Musluoğlu Baklava Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Bayilik alarak işletme açmak her geçen gün biraz daha yaygınlaşıyor. Bayilik sistemi karlı olmasının yanında işletme kurulum sürecini daha pratik hale getiriyor. Musluoğlu baklava bayilik sistemi de bugün çok ilgi gören alanlar arasında yer alıyor. Baklava alanında adını duyuran firma birçok bayisine oldukça iyi şartlarda çalışma imkanı sunuyor. Fakat firmadan bayilik almak isteyen kişilerin yatırım bütçelerini iyi ayarlamaları gerekiyor.

Musluoğlu Baklava Bayilik Şartları

Musluoğlu Baklava Bayilik Şartları

Musluoğlu baklava bayilik şartları yerine getirildiğinde kısa süre içerisinde kendi işletmenizi kurabilme imkanı elde ediyorsunuz. Beklentilere yanıt veren firma hemen her konuda sizlere gerekli destekleri sunuyor. Baklava bayiliği almak hazır müşteri kitlesine ulaşabilmek için de önemlidir. Özellikle tatlı alanında insanların artık daha seçici davranması ile birlikte baklava bayiliği çok daha garantili bir yatırım şekli olarak görülüyor. Musluoğlu baklava isim hakkı bedeli ödenerek bu firmadan bayilik almak ise yeterli değildir.

Firmanın sermaye ve isim hakkı bedeli dışında da çeşitli konularda sizlerden yana beklentileri bulunuyor. Firmanın bayilik şartları konusunda bir iş planı hazırlayarak iyi başvuru yapabilirsiniz. Musluoğlu genel merkez iletişim bilgilerine ulaşarak rahatlıkla firmanın tüm şartları hakkında bilgi edinmek mümkün olabilir.

 

Musluoğlu Baklava Bayilik Şartları

Baklava bayiliği almayı düşünüyorsanız sektörde adını duyuran firmaları tercih etmeniz gerekir. Şartları ağır olmasına rağmen adını duyuran bir firma ile çalışmak bu süreçte başarıyı daha kısa sürede yakalama imkanı sunar. Musluoğlu baklava bayilik şartları arasında şunları saymak mümkün olabilir:

 • İlk olarak sizlerden istenilen sermayeye sahip olmanız gerekiyor.
 • Sonrasında başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.
 • Bayilik görüşmesine çağrıldığınızda sizlerden istenilen belgeleri de sunmalısınız.
 • Sözleşme ilk olarak 5 yıl olarak imzalanıyor.
 • Daha sonra doğru bir yerden dükkan kiralamanız ya da almanız gerekiyor.
 • Kiralama sonrasında 40 gün süre içerisinde işletme kurulumu yapılıyor.
 • Hazır bir mağaza var ise hemen teslim edilebilir.
 • İşletme devir ve kurulum sırasında sizlere yeterli bilgileri verir.
 • En az bir hafta boyunca hem teorik hem de pratik eğitimlere alınırsınız.

Musluoğlu baklava bayilik başvurusu sırasında mutlaka bir iş planınız olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. İş planı her işletme açmak isteyen kişilerin mutlaka üzerinde titizlikle durması gereken bir konu. Maliyetiniz, karınız ve zararınız gibi detaylar iş planı ile daha net bir şekilde görülebilir. Giderek daha da zorlaşan iş yeri açma konusunda kişilerin her adımlarını planlı ve programlı bir şekilde atmaları gerekir.

İşletme kurulum aşamasında firma kişilere yardımcı oluyor. Fakat yine de piyasa araştırması yaparak bu alanda daha net bilgilere ulaşmanız gerekir. Müşteri potansiyelinizi artırmak için de yine profesyonel çalışmalar yapmaya özen göstermelisiniz.

Not: Baklava Bayiliği almak dışında farklı fikirler edinmek istiyorsanız 115+ Adet Yeni İş Fikirleri başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz.

 

Musluoğlu Baklava İsim Hakkı Bedeli

Bayilik alırken bazı firmalar kişilerden isim bedeli isterken bazıları istemeyebiliyor. Musluoğlu baklava isim hakkı bedeli konusunda net bir rakam belirtmek mümkün olmayabilir. Ancak kişilerin bu alanda yatırımları için 300 bin ile 2 milyon TL arasında bir yatırım bütçesine sahip olması gerekir. Son derece zorlu bir süreç gibi görünse de eğer sermayeniz var ise firma sizlere birçok alanda en iyi şekilde destek veriyor. Firmanın bayilik sistemleri hakkında şunlardan bahsedilebilir:

 • Firmanın mevcut işletme sayısı 21 tanedir.
 • Ortalama kar oranı %40 ile %50 arasında değişir.
 • Kardan alınan pay oranı %4 civarındadır.
 • Bayi/ Franchise hedeflenen sayısı ise 2022 senesi için 20 bayidir.
 • Firmanın sektörü cafe, tatlı ve baklava olarak geçiyor.

Bu bilgiler ışığında doğru bir yatırım yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Kardan pay oranını yüksek tutmaması firmanın önemli avantajlarından birisi oluyor. Yüksek standartlarda bir bayilik sistemi sunması Musluoğlu baklava bayilik sisteminin birçok girişimcinin dikkatini çeker. Gıda sektöründe işletme açmak konusunda gereken titizliği her zaman göstermelisiniz.

Böyle tanınmış bir isim ile çalışmak müşteri kitlenizin de hazır olmasını sağlar. Çevrenizde daha kurumsal, hijyenik ve güvenilir bir işletme imajı yaratabilirsiniz. Bununla birlikte ilk defa işletme kuruyorsanız deneyimli bir firma ile çalışmak sizlere birçok yönden avantaj sağlar. Rekabet ortamlarında ayakta kalabilmeniz için ana merkez tarafından sürekli desteklenirsiniz.

 

Musluoğlu Genel Merkez İletişim

Bayilik almak yatırım sürecinde son derece önemli detaylar içerir. Bu nedenle de firmaya başvuru yapmak ya da bayilik hakkında bilgi sormak isterseniz genel merkeze ulaşabilirsiniz. Musluoğlu genel merkez iletişim bilgileri ile merak edilen her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz. Firmanın iletişim bilgileri şu şekilde:

 • Telefon: 0 216 784 36 06
 • Mail Adresi: info@musluoglubaklava.com
 • Adres: Şerifali Mahallesi Çetin Caddesi Atabek Sokak No: 11 Yukarı Dudullu- Ümraniye/ İstanbul

Bilgilerini kullanarak rahatlıkla Musluoğlu Baklava firmasına ulaşabilirsiniz. Firmanın aynı zamanda Instagram, Facebook ve Twitter sosyal medya adreslerini de takibe alabilirsiniz. Son derece aktif ve dinamik bir çalışma kadrosuna sahip olan Musluoğlu Baklava firması bayilik sistemleri konusunda birçok kişiye kapılarını aralıyor.

Okuyunuz: Baklava Bayilik Veren Firmalar

 

Musluoğlu Bayilik Başvurusu

Musluoğlu Baklava firmasından bayilik almak istiyorsanız ilk olarak başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru sırasında sizlerden istenilen bilgileri sunduktan sonra başvurunuz inceleniyor. İnceleme sonrasında firma sizleri görüşmeye çağırabilmektedir. Bu görüşmeler sırasında çeşitli sorular sorulur ve verdiğiniz yanıtlar çerçevesinde bayilik başvurunuz değerlendirilir.

Başvurunuzun değerlendirilmesi neticesinde eğer onaylanırsa sizlere geri dönüş sağlanır. Firma onaylanmayan başvurulara da geri dönüş yapıyor. Bu süreçte sizlerden başvuru için birtakım evraklar istenir. Evraklarınızın güncel ve tam olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Sonrasında lokasyon seçimi konusunda firma ile çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Musluoğlu bayilik başvurusu sonrasında firma sizlere birçok açıdan destek sunuyor.

İşetmeniz kurulduktan sonra anahtar teslimi yapılıyor. Bayilik alabilmek için en çok dikkat etmeniz gereken nokta firmanın imajına katkıda bulunabilecek birisi olduğunuzu kanıtlamaktır. İşinin başında duracak, işe sahip çıkacak ve firmayı güçlendirecek bayi adayları önceliklidir. Bu nedenle görüşmeler sırasında mutlaka iş disiplinine sahip olduğunuzu da detaylı olarak belirtmeniz gerekiyor. Firma her şeyden önemlisi işlerinin başında duracak kişilerle çalışmak istiyor.

 

Franchise Modeli ve Verilen Destekler

Bayilik almak konusunda eğer Musluoğlu Baklava firmasını seçtiyseniz sizlere verilen destekler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Firma destekler konusunda son derece ilgilidir. Bayilerine karşı her anlamda bilgi paylaşımını yapabilen firma yüksek bir başarı elde etmenize yardımcı oluyor. Franchise modeli ve verilen destekler hakkında ise şunları söylemek mümkün olabilir:

 • Çalışanlar için eğitim desteği
 • Yönetici kadrosu için eğitim desteği
 • Sürekli yenilenen AR-GE çalışması
 • Tek tip konsept
 • 365 gün boyunca 7/24 franchise desteği
 • Ulusal ve yerel reklam pazarlama destekleri
 • Yönetim danışmanlığı destekleri
 • Mimari destekler
 • Doğru bir lokasyon seçiminde yapılan yardımlar
 • İşletmenizin karlılığı ve operasyonları konusunda gerekli olan destekler

Olmak üzere firma son derece yüksek standartlarda sizlere hizmetler sunuyor. Bayilerine sunduğu hizmetler konusunda oldukça profesyonel olan firma beklentilerin karşılanmasında titiz çalışıyor. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren firma bayilerini her anlamda destekliyor. Günümüzde bayilik alarak baklava açmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında Musluoğlu Baklava firması ilk sırada geliyor. Musluoğlu baklava bayilik almak şartları bakımından kişileri zorlamadığı gibi yatırım sürecinde de sürekli bayinin desteklendiği bir firmadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.