Kahve Dünyası Bayilik Şartları | Bayilik Ücreti ve Maliyeti

Kahve içmenin en iyi adreslerinden biri olan Kahve Dünyası her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. 2014 senesinden itibaren yatırımcılarına bayilik desteği sunan firmadan bayilik almak biraz uğraştırabilir. Kendi kalitesinden ödün vermemek için Kahve Dünyası bayilik şartları konusunda firmanın biraz titiz davrandığı söylenebilir. Çizgisinden ödün vermek istemeyen firma dışarıya çok fazla bayilik vermeyi tercih etmiyor. Fakat kendi içerisinde franchise açmayı daha çok tercih ediyor. Bu nedenle de bu firmanın bayilik başvurusu için online olarak bir başvuru yeri bulunmuyor. Bayilik için ya firmaya gitmeniz ya da telefon ile yetkililere ulaşmanız gerekiyor.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Birçok kişinin gönül rahatlığı ile tercih ettiği Kahve Dünyası birçok yerde şube açan kahve firmaları arasında yer alır. Farklı türden kahvelerin sunumunu yapan firma beklentilere en iyi şekilde yanıt verir. Son derece yüksek kalitede verilen kahve hizmetlerinden dolayı firmaya karşı ciddi bir güven oluşmuştur. Kahve alanında adını en iyi şekilde duyurarak üst sıralara yerleşen firma hem kafe dekorasyonu hem kahve tadı konusunda belirli standartlar uygular.

Kahve Dünyası bayilik şartları yerine getirilmeden firmadan bayilik almak da mümkün değil. Hem sermayeniz hem de işletmenizi kuracağınız lokasyon bu süreçte büyük bir önem taşır. Büyük bir titizlikle gerçekleştirilen bu süreçte işletmenizi açmanıza karar verildiği zaman her konuda sizlere destek verilmektedir.

 

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası bayilik şartları kişileri biraz zorlayacak nitelikte olabiliyor. Çünkü firma isim hakkını vererek bayilerini çok da serbest bırakmayı tercih eden bir firma değil. Aksine daha çok isim hakkını vermiş olduğu işletmeler üzerinde de bir yönetim hakkına sahip olmak istiyor. Bu durumun en büyük nedeni de kaliteyi düşürmemek ve firma imajına zarar vermemektir. Kahve Dünyası bayiliği almak için sizlerden beklenenler ise şunlardır:

 • En önemli şartları içerisinde sermaye tutarını geliyor.
 • Bunun yanında işletmenizi açmak istediğiniz lokasyon özelliklerinin uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Eğitim almadan kesinlikle bayilik alamıyorsunuz. Firma her girişimciye bir eğitim programı sunuyor.
 • Özel eğitimler çerçevesinde markanın tüm işleyişi hakkında bilgi edinmiş olmanız gerekiyor.
 • Bu programı başarı ile tamamlayan kişiler bayilik almaya hak kazanabiliyor.

Firma daha çok metrekare olarak geniş olan alanlara bayilik vermeyi uygun görüyor. Eğer bu sektöre giriyorsanız mutlaka lokasyon ve işletme seçiminizde titiz olmanız gerekiyor. Hem kolay bir şekilde bayilik almak hem de daha sonraki süreçte kazanç durumu için işletme büyüklüğü önemli bir detaydır. Kahve Dünyası firması mutlaka kalitesini taşıyabilecek ve firma imajına önemli katkılar sağlayabilecek kişiler ile çalışmayı tercih ediyor. Firma tarafından verilen eğitimleri almadan bayilik almak ise mümkün olmuyor.

 

Kahve Dünyası Bayilik Alma Maliyeti

Kahve Dünyası bayilik alma maliyeti konusunda net bilgi vermek mümkün olmuyor. Çünkü bu alanda bir maliyet hesaplaması için bulunduğunuz şehir, ilçe, işletmenizi açmak istediğiniz yerin kira mı mülk mü olduğu gibi konular maliyet üzerinde etkili oluyor. Bunların yanında Kahve Dünyası bayilik alma konusunda farklı masraflarınız da bulunuyor. Öncelikle bir piyasa araştırması yapmanız ve en uygun yerden iş yeri bulmanız gerekiyor. Kendinize ait bir iş yeriniz varsa ve lokasyon olarak da ideal bir yerde ise maliyetin büyük kısmını azaltırsınız.

Fakat iş yerinin dekorasyonu, mobilyalar, kahve stantları gibi birçok önemli detay bulunuyor. Bunların hepsinin yer aldığı bir maliyet planlaması yapmanız gerekiyor. Ancak yapılan maliyete karşın işletmeniz iyi bir yerde ise ve düzgün bir yönetim uygularsanız kazanç oranınız oldukça yüksek olacaktır.

Markalaşma sürecini son derece titiz yöneten bir firma olan Kahve Dünyası içecek alanında tüm sertifikalara sahip bir firmadır. Bu nedenle de bu firmadan bayilik almadan önce içecek alanında sizler de birer uzman olmalısınız. Daha önceden kafe işletme deneyiminiz varsa bu konuda daha başarılı olabilirsiniz.

 

Kahve Dünyası İsim Hakkı Bedeli

Kahve Dünyası isim hakkı bedeli bu süreçte önemli noktalar arasında yer alıyor. İsim hakkı bedeli de maliyetinize etki eden unsurlardan biridir. 2021 yılında ortalama olarak 200 bin TL ile 300 bin TL arasında değişen bir bayilik ücreti bulunuyor. Bunun yanında ekstra masraflarınız daha olacağı için maliyetinizi daha yüksek hesaplamanız gerekiyor.

Kahve Dünyası bayilik şartları arasında en çok üzerinde durulan konulardan birisi isim hakkı bedelinin ve sermayenin tam olması bir diğeri eğitimleri başarı ile tamamlamaktır. Bu bedeli ödediğinizde firmanın sunduğu birçok fırsattan yararlanma hakkınız olur. Bunlar arasında yer seçimleri, özgün tasarım, eğitim desteği, faaliyet desteği, pazarlama yardımı gibi konularda firma bayilerine destek veriyor. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan bayilik sistemi sayesinde son derece başarı elde edebiliyorsunuz.

 

Kahve Dünyası Bayilik Alma Avantajları

Kahve Dünyası bayilik alma avantajları ile son derece yüksek standartlarda bir işletme kurabilirsiniz. Her şeyden önemlisi son derece nezih bir iş yeri kurarak kendi işletmenizin sahibi olabilme imkanı sunuluyor. Sizlere sunulan en iyi avantajlar arasında şunları saymak mümkün olabilir:

 • Firma yer seçimi konusunda sizleri yönlendiriyor.
 • Özellikle kazanç sağlayacak olan yerler öne çıkarılıyor.
 • Uzmanların bir araya geldiği bir ekip verimlilik için gerekli çalışmaları yapıyor.
 • Tüm bayilere çeşitli eğitimler veriliyor.
 • Markayı güçlendirmek için sürekli olarak merkezden çalışmalar yapılıyor.
 • Yüksek standartlarda bir işletmeniz olması sağlanır.
 • Kazancınız kısa sürede artarak maliyetiniz çıkar.

Kahve Dünyası bayilik şartları yerine getirildikten sonra firma sizinle kısa sürede çalışmaya başlar. İşletmenizin kurulması bu süreçte son derece önemli oluyor.

 

Kahve Dünyası Ne Kadar Kazandırır?

Kahve Dünyası bayiliği almak en kazançlı işler arasında yer alır. Çünkü oturmuş ve tanınmış markalardan biridir. Bu markanın bayisi olmak size her yönden kazandırır. Öncelikle kısa sürede kar etmeye başlarsınız. Çünkü insanların güvendiği bir markanın adı altında hizmet verirsiniz. Kahve Dünyası gibi bir isim altında işletme açmak hazır müşteriler anlamına gelir.

Ne kadar kazandıracağı konusunda ise net bilgiler vermek mümkün değil. Çünkü bulunduğunuz yer, günlük olarak işletmenize uğrayan kişi sayısı, içtikleri kahve türleri sizin karlılık derecenizi etkileyen faktörler olmaktadır. Kahve Dünyası bayiliği kazancı son derece yüksek olup 6 aylık süreçten sonra %100 kar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Okuyunuz: Cafe Bayiliği Veren Firmalar 

 

Kahve Dünyası Genel Merkez İletişim

Kahve Dünyası genel merkez iletişim bilgilerini kullanarak firmanın bayilik işlemleri konusunda daha net görüşmeler yapabilirsiniz. Firmaya şu bilgiler üzerinden ulaşabilirsiniz:

 • Adres: Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han, No:1 Kat:4 Beyoğlu/ İSTANBUL
 • Telefon:0212 244 07 00
 • Faks: 0212 244 10 21
 • E Posta Adresi: info@kahvedunyasi.com
 • Web: kahvedunyasi.com

Bilgilerini kullanabilirsiniz.

 

Kahve Dünyası Bayiliği Almak İsteyenlere Öneriler

Kahve Dünyası bayilik vermeye çok istekli firmalardan biri değil. Bu nedenle bayilik alabilmek için her bakımdan reddedilemeyecek bayi adayları olarak firma ile görüşmeye gitmeniz gerekiyor. Bununla birlikte bu firmadan bayilik almayı başarmış olan kişilerden de bilgiler alarak bu süreci en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Firmanın sizlere verdiği tüm eğitimlere katılmanız gerekiyor. Kahve Dünyası bayiliği şartları arasında firma tarafından verilen eğitimler büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle her anlamda eğitimleri başarı ile geçmelisiniz. İyi bir lokasyon tercih etmeli ve işletmenizde deneyimli personeller çalıştırmalısınız.

Yorumlar

 1. Adem bayrak 05304000938 dedi ki:

  Gurcistan da bir yer açmak istiyorum şartlar sizin desteğiniz devlet desteği maliyet nedir saygılarımı sunuyorum.