Bülent Börek Bayilik Şartları ve Kar Marjı

Börek tüketmek hemen her yaş grubunun en çok sevdiği yeme alışkanlıklarından biridir. Birçok farklı börek türünün bulunması börek çeşitlerinin sürekli olarak popüler olmasını sağlar. Bu nedenle Bülent Börek bayilik şartları konusunda birçok girişimci detaylı araştırma yapma gereği duyuyor. Bülent Börek günümüzün en popüler börek işletmelerinden biridir. Börek sektörünün yıllardır popülaritesini kaybetmemesi ve her geçen gün biraz daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi bu alana daha fazla kişinin yönelmesini sağlar. Büyük şehirlerden daha küçük şehirlere kadar hemen her yerde börek konusunda birçok farklı işletmenin açıldığı görülebilir. Sizler de kendinize ait bir iş yeri açmak isterseniz Bülent Börek bayilik şartları konusunda sizden istenilenleri yerine getirerek işletmenizi kolaylık ve açabilirsiniz.

Bülent Börek Bayilik Şartları

Bülent Börek Bayilik Şartları

Hem Türkiye’de hem de dünyada adını duyurmuş önemli firmalardan biri olan Bülent Börek bayilik konusunda önemli şartlar öne sürüyor. Girişimcinin bu bayiliği alabilmesi için istenilen tüm kriterleri yerine getirmesi büyük bir önem taşıyor. Aynı zamanda bayiliği aldığınız takdirde son derece tanınmış bir firmanın bayisi olarak oldukça geniş avantajlara sahip olabilirsiniz.

Bülent Börek bayilik şartları yerine getirilmeyecek kadar zor şartlar değildir. Bununla birlikte sermayenizin yeterli olması ve işinin başında durabilecek kapasitede bir kişi olmanız büyük bir önem taşır. Bununla birlikte işletmenizi açacağınız yer ve yanınızda çalışacak personellerin niteliği gibi konularda bu süreçteki başarınızı etkileyen önemli unsurlar arasında yer alır.

 

Bülent Börek Bayilik Şartları

Bülent Börek firması bayilik konusunda başvuruları değerlendirirken belirli kriterler arar. Eğer bu kriterlerin tamamını yerine getirebilecekseniz başvurunuzu yapabilir ve firma ile görüşmelerinizi ayarlayabilirsiniz. Bülent Börek bayilik alabilmek için sizlerden istenilen şartlar şunlardır:

 • Öncelikle metrekaresi konusunda çok fazla detaylara girmeyen firma özellikle dükkanı açacağınız yerin konumunu büyük bir önem verir.
 • Bununla birlikte dükkan yeriniz ne kadar geniş olursa kazanç miktarını da o kadar yüksek olacaktır.
 • Bülent Börek bayilik şartları içerisinde en çok dikkat edilen konulardan birisi dükkan yerini daha çok anayol ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu yerler tercih edilir.
 • Bununla birlikte işletmenizin giriş katta bulunması bayilik başvurunuzun onaylanması açısından önemli bir kriterdir.
 • İşinde son derece temiz ve titiz olunmalı ve marka İmajını zedeleyecek hiçbir harekette bulunmamalısınız.
 • Sermayeniz in bu süreci çevirebilmek için yeterli olması gerekir.

Tüm bu şartları yerine getirebileceğinize inanıyorsanız Bülent Börek bayilik başvurusu yapabilir ve kendi işletmenizi kurmak için adımlar atabilirsiniz. Bülent Börek bayilik şartları üzerinde durulması gereken önemli konulardır. Bu nedenle başvurunuzu yapmadan önce ilk olarak şartları değerlendirmeli ve kendinize detaylı bir iş planı yapmalısınız. Maliyet tutarını belirlerken bir yandan da maliyetinizi çıkarabileceğiniz kazanç miktarınız hakkında detaylı bir rapor hazırlamanız gerekir.

Okuyunuz: Börek Bayiliği Veren Firmalar

 

Bülent Börek İsim Hakkı Bedeli

Bayilik veren her firma neredeyse isim hakkı bedelini bayi başvurusu yapan kişilerden beklemektedir. Marka bir ismi kullanmak için kişiler bu bedeli ödemek zorundadır. Bülent Börek isim hakkı bedeli de sizlerden istenilen bir bedeldir. Bülent Börek bayilik şartları içerisinde de yer alan isim hakkı için ödemeniz gereken bedel her sene değişir.

Ancak 2021 yılı için 250 bin TL ile 300 bin TL arasında bir isim bedeli belirlenmiştir. Fakat sizin işletmenizin boyutları ve dükkanınızın bulunduğu lokasyon gibi faktörler harcamanız gereken para miktarını ve isim bedelini belirleyebilir. Ortalama olarak 300 bin TL sermaye ile işletmenize kurabilir ve kendi işyerinize açma avantajını daha iyi elde edebilirsiniz.

 

Bülent Börek Bayilik Başvurusu

Bülent börek bayilik başvurusu için firmanın ana sayfasından online olarak başvurunuzu gerçekleştirilmelisiniz. Bayilik başvurusu yaparken mutlaka sizden istenilen tüm bilgileri detaylı olarak vermeniz gerekir. Başvuru sırasında şunlara dikkat etmelisiniz.

 • İlk olarak firmanın kurumsal sitesini ziyaret edip buradan bayilik sayfasına girmelisiniz.
 • Karşınıza çıkan Bülent börek bayilik başvuru formu detaylı bir şekilde doldurulmalıdır.
 • Bununla birlikte başvuru formunda size 2 farklı seçenek sorulmaktadır. İşletmenizi Türkiye içerisinde mi yoksa yurtdışında bir lokasyonda mı kurmak istediğinizi belirtmeniz gerekir.
 • Adınız ve soyadınız gibi kişisel bilgileriniz yanında iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde yazmalısınız.
 • Meslek bilgilerinizi yazmalı aynı zamanda gıda ve pastane gibi alanlarda deneyiminiz bulunup bulunmadığını da belirtmelisiniz.
 • Kendinizi kısa ve öz bir şekilde tanıtmalı ve firma imajına katkıda bulunabilecek bir birey olduğunuzu firmaya kanıtlamalısınız.

Sermayeniz ve dükkan yeriniz konusunda detaylı bilgiler vermeli ve sonrasında başvuruyu tamamlamalısınız. Gönderdiğiniz başvuru bilgileri firma tarafından detaylı bir şekilde incelenerek sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

 

Bülent Börek Şube Açma Maliyeti

Bülent börek şube açma maliyeti bu alanda iş yapacak olan kişilerin mutlaka önceden hesaplaması gereken bir maliyettir. Öncelikle maliyetinizi etkileyen birçok farklı unsur olacağını bilmeniz gerekiyor. Dükkan açma ruhsat bedellerinden işletme dekorasyonuna ve şirket isim hakkına kadar birçok noktada geniş bir sermaye tutarınızın olmasına özen göstermelisiniz.

Ortalama 250- 300 bin TL civarında bir sermaye ile işletmenizi kolaylıkla açabilir ve bu süreçte kendinize oldukça güzel bir iş yeri kurabilirsiniz. Bülent börek bayilik şartları yerine getirdikten sonra mutlaka maliyet konusunda önemli bir planlama yapmalı ve bu süreci çok daha profesyonel bir şekilde geçirmelisiniz.

Bülent börek şube açma maliyeti konusunda sizlere firma tarafından da çeşitli bilgiler verilir. Eğer bayilik başvurunuzu onaylanırsa bu süreçte her detayla uzmanlar yakından ilgilenir ve sizlere gerekli yönlendirmeler yapılarak kusursuz bir işletme kurmanız sağlanır.

Okuyunuz: Börekçi Dükkanı Açmak

 

Bülent Börek Bayilik Açmanın Avantajları

Bülent börek bayilik açmak bir günümüzde oldukça karlı iş fikirlerinden biridir. Bu süreçte hem kendinize ait bir işletmeniz olacak hem de yüksek kâr elde edebileceksiniz. Özellikle sabah saatlerinde çok fazla müşterinizin bulunması börek satış konusunda yüksek kazanç elde etmenizi sağlar.

Bununla birlikte yoğun yaşam temposu nedeniyle artık insanların evlerinde kahvaltı hazırlamak yerine hazır böreklere ilgi duyması ya da gün içerisinde de çok fazla tüketilmesi sizde ve dinamik bir müşteri sistemi sağlar.

Bülent börek bayilik açmanın avantajları arasında en önemlisi de isim hakkıdır. Sektörde adını duyurmuş firmalardan birisi olan Bülent Börek adı altında bir işletme açmak müşterilerinizin sizlere çok daha hızlı bir şekilde güvenmesini sağlayarak sizlerden alışveriş yapmasına olanak tanır. Avantajlarına bakıldığında sizlere firma birçok konuda destek veriyor. Personellerimizin eğitilmesi, bölge kurması, dekorasyon gibi konularda firma tüm bayilerine eşit şartlarda hizmetler sunmaktadır.

 

Bülent Börek Ne Kadar Kazandırır?

Bülent Börek ne kadar kazandırır sorusuna net bir yanıt vermek mümkün değildir. Çünkü kazanç tutarını etkileyen en önemli konu günlük yaptığınız satışlardır. Çok işlek çarşı merkezinde bir işletme kurduğunuz takdirde oldukça yüksek standartlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda eğer simit ve poğaça gibi satış ürün satışları da yapacaksınız karlılık düzeyiniz daha da yüksek olabilir. Porsiyon olarak bakıldığında börek porsiyonlar 11 TL kilogram olarak ise ortalama 44 TL gibi fiyatlarla satılır. Bunları aya vurduğunuzda biz de çok yüksek bir kare elde etme imkanı bulunur.

 

Bülent Börek Genel Merkez İletişim

Firmaya bayilik başvurusu yapacağınız zaman şu bilgileri kullanabilirsiniz:

Bilgilerini kullanarak firmadan görüşme ayarlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.