Seç Market Bayilik Şartları ve Bayi Yorumları

Bayilik almak, iş kurmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri. Market bayiliği almak ise 2022 yılında en kazançlı iş fikirlerinden biri olarak öne çıkıyor. Market bayiliklerinde en uygun şartları ise Seç Market Bayilik sunuyor. Mahallenizin Bakkalı sloganıyla yola çıkan Seç Marketçilik Anonim Şirketi, yaklaşık 5000 çeşit ürün portföyü ile 2022 yılının en kârlı yatırımlardan biri olarak görünüyor. İsim hakkı bedeli almayan firmadan bayilik almak, hem yeni iş kuracak olanlar hem de deneyimli girişimciler için oldukça kârlı bir yatırım. Seç Market Bayilik Şartları ise oldukça uygun koşullardan oluşuyor.

Seç Market Bayilik Şartları

Seç Market Bayilik Şartları

Seç Market, hem girişimcinin hem firmanın kazanmasına dayanan bir sistem sunuyor. Kazan-kazan ilkesi ile çalışan firma, perakendecilik sektöründe de oldukça deneyimli. En uygun şartlarla girişimcilere kârlı iş kurma imkanı sunan firmanın Türkiye genelinde 1800’den fazla bayisi bulunuyor. Firma, bugüne kadar hedeflediği başarıyı Seç Market Bayilik Yorumları ile de kanıtlıyor. Seç Marketler, en sevilen ürünlerin en uygun fiyatlarla satıldığı marketler olarak tüketiciler tarafından da çok talep görüyor.

Yıldız Holding ve Bizim Toptan firmalarına ait olan Seç Market ‘ten bayilik almak, girişimciler için en ekonomik ve kârlı bayiliklerden biri. Tüketicilere ucuz fiyat politikası ile hizmet eden Seç Market, girişimcilerden isim hakkı bedeli de almıyor. Birçok avantajı olan firmadan bayilik almak için Seç Market Bayilik Ücreti ödemek gerekmiyor.

Seç Market Bayilik Şartları

2022 yılında market bayiliği veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalardan en uygun şartları talep eden marketlerden biri ise Seç Market. Firma, Seç Market Bayilik almak isteyen girişimcilere inanılmaz kolaylıklar sunuyor. Seç Market Bayilik Şartları, standart bir market bayiliği şartlarına göre çok basit koşullardan oluşuyor. Firma, bayiliğini almak isteyen girişimcilerden ticaret sicilinin temiz olmasını ve yeterli sermayeye sahip olmasını istiyor. Aynı zamanda marketçilik yapmaya hevesli, gelişime açık, liderlik özelliklerine sahip olması da tercih edilen koşullar arasında bulunuyor. Seç Market bayiliğinde öne çıkan avantajlar ise şunlar:

  • Bayilik ücreti veya isim hakkı bedeli yok.
  • Müşteri potansiyeli çok yüksek.
  • Markette satılacak ürünler Seç Market portalından kolayca sipariş ediliyor.
  • Ürünlerin bayiye teslimatı için kargo ve teslimat ücreti yok.
  • Mağaza tabelaları, ürün katalogları ve reklam afişleri ücretsiz.
  • Bayiler siparişlerini kredi kartı, havale veya nakit olarak yapabiliyor.
  • Bayiler isterlerse dışarıdan aldıkları meyve sebze, ekmek, kontör, gazete gibi ürünleri mağazalarında satabiliyor.
  • Mağazada TAPDK belgesi alarak sigara da satılabiliyor.

Seç Market Bayi Yorumları

Seç Market bayilik başvurusu yapmak isteyenler için internette Seç Market Bayilik Yorumları ile ilgili birçok bilgi bulunuyor. Seç Market’ten bayilik almak isteyenler, bayilik alan binlerce girişimcinin yorumlarına her yerden ulaşabiliyor. Bu ise firmaya olan güveni artıran en önemli unsurlardan biri. Firmadan bayilik alanlar, bayilik açma süreci ve sonrasında yaşadıkları tüm deneyimleri firmanın resmi web sitesi üzerinde de paylaşabiliyor.

Seç Market Bayilik Ücreti

Seç Market bayilik ücreti için firma herhangi bir bedel talep etmiyor. Seç Market Bayilik için ihtiyaç duyulan sermaye; mağaza kirası, giderler, personel maaşları, ürün tedarik maliyetleri ile sınırlı. Seç Market’ten tedarik edilen tüm ürünler vadeli satın alındığı için, bayilik açarken firmaya banka teminat mektubu verilmesi gerekiyor.

Seç Market Açma Koşulları

Seç Market Açma Koşulları girişimciler için uygun koşullardan oluşuyor. Bu koşullardan ilki girişimcinin ticari sicilinin temiz olması. Seç Market Bayilik için en önemli koşul olarak girişimciden ticaret sicilinin temiz olması isteniyor. Bu koşul, hem firmayı hem de market müşterilerini güvence altına alıyor. Firmanın girişimciden istediği diğer bir koşul ise marketin hizmet vereceği mağazanın özellikleri ile ilgili. Firma bayisi olarak hizmet verecek mağazanın en az 50 m2’lik, düz girişe sahip olan, yaya yoğunluğunun yüksek olduğu bir lokasyonda olması gerekiyor. Seç Market’in koşullarını sağlayan girişimcilerle 3 yıllık bir sözleşme yapılıyor.

Okuyunuz: Bakkal ve Market Açmak

Seç Market Kimin?

Seç Marketçilik Anonim Şirketi, perakendecilik sektöründe deneyimli ve köklü bir kuruluştur. Bu yüzden Seç Market Bayilik almak, oldukça avantajlıdır. Seç Market, 2014 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’un Üsküdar semtindedir. Seç Market, Bizim Toptan ile Yıldız Holding ortaklığı ile kurulmuştur. 2022 yılında Seç Market’in tüm Türkiye genelinde 1809 bayisi bulunmaktadır.

Seç Market Bayilik Kâr Marjı

Seç Market Bayilik girişimcilere birçok avantaj sunan bir iş kurma fırsatı. Bu avantajlardan biri de Seç Market Bayilik Kâr Marjı olarak biliniyor. Seç Market, Türkiye çapında bilindik, güvenilir ürünleri en uygun fiyatlara müşterilere ulaştırıyor. Seç Market Bayiliğinde kâr marjı ise her ürüne göre değişiyor. Bazı ürünlerde kâr marjı yüzde 5 civarında olurken bazı ürünlerde bu oran yüzde 10 civarında olabiliyor. Bayilerin kâr marjı, mağazanın lokasyonuna ve müşteri potansiyeline göre de değişiyor. Bazı bayilerin aylık kâr marjı 8 bin ile 10 bin TL arasında iken, bazı bayilerin kâr marjının 20 bin civarında olduğu söyleniyor. Her bayinin aylık kazancı, Bizim Toptan firması tarafından ay sonunda bayinin hesabına yatırılıyor.

Seç Market Bayilik Başvurusu ve İletişim

Seç Market Bayilik başvurusu yapmak için firmanın resmi web sitesinde bulunan bayilik başvuru formunun doldurulması mecburiyeti bulunuyor. Seç Market Bayilik Başvurusu ve İletişim için sadece firmanın resmi web sitesinde yer alan bilgileri kullanmak gerekiyor. Seç Market’in bayilik başvuru formunda, kimlik bilgilerinin eksizce doldurulması, hangi şehir ve ilçede bayilik açmak istendiği, yatırım bütçesi için ayrılan sermaye tutarı, bayilik tercihi gibi sorulara yanıt verilmesi isteniyor. Bayilik tercihi kısmında girişimciler yeni mağaza açmayı veya mevcut marketlerini dönüştürme seçeneğini tercih edebiliyorlar. Seç Market’in bayilik formunda doldurulması gereken bir diğer alan ise girişimcinin neden Seç Market bayisi olmak istediği ile ilgili. Bu kısıma girişimci neden firmanın bayisi olmak istediğini, perakendecilik sektörü ile ilgili hedeflerini ve deneyimlerini yazabiliyor. Seç Market’in bayilik başvuru formu doldurulduktan kısa bir süre sonra bulunduğunuz bölgeden sorumlu Seç Market Bölge Müdürü, sizinle yüz yüze bir görüşme yapıyor. Bu görüşmede Seç Market’le ilgili tüm ayrıntıları öğrenebiliyor, bayilik için uygun bulunursanız bayilik süreciniz hemen başlatılıyor.

Okuyunuz: Market Bayiliği Veren Firmalar

Seç Market Şube Açma Maliyeti

Yeni bir iş kurmak veya mevcut mağazanızı dönüştürmek istiyorsanız Seç Market Bayilik fırsat ve avantajlarından yararlanarak Seç Market bayisi olabilirsiniz. Seç Market Şube Açma Maliyeti açacağınız mağazanın kirasına, personel giderlerine, mağazanın aylık harcama giderlerine ve marketinizde satışını yapacağınız ürünlere göre değişecektir. Örneğin, 50 m2’lik küçük bir mağazanın maliyeti ile 200 m2’lik bir mağazanın maliyeti birbirinden farklı olacaktır. Seç Market girişimcilere bayilik verirken isim hakkı bedeli istememektedir. Seç Market şubesi açarken ihtiyacınız olan sermaye, mağazanıza yapacağınız harcamalara bağlı olacaktır. Bazı bayiler için 100 bin TL ile 150 bin TL civarı bir maliyet yeterli olurken, bazı bayilerde bu miktar 400 bin TL ile 500 bin TL arasında değişebilir.

Seç Market Açmak İsteyenlere Öneriler

Seç Market Bayilik şartları en uygun market bayiliklerinden biri olarak tüm Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor. Seç Market açmak isteyenlere öneriler ile ilgili en önemli konulardan biri, bayiliğin açılacağı lokasyon olarak öne çıkıyor. Seç Market bayilerinin iyi kazanç elde etmeleri  için lokasyon seçiminin uygun olması ve firmanın istediği koşullara uyulması gerekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.