Dondurmalı İrmik Helvası Bayilikleri Kar Marjı Nedir?

Dondurmalı İrmik Helvası Bayilikleri Kar Marjı Nedir?

Dondurmalı İrmik Helvası Bayilikleri Kar Marjı Nedir?

Dondurmalı irmik helvası bayilikleri giderek popülerleşen franchise iş modelleri arasında yer alıyor. Özellikle düşük yatırım bütçesi nedeni ile girişimcilerin ilgisini çeken dondurmalı irmik helvası bayiliği firma ile iletişime geçtikten sonra gerekli şartların yerine getirilmesi ile kolayca açılabiliyor. Bayilik hizmeti verme düşünceniz varsa dondurmalı irmik helvası bayiliği alarak sektöre giriş yapabilirsiniz.

Dondurmalı irmik helvası bayiliğini işlek merkezlerde açarak kısa zamanda bu hizmet ile kazanç elde edebilirsiniz. Türkiye genelinde sayısız bayisi bulunan dondurmalı irmik helvası bayiliği nasıl alınır ve dondurmalı irmik helvası kâr marjı nedir gibi sorulara yanıt bulmak için yazının devamına göz atabilirsiniz.

Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik Hizmeti

Dondurmalı irmik helvası bayilikleri günümüzün en kolay alınabilen franchise seçeneklerinden birisidir. Tek ürün üzerine hizmet verilebilmesinden dolayı herhangi bir şekilde dükkân açmaya gerek kalmadan dondurmalı irmik helvası bayiliği açılabilir. Belirli metrekare genişliğe sahip alanda verilebilen bu bayilik uygun koşulları ve çalışma ortamı nedeni ile son dönemde oldukça tercih edilir.

Dondurmalı irmik helvası hizmetini birden fazla firmadan alabilirsiniz. Genel anlamda açık gıda ürünü olarak satışa sunulan dondurmalı irmik helvası birkaç belirli firmanın öne sürdüğü franchise hizmetlerden bir tanesidir. Firmaların talepleri ve çalışma koşulları hakkında bilgi aldıktan sonra sizin için en uygun olan firma ile anlaşabilir ve bayilik hizmetini vermeye başlayabilirsiniz.

Dondurmalı İrmik Helva Bayilik Veren Firmalar

Dondurmalı irmik helvası bayilik veren firmalar Türkiye genelinde gıda sektöründe oldukça tanınmış olan firmalardır. Bu firmalar franchise hizmeti ile temelde ürün satışını daha geniş bir alana yaymayı amaçlar. Bu sayede her geçen gün daha fazla müşteriye hitap edilmesi amaçlanır. Yaşadığınız şehirde veya bayilik hizmeti vermek istediğiniz şehirde uygun koşulları sağladıktan sonra firmalar ile iletişime geçerek dondurmalı irmik helva bayiliği alabilirsiniz.

Dondurmalı irmik helvası hizmeti kiosk sistemler ile kolayca verilebilir. Bu nedenden dolayı maliyet açısından son derece düşüktür. Sadece bir kiosk standa sahip olarak dondurmalı irmik helvası bayilik hizmetini verebilirsiniz.

Dondurmalı irmik helvası bayilik hizmetini alabileceğiniz firmaların her birinin kendisine özgü şartları bulunur. Firmalar ile görüşerek size uygun hizmet şartları arasından seçim yapabilirsiniz. Franchise hizmeti vermenize imkân tanıyan dondurmalı irmik helvası firmaları ve ayrıntılı hizmet açıklamaları şu şekildedir;

Helvani Dondurmalı İrmik Helva Bayilik Hizmet Koşulları

Helvani, uygun bütçe ile dondurmalı irmik helva bayilik hizmetini verebileceğiniz firmalardan bir tanesidir. Düşük yatırım sermayesi ile kolayca alabileceğiniz franchise hizmeti geleneksel Osmanlı tatları arasında yer alan helva ve dondurma hizmetini sunabilmenize imkân tanır. Firmanın satışa sunduğu ürünlerin içerisinde herhangi bir tatlandırıcı ya da yapay malzeme bulunmaz. Tamamen doğal olan bu ürünü sahip olacağınız kiosk stantlarda satışa sunabilirsiniz.

Helvani dondurmalı irmik helva bayilik hizmeti vermek isteyen girişimcilerde aranan temel özellikler şu şekildedir;

 • Temizlik ve hijyene önem vermesi
 • Markayı başarılı bir şekilde temsil edebilecek olması
 • Girişimci ruha sahip olması
 • Kiosk stantlarda hizmet verme eğilimine sahip olması
 • Tercihen kiosk stant hizmetinde deneyimli olması

Helvani Bayilik Hizmeti Nasıl Alınır?

Helvani bayilik almak için;

 • Öncelikle firma ile resmi kanallar üzerinden iletişime geçilmesi gerekir. Bunun için iletişim numaraları ya da firmanın resmi internet yolu tercih edilebilir.
 • Ardından hizmet verilecek olan bölge tespiti yapılır. Bu aşamada tercihen merkezi ve işlek cadde ile sokakların tercih edilmesi önemlidir.
 • Firmaya bayilik hizmetinin verileceği alan adında bilgi verilir.
 • Firma tarafından gönderilen uzman denetleme ekibi hizmet verileceği alanda incelemelerde bulunur.
 • Firma tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında bu hizmeti vermek için uygun olan girişimciler görüşme için şirkete davet edilir.
 • Görüşme sonrasında firma ile girişimci arasında sözleşme imzalanır.
 • Süreç tamamlandıktan sonra girişimciler kiosk stant eşliğinde belirledikleri bölgede dondurmalı irmik helvası bayilik hizmetini vermeye başlayabilir.

Helvani Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Helvani firması adı altında dondurmalı irmik helvası hizmeti vermek isteyenler için bu hizmet seçenekleri şunlardır;

 • Paket 1: Çiğ köfte dükkânı, kafe ya da restoran tarzı yerlerde hizmet vermek için tercih edilebilecek kiosk stant: 30.000 TL
 • Paket 2: Çiğ köfte dükkânı, restoran ve kafelerde kullanılmak üzere özel bakır stant modeli: 40.000 TL
 • Paket 3: 15 metrekare ile 40 metrekare arası anahtar teslim işyeri modeli: 100.000 TL
 • Paket 4: 40 metrekare ve 70 metrekare anahtar teslim özel butik mağaza: 250.000 TL

Helvacı Necmi Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik Hizmeti Koşulları

Helvacı Necmi dondurmalı irmik helvası hizmeti verebileceğiniz köklü firmalardan bir diğeridir. Türkiye genelinde isim yapmış olan bu firma bayiliklerini artırarak ülke genelinde bayileşmeyi amaç edinir. Katkısız ürün kullanarak hazırladığı ürünleri girişimciler franchise hizmet ile farklı noktalarda satışa sunabilir.

Helvacı Necmi Bayilik Hizmeti Nasıl Alınır?

Helvacı Necmi bayilik hizmetini alabilmeniz için;

 • Firma ile iletişime geçilmesi gerekir.
 • Görüşme sonrasında girişimcilerden bu hizmet için tercih edecekleri alan hakkında bilgiler istenir.
 • Girişimci hizmet için uygun gördüğü adres ve diğer bilgileri firmaya iletir.
 • Firmanın yönlendireceği denetim personelleri bölgede detaylı inceleme gerçekleştirir.
 • İnceleme sonrası girişimciler değerlendirmeye alınır.
 • Değerlendirme sonucu başvurusu olumlu bulunan girişimciler sözleşme imzalamak için davet edilir.
 • Görüşme yapılır ve girişimciler ile işveren arasında bayilik sözleşmesi imzalanır.

Sürecin tamamlanmasının ardından girişimciler dondurmalı irmik helvası bayilik hizmetini vermeye başlayabilir.

Helvacı Necmi Bayilik Hizmet Maliyeti Ne Kadar?

Helvacı Necmi bayilik hizmeti vermek isteyenler için maliyet ile ilgili bilgiler şu şekildedir;

 • İsim Hakkı Bedeli: 10.000 TL- 100.000 TL
 • Metrekare başı kurulum bedeli: 2.000 TL
 • Şube Açılış Maliyeti: 1.000 TL- 50.000 TL
 • Minimum Nakit İhtiyacı: 10.000 TL

Giderler karşılandıktan sonra şube 15 gün içerisinde hizmete hazır hale getirilir. Girişimci herhangi bir reklam bedeli ödemeden hizmet vermeye başlayabilir.

Helvadem Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik Hizmet Koşulları

Helvadem dondurmalı irmik helvası bayilik hizmeti, yeni girişimciler için uygun maliyetli iş imkânı sunar. Dondurmalı irmik lezzetini müşterilerine bayilikleri ile sunmak isteyen firma genelde stant usulü hizmet vermeyi amaç edinir. Henüz yeni bir kuruluş olsa da sektörde lezzetli irmik tatlısı ile öne çıkmayı başarmıştır.

Helvadem Bayilik Hizmeti Nasıl Alınır?

Helvadem bayilik hizmeti vermek isteyenler şu yolları izleyerek franchise girişimci olabilir;

 • Helvadem ile resmi iletişim yolları üzerinden iletişime geçilmelidir.
 • Yapılacak ön görüşme sonrasında girişimcilerin hizmet için tercih edecekleri alan ve mekân hakkında gerekli bilgileri sunması istenir.
 • Firma bir sonraki aşamada belirlenen adrese ön incelemelerde bulunur.
 • Girişimcinin şartları ve hizmet için gösterdiği adres bilgileri değerlendirilir.
 • Değerlendirmeden olumlu yanıt alan girişimci firma ile sözleşme imzalar.

Düşük maliyet le yüksek gelir elde etmek isteyenler Helvadem ile bu fırsata sahip olabilir.

Helvadem Bayilik Hizmeti Maliyeti Ne Kadar?

Helvadem, girişimcilere vereceği bayilik hizmetinde bütün süreci yakından takip eder. Bayilik usulü çalışan firma, her yeni bayilik girişiminde bir önceki bayilik ve bölgeleri bu konuda bilgilendirir. Stant olarak yapılacak bu hizmet AVM’lerde ve işlek caddelerde girişimciye istenilen miktarda getiri elde etme fırsatını sunar. Standın teslim edilmesinin ardından girişimciler direk olarak hizmete başlayabilir.

Helvadem bayilik hizmeti maliyetli 10.000 TL’den başlar. Firmanın bayiliğini açmak için minimum 10.000 TL gerekir. Bayilik içerisinde yer alacak ekstra özelliklere göre maksimum 20.000 TL’ye kadar bütçe ayrılabilir. Uygun maliyeti ile dikkat çeken bayilik yaklaşık olarak 10 gün içerisinde hazırlanarak girişimcilere teslim edilir.

Dondurmalı İrmik Helvası Bayilikleri Kar Marjı Nedir?

Dondurmalı irmik helvası bayilik hizmeti az maliyetli olması ve yüksek getiri sağlaması nedeni ile özellikle yeni girişimciler tarafından tercih edilir. Bayilik hizmetinde sunulan üründen elde edilecek kâr marjı birçok sektör ve hizmete göre odlukça yüksektir. Az maliyet ile gireceğiniz dondurmalı irmik helvası bayilik işinde kısa zamanda %20- %30 gelir elde edebilir ve başarılı bir hizmet performansı gösterebilirseniz kısa zamanda %80- %90’a varan oranlarda kâr elde etmeye başlayabilirsiniz.

Dondurmalı İrmik Helvası Bayilikleri Kar Marjı Nedir? makalemizin sonuna geldik. En çok sorulan peynirci baba hakkında ki makalemizi incelemek isterseniz Peynirci Baba Bayilik Şartları Nedir? Komisyon Oranı Nedir? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.