Sarıyer Börekçisi Bayilik Şartları | Maliyeti ve Kazancı

Son zamanların en popüler işleri arasında börekçi dükkanı açmak ilk sıralarda yer alıyor. Kişilerin börek, poğaça gibi lezzetlere kayıtsız kalamaması börekçi dükkanlarını daha da dinamik hale getiriyor. Sarıyer Börekçisi bayilik şartları yerine getirilerek bu sektörde kendinize iyi bir yer edinme şansı bulabilirsiniz. Börekçi dükkanı açmak her bakımdan yüksek karlı işler arasında yer alıyor. Hem kadınların artık eskisi kadar mutfakta fazla zaman geçirme lüksü bulunmuyor hem de sabahları kahvaltı yerine tercih edilebilecek bir lezzet oluyor. Börek dükkanlarında birçok farklı börek çeşidine yer veriliyor. Ancak bu börekler bayiler tarafından yapılmak yerine daha çok hazır olarak geliyor ve işletmede pişirimi ya da ısıtılma işlemleri yapılıyor.

Sarıyer Börekçisi Bayilik Şartları

Sarıyer Börekçisi Bayilik Şartları

Sarıyer Börekçisi bayilik şartları ile tanınmış bir isim adı altında rahatlıkla işletmenizi açabilme imkanı elde edebilirsiniz. Bu firmanın üretim tesisleri Kocaeli’nde bulunuyor. Aynı zamanda Türkiye genelinde 50 farklı şube ile hizmet veriyor. Yurtdışına da açılmayı planlayan Sarıyer Börek firması oldukça önemli girişimlerde bulunuyor. Bunun için de İranlı Aras Uluslararası Dış Ticaret ile iş birliği anlaşması imzalanarak İran’da bayilik açılması kararlaştırılmıştır.

Hem yurt içinde hem de yurtdışında oldukça faal olan Sarıyer Börek firması her geçen gün daha da popüler olmaya devam ediyor. Profesyonel bir firma olan börek firması bayileri ile son derece alakalıdır. Birçok alanda avantajlar sağlaması da bayilik için en çok tercih edilen börek firmalarından biri olmasını sağlar.

 

Sarıyer Börekçisi Bayilik Şartları

Sarıyer börekçisi bayilik almak için belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Öncelikle firmanın konseptini yakından tanımanız büyük bir önem taşıyor. Firma maddi beklenti yanında markaya katkıda bulunacak son derece yetenekli girişimcileri bayi olarak kabul ediyor. Sarıyer Börekçisi bayilik şartları yerine getirildiğinde firmanın bayisi olarak uzun soluklu bir işletme açabilme imkanı bulabilirsiniz. Firmanın beklentileri şu şekildedir:

 • Firmanın popüler ismini daha geliştirebilecek kabiliyete sahip olmanız gerekiyor.
 • Sermaye miktarını karşılayabilecek nitelikte olmalısınız.
 • Bayilik açacağınız yerin uygun olması gerekiyor.
 • Araç yoğunluğu ya da yaya trafiğinin fazla olduğu yerlerde açmanız önemlidir.
 • En az 100 metrekarelik bir alan olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.
 • Kafe konseptine uygun bir ortam yaratmanız gerekiyor.
 • Yatırım miktarı da metrekare alanına göre farklılık gösteriyor.

Şube açıldıktan sonra ise Sarıyer Börekçisi firması tüm ürünleri kapıya kadar teslim ediyor. Merkezden ya da bölge distribütörleri tarafından teslim edilen ürünler hazır geldiği için bu konuda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Bu tamamen kaliteyi korumak için yapılan bir işlemdir. Aynı zamanda sizin için de önemli bir avantajdır.

Okuyunuz: Börek Bayiliği Veren Firmalar

 

Sarıyer Börekçisi Bayilik Açma Maliyeti

Sarıyer Börekçisi bayilik şartları içerisinde yer alan maliyet şartını karşılayabilmek büyük bir önem taşıyor. Maliyetler işletmenizi açacağınız metrekareye göre farklılık gösteriyor. En az 100 metrekarelik bir alan isteniyor olması maliyet açısından dikkate alınması gereken bir konudur. Maliyeti hesaplamadan başvuru yapmak doğru olmayacaktır. Öncelikle kendinize detaylı bir iş planlaması yapmanız gerekiyor.

Kazancınızın ne kadar olacağı ve maliyeti karşılayıp karşılamayacağı bu süreçte önemli bir detay olarak değerlendirilmelidir. Mağazanızın lokasyonu maliyet açısından önemli detaylar arasında bulunuyor. AVM içerisinde ya da ana cadde üzerinde bir iş yeri seçmek kira giderinin yüksek olmasına neden olabilir. Fakat bu durum aynı zamanda kazanç durumunuzu da olumlu yönde etkiler. Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde sabahları börek işletmeleri oldukça yoğun olarak iş yapabiliyor.

Bulunduğunuz yerde yoğun bir yaya trafiği bulunduğunda günün her saatinde aktif olarak börek satışı yapabilirsiniz. Bu süreçte bayilik masraflarınızı etkileyecek birçok unsur bulunuyor. İş yerinin dekoru, personellere ödemeniz gereken maaşlar ve daha birçok detay maliyet detayları arasında bulunuyor. Ancak börek işletmeleri karlılık oranı yüksek yerlerdir. Bulunduğunuz yerde reklam ve tanıtım çalışmalarını iyi yaptığınız taktirde kısa süre içerisinde karlılık oranınızı artırma şansı bulabilirsiniz.

 

Sarıyer Börekçisi Bayilik Başvurusu

Sarıyer Börekçisi bayilik başvurusu yapmayı düşünüyorsanız mutlaka sizden istenilenleri iyi karşılamanız gerekiyor. Mağazanızın konumu hakkında tüm bilgileri firmaya detaylı olarak bildirmeniz gerekiyor. Sarıyer Börekçisi bayilik şartları içerisinde mağaza büyüklüğü büyük bir öneme sahiptir.  Firmaya telefonla ya da online olarak başvuru yaptıktan sonra görüşmeye çağrılıyorsunuz.

Görüşme süreci yatırımcı başvuru formu detaylı bir şekilde doldurulduktan sonra başlamaktadır. Bu görüşmeler sırasında neler yapmak istediğiniz, daha önceki işletme deneyimleriniz, mağaza konumu hakkında çeşitli bilgiler istenir.

Bu bilgiler ışığında sizin yönetim becerileriniz sorularla test edilebilir. Firma yetkilileri sizi uygun gördüğü taktirde işletmenizi açmanız için detaylar konuşulur. İşletme kurulduktan sonra ise gerekli tüm ürünler firma tarafından işletmenize gönderilir. Bu süreçte mutlaka dinamik bir ruh haline sahip olmanız ve işinin başında durabilecek biri olduğunuzu firmaya kanıtlamanız gerekiyor.

Okuyunuz: Börekçi Dükkanı Açmak

 

 

Sarıyer Börekçisi Bayilik Almanın Avantajları

Sarıyer Börekçisi bayilik şartları yerine getirildikten sonra hızlı bir şekilde mağazanız açılmaktadır. Mağazanız açıldıktan sonra satacağınız ürünler de hazır olarak işletmenize gönderiliyor. Bu konuda sizlere gerekli detaylar veriliyor. Sarıyer Börekçisi bayilik almanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Firma mağaza boyutu olarak çok yüksek bir standart beklemez. 100 metrekare alan dahi yeterli olabilir.
 • İşlek bir yerde işletme açtığınızda börek satışınız çok yüksek karlılık derecesinde olabilir.
 • Sarıyer Börekçisi yurt içi ve dışında tanınan bir markadır. Bu da size önemli bir avantaj sağlar.
 • Ünlü marka adı altında börek işletmesi açmak hızla büyümenizi sağlar.
 • Kısa sürede maliyetinizi çıkarma imkanı bulursunuz.
 • Firma işletme konsepti ve ürün temini gibi konularda destek verir.
 • Her ürün size kısa sürede gönderilir.

Firma aynı zamanda bayilerine birçok farklı alanda destek sunar. Kalitenin düşmemesi için işletmenizin eksiklerinin giderilmesinde her zaman sizinle iletişim halinde olunur. Personel temini, reklam çalışmaları ve daha birçok konuda firmadan bayilik desteği alabilirsiniz.

 

Sarıyer Börekçisi İletişim

Sarıyer Börekçisi iletişim bilgilerini kullanarak firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ön başvuru sonrasında birebir bayilik görüşmesine çağrılırsınız. Uygun görüldüğünüz taktirde firma sizlere bayilik vererek mağazanızı açma şansı sunar. İletişim bilgileri şunlardır:

 • Adres: Vezirçiftliği Mahallesi D-130 Karayolu Üzeri Caddesi No: 172 Beşikiskele / KOCAELİ
 • Telefon: 0262 343 54 23- 343 54 26
 • Fax: 0262 343 30 74
 • Mail Adresi: sariyer@sariyerborek.com

Adreslerinden ve numaralarından firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Sarıyer Börekçisi Bayilik Açmak İsteyenlere Öneriler

Sarıyer Börekçisi bayilik almak her bakımdan avantajlı olsa da dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Öncelikle işletmenizin kafe konseptinde olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Oturma alanları olması daha fazla tercih edilmenizi sağlar. Porsiyon usulü sunum yanında kilogram olarak da satış yapabilmeniz gerekiyor.

Sabahları mutlaka taze börek satışınız olmalıdır. Çünkü insanlar artık evde kahvaltıya vakit bulamadığı için sabahları börek tüketimi düşünülenden daha fazladır. Çok fazla börek çeşidinin olması satış konusunda oldukça büyük bir avantajdır. Farklı börek çeşitlerini taze şekilde satışa sunduğunuzda kişiler akşam yemeği için de sizlerden alışveriş yapabilir.

Sarıyer Börekçisi bayiliği aldıktan sonra mutlaka markanın imajını destekleyecek çalışmalar yapmalısınız. İşletmenizin son derece temiz olmasına özen göstermeli ve çalışanlarınızın da hijyen kurallarına uymasını sağlamalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.