Paket Taxi Çalışma Şartları, Çalışan Yorumları ve Maaşları

Paket Taxi, 2015 senesinde kurulan kurye şirketidir. Restoran, market gibi işletmelerin kurye hizmetlerini yerine getirir. Paket Taxi çalışma şartları bakımından ideal firmalar arasında yer alır. Firma sistemindeki firmalar satılan ürünlerini hızlıca tüketiciye ulaştırabilirler. Bu hizmet firmalara belirli ücretler karşılığında verilir. Paket Taxi, ürünle tüketici arasında köprü durumundadır.

Paket Taxi Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Paket Taxi Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Firma, profesyonel kuryeleriyle müşteri gereksinimleri karşılama odaklı çalışır. Tecrübeli çalışanlarıyla sektörde başarılı firmalar arasında bulunuyor. Paket Taxi yalnızca anlaşmalı olduğu kurumlara hizmet veriyor. Firmanın çalışanlarından beklediği birtakım şartlar bulunur. Kurye şirketiyle çalışmak isteyenler firma şartlarını mutlaka sağlamalıdır. Firma şartlarını taşıyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. Paket Taxi çalışan maaşları düşünüldüğünden daha yüksek.

Ancak başvuru sırasında deneyimle eğitim gibi konular önemlidir. İşe girmeden önce firma hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz. Motokuryelerin bu alandaki teknolojileri de iyi bilmesi gerekir. Paket Taxi çalışma şartları kişileri zorlamayacak şekildedir. Bu nedenle de kişiler kolaylıkla başvuru yapabilirler. Paket Taxi çalışan yorumları incelendiğinde de firma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Paket Taxi Çalışma Şartları

Motokurye olarak çalışmak isterseniz firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Paket Taxi çalışma şartları arasında şunlara yer verilebilir:

 • 18 yaş üzeri olmalısınız.
 • C. vatandaşı olmalısınız.
 • Adli siciliniz temiz olmalı.
 • A1,A2 sınıfı ehliyetlerden biri olmalıdır.
 • Firma tarafından verilen ekipmanlara sahip çıkmalısınız.
 • Trafik kurallarını bilmelisiniz.
 • Kurallara daima uymalı, güler yüzlü olmalısınız.
 • Kendi aracınızı kullanabilirsiniz.
 • Günlük çalışma süresi 9- 12 saat arasıdır.
 • Her çalışma saatine uygun fiyat tarifesi bulunur.
 • Haftada bir gün izin bulunur.
 • En az lise mezunu olmalısınız.

Kendi aracı olmayanlar firmaya başvuru yapabilirler. Ancak genel olarak araçlı kişiler tercih edilir. Paket Taxi çalışanları konusunda titiz bir firma. Bu nedenle de şartları sağlamanız büyük önem taşır. Özellikle trafik kuralları ihlali yapmamanız önemlidir. Trafik cezanızın olmaması işe alımda artı puan olur.

 

Paket Taxi Çalışan Yorumları

Paket Taxi çalışanları firmadan oldukça memnun denilebilir. Genelde genç, dinamik bir çalışma ekiplerine sahiptir. Bu nedenle çalışma şartlarının yoğunluğu çalışanları çok etkilemez. Çalışanlarından tam not alan Paket Taxi çalışan yorumları olumludur. Özellikle birçok kişi maaşın dolgun olmasından oldukça memnun denilebilir.

Çalışanlarına değer veren firma olduğundan yoğun başvuru alır. Kurye deneyiminiz varsa işe alım daha kolay olabilir. İyi bir özgeçmişle Paket Taksi çalışanı olabilirsiniz. Firma iş ilanlarına başvurular yapabilirsiniz.

 

Paket Taxi Kurye Maaşları

Paket Taxi çalışanlarına çalışma saatlerine göre maaş verir. Çalışma saatleri 9 ve 12 saatliktir. Çalışanlar eğer mesai yaparsa paket başı ücret alır. 9 saat çalışan kişiye ortalama 5 bin civarı ödenir. 9 saatten fazla çalıştığınızda paket başına 9,5  TL alırsınız.

12 saat çalışanlar 8 bin 700 TL maaş alır. Bu kişiler de yine mesaide paket ödemesi alırlar. Her çalışanın haftalık bir gün izni bulunur. İzin günlerinde çalışanlar mesai ücreti alırlar. Paket Taxi kurye maaşları oldukça dolgundur. Bu nedenle de firmaya başvuru talebi fazla denilebilir.

Firma çalışanlarının titiz olmasına dikkat eder. Tüm mevsim koşullarında motor üzerinde çalışabilmeleri gerekir. Firmaların paketlerine en iyi şekilde sahip çıkabilen personel arayışındadır. Personeller gerekli iş malzemelerine sahip olmak durumunda.

Motokuryeler için kask, mont, eldiven, dizlik malzemeleri önemlidir. İş güvenliğinin sağlanmasında son derece gereklidir. Bunları kendiniz temin edebilirsiniz. Eğer malzemeleriniz yoksa firma sizin için temin eder. Motokurye olarak kullanılan aracın kalitesine dikkat etmelisiniz. Motosiklet markaları arasından kuryelik için uygun olanı seçilmelidir.

Scooter motosikletler şehir içi ulaşımda çok ideal. Ancak en çok Naked motosikletler tercih edilir. Enduro marka motosikletler de motokurye için oldukça uygundur. Motosiklet kalitesinin yüksek olması hızlı paket taşımada önemlidir. Paket Taxi çalışanları genelde Scooter marka kullanır.

Okuyunuz: Getir Kurye Maaşları ve Çalışan Yorumları

 

Paket Taxi Nedir?

Paket Taxi firmalara kurye servisi veren bir işletmedir. Çalışanları paketleri motosikletler aracılığı ile taşır. Paket Taxi sisteminde bulunan firmaların paketleri kuryelerle taşınır. Her paketin güven içerisinde bozulmadan taşınması sağlanır.

Hizmet alanlar için birçok avantajı bulunan bir firmadır. Sektörüne kurum kültürünü getiren firma geniş müşteri yelpazesine sahiptir. Tüketicilerin siparişlerini sipariş koduyla takip edebilme imkanları bulunur. Firma birçok şehirde aktif olarak hizmet veriyor. Kayseri Paket Taxi çalışma şartları konusunda yüksek başvuru alan şubelerdendir. Ordu, Kars, Edirne, Giresun’da da şubeler bulunur.

İzmir, Antalya, Muğla şehirlerinde firmanın şube sayısı fazladır. Acil kurye gereksinimlerinde hızlı hizmet sunan bir firmadır. Profesyonel kurye çözümleriyle müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sunar. Hizmet alan firmaların kurye takibi problemini ortadan kaldırır.

 

Paket Taxi İş Başvurusu

Kurye olmak Paket Taxi ile farklı boyuta taşınıyor. Paket Taxi çalışma şartları birçok kişiyi cezp ediyor. Çalışanına yüksek maaşlar vererek kuryelik mesleğini değerli hale getiriyor. Firma bünyesinde olabilmek için başvuru yapmak gerekiyor. İş başvurusu için farklı yöntemleri kullanabilirsiniz. Firma iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Online iş sitelerine farklı pozisyonlar için ilanlar açılır. Paket Taxi iş başvurusu için ilanlardaki pozisyonları değerlendirebilirsiniz. Her ilanda aranılan özellikler detaylıca verilir. Aynı zamanda firmaya CV bırakarak da başvuru yapabilirsiniz. Özgeçmişlerinizde şu bilgiler mutlaka yer almalıdır:

 • Adınız, soyadınız
 • Adres bilgileriniz
 • Telefon, mail adresiniz
 • İş deneyimleriniz
 • Varsa araç modeliniz, markanız
 • Referans bilgileriniz
 • Ehliyet türü bilgisi

Gibi bilgiler CV’nizde yer almalıdır. Özellikle araç sahibi deneyimli kuryeler işe alımda şanslıdır. CV içerisinde fotoğrafınız olmasına dikkat etmelisiniz. Görüşmeye giderken saç, sakal tıraşı olmalısınız. Giyim titizliğine önem vermeniz de aranılan kriterlerdendir. GPS sistemlerini kullanabilmek önemli bir artı puandır.

Firmanın kurumsal web sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Paket Taxi sitesine girin. Buradan başvuru formunu doldurarak belgeleri yükleyin. Başvurunuz tüm belgeler yüklendikten sonra tamamlanır. Uygun görüldüğünüzde görüşmeye çağrılırsınız. İstenilen belgelerde ikametgah belgesi, adli sicil kaydı önemlidir. Son aylarda çekilmiş fotoğraf, başvuruda verilen onay kodu gereklidir.

Okuyunuz: Banabi Çalışma Şartları

 

Paket Taxi İletişim

Paket Taxi firması müşteri kitlesine profesyonel hizmet sunar. Firma hizmetlerinden yararlanmak isterseniz iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda iş başvurusu konusunda da bilgi edinilebilir. Paket Taxi iletişim bilgileri şunlardır:

 • Telefon numarası: +90 850 336 0 336
 • E Posta Adresi: info@pakettaxi.com.tr
 • Adresi: Şerifali Mahallesi Büyük Yavuz Sokak Royal Plaza No:3 Ümraniye İstanbul

İletişim adres bilgilerinden firmaya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Paket Taxi Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti için aktif bir müşteri hizmetleri vardır. Müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz. Hizmet alabilmek için +90 850 336 0 336 NO’lu hat aranabilir. Müşterilerin paketlerle ilgili sorunlarına çözümcü yaklaşan bir firmadır. Paket Taxi müşteri hizmetleri müşterilerine 7/24 hizmet sunar.

 

Paket Taxi Taşıma Ücretleri

Kuryecilik hizmetini kurumsal boyutlara taşıyan firma işinde profesyoneldir. Bu nedenle fiyatları bakımından en tercih edilen firmalardandır. Paket Taxi taşıma ücretleri mesafeye göre farklı olabilir. Şehir içiyle ilçelere verilen hizmetler aynı olmayabilir. Taşıma ücretleri hakkında net bilgi vermek mümkün olmayabilir.

 

Paket Taksi Sahibi Kimdir?

Paket Taxi sahibi Raşit Emir Süer’dir. İş insanı firmayı katılımcı ortaklarıyla birlikte kurmuştur. 2020 yılının en iyi lojistik ödülünü almayı başardı. Kafe, restoran, market gibi sektörlere aktif hizmet sunar.  PGM kurye, Güven kurye önemli rakiplerindendir. Aras, Express kurye de önemli rakipleri arasında bulunur.

Yorumlar

 1. Ersin Ebcin dedi ki:

  Paket taksi de şahız olan bir aracda arac sahibi şöför calıstira biliyormi