü? makalemizin sonuna geldik. Bu makalemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında sizinde görüşlerinizi ve tecrübelerinizi görmek bizi ve diğer ziyaretcilerin bilgilenmesinde öncülük sağlayabilir. Ayrıca diğer çalışma makalelerimizden en çok sorulan soru ise Gemide Çalışmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? makalemizi incelemeyi unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.