Halı Bayiliği Veren Firmalar 2023

Yaşam alanlarının en önemli eşyaları arasında yer alan halılar dekorasyonların önemli bir parçasıdır. Bu kadar popüler ürünler olması halı sektörünün de önemli bir dinamizm kazanmasını sağlamıştır. Sektörün son derece hareketli olması halı bayiliği veren firmalar açısından da önemli bir avantaj olmuştur.

Halı Bayiliği Veren Firmalar

Halı Bayiliği Veren Firmalar

Kişiler halı bayiliği veren firmalar aracılığı sayesinde kendi işletmelerini rahatlıkla kurabilme avantajı elde etmektedir. Son derece çeşitli ve rengârenk üretilen halılarda dokuma gibi farklılıklar da vardır. Bu nedenle bir halı satış noktası açmak her bakımdan risk teşkil eder. Ancak uzman bir firmanın kontrolü altında olmak işi daha doğru yapmak adına daha avantajlıdır.

 

Halı sektöründe ismini duyurmuş olan firmalardan bayilik alarak hem kendi işletmenizi kurabilir hem de son derece iyi bir başarı elde edebilirsiniz. Ancak işletmelerden bayilik almadan önce mutlaka tüm koşulları değerlendirmeli ve kendinize bir yatırım sermayesi belirlemelisiniz.

 

Step Halı Bayiliği

Halı sektörüne 1919 senesinde giren Şengör Halıcılık kapsamında kurulmuş bir firmadır. Step halı bu firmanın bünyesinde 1998 senesinde kurulmuştur. Tasarım konusunda son derece titiz bir firmadır ve Ankara, İzmir ve İstanbul gibi birçok şehirde faaliyetlerine devam ediyor. Alanında en profesyonel firmalar arasında yer alan Step Halı bayiliği için firmanın resmi sitesinde ki başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Yatırımcılarına eğitim desteği, proje ve mağaza kurulum desteği gibi destekler sunuyor. Ön görüşme sırasında kar marjı gibi konularda bilgiler veriliyor.

 

Else Halı Bayiliği

Halı bayiliği veren firmalar içerisinde Else halı firması da bulunuyor. Bu firma salon halılarından koridor ve çocuk odası halısına kadar çok geniş skalada üretimler gerçekleştiriyor. Hatta son yıllarda çok popüler olan halı örtüleri üretimi de gerçekleştiriyor. Minimum bayilik fiyatı ise 20 TL olarak belirlenmiştir. Bu firmanın en büyük avantajı ise bayilik için isim hakkı istemiyor olmasıdır. Kişiler başvurusunu internet üzerinden yapabiliyor. Firma yöneticileri zaman zaman bayileri ile toplantılar yaparak daha iyi bir yere gelmeye çalışıyor.

 

Saray Halı Bayilik

Saray halı, halı bayiliği veren firmalar içerisinde son derece popülerdir. Firmanın lider bir firma konumunda olması birçok yatırımcısının ilgi odağı olmasını sağlıyor. Türkiye’nin neredeyse hemen her bölgesinde bir şubeleri bulunuyor. 1000’den fazla ürün satış noktası bulunuyor.

 

Firma hem yurt içinde hem de yurtdışında ciddi anlamda satışlar gerçekleştiriyor. Yatırımcılarına mağaza kurulum desteği, reklam ve personel eğitimi, ürünler hakkında detaylı bilgiler gibi birçok konuda destekler veriyor. Yatırımcısından beklediği konu ise işine sahip çıkacak, dürüst ve ilkeli kişiler olmasıdır.

 

Kaşmir Halı Bayilik

En bilindik halı markalarından birisi olan Kaşmir 2005 senesinden bu yana faaliyetlerine devam eden bir firmadır. Gaziantep’te ilk defa sektöre giren firma günümüzün en fazla halı satışı yapan firmaları arasında yer alıyor. Son derece popüler olması bayilik açısından da ilgi görmesini sağlıyor. 1200 üzerinde satış noktası bulunan firma hemen her bütçeye uygun şekilde ürün satışı gerçekleştiriyor. Tüm bu başarıları ile yatırımcısının da kazanmasına önemli derecede destekler sunuyor.

 

Gümüşsuyu Halı Bayilik

1952 senesinde kurulmuş olan firma Türkiye’de ilk defa makine halısını üretmiştir. Bu başarısı ile oldukça popüler hale gelen firma bugün son derece kaliteli yün halılar üretiyor. Bunun yanında ipek halı üretiminde de çok ciddi başarılar elde ettiğini söylemek mümkündür. Sürekli gelişme içerisinde olan firma 57 yıllık tecrübesini farklı yatırımcılarla paylaşarak birlikte büyümeyi hedefliyor. Bölge bayisi firmaya ulaşarak bayilik konusunda gerekli başvurularınızı gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz. İnternet adresi üzerinden de başvuru formunu doldurarak gerekli başvurularınızı gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz.

 

Okuyunuz: İşletme İçerisinde Kullanılan Renklerin Anlamı ve Önemi

 

Padişah Halı Bayilik

Halı sektöründe ki en önemli firmalardan birisi de padişah halı firmasıdır. Halı bayiliği veren firmalar arasında da oldukça ilgi gören firma yatırımcısına marka bilinirliği yanında iş tecrübelerini de sunuyor. Bayilik almak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan firma bugün 13 bölge bayisine sahiptir. Aynı zamanda 4000’den fazla perakende satış noktası da bulunuyor. Uzun yıllardır sektörde olmanın tecrübesini her zaman en iyi şekilde kullanan firma yatırımcısına da kazandırma fırsatı sunuyor. Çok fazla ürün seçeneği olduğu için mutlaka personel eğitim desteği veriyor. Aynı zamanda mağaza yeri seçimlerinde de sizlere gereken bilgileri veriyor.

 

APEX Halı Bayilik

Apex halı firması 1994 senesinde sektöre giriş yapmıştır. Tüketici ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veren firma tasarım farkları konusunda üstün niteliklerdedir. Ürün çeşitlerinin fazla olması ve modern tasarımlar sunması bu firmanın tercih edilirliğini artıran unsurlar arasında yer alır. Firma için konsept son derece önemlidir. Bu nedenle de bayilik konsept gereksinimlerinin mutlaka yerine getirilmesi gerekiyor. Girişimcilerinden beklenilen şartları yerine getiren kişiler bu firmadan sermaye bedeline de sahipse kolayca bayilik alabilme şansı elde ediyor.

 

Evreperest Halı Bayilik

Halı bayiliği veren firmalar arasında Evreperest firmasını da saymak mümkün olmaktadır. Firma genel olarak dijital baskılı halı üretimleri gerçekleştiriyor. Ürün çeşitliliği en fazla olan firmalar arasında bulunuyor. Firmadan bayilik alabilmek için sunmuş olduğu bayilik şartlarının yerine getirilmiş olması gerekiyor. Nitelikli bir kadrosu bulunan firma bu süreçte sizlere mağaza kurulum desteği sunmak kalmıyor aynı zamanda halı konusunda birçok eğitimler de veriyor.

 

Bellezza Halı Bayilik

Bellezza halı Sadakat Group firmasının bünyesinde kurulmuştur. 1968 senesinde kurulan firma 80’li yıllarda çok iyi pazarlama yöntemleri ile tanınan markalardan biri haline gelimiştir. Farklı şehirlerde kurulmuş olan mağazaları sayesinde bugün toplamda 12 mağaza sayısına ulaşmıştır. 40 yıllık tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmak isteyen firma son derece ilgi görmektedir. Halı konusunda başarılı bir çizgisi olduğundan bayilik almayı düşünenlerin tercih edebilecekleri firmalar arasında yer alıyor.

 

Atlas Halı Bayilik

Halı bayiliği veren firmalar arasında popüler firmalardan birisi de Atlas halı firmasıdır. Nano halı tanıtımı ile birlikte çok yüksek oranda bayilik isteği alan Atlas halı çok popüler bir firmadır. Leke tutmayan nano halı çeşitlerini duyurması ile birlikte oldukça tanınmış bir firmadır. Model, renk ve kullanım amacı bakımından üstün bir performans sunmaktadır. Yüksek kalite standartlarında tasarladığı halıların kalitesini düşürmeyecek ve markayı en iyi şekilde temsil edecek girişimcilerle çalışmayı tercih eden firmalardan biridir. Kişilerin Atlas halı firmasından bayilik alabilmek için öncelikle internet başvurusu gerçekleştirmesi gerekiyor. Daha sonra ise ön görüşme ile birlikte firmanın kriterlerini karşılayabileceğini belirtmesi gerekiyor. Bayilik konusunda çok titiz firmalar arasında bulunuyor.

 

Bebişim Halı Bayilik

Genel olarak çocuk odaları halı dekorasyonları yapan firma kişilere son derece özel ürünler sunuyor. Yüzlerce model, renk ve halı çeşidi bulunuyor. Yatırımcılarına eğitim, iş yeri seçimi gibi konularda destek veren firma ürünlerin her birinin pazarlanması konularında da birtakım destekler sunuyor.

 

Okuyunuz: Girişimcilerin İş Kurmadan Önce En Sık Yaptığı Hatalar

 

Jungle Halı Bayilik

Efşan halı bünyesinde bulunan Jungle halı bugün 5 şubesi ile büyümeye devam eden halı firmaları arasındadır. Özel tasarım halıları ve 3D halıları ile kullanıcı beğenisini kazanan firma 1995 senesinden bu yana hizmetler veriyor. Halı bayiliği veren firmalar arasında son derece popüler olması Jungle halı firmasına olan ilgiyi artırmaktadır. Yatırımcısına hemen her konuda gerekli bilgi paylaşımını yapmaktadır.

Halı Bayiliği Veren Firmalar 2

Halı Bayiliği Veren Firmalar 2

Halı bayiliği veren firmalar listesi ” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Görüşlerinizi yorumlar bölümünden bildirebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Osman dedi ki:

    Halı işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz kendi mağazam var iş değiştirmek istiyorum, işlek cadde üzerinde numaramı yazıyorum, ararsanız sevinirim.

    1. patronoldum dedi ki:

      Osman Bey, başvurabileceğiniz en doğru adres, halı bayiliği veren firmalardır. Başvuru yaptığınız zaman firma temsilcileri tarafından, mevcut mağazanız için fizibilite çalışması yapılır. En doğru bilgiyi işin ehli olarak firmalardan alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.